Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Z całego serca polecam Panią Annę Malinowską i kurs Kadry,Płace,ZUS. Ogrom wiedzy, teorii i praktyki ( dużo ćwiczeń ) przekazanych w profesjonalny i zrozumiały sposób. Prowadząca bardzo wyrozumiała, pomocna i z ogromną wiedzą. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam z całego serca i tym raczkującym w tematach kadrowo-płacowych jak ja jak również tym doświadczonym w celu usystematyzowania wiedzy.

studentka zus

Polecam kurs kadry, płace ZUS prowadzony przez Panią Annę Malinowską. Wiedza przekazana przejrzyście wszystko wytłumaczone i przećwiczone. Kurs dużo mi dał.

Kamila

Bardzo pozytywnie oceniam zajęcia z Panią Anią z zakresu Kadr,płac i zusu, dużo informacji, dobrze merytorycznie przygotowane zajęcia.

Miśka

Jeśli chcesz zostać terapeutą zajęciowym w b-stoku to na pewno nie nauczysz się nic w tej zacnej firmie. Dziś po raz kolejny tuż przed mającymi się odbyć zajęciami dowiedzieliśmy się, że ich nie będzie. Straaaasznie chorowita ta nauczycielka, może zamiast pracować w szkole powinna pójść na rentę jakąś czy coś :)

Teresa
@Miśka

A co mogłoby być tego przyczyną? jakie warunki tam są na sali, jest jakaś klima albo grzanie? To drugie raczej tak. swoją drogą wiadomo jak tutaj z l4?

Miśka
@Teresa

A co ma klima do tego że zatrudniają niepoważnych ludzi. Nie dość że laska ma słabe pojęcie o tym czego ma uczyć to jeszcze olewa temat i głupio żartuje, że wyśle materiały i się nauczymy. A dyrka podsuwa tylko listy żeby frekwencja się zgadzała

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Asia

Jeśli jesteście ciekawi skąd biorą się pozytywne opinie nt. konkretnych oddziałów, to spieszę z wyjaśnieniem.. otóż to cudowny pomysł przezabawnej i hiperinteligentnej IK (własny bądź podprowadzony któremuś z KR jak to czasem bywa)- każdy oddział miał wymienić się z innym oddziałem pozytywnymi opiniami w (usunięte przez administratora) - akcja konkretnie skoordynowana choć niestety nieuczciwa i wprowadzająca w błąd kolejnych naiwnych. Grunt że kasa się zgadza

Viktoriia

Zapisałam się na bezpłatny kurs florystyki, opuściłam pierwsze dwa tygodnie zajęć, czyli w ogóle nie byłam na zajęcia, potem przyszłam do sekretariatu żeby anulować umowę..... muszę zapłacić 160 zł kary za nieobecność. Kto miał to samo,napiszcie czy będę miałam coś poważnego za to że nie chcę płacić.

kasia
@Viktoriia

jest jak byk napisane, ze jeżeli nie masz 50 procentowej frekwencji to obowiązuje opłata 159zl za czesne, więc musisz zapłacić czy chcesz czy nie chcesz. czytałaś umowę?

Viktoriia
@kasia

Pani tam pracuje że tak bardzo chroni tę szkołę? Nie dostarczyłam wszystkich dokumentów, nie byłam na zajęciach, rozwiązałam umowę, więc za co mam płacić? Za powietrze?

Teresa
@Viktoriia

A na tej umowie jak to w końcu jest? Faktycznie Pani sytuacja jej wszystkie zapisy obchodzi? Zaczęłam się po prostu zastanawiać nad szczegółami po tej sugestii wyżej. W sekretariacie jak konkretnie to argumentują? Jest z kim rozmawiać?

zmagda35

Polecam kurs online kadry, płace, ZUS ! Pani trener bardzo cierpliwa i pomocna kobieta. Na każde pytanie była wyczerpująca odpowiedz. Sposób przekazania wiedzy bardzo klarowny i zrozumiały. Pani trener nawet na problemy z platformą zoom szybko znalazła rozwiązanie, abyśmy nie tracili zajęć. Muszę przyznać że to była dobra inwestycja. Pozdrawiam panią A. i jej wyjątkowo łagodny i ciepły głos ;)

Kursy online

Robert S. - Gdynia

Właśnie ukończyłem kurs kadry, płace, ZUS (17.03.2023r.) z Panią ANIĄ M. Osoba kompetentna, umiejąca przekazać wiedzę. Bardzo jestem zadowolony. Średnio jak dotąd jako mężczyznę tego typu tematyka mnie interesowała, ale twierdzę teraz stanowczo, że Pani Ania w sposób profesjonalny w chwilach zwątpienia rozświetlała temat wydawałoby się nie do ogarnięcia. Bardzo polecam zajęcia z panią prowadzącą. Krótko, konkretnie, rzetelnie.

Michalina

Polecam kurs on-line KADRY,PŁACE,ZUS prowadzone przez panią Annę Malinowską. Niesamowita osoba,która z zaangażowaniem potrafi przekazać wiedzę pozostałym uczestnikom kursu. Polecam w 100%.

Polecam kurs on-line KADRY,PŁACE,ZUS prowadzony przez Panią Annę Malinowską. Wspaniała osoba potrafiąca dobrze przekazać wiedzę uczestnikom kursu. Wszystko wytłumaczone dokładnie, nawet nie jednokrotnie, Jako nowicjusz nauczyłam się bardzo dużo, dziękuję Pani Aniu, polecam w 100% kursy prowadzone przez Panią.

Paulina J.

Witam, uczestniczyłam na kursie Kadry płace ZUS, umowa podpisana w szkole żak w Pile. Kurs odbywał się online. Trenerem była Pani mgr Anna Malinowska. Bardzo super kobieta, która potrafi rzetelnie przekazać wiedzę, którą się dzieli z słuchaczami z przyjemnością. Pozdrawiam.

kasa

ukończyłam kurs kardy płace zus, ogromna wiedza pani prowadzącej, na każde pytanie zrozumiała odpowiedź a przede wszystkim ogrom przerobionych zadań, naprawdę warto polecam każdemu.

xx

Kurs Kadry, Płace, ZUS, prowadzony przez Panią Annę Malinowską - świetnie przekazana wiedza, super kontakt z wykładowcą, zajęcia idealnie przygotowują do zawodu. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam, kurs kadry płace ZUS, prowadzony przez wspaniała Panią Prowadzącą, świetna atmosfera podczas zajęć. Szczerze polecam. To na pewno nie mój ostatni kurs w tej szkole. Pozdrawiam

GosiaB

Nie polecam . Wykupiony kurs kadry, płace zus. Pani nauczycielka emerytowana księgowa nie mająca bladego pojęcia o zakresie kursu. Po niespełna połowie odbytych godzin cierpliwość mi się skończyła. Liczyłam że Pani w końcu zacznie prowadzić zajęcia zgodnie z harmonogramem. A tu ani widu ani słuchu o prowadzeniu treściwie zajęć. Wysłałam reklamacje z informacją że proszę o zwrot wartości kursu i krótkim opisem sytuacji . I co ? Bardzo profesjonalne podejście szkoły???????? reklamacja oddalona ???????????????????? dla mnie porażka. Wciskają kolejne kursy jako rekompensata . Cyrk ! Szkoda czasu i pieniędzy. Sytuacja opisana miała miejsce w Gdyni ????

Bożena

Witam serdecznie korzystających z usług edukacyjnych tego podmiotu. Bardzo niskie stawki dla edukatorów są przyczyną byle jakości w wykonaniu. Zanim podejmiecie decyzję o edukacji w tej firmie zasięgnijcie opinii kto prowadzi. Jak będzie to pasjonat to i za najniższą stawkę krajowową zrobi to profesjonalnie. Znam takich. Pozdrawiam wszystkich korzystających z usług tej firmy i apeluję jeszcze raz o rozwagę, jak ze wszystkim przed podjęciem decyzji

Zgadzam się

Tak czytam opinie na temat kierownika regionu R i ciężko się nie zgodzić. Nie jest on sprawiedliwy względem pracownika pracującego a "pracownika złapanego". I faktem jest, że ten który chciał się "złapać" ma względy jakich pracownik nie powinien mieć. Jest to dla mnie karygodne i niedopuszczalne. Trzeba również nadmienić, że kierownik R nie przepada za zgodą w zespole, musi być jakiś kwas, co jest niewytłumaczalne jak celowo można skłócać oddział i każdemu mówić coś innego i rzucać w eter opinie negatywną bądź ośmieszającą na osobę, której nie ma w pracy. Bądź ustalać coś, a później robić z tej osoby "kreatyna". Powinni się przyjrzeć pracy kierownika ponieważ świadczy on nieprawdę w obu kierunkach, a mówię tu o oddziałach i centrali.

Małgorzata

Ukończyłam kurs Kadry Płace ZUS prowadzony przez Panią Annę Malinowska polecam - dużo wiedzy teoretycznej jak i zadań praktycznych , które zawsze są omawiane .Pani prowadząca rzetelnie przekazuje wiedze i jest bardzo pomocna.

Iryna Morozynska

Uczestniczyłam w kursie Kadry, płace, ZUS prowadzonym przez Panią Annę Malinowską. Kurs świetny i godny polecenia. Pani Ania jest osobą bardzo kompetentną i profesjonalną. Jest otwarta na propozycje i świetnie prowadzi zajęcia. Dzięki jej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej można naprawdę wiele się nauczyć. Grupa dostała wiele materiałów, również dodatkowych. Szczerze polecam ten kurs.

Sylwia Stolarczyk

Polecam kurs on-line KADRY,PŁACE,ZUS prowadzone przez panią Annę Malinowską. Wspaniała osoba,która z zaangażowaniem potrafi przekazać wiedzę pozostałym uczestnikom kursu. Ja jako początkująca nauczyłam się bardzo dużo na zajęciach. Wszystko przygotowane w 100% (od pomocy naukowych po godziny spotkań-a nie jest to łatwe przy dużej liczbie osób pracujących lub wychowujących dzieci) Polecam w 100%.Mam nadzieję,że spotkam się z Panią Anią na innych szkoleniach

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 25 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.