opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Piekarnia Cukiernia AK

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 660 ocen
Opinie(756)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(756)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • O Nas
  • .
  • Zamówienia i Dostawy
  • .
  • Produkty
  • .
  • Własna Sieć Sprzedaży
  • .
  • Jakość
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O Nas

Zamówienia i Dostawy

Produkty

Własna Sieć Sprzedaży

Jakość

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Łódź
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Otrębusy
  • Klementynów
  • Kanie
  • Podkowa Leśna
  • Strzeniówka
  • Parzniew
  • Żółwin
  • Granica
  • Brwinów
  • Komorów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Otrębusy
  4. /
  5. Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Opinie

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Piekarnia Cukiernia AK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Luizka

    02.10.2020 15:01

    Pracownik

    Miałam tutaj praktyki zawodowe przez Technikum. 2 miesiące. Dużo się nauczyłam przydanych rzeczy. Na wakacje zaoferowali mi pracę, więc polecam firmę ;)
    ReviewUserIcon
    Patka

    30.09.2020 10:44

    Pracownik

    Firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy jak widać zapracowała sobie na taką opinię!
    ReviewUserIcon
    mars

    28.09.2020 13:45

    Pracownik

    robota jest w porządku, raczej nie planuję jej zmieniać
    ReviewUserIcon
    biały

    24.09.2020 09:04

    Pracownik

    Nie wykorzystują ludzi, każdy wie po co pracuje i za co pracuje. Moim zdaniem bardzo uczciwe warunki.
    ReviewUserIcon
    relek

    23.09.2020 10:32

    Pracownik

    Czuję się doceniony w pracy, człowieka szanują, płacą na czas i to mi pasuje.
    ReviewUserIcon
    morek

    18.09.2020 09:10

    Pracownik

    Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, nie ma na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    Maja

    08.09.2020 08:53

    Inne

    Moja ulubiona piekarnia. Smakowo super pieczywo, słodkości też mega dobre.
    ReviewUserIcon
    Paulina99

    09.09.2020 10:16

    Inne

    Zgadzam się, uwielbiam pieczywo od nich. Zarówno świeże jak i na drugi dzień jest super :)
    ReviewUserIcon
    Pistolet

    16.09.2020 16:14

    Pracownik

    Maja a gdzie pracujesz? W którym punkcie ? Jakie macie warunki na miejscu? Jakieś % od sprzedaży ???????
    ReviewUserIcon
    Magda

    14.09.2020 13:03

    Były pracownik

    Pracowałam w Warszawie prawie rok i warunki były bardzo dobre. Dobre miejsce żeby dorobić sobie na studiach.
    ReviewUserIcon
    Marta

    15.09.2020 12:38

    Kandydat

    Nie było problemu się dogadać, żeby to jakoś ogarnąć?
    ReviewUserIcon
    Mirek

    16.09.2020 16:13

    Pracownik

    No i ekipa na miejscu spoko. Jest z kim się zkumplować i wyjść na piwko. To bardzo wazne, bo ciężko pracować w miejscu gdzie każdy dla każdego wilkiem
    ReviewUserIcon
    Hania

    11.09.2020 09:31

    Pracownik

    Pracę lubię bo jest ok, dobrze płacą, lubię też kontakt z klientami.
    ReviewUserIcon
    Marco

    27.08.2020 09:32

    Pracownik

    Płacą na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo w poprzedniej robocie były opóźnienia w wypłatach.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    20.08.2020 08:53

    Pracownik

    Lubię swoją pracę i zostanę tu jeszcze długo bo mi po prostu odpowiadają te warunki.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    21.08.2020 10:00

    Kandydat

    Jak długo pracujesz? Jak z rotacją pracowników? Czy płacą na czas?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    25.08.2020 13:35

    Pracownik

    No prawie dwa lata, ta sama ekipa od początku u nas, z kasą nie ma problemów.
    ReviewUserIcon
    Julo

    18.08.2020 10:32

    Pracownik

    Praca ok, jasno określone warunki, pieniądze też ok.
    ReviewUserIcon
    Migotka

    24.07.2020 08:40

    Były pracownik

    W skali 1-10 dam mocne 8 a nawet 9. Bardzo fajna praca, mili ludzie, pieniądze płacone na czas,
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.07.2020 11:55

    Inne

    Jak szefostwo w Piekarnia Cukiernia AK? Spoko traktują ludzi?
    ReviewUserIcon
    Dino

    20.07.2020 12:35

    Były pracownik

    Tak, można się w każdej kwestii dogadać bez problemu. Dobrze traktują pracowników i nie ma spin.
    ReviewUserIcon
    Boat

    23.07.2020 12:16

    Pracownik

    Jest dobrze, człowieka szanują.
    ReviewUserIcon
    luke

    16.07.2020 12:26

    Pracownik

    Praca jak praca. Pensja na czas, nikt się nie spina. Nie mam powodu, żeby narzekać.
    ReviewUserIcon
    Agata

    15.07.2020 09:09

    Pracownik

    Czas niepewny więc pracując w dobrej firmie i w dobrej atmosferze trzeba to po prostu szanować.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.07.2020 14:26

    Inne

    Jasno określone warunki, człowiek przychodzi do pracy, wie przysłowiowe "co, gdzie i jak", problemów z kasą nie ma, w przypadku konieczności wzięcia wolnego bez problemu mozna się dogadać.
    ReviewUserIcon
    Kazz

    22.04.2020 11:47

    Inne

    A jak z umowami? Jest ok? Bo z tego co słyszałem mają dobre umowy w porównaniu z konkurencją.
    ReviewUserIcon
    Dekady

    26.04.2020 10:31

    Inne

    Umowy są w porządku. Warunki współpracy jasno określone i trzymają się tego na co się umawia przy podpisaniu papierów.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    30.06.2020 12:57

    Inne

    Co do umowy to jak dla mnie jest ok. Normalna, bez jakichś haczyków. Wszystko jasno i klarownie opisane.
    ReviewUserIcon
    Mim

    26.06.2020 11:24

    Inne

    Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.
    ReviewUserIcon
    Olka

    15.06.2020 09:53

    Inne

    Praca dobra zarówno na pół jak i cały etat. W każdej kwestii da się dogadać, nie ma dużej rotacji.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Piekarnia Cukiernia AK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Piekarnia Cukiernia AK

    Wiejska 21 05-805 Otrębusy

    NIP:5342035576

    KRS:0000073990

    http://ak.otrebusy.pl
    Branże: Piekarnictwo i cukiernictwo

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Patryk

    29.05.2020 11:48

    Inne

    Dobra praca na start. Można się sporo nauczyć i pieniążków trochę zarobić
    ReviewUserIcon
    Paula

    01.06.2020 13:52

    Inne

    A jak z obsługą piekarni? Czy praca na pełen czy na pół etatu? Jak to mniej więcej wygląda? Wie Pan może?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    03.06.2020 14:14

    Inne

    Pracowali i na cały i na pół, zależy jak się dogadać, ale raczej nie ma z tym większych problemów.
    ReviewUserIcon
    Młody

    25.05.2020 10:13

    Inne

    Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków, człowiek wie co ma robić. Atmosfera git, zgrana ekipa.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.05.2020 12:27

    Inne

    Pracowałem przed przeprowadzką do Niemiec. Bardzo dobre warunki dla piekarzy, ludzie ogarnięci, umowa normalna, bez żadnych kruczków.
    ReviewUserIcon
    Alii

    12.05.2020 14:46

    Inne

    Pracę można polecić. Szefostwo ok, jasno określone warunki umowy
    ReviewUserIcon
    kamyk

    14.05.2020 12:57

    Inne

    A ile już tam pracujesz? Jak z rotacją pracowników? Chciałem się zatrudnić, bo słyszałem dobre opinie o nich
    ReviewUserIcon
    Alii

    18.05.2020 13:34

    Inne

    Leci trzeci rok. Rotacji dużej nie ma, jak już jakieś zmiany to jak ktoś wyjeżdża, albo coś swojego otwiera.
    ReviewUserIcon
    Marko

    26.03.2020 11:45

    Inne

    Polecam piekarnię jako miejsce pracy. Wynagrodzenie odpowiednie do wysiłku, dotrzymana umowa z obu stron. Bardzo polecam, nie mam zarzutów.
    ReviewUserIcon
    PlisAnia

    08.04.2020 15:25

    Inne

    Hej, czy każdy tam posiada ks. sanepid? Słyszałam że nie
    ReviewUserIcon
    Mizo

    27.04.2020 10:33

    Inne

    No to źle słyszałaś.
    ReviewUserIcon
    Agata

    20.04.2020 13:53

    Inne

    Świetne produkty. Jakościowo i smakowo rewelacja :)))) Ja akurat jako klientka, ale powiem tak widzę non stop te same twarze wiec pewnie pasuje skoro nie zmieniają pracy.
    ReviewUserIcon
    Piekarz

    16.04.2020 11:11

    Inne

    Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.
    ReviewUserIcon
    Młody

    08.04.2020 08:49

    Inne

    Solidne warunki, dobre pieniądze. Z ludźmi idzei się dogadać. Trochę już tu pracuję i jeszcze pewnie parę lat przede mną :)
    ReviewUserIcon
    Kalina

    26.03.2020 19:04

    Inne

    A mi bardzo smakują wypieki od piekarni Otrębusy :) Do tego czasem kupię jakieś słodkości - wszystko pyszne
    ReviewUserIcon
    Benia

    27.02.2020 15:53

    Inne

    Polecam prace dla piekarza w tej firmie. Naprawde korzystne warunki jakich niestety nie kazda piekarnia potrafi zapewnic..
    ReviewUserIcon
    Jas

    25.02.2020 13:34

    Inne

    To nie tylko super pyszne wypieki kazdego dnia, ale też idealne miejsce do pracy. Dla piekarzy strzał w dziesiątkę.
    ReviewUserIcon
    Mooontek

    30.01.2020 13:37

    Inne

    Polecam Otrębusy : ) Nie tylko pyszne wypieki ale też dobre miejsce do wspoółpracy.
    ReviewUserIcon
    Pan

    21.01.2020 12:55

    Inne

    Piekarz to wymagająca praca ale owocna i pracowawca Otrębusow mi to uświadomił. Bardzo przyjemne warunki pracy które też przekładają się na wyniki pracy.
    ReviewUserIcon
    B

    16.12.2019 14:55

    Inne

    Współpraca z piekarnią otrębusy przebiega mi spokojnie i przyjemnie. Jestem zadowolona i sporo też podszkolilam swoje umietetnosci piekarza.
    ReviewUserIcon
    Agnes

    11.10.2019 13:10

    Inne

    Bardzo fajne miejsce do pracy- przyjazna, mila atmosfera, współpracownicy bardzo kochani ludzie:-)
    ReviewUserIcon
    Mariola

    25.10.2019 13:20

    Inne

    Popieram.. W tej piekarni po prostu panuje jakaś inna, miła atmosfera. Inna niż wszędzie. Ja bardzo dobrze wspominam moje czasy tam, nie sądziłam że tak będe tęsknić
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.11.2019 11:38

    Inne

    To prawda, w piekarni panuje taka przyjemna aura ze mozna by tam siedziec caly czas:)
    ReviewUserIcon
    Dorian

    28.11.2019 12:34

    Inne

    Nigdy nie zawiodłem sie na pracodawcy. Zapewnia mi bardzo odpowiednie warunki, z czego czerpie nie tylko pieniadze, ale tez przyjemnosc.
    ReviewUserIcon
    Oska

    29.10.2019 16:22

    Inne

    Jako miejsce pracy zdecydowanie muszę ocenic pozytywnie. Przyszło mi pracować w Otrębusach i ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Nauczyłam sie wiele no ale z drugiej strony piekarz to też artysta. Bardzo polecam tę firmę do podjęcia współpracy!
    ReviewUserIcon
    Olbrych

    18.10.2019 10:19

    Inne

    Pracę w Otrębusach wspominam bardzo dobrze, zawsze można było podczas pracy spędzić miło czas z tamtymi ludźmi, atmosfera tam panuje najlepsza!
    ReviewUserIcon
    Krystek

    26.09.2019 15:56

    Inne

    Absolutnie nie ma na co narzekać. Świetna ekipa i dobre zarobki. Dopiero niedawno poznałem czym jest praca na piekarni i jak wygląda cała produkcja pieczywa. Jestem dumny, że moja firma działa na naturalnych składnikach. To ważne dla klienta. A zadowolenie klienta jest moim zadowoleniem.
    ReviewUserIcon
    kitka

    04.10.2019 15:34

    Inne

    zgodzę się z jakością - jest na najwyższym poziomie. pracę w Otrębusach tez dobrze wspominam :)
    ReviewUserIcon
    rysiek

    03.10.2019 14:42

    Inne

    praca dla ludzi sumiennych i chcacych robic to co robia- ogolnie atmosfera jest bardzo fajna, pracujemy na najlepszej jakosci produktach i z tego tez jestem bardzo zadowolony

    Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.