Opinie o FTP Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FTP Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FTP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FTP Sp. z o.o. w Mysłowice

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry czy praca w tym zakładzie jest godna uwagi i jak z zarobkami ?

Renata Nowy wpis

Z Waszych wpisów wynika, że firma miała spory problem z wypłacalnością. Ciekawa jestem, jak wygląda obecną sytuacja, czy wszyscy pracownicy odzyskali zaległe wypłaty? Czy obecnie sytuacja się ustabilizowała?

Witam! Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy FTP Sp. z o.o. w miejscowości Mysłowice, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.

HahA

Newsy takie ze skończył sie Aperol w biurze dla Dari. Tylko po dużej dawcę mogła jechać do hotelu świadczyć usługi dziadkowi Ferraro.ciekawe jak wytłumaczy w sądzie ze brała kasę służbowa na prywatne zakupy.stary już zwiał z biura i ani sie nie pokazuje.

Oszukana
@HahA

Prawda jest tak ze oszukanych jest wielu pracowników bez wypłat dostawców bez zapłaconych faktur. A Pani Daria razem z panem Ferraro woza sie pknajpach i hotelach. W takim kraju niestety żyjemy ze tylko pieniadze sie licząc sa nie ludzie. Mam tylko nadzieje ze prokurator ma tyle dowodów i faktur ze wyciągnie okonsekwencje od tych oszustów.

Kolezanka
@Oszukana

No jak tam Daria zbierasz już kasę zeby oddać to co ukradłas z firmy?. Jak myślisz kiedy sprawiedliwość cię dopadnie?. Moze jeszcze 2 miesiące a najwyżej 6. Myślisz ze dziadek Ferraro ci pomoże?. On już o tobie zapomniał bo nic dla niego nie możesz zrobic. Taka jest cała prawda o nim. Jesteś jego kolejna ofiara przez swoją głupotę. Za jedzenie i hotele sprzedałaś sie staremu dziadowi. Gratulacje.

Hahaha
@HahA

To do Warszawki fo hotelu już nie pojazdom?

Kolezanka

Cała rodzina tej Dari jest nic nie warta. Same nieroby biorą biedne sieroty na wychowanie za 2500 zł na miesiąc za sztuke. Matka to alkoholiczka a ojciec nierób. Daria i jej Siostra to prostytutki. Trzeba zgłosić to do MOPSu niech sie zainteresują co wyrabia sie w tym domu. A teraz jeszcze ta sprawa za wyłudzenia w prokuraturze. Udowodnimy ci wszystko Daria. Nawet rakietki do tenisa i zegarek kupiłaś na fakturę taka jesteś inteligentna. Jako człowiek to dla mnie nie istniejesz. Jesteś tylko śmieciem użytym do podpuchy ludzi.

Panna nikt
@Kolezanka

Tak czytam to wszystko o myśle ze Daria powinna przeczytać taka stara książkę Panna nikt. Jest to dokładnie to co Wy tutaj opisujecie.

Do panny nikt
@Panna nikt

To bardzo dobre określenie na nią. Myślała ze Ferraro kupi jej mieszkanie i ja ustawi a tu wyszło odwrotnie. Wykorzystał głupka do nagabywania ludzi do pracy a potem zabrał kasę i zwinął interes a głupie ludzie robili za pizzę w sobotę przywieziona od Dari siostry za darmo z pizzeri. Teraz to ona została bez twarzy a on ma to w d....i taka to historia.

Komornik

Nie zabierze jej Fordem bo forda zabrał komornik. Moze autobusem ale z Mysłowic na Sycylię to chyba ciężko dojechać.

Życzenia na nowy rok Nowy wpis
@Kolezanka

Daria życzę Ci na nowy rok żebyś oddała ludziom ukradzione pieniadze z firmy które były na ich wypłaty oraz usuń sobie tego śpika spod nosa.

Zlodzieje Nowy wpis
@Kolezanka

Za macanie po c.......jeździła na zagraniczne wycieczki a stary Ferraro kradł kasę z firmy zeby na to wszystko mieć. Teraz w firmie zastaniecie zamknięte drzwi a Darie na zasiłku dla (usunięte przez administratora) Tak sie kończy kariera biurowej dziwki. Teraz będzie mogła chlać wódkę całymi dniami jak menel.

Pracownik produkcji

FTP firma mająca siedzibę w Myslowicach Robotnicza71, zewnętrzna firma wykonujaca usługi dla Bitronu Sosnowiec ul. Watta. Nawet jak na trudne warunki panujace na rynku pracy, FTP bije rekordy arogancji, lekceważenia i najnormalniejszego oszukiwania pracowników. Bardzo miła kadra mająca bezpośredni kontakt z pracownikiem i włoski szef całą energie poświęcający na wyrwania najmniejszej złotówki z kieszeni pracownika. Wydaje się, że firma chyli się ku upadkowi i zostanie przejęta przez inną. Nie polecam bo to zakład o największym stopniu ryzyka łąmiący wszelkie zasady panujące na rynku pracy. Szkoda bo sama praca nie jest zła. Moje sugestie dla FTP Sp. z o.o.: myślę, że na sugestie już zbyt póxno bo sprawy zaszły za daleko Lubię atmosferę w FTP Sp. z o.o. za: dobrą atmosferę tworzą sami pracownicy i podstawowy nadzór a niszczy ją skutecznie sam prezes swoją dziwną polityką prowadzenia zakładu.

oszukany

Firma ftp, mira, cra, tecma to wszystko jedna wielka sciema. Ostrzegam was nie iccie tam pracowa(usunięte przez administratora)Ona dla pieniędzy zrobi wszystko nawet oszuka bliźniego swego. Byłam tam u niej na rozmowie i obiecywali złote góry, a teraz nie mam na chleb dla dzieci. Zyczę im tego samego i takiej sytułacji w jakiej ja jestem a takich jak ja (usunięte przez administratora)jest wielu.

Wydawali kasę z firmy na knajpy i wyjazdy a teraz będą musieli wszystko oddawać. I bardzo dobrze nie moge sie juz doczekać sprawy żeby powiedzieć jak żarli i pili za słuzbową kasę. Na wszystko mam świadków.

Do bezmózgowiec Darii
@pracownik

Najpierw nie płacili ZUS, pozniej dostawcom. A jak i to było mało to przestali płacić wypłaty. Teraz Daria siedzi na L4 bo stary sie nią znudził i nie jest mu już potrzebna do naganiania ludzi do pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FTP Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Daria

Kategorycznie żądam zaprzestania nękania mojej osoby. Z poważaniem Daria Kowalczyk

@Daria

Jak siedzisz na tym swoim lewym zwolnieniu to siedź bo jak cię ZUS sprawdzi to oddasz wszystko z odsetkami. Lepiej sobie innego sponsora poszuka albo weź sie za robotę ale to zbyt trudne dla ciebie. Przecież ty musisz dostawać pieniadze za darmo bo myślisz ze jesteś lepsza niż reszta. Dobre czasy sie skończyły.

@Daria

Kiedy oddasz prezenty i pieniadze firmowe?.

@Daria

I jak Daria zebrałas już kasę zeby oddać ludziom?.dalej siedzisz na lewym L4? . Czekaj na kontrole ZUS załatwię Ci ja na pewno. Pozdrawiam

@Daria

Nie będziesz nękana dopiero jak pójdziesz siedzieć a i tam moze kogoś znajdę zeby ci ulepszył życie.

Dziura
@Daria

Lepiej poszukaj sobie pracy nierobie. Kariera pani manager na lini bubli w Bitronie już sie skończyła, stary zamknął interes. Prostytutki w Polsce teraz już nie potrzebuje. Wiec wracaj do parku przed domem kak stałaś wcześniej i czekaj na klientów. Jako pracownik i osóba jesteś nikim. Mam nadzieje ze dotrze to twojej małej mózgownicy ze jesteś tylko dziura do walenia. Nikt normalny nigdy sie z tobą nie zwiąże.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FTP Sp. z o.o.?

Rekruter

Czy jesteś dyspozycyjna w nocy i czy lubisz dziadków?

Mokasyn

Bez składu i ładu ta wypowiedź i pewnie takie poruszenie w firmie wywola, że zaraz pieniądze ludziom oddadzą .

Zostaw merytoryczną opinię o FTP Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w FTP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FTP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FTP Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Robotnicza 71
    41-400 Mysłowice