Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Logi

Zawsze kupuję u nich pieczywo bo jakościowo są zdecydowanie najlepsi. Chleb? Jasny super, razowy to totalny sztos - mój faworyt. Bułeczki? Świeże i takie prawdziwe dobre, nie napompowane.

after
@Logi

w pełni sie zgadzam

Multi

jest dobrze jak na obecne czasy, stabilna i pewny pieniądz

Skowron

Porządna firma!

Larry

fima solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze, organizacja też ok, jak ktoś pracuje to sam wie

Rozmus%%
@Larry

Od pół roku jestem kierownikiem jednego z warszawskich punktów. Podchodziłem z dużym dystansem do pracy. Teraz wiem, że moje obawy były bezsensu. Firma bardzo dobra. Ekipa świetna. Mała rotacja. Produkt zawsze dowieziony na punkt zgodnie z zamówieniem.

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Martyna

POLECAM

Pistolet-Agent
@Martyna

Martyna a co polecasz? Powiesz coś więcej o tym co miałaś na myśli? Może to jakoś rozwiniesz wszystko ? Ja szukam pracy jako technik piekarz. Wiesz czy oni rekrutują.

Dizzy

Ja zostawię tylko krótki komentarz - polecam!

A ja dodam od siebie
@Dizzy

A ja dodam od siebie że i solidna i uczciwa. Włos z głowy pracownikowi nie spadanie. Tutaj dbają i o dobre wynagrodzenie i o bhp.

Mary

Wyśmienite wypieki , a szczególnie polecam tort " Royal"

Irka79
@Mary

Ten bezowy? Mniam mniam. Zamówiłam go na urodziny córki:)

locke

praca w porządku jak na obecne czasy, stabilna i pewny pieniądz

Balbina
@locke

Umowa o pracę to nie benefit a konieczność dzisiaj. To pokazuje czy pracodawca jest rzetelny czy tylko czeka jest uczciwy. Tutaj nie ma wiecznych dni próbnych czy innych dziwactwa. Umowa to umowa, a praca o praca.

Julka

Fajna piekarnia :) Super smaczne pieczywo, dobre słodkości

Lucyna77
@Julka

Noo dokładnie, zawsze ciepłe bułeczki na śniadanie. Kupuje u nich od 10 lat i zawsze zaskakują mnie tym świeżym smakiem :)

atka22

Również polecam pracę w Otrębusach, dobra kasa, atmosfera generalnie jestem zadowolona

Damian
@atka22

Jak długo pracujesz? Jak z rotacją pracowników? Czy płacą na czas?

Paula
@Damian

Rotacja niewielka, z pieniędzmi nie ma problemów żadnych.

Jędrula
@Paula

Rotacja???? O czym to mówisz. Zazwyczaj ktoś po prostu znajduje inną pracę i sam odchodzi. Tutaj są bardzo dobre warunki pracy i pieniądze, więc rzadko ktoś z innych powodów odchodzi z pracy.

Hill

Tam zaczynałem i poznałem branżę. Otrębusy to dobra firma zarówno na start jak i dla bardziej doświadczonych.

@Hill

Tak to prawda. U mnie wiele osób z technikum było tutaj na praktykach. Kilka osób dostało etat. Teraz będę próbować jak wrócę z macierzyńskiego ;P

Olka

Super piekarnia! Polecam!

Mirka
@Olka

Olka w której lokalizacji pracujesz? Przydałaby nam się jakaś sieć do wewnętrznego kontaktu :) Może jakiś crm czy coś?

Jacek

Chyba te wszystkie negatywne opinie pisze konkurencja. Firma ma jasne warunki zatrudnienia. Podpisując umowę każdy widzi co go czeka na koniec miesiąca. Mając umowę o pracę masz przecież normalnie urlop. To nie jest jakiś wymysł - to ci się należy. Faktycznie w firmie czasami są zatrudniani ludzie na akord. Ale to jest zupełnie inna sprawa. Taka praca jest uzależniona od wyników. Jeden pracuje szybciej, drugi wolniej. W firmie nie ma czegoś takiego jak prywatna opieka medyczna- więc to na pewno musiała pisać konkurencja. Firmę oceniam na 9/10. Zawsze co czegoś można się przyczepić, ale więcej jest tych plusów. Dobre warunki pracy, spoko ekipa i stabilność zatrudnienia. To jest szczególnie ważne w czasie pandemii covid. Mało która firma w tym czasie się rozwija.

W dniu 18 marca robiłam zakupy w sklepie firmowym Piekarni Otrębusy na ul. (usunięte przez administratora) w Warszawie. Było to około godziny 11-tej. Bardzo nieuprzejmie zostałam obsłużona przez ekspedientkę. Pani o wszystko miała pretensje - nie odpowiadała na pytania, nie była uprzejmą wyłączyć buczącego piekarnika. Trzeba było przekrzykiwać wyjący piecyk. Potem było gorzej - pretensja do mnie, że przy rachunku około 50 złotych, chciałam zapłacić banknotem 200-złotowym. Wszystko tonem pretensji, niezadowolenia. Wydaje mi się, że sklep powinien być WIZYTÓWKĄ piekarni, należałoby więc oczekiwać i WYMAGAĆ od pracowników kultury i miłego podejścia do klienta.

@Anna

Dzień dobry, dziękuję za Pani opinię i pragnę zapewnić, że takie zachowanie nie jest akceptowane. Cała sytuacja będzie zweryfikowana, ekspedientki zostaną jeszcze raz przeszkolone z prawidłowej obsługi klienta, a do głośnego pieca zostanie wysłana ekipa techniczna. Jeszcze raz dziękuję za Pani wiadomość dzięki niej możemy cały czas korygować i podnosić jakość obsługi. Pozdrawiam

ritulo

Generalnie firma bardzo przyjazna pracownikom. Szanują każdego. Nie ważne jakie ma doświadczenie i ile ma lat.

curry

Moim zdaniem ok, kasę można dostać dobrą, nauczysz się dużo, pzdr

agata
@curry

zgadzam sie, spoko miejsce

olek

ucze sie na piekarza, myslicie ze jest szansa sie tutaj dostac? z gory dziekuje za opinie

Leno
@olek

No pewnie. Jak masz szanse to próbuj

martyna

slyszalam ze szukaja kogos do pracy. mozecie poweidziec cos wieecej? jakies opinie na swiezo?

Paula
@martyna

Ja pracowałam krótko, ale było ok. Ludzie bardzo w porządku. Zero problemów jeśli chodzi o współpracę. Z dziewczynami niektorymi nadal mam kontakt i sobie nadal chwalą

olga

Świetna jakość i dobre ceny

setti

super pieczywo, prawdziwe takie a nie nadmuchane

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK