External Way Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o External Way Sp. z o.o.

Paulina

@Elka a czy Ty jesteś właśnie taką osobą? Możesz napisać, jakich zarobków można się spodziewać na start, czy one potem rosną? Informacje o wynagrodzeniu są kluczowe dla potencjalnych pracowników External Way Sp. z o.o.,

Elka

nie wiem, czy gra jest warta świeczki, ale wydaje mi się, że praca w firmie z funduszami inwestycyjnymi, dla osób, które się na tym znają, to strzał w dziesiątkę.

Czy rekrutacja w External Way Sp. z o.o. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o External Way Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie External Way Sp. z o.o.