Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Dorota

Jeśli chodzi o pieczywo to moim zdaniem najlepsi. W Pruszkowie w Nowej Stacji często kupuję tutaj pieczywo i jestem zadowolona. Świeże i smaczne. Do tego bardzo miła obsługa. Chętnie doradzą i podpowiedzą co do ich słodkości, których nie ukrywam jestem fanką.

Aneta

Używają wysokiej jakości składników do produkcji swojego pieczywa, co przekłada się na jego wyjątkowy smak i teksturę.

Stefan

Cześć. Dobrze oceniacie piekarnię i myślę, że mogłoby się tam nawet dobrze pracować. Pewności nie mam ale zawsze można się dowiedzieć. Często jest rotacja na stanowisku ekspedienta? Chętnie dowiem się, czy to co pisali w starych ogłoszeniach to prawda. Widełki i początkowe wynagrodzenie w zależności od doświadczenia? Dają dalej multi sporta i inne benefity pozapłacowe? Tak było w tym ogłoszeniu. Ktoś odświeży info?

Maja

Ta piekarnia oferuje najsmaczniejsze i najświeższe pieczywo w całym mieście

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Czy jest możliwość pracy w Piekarnia Cukiernia AK na część etatu?

Piekarnia Otrębusy to absolutna perełka wśród miejsc, gdzie można nabyć świeże i smaczne pieczywo. Ich chleby i bułki są zawsze aromatyczne i idealnie wypieczone, zapewniając niezapomniane doznania smakowe.

Klientka

Proszę o informację ile dni ważności ma torcik bezowy?Kupowałam dzisiaj /spytałam gdzie na produkcie jest data wazności/pani ekspedientka twierdzi ,,u nas nie ma dat ważności na tym produkcie/,to się kwalifikuje do zgłoszenia sprawy do sanepidu,nie ma możliwości żeby produkt nawet mrożony nie miał daty przydatności do spożycia,chyba że u państwa te produkty/torty /skoro są zamrożone są dopuszczone do sprzedaży aż do zakupu przez klienta ?

@pracownik
@Klientka

Jak kierowniczki każą tak odpowiadamy klientom,torty czasem 3 miesiące stoją w tej lodówce

@@pracownik

Bardzo proszę, o informację na którym sklepie jest taka sytuacja, o której Pani pisze. Jesteśmy wstanie sprawdzić w programie stany magazynowe oraz daty, to jest nie dopuszczalne i proszę się zgłosić do Kierowniczki na kolejne przeszkolenie, bo ewidentnie jego zasady zostały zapomniane przez załogę sklepu.

@Piekarnia Cukiernia AK

Sprawa dotyczy sklepu na Twardej, ekspedientka dość nie przyjemna /pani w ciemnych włosach/poczułam się jak intruz który pyta o rzeczy z kosmosu ,a odpowiedź mnie poprostu zatkała,powinnam od razu zadzwonić do sanepidu i skończyć tą farsę z okłamywaniem klientów, oby więcej w żadnym państwa sklepie nie zdarzyła się taka sytuacja!

@Klientka

Dzień dobry, Przykro nam, że z takim poczuciem musiała Pani zakończyć zakupy u Nas. Jesteśmy szczerze poruszeni, że poziom obsługi klienta na którym tak nam zależy został zaburzony przez jednostkę, która po prostu wymaga ponownego przeszkolenia. Zrobimy wszystko by kolejny raz przypomnieć zasady obsługi klienta oraz standardów, które chcemy by były niezmienne. Wszystkie nasze produkty są regularnie sprawdzane przez nasz dział jakości i gwarantuję, że nie dopuścilibyśmy do obrotu produktu, który w naszych oczach byłby niepewny. Każdy nasz produkt ma nadaną datę zdatności do spożycia i wynika to z daty produkcji. Tort mrożony ma 28 dni daty przydatności licząc od dnia produkcji. Jeszcze raz przepraszamy i życzymy wszystkiego dobrego na ten zbliżający się długi weekend.

Karola

Najlepsze pieczywo :) Uwielbiam tę piekarnię

Kaja

Miejsce godne polecenia pieczywo nawet jak poleży to jest dobre i nie gnije jak od innych. Tutaj spoko.

Gami

Moim zdaniem piekarnia którą można polecić. Smakowo super :)

Aneta

Piekarz - 4500 do 6000 brutto. Ktoś napisze, ile się naprawdę zarabia w tym przedziale? Piszą w ogłoszeniu, że tej chwili szukają załogi piekarni, cukierni więc warto się kontaktować. Ale na jakie jeszcze stanowiska, oprócz piekarza? Cukierników, sprzedawczynie też?

Anita

Przepyszne wypieki! Warte swojej ceny. W dodatku przemili pracownicy, zachodzę tam bardzo chętnie.

Alicja

Pyszne pieczywo i miła obsługa

Kamila

Lubię od nich pieczywo!

Włodzimierz

Wszystko super. Pracuję jako kierowca i nigdy mi się tak dobrze nie współpracowało jak z Otrębusami, a kawał doświadczenia w tym zawodzie już mam.

Kamila
@Włodzimierz

kierowca zaczyna pracę pewnie wczesnie rano lub nawet w nocy no nie? maz kiedys pracowal w innej piekarni i zaczynali gdzies kolo 3 by wszystko rozwieźć na czas, jak jest tutaj ? czy za prace w godzinach nocnych jest jakis dodatek ?

Sylwia

Regularnie kupuje u nich pieczywo i moim zdaniem jest dobrze. Smakowo i jakościowo bez zastrzeżeń.

Beata

Lubię pieczywo od nich. Ceny i jakość naprawdę dobre. Ale szczególnie przypadły mi do gustu słodkości. Parę razy zamawiałam tort. Za każdym razem był pyszny :)

Gigoo

Polecacie pracę? Myślę żeby startować

Kaja13

Tak oczywiście startuj. Polecam

Pagis

Tak

Limm
@Gigoo

Ja mimo że już nie pracuje bo się przeprowadzilam to polecam. Fajne warunki.

@Gigoo

Warto, bo płacą zgodnie z tym co w umowie. W każdej kwestii da się dogadać.

Nie polecam
@Limm

2400 brutto to sa fajne warunki ?

Mimmi
@Gigoo

Panie zawsze uśmiechnięte więc chyba źle nie jest :)

Damian
@Gigoo

Kumpel poleca bo robi już drugi rok. Ja myślę startować dopiero jakoś koło sierpnia, bo umowę w robocie innej mam.

Jogi
@Ania

W jakiej kwestii idzie się dogadać, bo nie przypominam sobie jakiejkolwiek kwestii. Każda rozmowa na temat jakiegokolwiek pomysłu kończyło się zapewnieniem "no trzeba będzie. Przypomnij o tym później"

Justyna
@Nie polecam

Na jakim stanowisku się tyle zarabia?

Justyna
@Nie polecam

Może komuś pasuje. Uważasz, że to za mało na ilość obowiązkowe jakie macie?

Domino
@Gigoo

Praca ok, normalna umowa, jasne warunki współpracy

@Domino

A jakieś opinie na temat praktyk?

Agneses

Niestety co prawda to prawda, najniższa krajowa to max co zarobisz mimo włożonego serca i siły w pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK