Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Oska

Jako miejsce pracy zdecydowanie muszę ocenic pozytywnie. Przyszło mi pracować w Otrębusach i ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Nauczyłam sie wiele no ale z drugiej strony piekarz to też artysta. Bardzo polecam tę firmę do podjęcia współpracy!

Olbrych

Pracę w Otrębusach wspominam bardzo dobrze, zawsze można było podczas pracy spędzić miło czas z tamtymi ludźmi, atmosfera tam panuje najlepsza!

Adrian
@Olbrych

Twoja pozytywna opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Czy w czasie Twojego zatrudnienia firma przyjmowała studentów lub absolwentów do przeszkolenia i przyuczenia do zawodu?

Stenia

Jakie warunki oferują?

Krystek

Absolutnie nie ma na co narzekać. Świetna ekipa i dobre zarobki. Dopiero niedawno poznałem czym jest praca na piekarni i jak wygląda cała produkcja pieczywa. Jestem dumny, że moja firma działa na naturalnych składnikach. To ważne dla klienta. A zadowolenie klienta jest moim zadowoleniem.

kitka
@Krystek

zgodzę się z jakością - jest na najwyższym poziomie. pracę w Otrębusach tez dobrze wspominam :)

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

rysiek

praca dla ludzi sumiennych i chcacych robic to co robia- ogolnie atmosfera jest bardzo fajna, pracujemy na najlepszej jakosci produktach i z tego tez jestem bardzo zadowolony

misyk

Byłem bardzo zadowlony z przebiegu rozmowy- muszę przyznać, że była to jedna z moich przyjemniejszych rozmów w życiu. Bezstresowo, rekruter odpowiedział na wszystkie pytania które mnie nurtowały i jeszcze bardziej zachęcił do współpracy. Jestem bardzo zadowolony :)

Danka

Współpracowałam z firmą Otrębusy dluzszy czas i zawsze byłam zadowolona zarówno z atmosfery jak i z pieniędzy.

tosiek

praca dla piekarza na plus, nie ma tzw harówki, wszystko rozplanowane w czasie jak nalezy no i kasa - za to szanuje firme bardzo

Piekarz
@tosiek

Podpisuję się pod tym. Praca może i ciężka ale jak człowiek zna się na rzeczy to nie ma problemów. Wystarczy załapać co i jak i lajtowo.

Kleks

Ja pracuję jako kierowca i jestem zadowolony. Jak to w piekarni godziny są wczesne, ale ja tam lubię tą pracę. Spoko ludzie i dobre wynagrodzenie, nie mam na co narzekać.

moody

Normalna praca, normalni ludzie. Praca szybko schodzi i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Pieniądze zawsze na czas, więc ogólnie mogę polecić.

tomaszek

pracuje na produkcji już od paru lat i wiem ze firma szanuje swoich pracowników ???? ostatnio otrzymałem premie która pozwolila mi zrealizować swoje marzenie. Za to firmie dziekuje i na pewno nie zrezygnuje z pracy w piekarni pozdrawiam tomasz

Waldek

Pracuje jako kierowca od ponad pol roku i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia. Umowa o prace, stale wyplaty, samochod sluzbowy. Bardzo polecam firme wszystkim przyszłym kierowcom.

Maniek

Praca w porządku. Dobre warunki jeśli chodzi o pracę jako piekarz, na pieniądze nie ma co narzekać ;)

Piekarz
@Maniek

Zgadzam się. Wiadomo, że każdemu nie dogodzi, ale takie życie. Robiłem w trzech piekarniach i wiem, że w Otrębusach warunki są ok.

Julka

Praca jak najbardziej ok. Mogę polecić. Na pieniądze nie ma co narzekać. Szefostwo też w porzadku :) Pozdrawiam, Julka

Sławomir
@Julka

Mogłabyś dodać, czy poza podstawową pensją firma Piekarnia Cukiernia AK oferuje pracownikom ewentualne świadczenia dodatkowe? W wątku padło pytanie na ten temat, jednak na chwilę obecną nikt nie odpowiedział. Może Ty będziesz tak uprzejma i przedstawisz tę kwestię?

Julka
@Sławomir

Ja mam podstawową pensję i jestem z niej zadowolona :) Pozdrawiam, Julka

Beata

u mnie mija juz pol roku i jest super, poczawszy od atmosfery po zarobki. Naprawde nie ma co narzekac! :)

@Beata

Bardzo fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia i dzięki Twojej opinii inne osoby pewnie będą chciały aplikować. Czy także umowa o pracę jest taka jak chciałaś, to znaczy stabilna i długoterminowa? Poleciłabyś pracodawcę innym użytkownikom forum?

@Dawid

ja polecam zdecydowanie ;) oczywiscie, ze stabilna, z umową o prace nie ma żadnego problemu

Danuta
@Ewa

To dobrze, ponieważ stabilny rodzaj umowy sprawia, że pracownik czuje się po prostu nieco bardziej komfortowo i stara się jeszcze lepiej wykonywać powierzone mu obowiązki. A czy pracownicy Piekarni Cukierni AK mają dostęp do jakichś ciekawych dodatków pozapłacowych? Mam tu na myśli takie benefity jak chociażby dofinansowanie do wczasów czy też karty sportowe, karty wejścia do obiektów kulturalno – rozrywkowych? Powiedz coś na ten temat.

Dołączam się do pozytywnych komentarzy nt Otrębusów :) ja juz mega dlugo pracuje, bo pracuje sie po prostu dobrze

Barbara

Dobrze sie zarabia, pracy nie ma az tyle co czasami w tej branzy, a nasza atmosfere bardzo chwale - pozdrawiam, pracuje ponad rok

marysia

kolezanka mnie polecila i czekam na telefon. Ona prace chwali, ale czy ktos moze to potwierdzic? jak oceniacie prace?

Kaja
@marysia

ja moge potwierdzic - a po prawie 3 letniej wspolpracy, uwazam moje ocene za wiarygodna :) zarobki sa w porzadku, wynagrodzenie na czas, pracy sporo, ale idzie ogarnac.

kamila
@marysia

dobre zarobki, fajne benefity i wysokie standardy. Ale pracy jest duzo, nie ma co sie nudzic i obijac. Wedlug mnie mimo wszystko warto

@kamila

Mogłabyś sprecyzować swój wpis o zarobkach, które oferuje Piekarnia Cukiernia AK? Nie ukrywam, że jest to istotna kwestia, więc mam nadzieję, że podasz konkretne kwoty oferowane przez pracodawcę. Ciekawi mnie również, czy po przepracowaniu określonego czasu można liczyć na ewentualne podwyżki.

kolo

Witam firma od jakiegoś czasu prowadzi rekrutację na kierowców napisze ktoś ile można zarobić bo ogłoszenie ukazuje się już około dwa miesiące

@kolo

Czasem rekrutacja trwa dłużej dlatego że pracodawca nie może znaleźć osoby, której doświadczenie i kompetencje mu odpowiadają. Jeżeli masz doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 ton i prawo jazdy kategorii B możesz składać CV. Niestety nie znam aktualnych stawek wynagrodzenia, ale pracodawca zapewnia sporo bonusów miedzy innymi bezpłatną prywatna opiekę medyczną dla pracowników, ubezpieczenie na życie, kartę multisport. Chętnie dowiem się od Ciebie, czy zdecydujesz się na tę pracę.

kolo
@Dawid

Jutro umówię się na rozmowę zobaczymy co zaproponują

Alka

fajne zarobki, a o to przeciez w pracy chodzi ;) fizycznie tez nie jest jakos super wyczerpujaca. Zdecydowanie na plus

Klaudia
@Alka

a mozesz powiedziec cos wiecej? sa problemy z urlopami itd? bo jestem zainteresowana oferta, opnie sa dobre, ale wiem ze bede potrzebowala kilka dni wolnego niebawem

@Alka

Jesteś zadowolona z wynagrodzenia i atmosfery, a to dobrze świadczy o firmie. Pracujesz jako sprzedawca, czy piekarz lub cukiernik? Nie znalazłem aktualnych ofert rekrutacyjnych do Piekarni. Czy mogłabyś napisać o aktualnych rekrutacjach i stanowiskach do obsadzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 134 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK