opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Piekarnia Cukiernia AK

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 660 ocen
Opinie(756)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(756)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • O Nas
  • .
  • Zamówienia i Dostawy
  • .
  • Produkty
  • .
  • Własna Sieć Sprzedaży
  • .
  • Jakość
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O Nas

Zamówienia i Dostawy

Produkty

Własna Sieć Sprzedaży

Jakość

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Łódź
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Otrębusy
  • Klementynów
  • Kanie
  • Podkowa Leśna
  • Strzeniówka
  • Parzniew
  • Żółwin
  • Granica
  • Brwinów
  • Komorów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Otrębusy
  4. /
  5. Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Opinie

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Piekarnia Cukiernia AK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Magda

    04.01.2021 16:03

    Inne

    Klasycznie dzisiaj też kupiłam pieczywo :) Jak zawsze klasa. Smak po prostu rewelacja. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Kamil85

    02.01.2021 16:44

    Pracownik

    Ważną kwestią, która zdecydowała o wyborze tej firmy była umowa o pracę. Miałem dosyć pracy na pół etatu czy też zlecenia. Dlatego po roku mogę śmiało powiedzieć, że wszystko mi pasuje, a to co zaproponowano mi w kadrach miało realne przełożenie na stan konta bankowego. Co ważne firma reguluje wszystkie składki wynikające z umowy o prace, a przerabiałem w swojej karierze zawodowej różne przypadki. Dlatego stawiam na nich, bo to stabilny zakład pracy. Miejsce, w którym człowieka szanują.
    ReviewUserIcon
    Edek87

    02.01.2021 15:36

    Pracownik

    Bardzo dobra firma. Pracuje tutaj mój tata oraz jego brat. Pieniądze zawsze są na czas. Ani razu od marca 2020 nikt nie wspominał o żadnym postojowym czy bezpłatnych urlopach. Takie firmy się ceni, a nie opluwa hejtem w sieci. Pzd
    ReviewUserIcon
    Kamiś

    02.01.2021 14:34

    Pracownik

    W marcu straciłem pracę. Wszyscy mówią, że trwa rynek pracownika. Być może, ale nie w każdej branży. Byłem na 20- czy 30 rozmowach o pracę od tego czasu. Wszędzie słyszałem, że za młody wiek, że doświadczenie takie sobie; że krótki staż pracy. Dopiero gdy trafiłem tutaj zrozumiałem jak duże znacznie ma stabilność miejsca zatrudnienia i jego renoma. Umowa o pracę to bardzo duży plus w dzisiejszym świecie. To otwiera drogą nie tylko to uniezależniana się finansowe, ale przede wszystkim buduje poczucie tożsamości z firmą. Dodaje tą opinię, ponieważ zależy mi na tym, aby mój pracodawca i firma, w której pracuje była dobrze widziana na rynku.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    02.01.2021 13:33

    Pracownik

    Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałam się na pracę tutaj
    ReviewUserIcon
    Jurek

    31.12.2020 12:10

    Pracownik

    Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół. Bałem się, że przez małe doświadczenie zawodowe obie nie poradzę, ale każdy mi pomagał i się wprawiłem.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    31.12.2020 11:12

    Pracownik

    I kolejny rok za nami :) Uważam, że praca tutaj była jedną z lepszych rzeczy, która mnie spotkała. Wśród znajomych wielu straciło pracę lub ma obniżone wynagrodzenie. Co więcej wielu z nich pracowało na zleceniach, więc tarcza ich nie objęta i z dnia na dzień zostali bez kasy do życia. To wszystko dało mi do myślenia, że jednak umowa o pracę w stabilnej firmie jest kluczowa. Wypłata na czas i pewność zatrudnienia to duży komfort w tych burzliwych czasach
    ReviewUserIcon
    Mirek

    30.12.2020 11:19

    Pracownik

    Od 3 lat pracuje na warszawskim ursynowie. Mamy już stałą bazę klientów. Ludzie ogólnie są bardzo mili. Ekipę mam spoko. Pracuje nas 3 osoby. Umowa o pracę to bardzo duży plus tej sieci. Pieniądze zawsze na czas. Nigdy nie było żadnego opóźnienia.
    ReviewUserIcon
    Jkww

    07.03.2019 16:17

    Inne

    Polecam pracodawcę. Nigdy nie miałem tam z niczym problemu.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.12.2020 15:59

    Pracownik

    Tak mogę podpisać się również pod wyżej wymienionym komentarzem. Firma pokazała ludzkie oblicze w trakcie pandemii. Nie tylko nikogo nie zwolniła, ale jeszcze zwiększyła zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    S

    19.11.2019 10:28

    Inne

    Super miejsce pracy, na pewno każdy w tym fachu się tu odnajdzie. Otrębusy dają duże mozliwości rozwoju i korzystne warunki pracy
    ReviewUserIcon
    Marek

    28.12.2020 15:57

    Pracownik

    Napisałem powyższą opinie ponad rok temu. I teraz szczerze powiem, że nie żałuje ze tutaj pracuje. Przy tej całej aferze covidowej okazało się, że taki biznes jak piekarnia jest bardzo ludziom potrzebny. Chyba jesteśmy jedną z nielicznych branż w polsce, która nie tylko zwiększyła zatrudnienie, ale i wynagrodzenia :) Jednak stała umowa o pracę to ważny element dzisiaj :)
    ReviewUserIcon
    Alina

    28.01.2020 12:49

    Inne

    Otrębusy to moje dotychczas ulubione miejsce pracy a w zawodzie pracuję już blisko 15 lat. Nie zmienilabym pracodawcy na zadnego innego;)
    ReviewUserIcon
    Aldona

    28.12.2020 15:54

    Pracownik

    Alina a gdzie pracujesz? Kurcze widzę, ze sporo nas- pracowników - całej sieci przegląda te forum. Może by jakąś grupę pracowników założyć, bo w całej polsce to jest nas sporo. A z chęcią bym posłuchała kolegów i koleżanek- co u was się lepiej sprzedaje ;)
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.03.2020 15:07

    Inne

    Super miejsce dla piekarzy wręcz idealne! Dobre wynagrodzenie i warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    Irena

    28.12.2020 15:53

    Pracownik

    Piekarz z dużym stażem pracy na pewno będzie zadowlony z jakości sprzętu. Tutaj nie ma żadnych przestarzałych gratów. Nic się nie psuje czy też bucha dymem. Dlatego cenię sobie pracę w takim miejscu. Widać, że zakład ma sporo kasy, bo park maszyn jest nowoczesny.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.04.2020 11:42

    Inne

    Wypłacają dodatkowe nagrody w Piekarnia Cukiernia AK?
    ReviewUserIcon
    Milena

    28.12.2020 15:51

    Pracownik

    o tym jeszcze nie słyszałam, ale wszystko przede mną. Jestem tutaj od roku. Pracuje w Augustowie. Może i są jakieś nagrody, ale to pewnie za miesiąc będzie wiadomo :)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    13.07.2020 10:37

    Inne

    Moja siostrzenica pracowała tam i z tego co mówiła warunki są naprawdę ok
    ReviewUserIcon
    Maria

    28.12.2020 15:49

    Pracownik

    Potwierdzam to bo sama pracuje na pradze w sklepie od niedawna. dziewczyny na prawdę super- wszystkie pomocne. Mamy dużo stałych klientów, więc często od razu wiadomo co komu zapakować do torby:) fajnie że firma wprowadziła w sprzedaży kanapki. U nas w pobliżu jest kilka budów, więc z rana panowie przychodzą się obkupić lub wypić poranną kawkę. dlatego lubię tutaj pracować- mają taki rodzinny klimat.
    ReviewUserIcon
    Czarli

    27.07.2020 18:38

    Kandydat

    Witam. Czy warto aplikować do Otrębus na kompletację zamówień?
    ReviewUserIcon
    Karol

    28.12.2020 15:47

    Pracownik

    Jeżeli jesteś po technikum gastronomicznym bądź znasz podstawy handlu (obsługa kasy fiskalnej) to tak. Bez doświadczenia zawodowego może być gorzej. No chyba że masz prawko i chcesz pracować jako dostawca, to jest to faktycznie praca dla osób, które nie muszą posiadać doświadczenia. Do firmy warto aplikować, bo to: 1. korpo- masz fajne i klarowane warunki zatrudnienia. 2. są benefity - nie tylko dla kierowników. 3. masz fajne godziny pracy i zmiany. 4. nikt ciebie tutaj nie zwolni po jednym dniu. Podsumowując AK to dobre miejsce dla każdego kto szuka stabilności i chce się sporo nauczyć. Nie przejdzie krętactwo i kolesiostwo, dlatego że nikt tutaj nie lubi takich osób.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.10.2020 12:26

    Były pracownik

    Kiepsko płacą, a godziny pracy nieatrakcyjne. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Zasiek

    06.10.2020 11:53

    Pracownik

    Kiepsko? Jedne z lepszych stawek.
    ReviewUserIcon
    Irek

    28.12.2020 15:43

    Pracownik

    Jako sieciówka to płacą większe stawki niż nie jedna lokalna piekarnia. Wiem co mówię, bo w Warszawie w SPC pracowałem, i tam było gorzej. Tutaj masz jasne warunki zatrudnienia i pieniądze zawsze na czas. Kiepso to jest dla leserów, który szukają tylko wymówek od pracy.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    27.10.2020 10:14

    Kandydat

    Ktoś coś wie o tym czy szukają teraz kogoś do pracy? Widzę że jest sporo pozytywów, ale jak z miejscami pracy?
    ReviewUserIcon
    Kinga

    01.11.2020 09:11

    Pracownik

    Zadzwoń i spytaj jeśli nic nie ma na stronie. Ja właśnie tak sie dostałam, bo akurat wakat mieli.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    28.12.2020 15:41

    Pracownik

    Często do naszego sklepu przychodzą ludzie i zostawiają cv, więc zrób też tak. Kierownik zazwyczaj jest na miejscu, więc od razu z toba pogada. A tak to poza tym to masz nas stronie ich internetowej wszystkie aktualne oferty pracy. W sumie to zawsze są jakieś wolne miejsca, bo to duża firma.
    ReviewUserIcon
    Stanek

    03.11.2020 09:12

    Pracownik

    Porządna firma, dobrze płacą, pewna umowa i dobra stabilna praca.
    ReviewUserIcon
    Stanek

    18.11.2020 12:15

    Pracownik

    Prawie 2 lata. Warunki są dobre, nic się jakoś specjalnie nie zmieniło.
    ReviewUserIcon
    marek

    28.12.2020 15:39

    Pracownik

    Warunki pracy to masz teraz wszędzie takie same jako chodzi o covid. Wszędzie są ręczkawiczki jednorazowe, płyny do dezynfekcji. Wszystko dokładnie i zgodnie z rozporządzeniami rządowymi.
    ReviewUserIcon
    Damian

    25.11.2020 17:27

    Inne

    Czy piekarnia również dowozi swoje produkty ?
    ReviewUserIcon
    Olek

    26.11.2020 10:01

    Inne

    Myślę że w przypadku dużych zamówień to tak
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.12.2020 15:38

    Pracownik

    Cześć, z tego co wiem to nie dowożą zamówienia na telefon. Hmmm z resztą to byłoby chyba mało opłacalne, bo nawet pizze jak wozi się za min. 30 zł to pobiera się jakieś 5-6 zł opłaty. Więc zamówić chleba za 30 zł to jest wyczyn :)
    ReviewUserIcon
    Lord

    27.11.2020 12:59

    Pracownik

    Praca na tyle w porządku, że nigdzie nie zamierzam się ruszać. Trafiłem dosyć przypadkowo, bo kumpel przy rozmowie powiedział że akurat ktoś wyjeżdża do Niemiec i szukają do roboty za niego. A że w zawodzie robiłem parę lat, potem trochę swój biznes rozkręcałem ale kasa nie była z tego za specjalna, to stwierdziłem że pora wrócić do korzeni.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    28.12.2020 14:59

    Pracownik

    To fakt. Dodatkowym plusem jest to, że mam tutaj ułożony grafik. Dokładnie wiem kiedy i na jakie zmiany będę pracował. Ta przewidywalność jest dużym plusem, bo pozwala zaplanować swoje prywatne sprawy :) Odnośnie kasy i umowy to, to co było ustalone z kadrami jest w rzeczywistości. Do naszego punktu często ludzie po prostu przychodzą przynosząc cv.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Piekarnia Cukiernia AK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Piekarnia Cukiernia AK

    Wiejska 21 05-805 Otrębusy

    NIP:5342035576

    KRS:0000073990

    http://ak.otrebusy.pl
    Branże: Piekarnictwo i cukiernictwo

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Olga

    18.12.2020 08:41

    Inne

    Uwielbiam tę piekarnię! Pieczywo smakowo rewelacja. Obsługa zawsze coś doradzi, podpowie czy jakaś nowość jest. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Mirka

    28.12.2020 14:53

    Inne

    Cześć, a w jakim mieście robisz zakupy? Ja jestem ich stałą klientką w Warszawie. Od ponad 7 lat kupuje przy osiedlowej piekarni ich pieczywo. Świetnie, że co jakiś czas wprowadzają jakieś nowości. To ich wyróżnia na tle innych piekarni. Co więcej panie zawsze są pełne uśmiechu i doradzą :) Jeszcze raz życzę powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Agaczi

    17.12.2020 14:54

    Pracownik

    Praca mi odpowiada, warunki są dobre, człowiek wie jakie ma zadania i co ma robić, a to wedug mnie w tej pracy najważniejsze. Lubię swoją pracę i nie zamierzam jej zmieniać.
    ReviewUserIcon
    Joker

    01.12.2020 13:20

    Były pracownik

    Pracowałem dwa lata i wg mnie firma w porządku. Dają solidne zatrudnienie i porządne warunki. Człowiek stratny nie jest.
    ReviewUserIcon
    piekarz

    04.12.2020 16:13

    Pracownik

    Atmosfera w porządku, nie ma spin, ludzie się wzajemnie szanują.
    ReviewUserIcon
    Inka

    16.12.2020 11:57

    Były pracownik

    Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, polecam spróbować podjąć się tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Carrot

    15.12.2020 08:59

    Pracownik

    Pracuję już kolejny miesiąc. Grafik ustaliłam z kierowniczką i jest mi dobrze. Nie mogę narzekać, bo ustawili to tak, że jest ok.
    ReviewUserIcon
    Denis

    14.12.2020 14:48

    Pracownik

    Lubię swoją pracę i nie zamierzam jej zmieniać. Dobra umowa, człowiek wie co ma robić, nie dodają obowiązków.
    ReviewUserIcon
    Marti

    08.12.2020 09:26

    Kandydat

    Jest możliwa praca na pół etatu?
    ReviewUserIcon
    Weronika

    11.12.2020 08:39

    Były pracownik

    Tak, ja pracowałem właśnie jak byłam na pierwszym roku na studiach na pół etatu
    ReviewUserIcon
    Eve

    14.12.2020 14:40

    Były pracownik

    Tak, pracowałam tam przez rok właśnie na pół etatu.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    12.12.2020 11:03

    Pracownik

    Bardzo dobra firma, w 100% wywiązują się z umów. Kamil
    ReviewUserIcon
    poldek

    09.12.2020 11:01

    Były pracownik

    Pracowałem prawie 3 lata. Z ludźmi w pracy dało się dogadać, nie było robienia pod kimś dołków.
    ReviewUserIcon
    piekarz

    04.12.2020 16:13

    Pracownik

    Dlugo szukalem konkretnego zatrudnienia i solidnej umowy i tutaj to znalazłem
    ReviewUserIcon
    Diego

    27.11.2020 09:30

    Pracownik

    Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.
    ReviewUserIcon
    Tony

    25.11.2020 10:10

    Pracownik

    praca w porządku jak na obecne czasy, stabilna i pewny pieniądz
    ReviewUserIcon
    Piekarz

    24.11.2020 09:30

    Pracownik

    Miejsce dobre do rozwoju, robota nie jest łatwa, ale człowiek daje radę. Płacą na czas i zgodnie z umową.
    ReviewUserIcon
    Igor

    20.11.2020 10:13

    Pracownik

    Pracę tutaj polecił mi znajomy. Robiłem prawie 2 lata przed wyjazdem do Anglii. Jak na polskie warunki bardzo dobrze, płacą na czas, atmosfera ok.
    ReviewUserIcon
    kierowca

    17.11.2020 10:22

    Były pracownik

    Jeżdziłem u nich i warunki ok, płacili w terminie, atmosfera ok, nie było większych spin. Szefostwo w porządku.
    ReviewUserIcon
    netton

    13.11.2020 12:29

    Inne

    Oferta na pewno jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza :)
    ReviewUserIcon
    Pati

    09.11.2020 10:40

    Kandydat

    Ktoś coś wie o tym czy szukają teraz kogoś do pracy? Widzę że jest sporo pozytywów, ale jak z miejscami pracy?
    ReviewUserIcon
    Zairo

    10.11.2020 08:54

    Były pracownik

    Z tego co kojarzę to teraz kogoś szukali niedawno, ale czy już znaleźli to Ci nie powiem.
    ReviewUserIcon
    laker

    05.11.2020 11:36

    Pracownik

    Dopóki jest dobrze nie ma co kombinować i zmieniać pracy.
    ReviewUserIcon
    Mroczu

    26.10.2020 10:36

    Pracownik

    Pracuje się, zarabia się, tyle ode mnie.
    ReviewUserIcon
    Migotka

    08.10.2020 09:57

    Pracownik

    Dobra umowa, dobre warunki i porządni ludzie. Uczciwi właściciele. Ogólnie polecam
    ReviewUserIcon
    Maciek

    07.10.2020 10:33

    Pracownik

    Dobre miejsce do pracy, umowa pewna, płacą na czas, nie ma obsuwy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.