Opinie o OMF w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OMF. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMF w Będzin

hehe

Ada sama tak nazywała ludzi pakowaczami osobiście słyszałem. F6

hehe

O ktoś się oburzył. A co jest nieprawdą z tego co się pisze o tej firmie? Wypłaty na czas? Roznie z tym bywało. Firma produkcyjna a nawet ISO nie ma. A wiecie kto miał to wptowadzic? Ada szczyt niekompetencji. Straszycie ludzi to teraz ja was postrasze do dziś mieliście czas abym dostal Pity ktorych nie dostałem. Co do braci nnic do nich nie mam ale do miana "ustawiaczy" to troszkę im brakuje. Zresztą Rafała sam ze dwa razy uratowałem przed zwolnieniem bo pani kierownik chciała się go pozbyć. Prawda jest taka że jak ktoś nie chcę to tam pracować nie musi. Prawda jest taka że jak mi przestalo pasować to przestałem pracować. Ale profensjnalizmu brakuje od góry do samego dołu. Prezes ktory ma być podobno konstruktorem form a prawda taka że nie potrafi złożyć i rozłożyć formy. Ale zgodzę się też że ludzie przychodzący tam nieraz do pracy są ograniczeni umysłowo. A i jeszcze jedno jak chcecie to spotkam się z wami i powiem wam w twarz to wszystko i jeszcze więcej. A i jeszcze jedno najlepsza byla wigilia w knajpie w Będzinie gdzie zaprosił nas pan prezesito i każdy musiał zapłacić za siebie.

mała

W firmie OMF nigdy nie było stanowiska "pakowacz" jak już coś to LIDER , Operator Wtryskarki albo Kontrola jakości .... widać ze ktos ma bardzo male pojecie o tej firmie i wypisuje straszne glupty :/

alfred

Zgadzam się z elenką i henkiem ludzie młodzi nie znają życia, maja bogatych rodzicow ktorzy rozpieszczaja swoje pociechy a one z nudow ida dorobic pelno u nas w firmie budowlanej mlodych obibokow ktorzy myśla ze udajac ze sie pracuje nikt nie widzi ja obecnie jestem na stanowisku brygadzisty i sam zwolnilem trzech takich . Nie żałuje swojej decyzji gdyz sam na stanowisko wyższe pracowałem solidnie 26 lat i wiem co to jest ciężka praca i jak ciężko jest zasłużyc na stanowisko ciut wyższe od pracownika fizycznego zwyklego robola ... Młodzi jesli nie chcecie pracowac to nie zatruwajcie innym zycia obelgami bo inni ciezko pracuja na swoje zycie i rachunki a wy poprostu z zazdrosci z zawisci opluwacie ludzi ktorzy nigdy nawet nie pomysleli o was tak jak wy o nich...myslicie że ich obchodzi wasze zycie osobiste ?? Ich interesuje jak skonczyc spokojnie prace i dotrzec do domu gdzie czeka na nich rodzina ...3 razy zastanowcie sie zanim obrazicie publicznie osoby ktorych nawet nie znacie !

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OMF? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
elenka

Ludzie żal mi was...pracowaliście z tymi ludźmi a teraz mieszacie ich z błotem choć wy latacie im koło (usunięte przez administratora) bo mają własne problemy...ehh Ja pracuje w dużo gorszym zakładzie produkcyjnym i trzymam sie ze wzgledu na dziecko i kredyt ...moj maz zmarl i nie mam lekko wiec wy zastanowcie sie zanim napiszecie cos obrazliwego na ludzi z waszej firmy bo nie wiecie w jakiej sytuacji zyciowej sie znajduja i dlaczego musza ciezko pracowac kiedy wy zmieniacie prace jak skarpetki :(

heniek

Jeśli ktoś idzie dobrowolnie do tej firmy to jego sprawa ale po co od razu wtrącać się i obrażać innych?? Po co wchodzicie z buciorami do czyjegoś prywatnego życia , własnego nie macie ?? Spójrzcie jakie z was ideały nawet pracować nie potraficie dlatego was zwolnili i teraz rzucacie obelgi na innych ludzi , zacznijcie naprawiac swoj brudny prywatny bajzel a nie dokuczajcie innym . Pracowaliście z tymi ludźmi a to że wam sie nie podoba w tym zakladzie to nie ich problem, oni tez pewnie chetnie odeszliby stamtad ale niektorzy maja rodziny na utrzymaniu i kredyty i nie stac ich na zmiane pracy co dwa tygodnie dlatego ciezko pracuja , wy mlodzi poki was to nie dotyczy szalejecie z (usunięte przez administratora) a pozniej bedziecie przyjmowac kazda oferte pracy bo nie bedzie innej opcji!! Szanujcie prace innych , każdy jest kowalem własnego życia , nie wasz cyrk nie wasze małpy wiec po co te obelgi??

mała

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. ROBIĆ LODY I DAWAĆ DUPY BĘDZIECIE W CELI ZA ZNIESŁAWIENIE PUBLICZNE...GRATULUJE ODWAGI I ZARAZEM GŁUPOTY(POWODZENIA W SPOTKANIACH Z OSOBAMI ZNIESŁAWIONYMI PUBLICZNIE NA FORUM HAHAHA...DEBILE Z WAS!! DLACZEGO NIE POWIECIE NAM TEGO PROSTO W OCZY TCHÓRZE!!!

ola
@mała

Psudopracodawcy najpierw zróbcie sobie własny rachunek sumienia,a dopiero straszcie kogoś odpowiedzialnością. Jakby to nie była prawda, to nikt by takich tekstów nie pisał. A od tego jest publiczne forum ,żeby można było się wszystkiego dowidziec na każdy temat i o każdym. A to o czym piszę jest tylko i wyłącznie prawda w 100%

masakra
@mała

znacie to powiedzenie:) nie ma takiej kary skarbek, pl sadownnictwo ma co robic napewno nie bedzie se bzdurami omf forum zajmowac he:D po za tym nie bylo imienia zazwiska razem wiec nie wiadomo w swietle prawa o kogo biega ani wizerunku-sprawa nie jasna umorzona

mała

PSEUDO-PRACOWNICY DLACZEGO NIE SPOTKACIE SIĘ Z NAMI WSZYSTKIMI W CZTERY OCZY I NIE POWIECIE TEGO OSOBIŚCIE TYLKO KAŻDEGO OCZERNIACIE NA FORUM?? BRAK ODWAGI SPRAWIA ŻE PISZĄC TE TEKSTY JESTEŚCIE NIKIM, A TAK SWOJĄ DROGĄ CIEKAWI MNIE CO POWIE PANI ADRIANNA JAK PRZECZYTA TEN POST WYŻEJ .... PANOWIE POWODZENIA NA SPOTKANIU Z KAŻDĄ OSOBĄ NAPOTKANĄ PO TYCH POSTACH I GRATULUJE GŁUPOTY!!A CO DO ROBIENIA GAŁY TO NADAJECIE SIĘ WY NIEKULTURALNE CHAMY !!

mirek

Widać ze, "mała" to ta mała,czarna,brzydka,którą mąż wyrzucił z domu za sypianie z Ferraro broni na forum tej firemki jak się da, bo pali jej się grunt. Nie sciemniaj że wypłaty są zawsze na czas, bo tak nie jest.Doskonale pamiętasz czasy jak były wypłaty to prezes się zwijal do Italii i palił głupa ze przelewy poszły. Ilu ludzi oszukał na nadgodzinach nie pamiętasz? Jakie ma długi w zusie i urzędzie skarbowym gdzie zalega za składki pracowników za kilkanaście miesięcy tego też nie pamiętasz? Opowiedz jeszcze swoim współpracownikom dlaczego cię wywalili z Rossy,a w zasadzie to sama musiałaś odejść tyle ci poszli na rękę, czy może tego też nie pamiętasz? Jesteś Adrianno jakby ktoś nie wiedział o kogo chodzi , zimną,bez skrupułów,fałszywą, nie do życia OSOBĄ. Jesteście razem z Massimo siebie warci,ale karty się zawsze odwracają ze zdwojoną siłą. Szkoda tylko pana Dario Dal Verme którego w bezszczelny i wyrachowany sposób oszukaliscie przy podziale spółki...

mała

Firma OMF jest troszkę słabszą firmą niż inne ,ale spójrzcie ludzie na to z innej perspektywy - gdzie nie pójdziecie do firmy produkcyjnej jest zapierdziel ,wyzysk na człowieku a tutaj pomimo trochę gorszych warunków finansowych nie można narzekać... Fakt maszyny chodzą same jak chcą i ustawiacze maja niesamowity problem z ustawieniem parametrów , ale jeśli ludzie których przyjmują do pracy mieszają materiały albo co gorsze nie odpowiednio wysuszą albo źle zasypią lub co gorsze nie wyrabiają się na maszynie to potem nie ma co się dziwić że produkcja stoi a Brygadziści dostają opierdziel od Prezesa . Co do pracowników stałych którzy tam pracują już troszkę i znają się na swoich obowiązkach :D nie ma się zastrzeżeń z takimi osobami aż chce się pracować bo rozumieją co się do nich mówi :) Wypłaty są na czas co się chwali ,choć zarobki mogłyby się troszkę polepszyć dla pracowników którzy mają wiedze i się naprawdę starają (nie chodzą jak sami chcą -takich osób nie brakuje) a wiemy że produkcja żeby szła dobrze (bez bubli) to i pracownicy muszą być odpowiedni a takich jest na całe szczęście więcej. Na przyszłość dla pań z biura ,aby dokładnie podchodziły do rekrutacji osób na stanowisko "pracownik produkcji" gdyż jak wiecie pełno osób chętnych brać kasę za siedzenie w szatni, ubikacji i co najgorszych pijących na nocnych zmianach alkoholu - przez takich tylko później brygadziści obrywają jeśli coś się stanie takiemu delikwentowi !! Firma OMF jest taka sama jak każda tylko ludzie zanim przyjdziecie pracować do tej firmy zastanówcie się czy to praca dla was bo marnujecie czas swój i innych na nauczenie was swoich obowiązków.

mała

JESZCZE JEDNO CO DO "MOTORYNKI" WIDAĆ ŻE ZNASZ SIĘ NA POJAZDACH HAHAHAHA BO JAK TO BYŁA "MOTORYNKA" TO NAPRAWDE MASZ NIEZIEMSKO ZJARANY MÓZG CZŁOWIEKU !!

mała

Nie wiem kim jesteś człowieku ale chyba się czegoś naćpałeś ...spójrz człowieku na siebie gdyż masz mało lat (usunięte przez administratora) wiesz o życiu a takie głupoty wypisujesz na ludzi których nawet w połowie nie znasz!!!! Obraza majestatu na ludzi za to że pilnują ludzi w pracy np. takich nieodpowiedzialnych jak ty !!! musisz się odgryźć na forum bo w twarz nigdy tego nie powiesz "BRACIOM USTAWIACZOM" BRAK CI POPROSTU ODWAGI ... A I JESZCZE JEDNO JAK SIĘ CHODZI DO PRACY I ZAMIAST PRACOWAĆ SIEDZI SIĘ PO 15 MIN W KIBLU TO SIĘ WYLATUJE ZA TO Z PRACY BO NIKT OBIBOKÓW I FRAJERÓW MŁODYCH LESZCZY NIE BĘZIE TRZYMAŁ KTÓRZY NIE POTRAFIĄ PRACOWAĆ!!! LUDZIE PRACUJĄ TAM PO KILKA DOBRYCH LAT A JEŚLI KTOŚ NIE CHCE PRACOWAĆ I CHODZI W KRATKE ALBO PIJE W PRACY TO KAŻDY BY GO WYRZUCIŁ...PATRZ NA SIEBIE JAKIE ŻYCIE TY PROWADZISZ ... GŁUPIEGO I GŁUPSZEGO TAKIEGO JAK TY TO NIKT W ŻYCIU NIE DOŚCIGNIE BO SAM POKAZUJESZ SWOJĄ WIEDZĄ JAKI JESTEŚ INTELIGĘTNY !!! KAŻDY KTO PRACUJE Z BRAĆMI WIE ŻE SĄ ODPOWIEDZIALNI ,POMOCNI I PRACOWICI -SZACUN CHŁOPAKI DLA WAS !! POZDRAWIAM EKIPE Z OMF :D

Pan Z
@mała

Witam z tej strony Piotr Z co do wiadomosci Pan prezes mnie nie zwolnił bo z kazdej firmy której pracowałem to ja sie zwalnialem bo to mi nie odpowiadaly warunki i mam na to papiery czarno na bialym i wypraszam sobie pisanie komus na moj tamat bo sobie tego nie rzycze a co do roberta i rafala to chlopaki trzymajcie sie bo ta robota kurwa siada na psyche z gory dziekuje

plujecie jadem

Hehe glupi i glupszy na motorynce. Dobre

paweł

pozwalniali z 5 osób wprowadzili 3 zmianówkę . Ta firma upada piotrek sie zwolnił mateusz tez teraz pora na mnie został tylko mały zobaczymy ile tam wytrzyma daje mu z 3 dni .Włochu nawet brame co chwila zamyka by ludzie nie mieli jak uciekać Jeśli macie zmiany z braciszkami ustawiaczami to uciekajcie.POZDRO dla wszyskich ogarnietych osób tej firmy

normalny
@paweł

Jeśli chodzi ci o braci ustawiaczy Babiuchów, to oni daremni byli jako pakowacze na produkcji a co dopiero jako ustawiacze bez pojęcia. Ta pseudo gwiazda z Siewierza powinna pamiętać jacy byli z nich pracownicy jeżdżący na motorynce jak"Głupi i Głupszy"

ha ha

utrzymanie ruchu w omf się sypie następni uciekają

bubel

To jak ich wywalili z Mysłowic to gdzie oni się teraz znajdują?

anana
@bubel

To bzdura. OMF dalej funkcjonuje w Mysłowicach. Ten teren to makarona własność, nawet część terenu wynajmuje. Tyle, że nic się w tej firmie nie zmieniło. Cwaniactwo, mobbing i zatruta atmosfera przez przez sprzedajną panią.

Racja

Z Mysłowic ponoć Cwaniaczka wywalili...pewnie ledwie wynajął zaczął zalegać z płatnościami, on ponoć tak ma - póki go nie przycisnąć, nie płaci...no chyba, że tej...no wiecie;)

mona

Nie dostaniesz nawet najniższej krajowej w tym zakładzie i w dodatku na czarno bo rzeczywiście dają tylko umowy o dzieło tak jak pisał kolega. Praca wykańczająca dla kogoś kto nigdy nie pracował na produkcji. Ogólnie totalna porażka.

Pablo

Pracowałem w tej firmie w grudniu 2014 na produkcji. Oczywiście umowa najgorsza z najgorszych o DZIEŁO innych nie dają. Po przepracowaniu całego dnia 8h 60 zł. Ludzie nie są źli. Praca na akord zapieprz totalny nie ma nawet 1 sekundy na odpoczynek. Kierowniczka w tym zakładzie to najgorsze zło traktuje człowieka jak śmiecia naprawdę. Najgorszy zakład w jakim pracowałem do tej pory. Szkoda się tam zatrudniać.

help

jest na północo-obrzeżna 16 tam gdzie się przenieśli

Zostaw merytoryczną opinię o OMF - Będzin

OMF
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Zagórska 48
    42-500 Będzin