Opinie o OMF w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OMF. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMF w Będzin

ha ha

No właśnie cała kontrola jakości

@ha ha

cała kontrola jakości odeszła??? trudno mi w to uwierzyć. sami nie poodchodzili, dobrowolnie nie zrezygnowaliby z takiej kasy jaką w omf zarabiali bo tego już nigdzie nie dostaną. w tym roku Konrad zapoczątkował odejścia no i widać że lawina się posypała. a ta co ich wszystkich pościągała to faktycznie jest masakryczna. już sam wygląd ma masakryczny nie mówiąc o podejściu i szacunku dla pracownika. nadejdzie chwila a spaghetti i ją wypierniczy na zasiłek. i dobrze jej za ludzką krzywdę.

lolo
@lulu

A jednak dobrowolnie wszyscy i maja sie dobrze. Dw w/w Masakra juz nie pracuje od miesiaca.

@lolo

no to teraz w oemefie można pracować, nie macie kontroli jakości, która się czepiała, a boss przepuszcza każdy detal. można obskoczyć nawet i cztery maszyny i jeszcze będzie czas zjeść posiłek i napić herbaty. myślę o powrocie. mam szansę?

hahha

koleżanki i koledzy pościągała i wszyscy odeszli

@hahha

to kto odszedł? na pewno nie poodchodzili z kontroli jakości. ich nic nie ruszy, są przyspawani.

donio

I po co tyle słów zbytecznych. Wypłaty są- weekend opóźnił. Życie to nie bajka.....

lulu

dawno mnie tu nie było i widzę że robi się coraz ciekawiej. hej, a kogo nazywają inżynier Masakra, czy to jakaś laska z biura, czy jakaś nowa kierowniczka? nie przypominam sobie żeby za mojej kadencji pracowała jakaś Masakra. zresztą trudno się w tym makaroniarskim grajdole połapać, tyle ludzi co się tu przewinęło. Ale z tego co tutaj czytam, to robi się coraz większy syf. I to pewnie zasługa tej niekompetentnej pani ze wsi co to na kasę poleciała i pościągała swoje koleżaneczki i kolegów z poprzedniej pracy. teraz wszystkie te nieroby doją makarona na tysiące, a ludzie pracy harują za grosze.

yoker
@lulu

masakra to taka jedna najmądrzejsza ze wszystkich nie przegadasz jej wydaje się jej że pozżerała wszystkie rozumy a w rzeczywistości głupi babsztyl z produkcji

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OMF? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
hehe

No widzisz juz 15-sty ale dla "he" to normalnosc

szogun

a wypłat nadal brak za marzec !

hehe

Normalni? Na umowach smieciowych czesto proszacy sie o swoje pieniadze i to normalni? No moze dla kogos to normalnosc nie dla przecietnego czlowieka

antyfan

Wiem ze normalni bo tez pracuje ale ciekawi mnie opinia niepracujacych poprostu podpuche robie :) bo ci co nie pracuja wiedza najwiecej haha

he

a co taki ciekawski jestes przydupas to moze ty tam pracuja normalni ludzie

antyfan

Co taka cisza na forum? Czyżby już tylko same przydupaski zostały w firmie a normalni odeszli i nikt już nic nie napisze co tam się dzieje :-) ? Piotr Z. porozumienie stron na papierze a odejście inne każdy wie co się czarować haha

conrado

Do Pawła i normalnego...chociaż mam wątpliwości, czy jesteś normalny. Jako były już pracownik OMF-owskiego syfu, stwierdzam, że jesteście bardzo nie w porządku wobec swoich byłych kolegów, z którymi pracowaliście, każdego dnia podawaliście sobie rękę i niekiedy żartowaliście. Paweł, jesteś sympatyczny gość. Lubiłem Ciebie. Co masz do braci??? Że mimo wszystko, każdy z nich samodzielnie radzi sobie na swojej zmianie? Przecież oni nie mają, z tego co wiem, żadnych kursów w tym kierunku, a jednak każdy problem potrafią rozwiązać i już od dawna ta spaghetti firma, kręci się tylko dzięki nim. Gdyby ich obu teraz zabrakło, cała produkcja staje, a Ferdek waliłby w kalesony. Paweł, dlaczego ich opluwasz? Czy dlatego, że jeden z nich, przysłużył się Tobie, że teraz jesteś już poza??? Pamiętam Twoje ostatnie dni pracy za mojej kadencji i sam zasadziłbym Ci kopa za Twoje przygrywanie w przysłowiowego ciula. Chodziłeś kiedy chciałeś do pracy. W tej chwili oni obaj są najstarszymi pracownikami i nie dlatego, że kapują, ale dlatego, że są pracowici i znają swoją pracę i niejednokrotnie obrywają niesłusznie od makarona za takich cymbałów jak wy dwaj. Ty...niby normalny, a co ma motorynka wspólnego z pracą ustawiacza? Obejrzałeś sobie komedię na DVD i teraz chciałeś rozśmieszyć całe forum? Jak myślisz, udało Ci się? Jasne, że Ci się udało, bo pieprzysz nie jak ten głupi, ale jak ten głupszy. Śmiejemy się z Ciebie ośle. Opisujcie ofermy jedne, tego pracodawcę z Bożej Łaski, za to jak traktuje pracowników...w tym i Was i tą szpileczkową paniusię od czyszczenia kibli, która każdego dnia Was gnębiła. Mam prawo wypowiadać się na forum, po to by przestrzec osoby, które mają zamiar podjąć pracę w tej pseudo firemce, jako, że sam zacząłem być gnębiony przez pańcię. Ponieważ się na to nie zgadzałem, z honorem odszedłem i opisałem warunki oraz atmosferę panującą w OMF, a nie wyładowuję się na niczemu winnych ustawiaczach, jak Wy to robicie. To podłe. Nie byliście godni pracować z tymi chłopakami. Wystarczy, że bracia odejdą, a Ferdek będzie musiał spakować plecak i wrócić do Italii kręcić makaron. A co wtedy ta bidno pańcia pocznie bez jego kasiorki? Oj marny twój koniec będzie pańciu...bardzo marny. Tak Ferdziu, wraz pańcią, poprzez nienawiść i brak szacunku do pracowników i wasze zlasowane krótkowzroczne mózgi, zniszczyłeś sobie firmę. Jeśli teraz z kobiet próbujesz zrobić sobie ustawiaczy, to sam wydajesz sobie najlepszą notę. Obciach Ferdek. Kto Ci pozostał? Już prawie nikt. Straciłeś nawet tych najbardziej zaufanych. A wiesz, że szpileczkowej pańci ufać nie można. Nigdy nie ufaj żadnej szpileczkowej panci. Robert - Rafał, szacunek dla Was. Nie przejmujecie się debilami, którzy swoją frustrację wylewają na Was. To słabi ludzie, zawsze za swoje niepowodzenia obwiniają innych...tych lepszych od siebie. Szkoda tylko, że Spaghetti nie docenia Waszego zaangażowania w pracę. Zasługujecie na lepszego pracodawcę...pomyślcie o tym.

Daniel

Ja jakoś też pitow nie dostałem. I jakoś nie przypominam sobie aby mnie zwolnili. A jakbyw w firmie było super to czemu ciągle szukają pracowników. Ja akurat pamiętam opóźnienie w wyplatach.

abc

Robert i Rafał to bardzo dobrzy pracownicy począwszy od kontroli produkowanych detali. Gdyby w tej firmie bylo tak źle odeszliby przecież nikt ich nie trzyma. Jesteś obibokiem lub udajesz, ze Ci nie zalezy na pracy - chodzisz w kratkę, a jak Cie zwolnią to masz pretensję to coś z Tobą nie tak. Idź pracowac do ochrony tam się będziesz obijał. W tej firmie trzeba pracować i nie za najniższą krajową... Wypłaty z opoźnieniem? Mnie sie nie zdarzyło. PITY wysłano pocztą osobom, które już nie pracują. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA....

do mniam mniam

Mam gdzieś lazenie za pitami nie jestem już pracownikiem tego bajzlu i to ten smieszny pracodawca ma psi obowiązek mi dostarczyć pity. Więc skoro tego nie zrobili to zglaszamssprawę skarbowce. A po za tym co wy ludzie wiecie o pracy na wtryskach?

he

a co do opini pawla to piotrka zwolnil prezez razem z mateuszem i ciebie tez zwolnili bo chodziles jak ci sie podobalo obiboku

amerykański ninja bo w stanach jest lepiej

Każdy może napisać co chce jeśli nie ujawnia swojego imienia. Nie chcę pisać o tym jak jest w tym zakładzie tylko chce napisać o tym jak można manipulować pisząc o pewnych ludziach i sytuacjach, które moga być lub nie maja miejsca. c d n

mniam mniam

Prawda jest taka że pracowalismy razem wszyscy i zlego slowa nie slyszalam od was na braci kazdemu pomogli jak byla potrzeba i zamieniali sie zmianami... bylo tak ?? Teraz jak nie pracujemy z nimi to teraz ze sa tacy owacy ... chlopaki sa w porzadku tylko tyle dla nich na pocieche niech wiedza ze nie wszyscy mysla o nich zle bo np z nimi zmiany byly wesole i bezproblemowe kazdy jak mial problem z czyms to dzwonil do nich .... prawda?? Kto z nas jest idealnym pracownikiem OMF nikt :-) Szkoda tylko ze w firmie sie tak dzieje bo jak byla ekipa dobrana juz na zmianie to dawali nowe osoby ktore pojecia nie mialy o pracy na produkcji "kozie mleczko" ktory kladl sie pod maszyne hahaha :-) Wiecej nie bede wpisywac opini na temat tej firmy bo szkoda internetu hahahaa a ustawiaczy zostawmy w spokoju niech chociaz popracuja do upadlosci firmy ... Pozdrawiam wszystkich pracownikow obecnych jak i byłych :)

mniam mniam

Ada nazywała ludzi różnie a skoro byli ustawiacze dobrzy i odeszli to dali osoby takie ktore pracuja dlugo chłopaki naprawde sie staraja jak moga sami o tym wiecie ze nie popisuja sie wiedza tylko radza sobie jak moga i nie ukrywaja jak czegos nie wiedza .... Rafała chciala zwolnic pare razy bo sie chlopak upominal o swoje i potrafil powiedziec co mu lezy na duszy a jej sie nie spodobalo i tyle ... zreszta kogo Ada nie chciala zwolnic polowa firmy poleciala z jej "widzi mi sie " W końcu firma OMF upadnie bo naprawde brakuje ludzi i nie tylko ludzi hahahaa... Nie obrazajmy ludzi z ktorymi pracujemy i pracowalismy przeciez to nie ich wina ze firma tak prosperuje, każdy z nas pracowal jak mogl i nikt nas nie docenial sami o tym wiecie ze Prezes ani razu nie wszedl z usmiechem na twarzy tylko zawsze sie drze ... Oby sie chlopakom ustawiaczom udalo zmienic prace na taka gdzie zarobia i ktos ich doceni za nadgodziny bo jak kogos nie bylo bracia sie wstawiali , chlopakom zalezy na pracy i tyle .... Koledzy ustawiacze niech moc bedzie z wami :D

mniam mniam

Z tego co ja wiem pity już są rozdane wiec zgłoś sie do biura ,ustawiacz Rafał z tego co wiem na ustawiacza się nie pchał sam, ale uczy sie czlowiek na blędach , kazdy czlowiek musi sprobowac swoich sil . Pozatym chłopak jest bardzo w porządku , uczciwy , zaradny i odpowiedzialny facet . Robert drugi ustawiacz chyba jego brat bardziej drze sie na ludzi a tez brakuje mu wiedzy , ale chlopaki naucza sie i niech pracuja bo tylko oni sa OK z ustawiaczy . Jak komus nie pasuje to nie pracuje albo jak sie kto obijal to go zwolnili haha :) Chłopaki pracuja juz jakies 3 lata chyba i wiem ze tez maja nerwy ale jakos to znosza wiemy ze latwo nie jest w tej firmie i szczerze ja do nich nie mam nic. Każdy pracuje dla siebie nie idzie na nasze konto gdy cos idzie źle tylko oni obrywaja za nas bo np. nie zglosimy ze maszyna stoi haha ....albo nie widzimy czegos hehe :) Chłopaki trzymajcie sie poki mozecie znacie juz troche zachowania pana prezesa jego wybuchowe reakcje ... Gdybyśmy byli na ich stanowisku ciekawe co nas czekałoby teraz na forum jakie obelgi... Ja nie mam przyjemnisci pracowac z nimi juz ale pozdrawiam was serdecznie :) gońcie leniuchow z tej firmy bo wystarczy ze maszyny sa kiepskie , pracownikow juz takich nie trzeba :) Powoli dacie rade a jesli nie to walnijcie ta praca , znajdziecie lepsza taka gdzie np.na forum nie beda was obsmarowywac bo ktos ma do was o cos zal.

ustawiacze

Ostatni którzy się znali na ustawianiu w tym bagnie to byli Darek i Daniel

Zostaw merytoryczną opinię o OMF - Będzin

OMF