opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Piekarnia Cukiernia AK

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 661 ocen
Opinie(757)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(757)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • O Nas
  • .
  • Zamówienia i Dostawy
  • .
  • Produkty
  • .
  • Własna Sieć Sprzedaży
  • .
  • Jakość
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O Nas

Zamówienia i Dostawy

Produkty

Własna Sieć Sprzedaży

Jakość

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Łódź
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Otrębusy
  • Klementynów
  • Kanie
  • Podkowa Leśna
  • Strzeniówka
  • Parzniew
  • Żółwin
  • Granica
  • Brwinów
  • Komorów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Otrębusy
  4. /
  5. Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Opinie

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Piekarnia Cukiernia AK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pozytywny

    30.11.2018 11:10

    Inne

    Dobra praca na start. Można się sporo nauczyć i pieniążków trochę zarobić
    ReviewUserIcon
    ktośśś

    30.11.2018 10:41

    Inne

    Płacą w terminie, nigdy nie było jakieś obsuwy na koncie. Praca nawet ok, idzie się przyzwyczaić na tyle, że po pewnym czasie polubisz ją
    ReviewUserIcon
    komi

    30.11.2018 10:39

    Inne

    Najlepsza firma w jakiej było mi dane pracować serio! I nie będę się tutaj rozpisywać jak to nie była oh i ah. Dla mnie w pracy liczy się najbardziej atmosfera- a to było tutaj na 5 z plusem
    ReviewUserIcon
    aaaaagnieszka

    30.11.2018 10:25

    Inne

    Wynagrodzenie jest adekwatne do zajmowanego stanowiska ani za duże ani za małe, choć zawsze chciałoby się więcej :) warunki bardzo dobre
    ReviewUserIcon
    idea

    30.11.2018 10:24

    Inne

    Normalna praca, normalni ludzie. Praca szybko schodzi i nie ma żadnych problemów.
    ReviewUserIcon
    jaaa12

    30.11.2018 10:22

    Inne

    Odkąd pracuje w Piekarni Cukierni AK-Otrębusy nigdy nie miałem sytuacji aby wypłata nie doszła w terminie na konto. Moim zdaniem solidny pracodawca.
    ReviewUserIcon
    MKonika

    30.11.2018 10:20

    Inne

    Ja tutaj wypowiem się bardziej z punktu widzenia klienta, a więc tak: jedzenie pych, obsługa profesjonalna i miła. Polecam na prawdę warto do nich zajrzeć :D
    ReviewUserIcon
    Tomaszzzzzzzzzzzzzz

    30.11.2018 10:18

    Inne

    W tej firmie jest na pewno spora elastyczność pracy. Wydaje mi się, że dla niektórych ten fakt może być kartą przetargową a więc warto o tym wspomnieć na forum. Ogólnie praca serio ok. Złego słowa nie powiem
    ReviewUserIcon
    anoniiimek

    30.11.2018 10:17

    Inne

    Dobre wynagrodzenie i fajne warunki pracy, atmosfera też na duży plus. Bardzo dobre miejsce dla osób rozpoczynających swoją karierę.
    ReviewUserIcon
    Martyyy

    30.11.2018 10:16

    Inne

    Wypłaty zawsze w terminie. Praca sama w sobie jak praca. Nie ma co narzekać :D
    ReviewUserIcon
    Dagmara

    30.11.2018 10:00

    Inne

    Bardzo fajny pracodawca dla ludzi poważnie myślących o pracy
    ReviewUserIcon
    Lidia

    13.04.2018 11:53

    Inne

    Moim zdaniem praca w piekarni jest wymagająca i bardzo ciężka. Nie ma tu opierniczania się ale pracowania i to bardzo szybkim tempie.
    ReviewUserIcon
    Waldek

    21.05.2018 08:40

    Inne

    zgadzam się, ale zarobki tez dobre.
    ReviewUserIcon
    Bb

    30.10.2018 12:04

    Inne

    Oczywiście, ale dużo lepiej niż w nie jednej firemce.. Ze zgraną ekipą można fajnie dawać radę i praca jest przyjemna
    ReviewUserIcon
    Bb

    30.10.2018 11:43

    Inne

    pracuje już jakiś czas i jak dla mnie jest ok wszystko :) :) :)
    ReviewUserIcon
    Greta

    19.09.2018 17:42

    Inne

    Ile może zarobić sprzedawczyni w sklepie firmowym , bo rozumiem, że nie tak jak na piekarni ?
    ReviewUserIcon
    xXpracujeXx

    23.10.2018 09:25

    Inne

    Ja uważam, że zarobki naprawdę dobre. Warto aplikować, sama się przekonałam i nie żałuję ;)
    ReviewUserIcon
    Hmm..

    29.10.2018 14:39

    Inne

    Mówię , że w piekarni tak ciężko a ja wcale tak nie myślę - nie wszyscy muszą lubić pracę siedzącą ;p ja należe do tej grupy osób :)
    ReviewUserIcon
    Doma

    16.10.2018 09:31

    Inne

    Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałam się na pracę tutaj
    ReviewUserIcon
    Olaaa

    01.10.2018 09:45

    Inne

    Pracuję w AK Otrębusy od kilki miesięcy i mogę wszystkim ciepło polecić :) Pozdrawiam! :)
    Company logo
    Piekarnia Cukiernia AK

    02.10.2018 08:47

    Pracodawca

    Bardzo się cieszymy !
    ReviewUserIcon
    Nowa

    30.08.2018 14:28

    Inne

    Jak dla mnie jest okej, niedawno zaczęłam pracę i nie narzekam
    ReviewUserIcon
    Hana

    24.08.2018 15:00

    Inne

    Trzeba rano wstawać, ale ogólnie praca przyjemna, ja mam taki zespół że nic tylko się cieszyć :) polecam ! :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    18.07.2018 12:21

    Inne

    Czy aktualnie jeszcze rekrutują?
    Company logo
    Piekarnia Cukiernia AK

    18.07.2018 19:16

    Pracodawca

    Tak nadal trwa do sklepów w Warszawie, Pruszkowie oraz Grodzisku Mazowieckim. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Joanna G

    25.07.2018 09:56

    Inne

    Dziękuję, też chętnie skorzystam z Państwa oferty mam nadzieję,że jeszcze aktualne :)
    ReviewUserIcon
    Ag...:)

    23.07.2018 09:15

    Inne

    Ja też się odważyłam i pracuje już drugi tydzień :) myślałam, że będzie o wiele ciężej, ale chyba dobra atmosfera robi swoje, czas leci szybko a praca jest całkiem przyjemna, nie ma nudy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Piekarnia Cukiernia AK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Piekarnia Cukiernia AK

    Wiejska 21 05-805 Otrębusy

    NIP:5342035576

    KRS:0000073990

    http://ak.otrebusy.pl
    Branże: Piekarnictwo i cukiernictwo

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    rR

    17.07.2018 10:07

    Inne

    Mogę śmiało polecić :) byłem ostatnio na rozmowie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony warunkami jakie mi zaproponowano :)
    ReviewUserIcon
    Zadowolona z pracy

    16.07.2018 14:32

    Inne

    Pracy jest sporo, ale jest przyjemnie.. najważniejsza jest dobra atmosfera a tego u nas w piekarni nie brakuje, aż chce się przychodzić codziennie do pracy. Zarobki dobre , a wypłata zawsze na czas, ja nie narzekam.. pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    anonymous

    04.07.2018 07:13

    Inne

    Podnosić ceny to zrozumiałe. Ale zachować jakość to podstawa.Chleb Wiejski podrożał o 40 groszy ale jakość spadła o 50%. Czy to zmiana piekarza czy składników ? .Chleb stał się glinowaty. Stały zjadacz
    Company logo
    Piekarnia Cukiernia AK

    09.07.2018 10:35

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy za powyższe uwagi. Takie informacje są dla nas cenne, dzięki nim możemy podnosić poziom naszych usług. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    18.05.2018 11:06

    Inne

    Praca w piekarni moim zdaniem do bardzo fajnych prac należy, ogólnie trochę pracy się ma ale tak jest w piekarniach nigdy postów, wiadomo przerwy masz by coś zjeść itd. Ale pracy dużo się ma.
    ReviewUserIcon
    max

    08.05.2018 10:14

    Inne

    praca jak najbardziej na plus, składałem niedawno cv i po wiem tak nie zawiodłem się że złożyłem do tej firmy swoje cv.
    ReviewUserIcon
    pierkarnik

    15.05.2018 13:36

    Inne

    trzeba podkreślić że praca nie nalezy do łatwych a trzeba mieć cierpliwość też
    ReviewUserIcon
    Synonim

    07.05.2018 09:29

    Inne

    Praca w piekarni, nie należy do łatwy, ale w sumie dobra praca, dużo wysiłku jest ale no cóż jak to się mówi nie wolno się bać wysiłkowej pracy. Ja się nie boje, pracuje po za tym lubię atmosferę w tej firmę.
    ReviewUserIcon
    Anita

    02.05.2018 09:06

    Inne

    Ja powiem tak pracuje w piekarni ale na kasie, w sumie praca bardzo szybkim tempie bo trzeba wszystkich obsłużyć sprawnie, dobrze i szybko. Ale praca dobra.
    ReviewUserIcon
    jannn

    25.04.2018 12:33

    Inne

    Nie jest źle. W sklepie trzeba się nahararować. Ale tak jest wszędzie - w każdym sklepie. Nie uciekniesz od tego.
    ReviewUserIcon
    Milena

    30.04.2018 12:33

    Inne

    Ooo...naharować sie można, praca dla osób co się fizycznej pracy nie boi. Ale tak po za tym atmosfera w piekarni bardzo dobra.
    ReviewUserIcon
    grażka

    23.04.2018 11:01

    Inne

    Pracuję tutaj niewiele - bo dopiero 2 miesiące i przez ten czas już się wiele nauczyłam. Sama po sobie że jestem dużo cierpliwsza i zorganizowana.
    ReviewUserIcon
    szym

    24.04.2018 15:45

    Inne

    też tak miałem jak bylem nowym pracownikiem teraz pracuje już 2 lata i jestem zadowolony że tam pracuje w sumie nie mam jakoś złego zdania o tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Arleta

    18.04.2018 13:45

    Inne

    Jestem zadowolony z tego, że pracuję w Piekarni, dobra praca, pewne wynagrodzenie. O to mi właśnie chodzi.
    ReviewUserIcon
    kk

    20.04.2018 15:19

    Inne

    Praca dobra, wypłata dobra, ogólnie praca bardzo mecząca i wysiłku ale jak się nie boisz to dasz radę.
    ReviewUserIcon
    Vadi

    17.04.2018 12:46

    Inne

    Piekarnia dobra, firma też dobra, jeśli chodzi o pensje też dobre, czytam różne opinie na temat tej firmy bo czasami niedowierzam negatywom itd. Pracuje tam jakiś czas i powiem tyle firma jest dobra, jeśli szukasz pracy i ogólnie się nie boisz dużego i szybkiego tempa i masy roboty to praca dobra jest dla ciebie. Tyle powiem.
    ReviewUserIcon
    Ama

    11.04.2018 14:31

    Inne

    Czytając komentarze innych muszę się zgodzić, praca do łatwych nie należy. Ale nie było problemu że wypłaty się spóźniały, zawsze były na czas.
    ReviewUserIcon
    Zygzak

    06.04.2018 15:10

    Inne

    Co po wiem to nie narzekam na prace, robotę mam i mam za co żyć to jest ważne teraz dla mnie.
    ReviewUserIcon
    Adam S.

    09.04.2018 08:39

    Inne

    Praca jest dobra, wiadomo że ma się dużo pracy masz w piekarni ale to normalne jest, chyba każdy wie.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    09.04.2018 08:39

    Inne

    Praca jest dobra, wiadomo że ma się dużo pracy masz w piekarni ale to normalne jest, chyba każdy wie.
    ReviewUserIcon
    ffkjhejds

    28.03.2018 10:53

    Inne

    Co do pracy to atmosfera była ok. Godziny pracy są dobre, bo nie trzeba przesiadywać godzinami po pracy.
    ReviewUserIcon
    Mi

    03.04.2018 13:20

    Inne

    To prawda, po pracy nie przesiadujesz zbyt długo. Wiadomo tylko trzeba mieć siły bo praca do łatwych w piekarni nie należy. Wiec trzeba się wyrabiać czasem ze wszystkim. Ale tak praca dobra.
    ReviewUserIcon
    happy

    27.03.2018 09:08

    Inne

    Biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy, szala przechyla się na tą dobrą stronę. W stosunku do konkurencji proponują dosyć wysokie pensje.
    ReviewUserIcon
    sysia

    29.03.2018 12:29

    Inne

    Czy praca w tej firmie jest ciężka ?
    ReviewUserIcon
    Danuta

    30.03.2018 11:34

    Inne

    No praca no łatwych nie należy, dużo pracy masz, po za tym trzeba się dostosować czasami do tępa jakie czasami panuje ale tak to dobra praca itd. Po za tym wypłaty masz na czas więc to jest plus.
    ReviewUserIcon
    Kryśka

    26.03.2018 10:48

    Inne

    Widzę że jest dużo pozytywnych opinii na temat tej piekarni, nie dziwie się firma jest bardzo dobra i dobrze prosperuje, pracuje już tam około 3 lat, nie mam nic złego do powiedzenia. Ale praca do łatwych nie należy więc trzeba mieć siły trochę.
    ReviewUserIcon
    Ryjko

    23.03.2018 10:22

    Inne

    Praca wymagająca, po za tym bardzo pracowita i się ma dużo pracy. Do łatwych nie należy. Ale ogólnie ekipa miła i szef okey. Nic do zarzucenia nie mam.
    ReviewUserIcon
    Normalna Babka

    20.03.2018 08:51

    Inne

    Praca w piekarni nie jest z łatwych prac, jest pewno tempo i nie można zwolnić. Wiec jeśli pracujesz w niej a narzekasz, a wiedziałeś/łaś że praca taka jest to po co piszesz ze nie fajnie. Ja się cieszę, że mam prace, że mam za co wyżywić rodzinę moją. Bo w tych czasach trudno znaleźć prace. Dla mnie ta praca jest dobra, plus wypłaty ci się nie spóźniają i to mnie cieszy.
    ReviewUserIcon
    Kryśka

    22.03.2018 10:41

    Inne

    Zgodzę się, praca w piekarni do łatwych nie należy ale jak ktoś trudnej i ciężkiej pracy się nie boi to praca jest dla niego.
    ReviewUserIcon
    Elwira

    19.03.2018 10:34

    Inne

    Firma i praca w niej dla mnie do przyjemnych prac należy. Wiadomo że pracuje w piekarni wiec trzeba ogarniać wszystko i czasami jest natłok pracy. Ale tak jest w piekarniach i tego nie zmienisz. Ja powiem tak jeśli ktoś lubi ciężką prace i się jej nie boi to polecam prace.
    ReviewUserIcon
    witek

    21.03.2018 09:18

    Inne

    Właśnie się zastanawiałem na podjęciem pracy w tej firmie ale patrzę się że są pozytywne opinie, mój znajomy tam pracuje i to samo mi mówi że dużo roboty do łatwych nie należy ale dobra praca.
    ReviewUserIcon
    Wiecia

    05.03.2018 11:19

    Inne

    Praca ciężka, ale każdy wie o tym. Po za tym wypłaty masz na czas, ludzie mili też są. A jak jesteś nowy to wiadomo że się uczysz i ogarniasz to co się dzieje i to co masz robić.
    ReviewUserIcon
    Gabriel

    13.03.2018 11:05

    Inne

    Owszem tak, ta praca do lekkich nie należy ale jak ktoś lubi to da sobie rade.

    Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.