Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

aga r.

Bardzo polecam zajęcia online kurs Kadry i Płace, ZUS z Panią Anną Malinowską. Wspaniała konkretnie przekazana wiedza nie tylko teoretyczna ale również i praktycznie oraz na programie Insertu GRATYFIKANT oraz PŁATNIK. Pani Anna doskonale i rzeczowo prowadzi zajęcia zawsze pomocna i otwarta na pytania kursantów. Jeśli poznać kadry płace i programy polecam tylko z Panią Anną Malinowską. Pozdrawiam ;-)

Paula

Polecam przede wszystkim kursy prowadzone przez Panią Anna Malinowską.

Oliwia

Kurs -Kadry, płace, ZUS prowadzone przez panią Anne naprawdę zasługują na polecenie :) Zajęcia prowadzone w sposób jasny i zrozumiały. Pani prowadząca bardzo dobrze tłumacząca zagadnienia. 10/10 polecam :)

Gama

Nie polecam tej szkoły.Uczestniczyłam w kursie online, przesyłanie masy materiałów, słabe tłumaczenie przez wykładowcę i bardzo mało przykładów praktycznych żeby dobrze zrozumieć.Może dla osób, które miały kontakt z księgowością to ok ale dla osób, które nie miały styczności to zdecydowanie słabo.

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
2 al

NIE POLECAM !!!!! (usunięte przez administratora) Nie brałam udziału w kursie nie podpisałam umowy w terminie zrezygnowałam a oni po po 3 miesiacach wysyłaj wezwanie do zapłaty monit .Kpina !!!

Milenaa

Uczestniczył ktoś w kursie online: pracownik administracyjno-biurowy? Jakieś opinie? Z góry dzięki :)

Poszkodowany

nagrałem rozmowę z infolini , dział reklamacji mówi co innego niż informacje udzielane przed kursem , teraz czekam niech kierują sprawę do sądu bo im nie zapłacę za coś co im się nie należy, acha sprawdźcie swoje umowy ile godzin kursu macie wpisane , istotnie się dowiedziałem że godzina to 45 minut ,

Monima

Nikomu nie polecam tej szkoły !!! Miałam zacząć kurs z Żakiem, Pani na recepcji powiedziała, ze jeżeli nie dostarczę świadectwa nie będę mogła zrobić kursu i będzie to równoznaczne z rezygnacja… swiadectwa nie przyniosłam … kursu nie zaczęłam a tu taka niespodzianka firma windykacyjna domaga sie spłaty za kurs w którym nigdy nie wzięłam udziału !!!! Słabo! Bardzo słabo! Uważajcie na nich ! Nie polecam

@Monima

U mnie była ta sama sytuacja !! Umowę mam podpisać przywieść jak nie to anulacja uczestnictwa a dzisiaj chcą pieniądze za kurs na którym nigdy minuty nie byłam !

@Nr

Jestem w tej samej sytuacji nie było że mną żadnego kontaktu z ich strony, a teraz chcą ml pieniądze za kurs, jak Panie z tym sobie poradziły?

@Patr

Sprawa jest z 2021 roku byłam u prawnika z tym ale sprawa nadaje się na policję raczej jako wyłudzenie miesiąc temu dostałam z przyjaciółką monit. Na stronie trzeba było podać dane żeby wpisać się na listę uczniów następnie dostaliśmy umowę na e-mail, która miała zostać podpisana i dostarczona wraz z dokumentami w przeciągu 14 dni. Z uwagi na COVID i sprawy osobiste nic nie podpisałyśmy nigdzie nie byłyśmy, Pani poinformowała Nas, ze w ciągu dwóch tygodni mamy zjawić się podpisać i dostarczyć dokumenty w innym wypadku nie będziemy na liście. Po miesiącu zaczęły przychodzić naliczenia za poszczególne miesiące nauczenia mimo nie podpisania z tą szkołą żadnej umowy ! Reklamacje ani prośby o wysłanie rzekomo podpisanej umowy nie przyniosły żadnego skutku a żądaja zapłaty 1700zl !

@Nr

U mnie sytuacja jest taka, że podpisałam umowę ale z niej zrezygnowałam w przeciągu 2 tygodni, przez telefon Pani podała mi maila na który mam wysłać rezygnację myślałam że sprawa zakonczona, okazało się że podany mail był nieprawidłowy, ja tegoj maila którego wysłałam prawdopodobnie usunęłam i teraz nie wiem co robić bo teraz przyszło do zapłaty 1000 zł, a nikt od nich nie mial ze mną żadnego kontaktu żadnych materiałów mi nie wysyłali ani nawet nie dzwonili więc nie brałam udziału w tym kursie

@Patr

A to wezwanie ze szkoły czy sądowe ?

kasia
@Monima

to chyba oczywiste, zapisałaś się? zapisałaś, nie dostarczyłam świadectwa więc nie mogłaś uczestniczyć w zajęciach ale nadal byłas zapisana jako uczeń, więc obowiązuje cię opłata.. czyta ktoś umowy w ogóle ?

Oj tam oj tam
@kasia

A po co czytać umowy ? Ma być jak sobie Pani życzy, umowa to jest wtedy ważna jak jej odpowiadaja zapisy tej umowy .

Uczeń
@Patr

Odemnie też próbują (usunięte przez administratora)ć pieniądze, ale nie mam zamiaru płacić i niech kierują sprawę do sądu,

Uczeń
@Patr

nie plac , niech udowodnią że im się należą, powiem krótko NACIĄGACZE wszystko fajnie przed kursem ale jak chcesz zrezygnować bo wykładowca do (usunięte przez administratora)to i tak chcą żeby płacić za coś z czego się nie wywiązali

@Uczeń

Dokładnie, Pani z reklamacji pisze ze w umowie pisze ze miałam czas na rezygnację tylko ze ja to wszystko rozumiem a ich pracownik wprowadził mnie w błąd i podał mi zła informacje. A od początku kursu który nawet nie wiem czy się odbył bo nikt się ze mną nie kontaktował, to powiedziała mi Pani z reklamacji że oni ponieśli koszty mojego kursu a nawet nie otrzymałam materiałów z których miałabym chociażby skorzystać. Nikt się nawet nie zainteresował że nie uczestniczę w kursie

Doti
@Monima

Szkoła Żak Lublin kierunek transport logistyka l semestr a raczej porażka. Ja niestety podpisalam umowę. Dwa pierwsze zjazdy odwołane, przy czym drugi praktycznie bezpośrednio przed. Na pierwszym dniu zajęć w trzecim terminie wykładowca się spóźnił co wcale nie zdziwiło kursantów z ll semestru bo jak się okazało semestry zostały połączone. Na dwóch pierwszych godzinach było zapoznanie i opowiadanie historyjek. Oczywiście lista podpisana w całości na 1-szej godzinie. Reszta zajęć się nie odbyła bo jak stwierdził wykładowca ładna pogoda i pewnie mamy plany. Paru osobom to pasowało reszta była zdziwiona więc ostatecznie zajęcia zakończyły się na 2-giej godzinie. Reklamacji nie uwzględnili twierdząc że wcześniejsze zakończenie zajęć było na prośbę grupy. Poza tym żadnych materiałów nie bylo choć twierdzą że wykładowca miał że sobą demo. Widocznie dobrze ukrył. Rezygnacja z 3 miesiecznym wypowiedzeniem gdzie juz dwie raty zostaly zaplacone więc kolejnych też będą żądać choć nie wiem za co. Odradzam chyba że komuś potrzebny jedynie papier. Masakra

Maja
@Patr

Mam taką samą sytuację.. chciałam odzyskać pieniądze za kurs za brak frekwencji Pani powiedziała że już kursu nie skończę i umowa jest zerwana a teraz 900 zł do zapłaty.. masakra. Jak sobie z tym poradzić?

Chris

Szkoła w Legionowie to miszmasz dobrych i beznadziejnych nauczycieli. Pani od chemii i geografii masakra. Pani od polskiego super babka, od matmy też. facet od biologii konkretny i przygotowany. Ogólnie szkoła bardzo słaba... ale uczyć się da.

@Chris

Zastanawia mnie tylko na podstawie czego konkretnie ocenisz ich, że albo są słabi albo nie? Chodzi o merytorykę czy oceniasz atmosferę i relacje?

Chris
@Teresa

Sorry, że teraz dopiero piszę. Chodzi o merytorykę i atomosferę i wszystko po trochu. Od mojego wpisu się troche zmieniło w tej szkole. Już nie ma tej pani od chemii i geografii. Teraz uczy tego ten pan Adam od biologii. On akurat jest spoko, ciekawie mówi, daje ćwiczenia i omawia różne przykłady. Pani A.Z. od polskiego to super człowiek, bardzo dobre relacje i fajna potrafi zaciekawić nawet nudnym tematem. Teraz uczy na moim semstrze inna pani od polskiego , ale ona z nami przerabia główinie lektury i stare matury. Da się przeżyć. Matma jest trochę słaba. Nic nie umiem, ale to chyba ptrzez moje zaleglosci. Angielski... mogłoby być lepiej za to jest śmiesznnie.

Justyna

Poszukuję opinii odnoście Technik BHP , czy w Żaku można się czegoś nauczyć w tym kierunku ?? Dziękuje z góry za odpowiedzi

NICK

Czy z tej szkoły można wypisać się w każdej chwili(mam na myśli ten miesiąc) bez żadnych ponoszenia kosztów za rezygnacje jesli sie nie miało w poprzednich miesiacach zawsze 50%frekwencji z kazdego przedmiotu i czy się płaci za zajęcia po rezygnacji (Kierunek bezpłatny)?

Uczetnik kursu

Nie podpisujcie z nimi omowy jeśli pierwsze spotkania nie odbędą się w terminie do 14 dni od podpisania umowy ,później nie pozwolą się wam wycofać z kursu nawet jak nie będą Wam odpowiadały godziny lub sposób prowadzenia , straszą SĄDEM !!!!!!!!!!!!

Ela

Nie polecam. Nie wiem, czy znajdziecie bylego pracownika, który wypowie się pozytywnie na temat warunków zatrudnienia. Najniższa krajowa, obowiązki innych działów spoczywają na Tobie. Liczy się zysk i każda zapisana osoba. Codziennie tabelki, obliczenia, pytania typu: dlaczego ludzie nie zapisują się na kierunki płatne? Chyba nie trzeba tego w tych czasach nikomu tłumaczyć. Nikomu oprócz firmy, która żeruje na słuchaczach i rzuca ochłapy pracownikom.

@Ela

Zgadzam się w 100%. Na stanowisku sekretarza zajmujesz się nie tylko sprzedażą, zapisami i obsługą słuchaczy- jesteś odpowiedzialny również za dydaktykę, marketing i naszą ulubioną obdzwonke baz, zdarza się, że baza ma ok700 kontaktów i musisz je obdzwonić przez kilka dni, mimo ze masz na głowie wiele innych obowiązków…

Obserwator
@Ela

Tak właśnie jest jak pani Ela pisze nic dodać nic ująć fabryka do robienia pieniędzy oczywiście dla tych na górze

@były pracownik

Poważnie aż tyle rzeczy jest do ogarnięcia? Ja to teraz ciekawa jestem w jaki sposób to ujęte w umowie jest i co w przypadku gdy w pewnych sytuacjach się po prostu nie zdąży ze wszystkim

@Teresa

Jestem pracownikiem kilka lat. Nigdy nie zarabiałam najniższej, a co do zadań zajmuje się tylko swoimi. Ale to dużo zależy od dyrektora oddziału. Mój jest super.

Ela
@Teresa

Dostajesz stosowny aneks, według którego "dbasz o dobro firmy" co jest równoznaczne z tym, że robisz wszystko, żeby oddział funkcjonowal. W jednym oddziale wystarczy minimum, bo zespół jest zgrany, w innym dydaktyka narzuca Ci swoje obowiązki, bo po prostu może. Psie pieniądze, zero dodatków pracowniczych, programu socjalnego, na święta nie dostaniesz nawet 100 zł.

Teresa

A zdradzisz dla jasności co to za oddział? I z tym brakiem benefitów to prawda? Nawet paczki na święta się nie dostaje? To pracownicy mają w ogóle jakieś poczucie wspólnoty między sobą lub wobec firmy?

@Amelia
@były pracownik

Mam zostać zatrudniona na stanowisku Sekretarki, ale jak czytam te wszystkie komentarze ???? to jestem zmieszana i wystraszona.

Ktoś tam
@@Amelia

Musisz wiedzieć, że robisz wszystko Nacisk na realizację planu bo tylko to się liczy Milion telefonów i zadan , w sumie obsługa słuchacza to dodatkowe zajęcie pośród tysiąca innych a jeszcze musisz sprzedać wszystko co się da

Przyszły pracownik
@były pracownik

Hej, możesz mi napisać ile zarabia początkujący pracownik na tym stanowisku? I po okresie próbnym o ile jest wzrost wynagrodzenia? (usunięte przez administratora)

Były
@Przyszły pracownik

Zarabiasz najniższą na próbnym i po próbnym usłyszysz, że jest kryzys i również będziesz zarabiać najniższą

Były sekretarz
@Ela

Dokładnie tak jak piszesz! Zmieniłam prace i nie dość ze zarabiam dużo więcej niż jako sekretarz w Żaku to jeszcze mam zdecydowanie mniej obowiązków. Obligatoryjne premie i cały duży socjal. W żaku to tylko karta sportowa była fajna, premii w moim oddziale od roku nie było i na podwyżkę nie było szans, a w nowej pracy to już po 3 miesiącach dostałam duża premie.

Lidia

Kurs: Podstawy księgowości I stopnia Prowadząca: Pani Anna Malinowska Gorąco polecam kurs prowadzony przez Panią Anię. Dużo wiedzy przekazanej podczas zajęć, teoria zawsze poparta praktyką co pozwala łatwiej zrozumieć temat, ale i zapamiętać informacje. Dostałam również materiały napisane w przejrzysty sposób. Pani Ania prowadziła zajęcia w sposób bardzo usystematyzowany i profesjonalny, ale była również bardzo miła i cierpliwa ;-).

Danuta

Polecam kurs "Księgowość I go stopnia" u Pani Anny Malinowskiej. Rewelacyjnie przekazana wiedza, wszystko cierpliwie i rzeczowo wytłumaczone. Liczne zadania wykonywane i wspólnie i samodzielnie omawiane tak, że każdy miał szansę uczyć się na swoich błędach. Dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z księgowością to uczestnictwo w takim kursie to strzał w 10. Aż chce się poszerzać zdobytą widzę i zapisywać się na kolejne kursy. W mojej ocenie prowadzącemu zależało, żeby nas naprawdę nauczyć podstaw księgowości. Do tego miły głos , którego przyjemnie się słuchało to taki dodatkowy atut :)

Puławy BHP wdzięczna klasa

W piątek przyszły wyniki egzaminu zawodowego BHP. Wszyscy zdalismy a zasługa tego należy się dla pana profesora Łukasza. Przez cały cykl nauki profesjonalne i praktyczne podejście. Zawsze odpowiadał na nasze pytanie i co ważne traktował nas jak wychowawca klasę, zawsze nam kibicował, motywował i wskazywał, że damy radę. Cieszę się, że trafiliśmy na takiego profesora. To ważne bo dzięki temu cała klasa zdała. Świetny specjalista polecam każdemu zajęcia z tym panem.

Justyna

Z całego serca polecam kurs Kadry, płace, ZUS prowadzony przez p.Annę Malinowską. Rzetelne odpowiedzi i bardzo dobrze wytłumaczone zagadnienia. Szybka i zrozumiała odpowiedź na pytania.

Opinia o kursie

Własnie zakonczyłam kurs kadry i place, gdzie prowadzaca byla Pani Anna Malinowska jestem bardzo zadowolona z zajec prowadzaca nauczyla mne bardzo duzo i napewno w przyszłosci jeszcze skorzystam z ofert szkoły żak Dziekuje bardzo Pani Ani za cierpliwosć i dobre przekazanie wiedzy

AniaK

Odbyłam kurs kadry i płace i z czystym sumieniem mogę polecić kurs online. Pani prowadząca konkretna i z dużą wiedzą. z kursu wyniosłam wszystko co chciałam.

Z całego serca polecam Panią Annę Malinowską i kurs Kadry,Płace,ZUS. Ogrom wiedzy, teorii i praktyki ( dużo ćwiczeń ) przekazanych w profesjonalny i zrozumiały sposób. Prowadząca bardzo wyrozumiała, pomocna i z ogromną wiedzą. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam z całego serca i tym raczkującym w tematach kadrowo-płacowych jak ja jak również tym doświadczonym w celu usystematyzowania wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 25 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.