Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Jakos inaczej sobie wyobrazalam prace w piekarni, ale naprawde nie jest zle. W kazdym razie myslalam, ze bedzie o wiele trudniej i zastanawialam sie czy dam rade. Pensja nie najgorsza, wiadomo, jak to w sklepie, ale zespol jest naprawdę fajny i dziewczyny pomocne. Dajemy rade.

Kamila
@:)

Twoja opinia ma bardzo pozytywny wydźwięk i zapewne zachęci wiele osób do zatrudnienia się w Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy. Czy w tej pracy można zdobyć spore doświadczenie związane z wypiekami ciast? Będę wdzięczna za odpowiedź.

WOjownik

Dobra stabilna praca i uczciwą umowę człowiekowi dają. Pracuje już jakiś czas i jestem zadowolony, pracy sporo, ale nie jakoś bardzo dużo. Da się ogarnąć

Pracus hehe

Nie ma w okolicy lepszej pracy, na którą mógłbym się załapać, a tu przynajmniej mnie szanują bo się znam i dobrze pracuje

Inka
@Pracus hehe

no bo taka prawda, jak sobie poscielisz tak się wyśpisz. ja też dobrze pracuję tyle lat i zawsze jak chce wolne, czy z dziećmi musze zostać to da rade wszystko zalatwic.

Walek
@Inka

To juz tak działa. Mi tez nikt problemów nie robi, za to lubię tą pracę

Spec

W zasadzie to nie ma co się spodziewać nie wiem czego, ale jak ktoś potrafi docenić uczciwą pracę za dobre pieniądze to ta firma jest jak najbardziej godna polecenia.

Dawid
@Spec

Masz rację, solidne i stabilne zatrudnienie to podstawa. Jesteś zadowolony z wynagrodzenia, a jak oceniłbyś atmosferę w firmie? Czy relacje z przełożonym są według Ciebie satysfakcjonujące? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Czy Piekarnia Cukiernia AK prowadzi obecnie rekrutację i szuka sprzedawców lub piekarzy? Jeżeli masz jakieś informacje na ten temat, daj znać na forum.

Spec
@Dawid

A kim jesteś ze mnie tak wypytujesz? Jestem zadowolony, pieniądze to my akurat mamy dobre. A w firmie to wiadomo, rozne osoby sie przewijaly, ale ja tam nie narzekam, z nikim zwady nigdy nie szukalem. A tak na dobra sprawe to z każdym sie mozna dogadac bez problemu. Czy sprzedawcow szukaja to ja nie wiem, tyle wiem co mi kierowca powie, ale jak sie chce sprobowac to mozna. ja tez dostalem robote, jak nie prowadzili rekrutacji po prostu zadzwonilem

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Drozd

Jak ktoś się postara to znajdzie też dziurę w całym, ale po co? Mi sie pracuje dobrze a i nowi daja sobie spokojnie rade.

Veos
@Drozd

To nie wiesz jacy ludzie sa. Jak sie nie pomarudzi to dzien stracony. ja tez uwazam ze nie ma co narzekac bo robota jaka jest każdy wie,a przynajmniej nikt tu nie czaruje i kombinacji też nie ma.

Lilo
@Veos

3 lata robiłem za śmieszne pieniądze w jednej szanowanej piekarni!!!! Poszedłem do Otrębusów i odetchnąłem!!!

z wlasnym zdaniem
@Lilo

jak ktos był w takim miejscu to doceni teraz normalną pracę za godne pieniądze. ja też pracowałem w ogromnej sieciówce i muszę przyznać, że jak przeszedłem do Otrębusów to zwyczajnie odetchnalem z ulgą

dorado33

Normalna robota, a pieniądze jak na tą okolicę są okej.

Filemon
@dorado33

TAK. Praca jak praca, wazne ze pieniadze sie zgadzaja i zespol jest ok

Dido
@Filemon

W sklepach jest fajnie ;) Dzielimy sie pracą, to sprawnie idzie. Wymieniamy się, raz jedna stoi na kasie raz druga i czas leci :) Nikt się nie czuje pokrzywdzony i nikt się nie przepracowuje. Czasem jest więcej pracy, wiadomo, ale spoko, bo przynajmniej wiem, że dodatkowe pieniądze wpadną do portfela :)

Witch
@Dido

W którym sklepie tak fajnie jest? Wiele komentarzy tutaj są zdaje się pisane przez 1 osobę. Gdzie na sklepie macie spoko zarobki? W porównaniu do konkurencji rynku pracy a wymagañ i w dodatku w stolicy to jest dramat nawet na start. Atmosfera super? no nie wiem może gdzieś jest ale ja jej nie zastałam niestety. Może kilka lat temu podstawa w pensji to było coś ale nie dziś. Firma się zatrzymała w miejscu jeśli chodzi o zainteresowanie docenianie i nagradzanie pracowników w sprzedaży. Rada dla firmy: przyjrzeć się pracownikom nie tylko nowym ale i może w szczególności tym z długim stażem.

Elvis
@Dido

Zgadzam się. Mozna zarobić, a zespól jest fajnym, wiec czas szybciej mija.

Lopik
@Elvis

Ja zauważyłam, że nowi pracownicy sie starają, a jak ktoś osiądzie w firmie to już różnie bywa. Atmosfera jest ok, potrzebujemy się zamienic, to nie ma problemu. Jak się siedzi kilka godzin z kims to tylko alien się nie zaaklimatyzuje. Mysle ze Dido ma racje

Nika5

Jeśli ktoś szuka zatrudnienia w uczciwej firmie to mogę śmiało polecić pracodawcę. 2 lata mijają w firmie i nie mam większych zarzutów. Jest naprawdę w porządku, a że czasem się człowiek na coś zdenerwuje to normalka. Grunt, żeby nie za często.

normalnie
@Nika5

jest normalnie, ja na prace nie narzekam. trzeba wstac rano i zabrac sie za robote, ale pieniadze z tego sa dobre, a tak jak napisal kolega na gorze szefostwo ma tu uczciwe podejscie

Loki
@normalnie

No dokładnie. zatrudnilem sie w zeszlym roku i mimo krotkiego stazu moge powiedziec ze pracodawca jest okej i mozna sie dogadac jak trzeba wolne wziac czy do lekarza pojsc

Ragdoll
@Nika5

tak to prawda, jest normalna atmosfera, a w piekarniach to naprawdę rzadkość. Przepracowałem już kilka lat to wiem jak jest

Bastett

Wszystko da się załatwić po ludzku, bez krzyków. Każdy wie co ma robić i o to chodzi

Kaldotoja

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół. Bałem się, że przez małe doświadczenie zawodowe obie nie poradzę, ale każdy mi pomagał i się wprawiłem.

Mario
@Kaldotoja

Nie no ja miałem podobnie, ale nie martwiłem się, bo od samego początku zapieniono mnie, że będę wdrożony. Fajne jest to, że dostaje się dużo wsparcia. Rzadko spotykane w innych firmach.

nonyiae

W sprzedaży pracuje się spoko. Grafik jest elastyczny i dobrze się zarabia

Tou
@nonyiae

Potwierdzam :P Atmosfera jest okej i grafik też :D

Kaldotoja
@Tou

Pracowałam tam na 1 roku studiow i ez moge potwierdzic, ze da sie tam dogadac.

drogo12

Maż pracuje i nie narzeka. Raz ma lepszy dzień, raz gorszy, jesteśmy tylko ludźmi, ale prawda jest taka, że od tych kliku lat mamy stabilną sytuację

kojott

Można dobre pieniądze do domu przynieść. Pracodawca jest ok, nie mam większych zastrzeżeń. W końcu jestem tu od roku, więc mam prawo powiedzieć co uważam

Ewnow

Praca jest w porządku, a zarobki uczciwe. Tyle mam do powiedzenia.

baltuniak12

Nikt nie narzeka nikt nie popędza wszystko okej i pieniądze też można zarobić dobre

Alvek

Pracowałem tam jakiś czas temu zgodzę się, że warunki w porządku. Pensja też okej :)

Koredes
@Alvek

masz racje nie ma na co narzekac praca ok

dede

Dorabiałam jako sprzedawca w piekarni i polecam tą pracę, bo ludzie sa przemili, a zarobki fajne. Można się dogadać z każdym :)

Inek

Pracuję i nie narzekam. Dobre pieniądze, dobra umowa, nie ma co narzekać :)

Weronika

Praca nie koliduje z moimi studiami, dla mnie jest okej :D bo lubie kontakt z klientem :D i zespół jest śmiechowy, więc polecam :)

Izka

To była moja pierwsza praca i miło ją wspominam. Trafiłam na fajne osoby w zespole :) Obowiązków nie ma tak dużo, a pieniądze są okej. Ogólnie polecam

MM

Praca w porządku :) Czasem ciężej czasem lżej, ale taka jest praca. Ogólnie mogę polecić.

Natalia
@MM

Krótka w odbiorze jest Twoja wypowiedz, dlatego też zachęcam do jej rozwinięcia. Może zechcesz powiedzieć, czy w firmie Piekarnia Cukiernia AK każdy pracownik może liczyć na rozwój zawodowy i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych? Takie doszkalanie pracowników zawsze pozytywnie wpływa na firmę, a pracownicy dzięki temu mają ułatwioną drogę awansu. A jak wygląda ta kwestia właśnie w tym miejscu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 134 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK