platan

Sopot

Opinie o platan

malolat

Firma jest wiodącym producentem abonamenckich centrali telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Centara pozwala na obsługiwanie kilku lini wewnetrznych. Poza tym istnieją od 1985roku. Zdobyli bardzo dużo prestiżowych nagród w branży telekomunikacyjnej.

dm

Praca w Platanie to przyjemność, warunki pracy komfortowe, załoga super, klimat fajny, zarobki mogłyby być lepsze, ale co tam, atmosfera trochę to rekompensuje:-))Polecam

employee

4k netto to malo?

Firma traktuje pracowników przedmiotowo wymagania kosmiczne do oferowanych zarobków.

Zostaw opinię o platan - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie platan