DAR-KLIMA Dariusz Konderak

Będzin

Opinie o DAR-KLIMA Dariusz Konderak

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Jak oceniacie DAR-KLIMA Dariusz Konderak na dzień dzisiejszy? Jesteście zatrudnieni w firmie? Podzielcie się informacjami na temat warunków pracy, oferowanych benefitów czy panującej atmosferze. Czekamy na Twoją ocenę.

Weronika

sos
użytkownik zarejestrowany

Odpowiednie ubezpieczenie jest czymś oczywistym dla pracownika @mietek, bo doskonale wiedzą jak zadbać o przyzwoite umowy.

Szukasz pracy?

Krzyś

Będziesz robił na czarno dopóki nie da Ci umowy zlecenia przez pierwsze 6mc nie licz na żadna umowę a za 10-11zł za godzinę to lepiej iść na magazyn 8h i spokój a nie po 15-18h u niego i jeszcze wymagania pff NIE POLECAM

GrubyWiepszDarek

NIE POLECAM tej "firmy" stanowczo! niby wszystko ok ale po przerobieniu paru godzin okazuje się ze nie ma czym robić narzędzia są na max 2 osoby a nie na ekipę 5-6 osób, ogólny chaos brak organizacji a gdy przychodzi do płacenia to są różne wykręty że jutro że coś tam.... ogólnie to tak jakby był zły ze musi Ci wypłacić a o delegacje(kasa) musisz się prosić-da ale z fochem ogólnie zła opinia wśród innych firm w branży w regionie NIE POLECAM

Dariusz

Dziękuje Ci żono za taki ładny wpis

B.
@Dariusz 07.12.2015, 15:11
Dziękuje Ci żono za taki ładny wpis

Za to nieładnie jest podszywać się pod inną osobę. Taka praktyka prowadzić może wprost na salę sądową.

ooołłł

Były pracownik od półtora roku obserwuje wpisy na stronie byłej firmy??? czy nadal brak zajęć męczy tą osobę czy też urażona duma? opinie mają wnosić coś konstruktywnego a nie wyrażać swój żal, że nie spełniło się oczekiwań pracodawcy. Były pracownik pisze o niepłaconych nadgodzinach - a te 300h to chyba za dwa miesiące bo inaczej byś czołgał się po ziemi gdyby do tego doszły nadgodziny hahaha :))))) zanim coś napiszesz to pomyśl aby miało ręce i nogi :)))) nie ma się co dziwić że to BYŁY!!!

buły
@ooołłł 08.10.2015, 10:38

czałe szczeście ze byly, wiem co pisze :) taki pracodawca to porażka!!! żonka odpowiada na opinie, to faktycznie jest wiarygodna :) sama sobie robi reklame " firma godna polecenia" BRAK SAMOKRYTYKI I JAK WAM NIE WSTYD !!! to taka włąśnie firma kogucik !!!

B.
@buły 09.01.2016, 20:59

Bezczelne to jest to co Pan wypisuje. Ktoś się posługuje czyjąś tożsamością - raczej nie trudno to dostrzec. Typowe trole.

były pracownik

brad - 10 zł za godzine to dużo? poczytaj inne opinie i przepracuj w miesiacu 300 godzin bez płatnych nadgodzin, to zmienisz zdanie. ODRADZAM prace w tej firmie!!!

były

Miałem okazje popracować i dobrze że już nie pracuje. Szkoda czasu i zdrowia. Szef niesłowny, brak narzędzi a wymagania wygórowane. Płaca do 10pln za godzine i jeszcz fochowanie jak trzeba zapłacić. Brak profesjonalnych narzędzi. Jedna wielka CHAŁTURA. Nie wpuściłbym takiej firmy do siebie, aby mi montowała klime.

Dyzio

Zgadzam się z opiniami wyrażonymi wcześniej. Szef niesłowny!, organizacja pracy kompletny chaos i przypadkowość! Czas pracy i wynagrodzenie jak w innych opiniach. Ogólnie nie polecam !

Robert

potwierdzam opinie wcześniejsze w 100 % taki kraj tacy ludzie

były pracownik

Widze że znowu są ogłoszenia o prace, w których nie podali że wynagrodzenie dotyczy 300 godzin za miesiąc a nawet więcej. Praca jak u "prywaciarza". Twoim kosztem to On zarabia a nie Ty. Dobrze że już mam za sobą tą prace. Kolega powyżej dobrze napisał. Zero organizacji, myślenia przy pracy i jeszcze oskarżanie że ktoś coś zabrał, a powodem jest bałagan w narzędziach i materiale. Z narzędziami też szału nie ma. Nie polecam.

Krzysiek

Też pracowałem, szału nie ma. Praca po 10-12 godzin dziennie, soboty też się łapnie, a stawka ok 10 pln na godzine. Za mało narzędzi i wyrywanie sobie ich z rąk, aby coś zrobić. Brak organizacji pracy a szef niesłowny. Ogłoszenia w prasie o pracy w firmie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Zostaw opinię o DAR-KLIMA Dariusz Konderak - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAR-KLIMA Dariusz Konderak