OMF

Będzin

Opinie o OMF

beti

Nie makaroniarz teraz bawi się z Adą czyli z panią Dyrektor

beti
@petru 25.03.2017 19:34
Zabawa prezesa i dyrektorowej czyli nadal jesteście w tym skisie na Mysłowicach koło giełdy?

służbowa to są oddzielnie tylko prywatnie razem

petru
@beti 28.03.2017 08:17
służbowa to są oddzielnie tylko prywatnie razem

A produkujecie tam coś jeszcze?

petru

Hej, pracujecie jeszcze w omf-ie ? Wpisów nie przybywa , t.z.n. makaroniarz poszedł z torbami?

zc

Wydaje mi się, że o takich szczegółach w pracy @dzzzz najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie może? Podobno wszystko u nich się odbywa na czas, to jeszcze lepiej dobrze o nich świadczy. Dzięki

Roman Z.

Roman Z. Mam pojęcie ale od udzielenia wszelkich informacji jest osoba pod podanym wyżej nr telefonu.:-)

Roman Z.

Witam firma poszukuje przynajmniej kilkunastu pracowników od zaraz. Więcej informacji pod nr telefonu: 509 069 981. Zapraszam.

...

Czy są może przyjęcia do pracy? bardzo proszę o odpowiedz.

Obserwator

Jesteście zwykła patologia . Umiecie stać tylko w kolejkach po zasiłki jak dziady i pisać po forach. Zazdrość wam d.... Ściska jak ktoś ma więcej niż Wy i umie więcej niż Wy. Szef was je... 10 razy na godzinę a Wy siedzicie i bojczycie dalej a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rosną od tego siedzenia. Wyszło szydło z wora co potrafiliście zrobić z ta firma. I tyle na ten temat. Dowodzenia.

tam

oj tam .... zamknęli?

kto
@tam 03.03.2016 21:09
oj tam .... zamknęli?

zlikwidowali ? :)

kto

ale cisza czy was zamknęli? plajta nastąpiła?DE

ing

Pracownicy, czy jeszcze tam ktoś pracuje? odezwijcie się mam kilka pytań.

ij
@ing 14.01.2016 10:59
Pracownicy, czy jeszcze tam ktoś pracuje? odezwijcie się mam kilka pytań.

Pracuja. Masz pytania to jedź do biura.

ing
@ij 14.01.2016 13:20
Pracuja. Masz pytania to jedź do biura.

no właśnie,ale nie wiem gdzie to jest?

skrzywdzona

Mylisz się Drogi Kolego. Cofnij się do tyłu, a sam się przekonasz, że wiele niekorzystnych wpisów dla tego pracodawcy zostało usuniętych. Nie wiem jak tego dokonuje, ale to są fakty. Oczywiście nie on sam. Ma do tego odpowiednią panią, która się tymi sprawami zajmuje.

skrzywdzona

@koli, to wymień tutaj tych wszystkich twoich znajomych. powinnam ich też znać.

włoch

Dziękuję, za wiele życzeń Świątecznych i Noworocznych Włoch

prawdziwy Polak
@włoch 28.12.2015 21:25
Dziękuję, za wiele życzeń Świątecznych i Noworocznych Włoch

panie włochu, usunął pan mój post. dlaczego, bo napisałem prawdę? kto czytał te zyczenia dla pana, kto je widziział? kto chciałby panu złożyć zyczenia? pracownicy, albo byli pracownicy? przecież pan panie włochu wie, jak wszyscy pana nienawidzą. dlaczego sieje pan teraz nieprawdę? no bo za co ludzie mieliby pana lubić? nawet pana kontrahenci pana nie cierpią, bo ich pan zwyczajnie oszukuje. produkuje pan szmelc, buble z przemiału, które pan swoim kontrahentom sprzedaje. no i znowu zapytam, skad pan panie włochu zna tak doskonale jezyk polski z dbałoscią o znaki polskie, kiedy drze sie pan na ludzi po angielsku? jest pan złym człowiekiem i złym pracodawcą, wiec nikt panu zyczen nie składa. skrzywdził pan w swoim zyciu zbyt wielu ludzi. skrzywdził pan panie włoski włochu wszystkich swoich pracownikow. pana metody zatrudnienia to mobbing i zastraszanie. panie włochu, moze pan policzy le ludzi panu zostało? umie pan liczyć? no to ilu??? ja na pana miejscu spakowałbym walizkę i wyjechał na swoje rodzinne pielesze. Polska nie jest dla takich ludzi jak pan. oto są życzenia dla pana panie włochu i wszyscy którzy u pana pracowali i jeszcze pracuja, szczerze panu tego zycza. ci którzy jeszcze pracuja, a własciwie tylko niepewnie jeszcze dogorywują, dadza sobie rade bez pana, tak jak i wszyscy sobie dali.

tfv

no to kolego, każdego dnia pada jakaś firma i co z tym planem B??? jak zabierasz głos, musisz wiedzieć o czym mówisz.

kali

I jak tam ? Plan "B" już działa? czy przeszliście bezpośrednio do planu "Z"

ONA

anonimowa
@ONA 03.12.2015 12:00
A czy ta firma wogóle jeszcze istniej ? Produkcja idzie na 3 -zmiany? Ilu straceńców tam jeszcze pracuje?...

To już ostatnie przedśmiertne drgawki tej firmy. Niebawem nastąpi definitywne KAPUT. Ferdek to już nie biznesmen. To dziad i szmaciarz. Zbiera puszki oraz butelki po piwie i sprzedaje. Buta, cwaniactwo, arogancja i pogarda dla swoich ciężko pracujących na niego pracowników, odbiła mu się czkawką, a pomogła mu w tym jaśnie pani Czarna Madonna. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem i to właśnie już nastąpiło. Doradzam wszystkim, którzy u Ferdynanda pracowali na umowę o pracę i umowę zlecenie, aby sprawdzili sobie w ZUS, czy odprowadzał wam składki, w co bardzo wątpię. Jeśli nie, to bez wahania nasłać na niego kolejną kontrolę PIP i kontrolę ZUS, oraz złożenia pozwu w Sądzie Pracy. Dobrze zaczął, ale źle skończył. Nie żałować go, bo niczego się nie nauczył. To bardzo zły człowiek.

Anna
@anonimowa 03.12.2015 14:50

Ja parę lat temu pracowałam na umowę o pracę i z raportów ZUS wynika, że wszystkie składki zapłacone....

ona

ludzie nie dajcie sie nabrac na jakies piekne slowa o zmianach. pracowalam w tej firmie i dobrze znam realia. jedyna zmiana jaka nastapi to taka ze pewnego dnia ta firma zniknie. zwyczajnie, byla firma i jej nie bedzie. rzady kierownictwa wyraznie od dluzszego czasu w tym kierunku zmierzaja. kto moze niech szuka sobie pracy by potem nie znalezc sie na bruku. nie ukladajcie sobie zadnej przyszlosci z ta firma. tyle ludzi juz stamtad odeszlo albo zostali wyrzuceni i wszyscy jakos dali sobie rade i poznajdywali prace.

Roman

Dziękuję za szczere wypowiedzi, niektóre podzielam,nie mam zamiaru dolewać oliwy do ognia. Tamat nieaktualny. Pozdrawiam.

gogol

za nic w swiecie nie wrocilbym do tego dziadostwa. to firma dla desperatow, ktorzy nie maja innego wyjscia, a i tak dlugo nie popracuja bo bez powodu wywali ich na bruk.

wydymany

Roman, ale Ty jesteś tylko pracownikiem - magazynierem. Dlaczego Ty zapraszasz, a nie Ferdek. Co umarł? Już go nie ma? Ustawiacze od lat w tej firmie byli potrzebni "od zaraz". Jak długo utrzymali pracę? I jak bardzo byli upokorzeni, to Ty Roman tego nie wiesz, bo jeszcze nie pracowałeś i nie wszystkich znasz. A tych których miałeś okazję poznać, sam byłeś świadkiem co Italiano z ludźmi wyprawiał, jak traktował ustawiaczy, jak ich poniżał. Najpierw na forum udziel dokładnych wyjaśnień, a potem zapraszaj. Dlaczego tak bardzo właśnie ty angażujesz się w powrót byłych pracowników? Dlaczego??? Wyjaśnij to.

Roman

Witam wszystkich forumowiczów,cieszę się że zainteresowanie firmą nie maleje pośród byłych pracowników.A tak serio.... Potrzebny jest ustawiacz wtryskarek oraz pracownik utrzymania ruchu - od zaraz Zapraszam

były ustawiacz omf-u
@Roman 05.11.2015 12:17

ktoś kto ma szacunek do samego siebie, ktoś kto ma honor sympatyczny kolego Romanie, juz do tej śmiesznej pseudo firmy firmy nie powróci. bylem ustawiaczem w tej firmie i nie podjąłbym już tam pracy za trzykrotnie wiekszą pensję. i nie zostałem zwolniony, sam uciekłem. w pracy poza pieniędzmi, najważniejsza jest atmosfera, a w omf atmosfera jest zatruta. to smog większy niż nad Krakowem. Pracownik utrzymania ruchu też był i to dobry z doświadczeniem. zniszczyli go szmaciarze. a teraz Ty w ich imieniu zapraszasz byłych do pracy. no niezły cyrk.

nieznajomy

jak wygląda u was praca ustawiacza wtryskarek? zarobki?

o co ci chłopie chodzi? czy wiesz chociaż co napisałeś, do kogo i w jakim celu? pisz tak żebyś był zrozumiany. jak też tak mówisz jak piszesz no to dogadać się z tobą trudno.

B

Hej Dawno tu nie zaglądałam prawda jest taka że to najgorsza firma z jaką miałam do czynienia,7 miesięcy umowa o dzieło potem wielka łaska że dostałam umowę zlecenie Detale produkowane w tej firmie dalece odbiegają od norm bez noża do gratowania nie było co spakować do odzyskiwanych z makulatury kartonów.Zarobki szkoda gadać nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

A
@B 16.10.2015 17:28

Widać, że dawno od tej pory wiele zmieniło się.

bnb
@A 19.10.2015 12:13
Widać, że dawno od tej pory wiele zmieniło się.

ale ten nóż do gratowania trzeba było sobie w jakiś sposób skombinować, z czegoś zrobić, albo ukraść kontroli jakości, bo pracodawca nie był łaskaw pracowników wyposażyć.............a potem trzeba było nadążać z obskoczeniem czterech wtryskarek. a ja powiem wprost - miałem to wszystko głęboko w D. jak nie nadążałem to wywalałem wszystko do młynka, inaczej bym się nie odrabiał. wielu z nas tak robiło i dalej robi. a kto dokładnie ważył? ja waliłem nawet po kilkaset więcej. on nas dymał, a ja jego. i dalej go dymam.

jam

zgadza się, szyte grubymi nićmi. obiecanki cacanki, a głupiemu radość.

poiu

ty juz lepiej do nas nie wracaj. dosyc zla ludziom wyrzadzilas, no chyba ze na produkcje. dostaniesz cztery maszyny z przemialem i bedziesz musiala wyrabiac normy ktore sama wymyslalas i narzucalas nam pod grozba kar finansowych. trzymaj sie z dala od tej firmy.

A.S.

to co jednak jak pisał(a) wcześniej " s........"to wszystko grubymi nićmi szyte ???????????????????????????

???

haha

A.S.

I co widzicie już te podwyżkii zapowiadane zmiany? Może bym wróciła?

s.........

to wszystko grubymi nićmi szyte. jak najdalej od tej firmy.

Zainteresowana

Nie wiem czy p.Roman wygląda na przyzwoitego i dobrego człowieka bo go tu nie widać ale myślę że zawsze można spróbować a nikt mnie tu na siłę nie będzie trzymał i zawsze mogę odejść jeśli okaże się że nie jest tak fajnie jak się zapowiada. Pozdrawiam.

gaga

Powiedzcie no kim jest ten Roman? Sprawia dobre wrażenie. Czy to nowy właściciel, jakiś kadrowy czy dyrektor? Dlaczego on proponuje rozmowę o pracy? Czy oszust i jego madonna mają jeszcze cokolwiek wspólnego z tą firmą? No bo trudno uwierzyć w jakiekolwiek zmiany kiedy cwaniak przez lata gnębił, wykorzystywał, oszukiwał darł mordę na swoją tanią siłę roboczą, a teraz nagle doznał olśnienia i zapałał empatią do swoich Kunta Kinte. Takie cuda się nie zdarzają. Co się stało, że nagle od przyszłego miesiąca mają nastąpić tak daleko idące zmiany? Ja w to nie wierzę i trudno sobie to wyobrazić aby inni też mogli w to uwierzyć. Przez lata budowana zła marka firmy, nie szybko odzyska dobre imię.

solidarny

Ludzie nie wierzcie w jakies diametralne zmiany. To tylko próba ocieplenia wizerunku makarona, bo on juz wie, ze nad nim zbierają się czarne chmury. Kilka osob zadeklarowało pozwy do sadu przeciwko niemu i tej zafajdanej kierowniczce o mobbing, oszustwa, zastraszanie. Apeluje do wszystkich którzy zaznali jakiejkolwiek krzywdy z ich strony o zorganizowanie sie. Rozmawialem z adwokatem, ktory doradzil skladanie pozwow. To nie będzie wspólny pozew, tylko kazdy z osobna musi skladac, bo jedni zostali zwolnieni, a inni zmuszeni do zwolnienia. Tak wiec kazdy bedzie strona dla siebie i wszyscy beda swiadkami dla pozostalych. W wielu przypadkach bedzie nalezalo sie odszkodowanie, a pieniadze na adwokata beda odyskane poprzez zasadzenie na rzecz skladajacego pozew. Tak wiec makaroni i spolka niech teraz przebieraja nogami. Bedzie to ich kosztowalo. Chamstwo nareszcie zostanie przykladnie ukarane. Nie bojcie sie, prawo jest po naszej stronie.

sradek

Wiem,Wiem Ada odziedziczyła tą posiadłość :) Tera będzie ład i porządek

Ja

Nareszcie może te dziewczyny co tak ciężko tam pracują będę miał jakieś podwyżki chyba chyba że ten cały nowy r.... okaże się takim samym gnojem jak tamten oby nie okazał się taki bo one zasługują na to bardzo

Roman Zielecki

Witam serdecznie wszystkich krytyków.Macie dużo czasu na pisanie postów więc wnioskuję że chętnie coś zrobicie ze swym wolnym czasem. Pragnę wszystkich poinformować że od przyszłego miesiąca sytuacja się zmieni diametralnie. Jeżeli nadal poszukujecie pracy w normalnych warunkach zapraszam serdecznie.Więcej informacji udzielę zainteresowanym osobiście. Zapraszam Roman

zainteresowana
@bnm 13.10.2015 09:31
Roman jest tylko magazynierem pracującym tutaj od kilku miesięcy, więc nie łudź się, ze to on będzie ustalał reguły gry w firmi...

Ale pisał to z ogromnym przekonaniem.Dlatego myślałam że się wypowie.Pisał jakby był właścicielem.

wkurzony
@zainteresowana 14.10.2015 23:20

Rzeczywiście w swoim poście wydawał się przekonujący, ale co on biedak więcej może? Z pewnością tak jak i wszyscy, którzy już nie pracują i którzy jeszcze pracują, chciałby chłopak aby w tej firmie było normalnie, ale tylko tyle może. Chcieć to za mało. Rządzi właściciel, który nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, bo jemu się wydaje, że biznes polega na wykorzystywaniu ludzi, zastraszaniu i oszukiwaniu, myśląc wyłącznie o napełnianiu swojego portfela, a i w tym jest kiepski, bo ciągle jest bez kasy. Ten facet nie jest nawet w prządku wobec swoich klientów (odbiorców produktów)- wciska buble, które masowo w swojej pseudo-firmie produkuje. Właściel to zwykły włoski cwaniak - oszust. Jakość ma gdzieś, liczy się sztuka. Roman, to porządny facet, który też pewnego dnia może się mocno wkurzyć i walnąć tym niepewnym interesem. Niejednokrotnie był świadkiem jak właściciel poniżał pracowników i bardzo mu się to nie podobało. Czy stanął w obronie kogokolwiek? NIE. No bo niby dlaczego? Każdy pilnuje swojego interesu.

były pracownik

z tego co wiemy to jedna pracownica założyła sprawę w sądzie - wygrała , a gość się nic nie nauczył. On jest nie reformowalny. Świadków to na razie masz do momentu. Możesz spróbować nic nie płacisz w sadzie tylko adwokata.

zwolniony

szukaj sobie roboty gdzie indziej. tutaj mozesz dac z siebie wszystko a i tak wylecisz. za co? za wszystko albo i za nic. ja jestem kolejnym przykladem. a zanim wylecisz doznasz upokorzenia i ponizenia. podam go do sadu pracy. mam wielu swiadkow na to co on wyprawia z ludzmi.

qsc
@zwolniony 05.09.2015 09:39

Olku, to jak długo pracowałeś u tego wyzyskiwacza?

Aga umówimy się?

jojo
@Ja 31.08.2015 23:13
Aga umówimy się?

teraz w tym omfefie robią już tylko sami popaprańcy. łatwo to wywnioskować po waszych wpisach. jesteście żałośni. wy nawet nie macie nic do powiedzenia. umów się z agą w robocie a nie na forum pajacu.

Ja

Chyba wiesz ze nikt go nie lubi

Aga

Ustawiasz naucz się pisać a on może i sierota ale coś zrobił

As1

To nawet nie ustawiasz to elektryk ciota

Ja

Skandal zatrudniony niedawno ustawiasz nie wytrzymał

abc

Co tam teraz w tej Firmie słychac?

def
@abc 29.08.2015 17:44
Co tam teraz w tej Firmie słychac?

szukasz gumowego ucha? zatrudnij się do tej Firmy, to nie będziesz głupio pytał. pewnie już pracowałeś i wyleciałeś z wielkim hukiem, ale tacy jak ty nigdzie nie zagrzewają miejsca.

as
@def 30.08.2015 06:56

BUAhahahahahaha. FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!! - musiał tom napisać jakiś obecny pracownik. i tak cię wyruchają !!!!OBECNY PRACOWNIKU

jajaja

Łoooo masakra, ile tu wpisów.

quitas

Ja wiem z jej opowiadań że jak przyszła do tej firmy to wszystko leżało. Przede wszystkim -Italiano- borykał się z problemem jakościowym. Audity za jaj "kadencji" były ok(podobno) Więc to duży + Wprowadziła jakieś karty pomiarowe , wzorce wydaje mi się że to dużo. Co do becikowego to trudno mi uwierzyć że wpuściła się w taki kanał.

quitqs
@quitas 22.08.2015 11:35

no napisałem patrz mi w oczy i powiedz

blablabla
@quitas 22.08.2015 11:35

skoro sie o to prosisz..............piszesz "jakies", "podobno", "jej opowiadania". tak naprawde tylko rozpowszechniasz jej smrodliwe pierdzenie. a opowiadala ci jak traktowala ludzi, bo z pewnoscia tego nie widziales, skoro sam masz tyle wątpliwosci? skoro w tej firmie nie pracowales, to po kiego tu zagladasz i komentujesz?

quitas

Ale serio, nie martwicie się o Panią A.ę ona jednak włożyła dużo serca do tej firmy. Jeśli rzeczywiście ją wywalił to musi mieć doła. Może trzebna jej jakaś pomoc albo życzliwe słowo na tym forum ???????

była już
@quitas 20.08.2015 23:45

niedługo otrzyma pomoc w formie becikowego. podobno już mocno widać.

blablabla
@quitas 20.08.2015 23:45

co ty kurcze wypisujesz? mialabym wielka ochote spojrzec ci w oczy i czy jeszcze raz to powtorzysz. o jakim sercu piszesz? ona ma jakies serce? chyba jesteś jej kolezaneczką z kontroli jakości, bo dzięki niej w ciulika przygrywalyscie i trzepalyscie kase. a kiedy wyczuliscie, ze zaczyna zalatywac smrodem, to wszyscy, jeszcze przed nia dawaliscie po kolei dyla. a co powiesz o sercach tych co na nia ciezko pracowali, a ona ich gnebila, zastraszala i nie pozwalala usiasc kiedy ludziom od stania nogi przy maszynach dretwialy. na siedzaco wyrywala im skrzynki spod tylkow. ty plaszczylas zadek cala dniowke, wiec na temat serca sie nie wypowiadaj.

były

Ferdek, upały jak na południu Italii, a na tej twojej hali goręcej niż w Afryce. Dajesz chociaż tym razem ludziom wodę do picia? Cogodzinne kąpiele w twoim basenie i lody dla ochłody, to zdecydowanie za mało. Zimna niegazowana woda. W Biedronce kupisz za 59 gr 1,5 litra Oazę. Woda nie najwyższych lotów, ale chyba na tyle to ciebie stać.

operator

po mojemu ada powinna wrócić. tylko ona trzymała w ryzach tą firmę i nikt sie nie opiepszał. ładna to ona nie jest to fakt ale wszystko się kręciło jak trzeba.

@była już 06.08.2015 08:07
masz niezwykłe poczucie humoru. wymień z imienia tych najlepszych. ilu was zostało w tym grajdołku? tam tylko jedna była najlep...

jej sie tylko wydawalo ze jest najlepsza do czasu az dostala kopa w zadek. to efekt wysokiego mniemania o sobie i pogardy dla ludzi. szybki awans i szybki upadek na glebe. łeb pocharatany, jak sie tu teraz pozbierac?

aga
@pracownik 06.08.2015 14:50

no bo pycha zawsze przed upadkiem kroczy, o czym nasza negatywna bohaterka nie wiedziała. taka mądra, a prostej rzeczy nie wiedziała. ona zawsze chciała widzieć czyjś upadek. podniecała się jak mogła kogoś pognębić i upokorzyć.

byl juz

Ktoś nowy jest juz na jej miejsce czy Ferdek sam rządzi ? Jaki był powód jej odejścia wie ktoś moze?

pipol
@byl juz 02.08.2015 17:23

wywalił na zbity pysk, bo się połapał że chodziło jej tylko o jego kasę.

była już

ale wy jesteście biedni. teraz już nie ma wam kto myć pleców pod prysznicem po skończonej pracy. rozumiem wasz ból i tęsknotę.

Fic

To poszperaj dalej a odkryjesz dlaczego z mężem się rozwiodła...wszystko pięknie zaplanowane na zimno i co do szczegółów. Ależ ten italianiec głupi...tak to jest jak ma się głowę ale się jej nie używa a myślenie przejmują inne ograny...

Zostaw opinię o OMF - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMF