Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A.

Katowice

Opinie o Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A.

fredzel

dokładnie, wszędzie trzeba swoje robić, ale większość ludzi to tylko myśli jak zarobić i się nie napracować, otóż nie ma nic za darmo, a firma naprawdę docenia ludzi z pasją i tych, którym się po prostu chce

hejter

Pracuję w tej firmie i nie narzekam. Robisz swoje = zarabiasz. Obijasz się i nie masz efektów = wystawiasz taką opinię jak poprzednik. Niestety Internet ma to do siebie, że można pisać takie brednie. Do rzeczy... Terminowe, atrakcyjne i konkurencyjne zarobki, przyjemna atmosfera, normalni ludzie... Konkurencja duża, ale ta branża rządzi się swoimi prawami. Polecam jako pracodawcę.

mirek

właściciel oszołom, bada nieudaczników ,ciekawe jak się skończy ich działalność,metody mają po trupach do celu i w głowie pustka ,ludzie się buntują na nich czekam jak to się dalej rozwinie.Pozdrawiam i piszcie o ludziach takich jak oni bez kręgosłupa moralnego.

Anonim

(usunięte przez administratora) daruj. Nie dałaś rady i teraz się żalisz... Pracuje w firmie ponad rok i jakoś dostaję wypłatę, a Ty pracowałaś aż jeden dzień... Wzruszyłam się :) Firma OK, polecam dla startujących, młodych i energicznych.

Marii

Zatrudniają ,ale nie płacą.Jak lubisz pracować za darmo to się zgłoś.A co do pieczęci prewencyjnej którą polecają w tej firemce , to cyt.słowa pewnej kancelarii z Warszawy"Nabijanie ludzi w butelkę na trik o nazwie PIECZĘĆ PREWENCYJNA" zwykła pieczątka o czerwonym kolorze tuszu , która ma zmusić do płacenia , cena takiej usługi ..........za nic, stanowczo za droga.

zainteresowana

Czy ktos cos wie o tej firmie ?Jakie warunki pracy,czy faktycznie zatrudniaja na umowe o prace.Mam zamiar do nich aplikowac prosze o info

Zostaw opinię o Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A.