Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

KiedyśTutajPracowałam

Pracowałam na stanowisku sekretarza szkoły. Stawka - najniższa krajowa plus premie za frekwencję oraz rekrutację. Może cos sie zmieniło, nie mam aktualnych info. Progi premiowe wyżyłowane niesamowicie, że do końca nie wiadomo czy premię oddział otrzyma. Na stanowisku sekretarza robisz wszystko, jesteś recepcjonistka, pracownikiem call center, marketingowcem, pracownikiem dydaktycznym, bo wypełniasz dzienniki, robisz zakupy na egzaminy zawodowe, na zajecia i do sekretariatu. Co dla mnie bylo poniżające, pracodawca nie zapewnia pracownikom oddziału kawy, herbaty czy wody! Przepraszam, woda jest w kranie, bo pewnego roku zamiast budżetu latem na wodę w butelkach został kupiony dzbanek filtrujący... Ogólnie nie ma atmosfery wspierającej, (usunięte przez administratora) ze ledwo zipiesz, a i tak dostajesz (usunięte przez administratora), ze dzisiaj jeszcze nikogo nie zapisałaś do szkoły! Najważniejsze są zapisy do szkoły nie ludzie, którzy pracują i jak pracują. Ludzie z centrali nie znaja realiów pracy w oddziałach, nie mogę użyć słowa, ze wymagają ( bo to przecież w pracy jest normalne) tylko cisną pracowników niesamowicie. Masz przed sekretariatem kolejkę sluchaczy, a z centrali dostajesz maila, zeby wyslac swoje pomysły na jakiś temat i nie możesz napisac, ze postarasz sie odpisac jak tylko skonczysz obsługiwac, bo dostajesz zwrotkę, że nie umiesz zorganizowac swojej pracy. Jak zorganizować pracę jak jednoczesnie odbierasz telefon, odpisujesz na maila i wystawiasz zaświadczenie o nauce osobie, ktora siedzi na przeciwko ciebie... Trudno jest nawet zorganizować przerwę na toaletę. Nie ma możliwości, aby stworzyć zespół w takich okolicznościach jak kazdy na kazdego zrzuca obowiązki, nie ma na nic czasu, a po pewnym czasie każdy sie poddaje i odchodzi, bo wytrzymać nie można... Ogólnie jak masz inne opcje, to wybierz inną pracę. Jeżeli nie, to potraktuj żaka jako chwilowe przeczekanie i nie dawaj z siebie 100%, bo ten pracodawca na to nie zasługuje.

Justyna

Dzień dobry Czy warto iść do szkoły "Żak" na kurs "Rachunkowość" w Warszawie? Podziel się swoimi doświadczeniami. Dziękuję.

aga r.

Kierunek kursu KSIĘGOWOŚĆ stopień I, osoba prowadząca kurs Anna Malinowska polecam jako klient w związku z doskonałym wprowadzeniem w księgowość i obecnie użycie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki Pani Annie. Wspaniałe przygotowanie do zajęć i umiejętność przekazywania wiedzy kursantom. Pani Ania zawsze pomocna i otwarta na pytania kursantów w celu pomocy i tłumaczenia tak przecież nie łatwej księgowości. Bardzo jestem zadowolona z odbytego kursu, zdobytej ogromnej wiedzy, którą obecnie z powodzeniem wykorzystuje w obecnej pracy na dziale księgowości. Polecam. Pozdrawiam ;-)

Nie pracuje już

Jeśli mam oceniać pracę w oddziale pod kątem nauki i współpracy z centrala to oceniam na dobrze. Dużo się nauczyłam i pomoc czy wsparcie z centrali była zawsze. Sympatyczni ludzie z dużą wiedza. Pracowałam dość długo więc wiedzę wyniosłam. Ale byłam świadkiem nieodpowiedniego podejścia do pracy kierownika, na początku wiadomo nie odzywałam się bo zależało mi na pracy ale im dłużej pracowałam tym więcej się we mnie zbierało, więc zaczęłam mówić co mi nie pasuje i do dyrektorki i do kierowania. Ale wszystko o kant (usunięte przez administratora) nic to nie wnioski a nawet czułam się osaczona, obgadywana i robiono mi na złość. Na co kierownik nie reagował a później sam się przyłączył w gnębienie mnie w tzw. białych rękawiczkach. Bo to było tak że jeśli nie szałas za kierownikiem i nie zamykalas oczu na to co robił to byłaś złym pracownikiem. Później chronił mnie fakt że praktycznie wszystko robiłam bo dyra się tym nie zajmowała no i miała pozwokone od kierownika że może wychodzić szybciej do domu ponieważ sprawy rodzinne itp a ja robiłam to wszystko. Tylko mogę się domyślać dlaczego miała specjalne miejsce i traktowanie u kierownika. Teraz się cieszę że już mnie nie ma znalazłam pracę jest fajna i teraz też w pracy odpoczywam tam tego nie było. Mam kierownika który pracuje tak samo ciężko jak my i traktuje równo wszystkich. Tamten nie był dobrym przykładem. I był mistrzem udawania że pracuje. Często słyszałam jak rozmawiał ze swoją kierownik i takie bajki przez telefon mówił co on nie zrobił i co u nas robi że uszy więdły. Albo jeśli chodzi o podwyżkę to zawsze mówił że on by chciał i on rozmawiał ze swoją kierownik ale no ona taka jest że nie da. Prosiłem i mówiłem ale mam zakaz. I zawsze zasłaniając się tym jaka to ona jest niedobra że się nie godzi itp noni co on ma zrobić przecież z nią nie ma dyskusji. Z siebie robił kryształowego dobrego a z tamtej pani ta zła i bezwzględna. I wiem że mówił tak też innym pracownikom bo dzwonimysmy do siebie od samego początku pracy to tu też każda z każdą rozmawiała. Ostatnio się dowiedziałam że ponoć zdjęli go z tego obszaru gdzie rządził że niby bliżej centrali. Ucieszyłam się bo chciała bym aby to jak pracuje ten człek i co robi i jak ściemnia wyszło na jaw. Bo słyszałam też że niedaleko mnie miasto ma dziewczynę w oddziale bo też dziewczyny narzekały okropnie na niego. Ja się cieszę że pracowałam prawdziwie i szczerze. Dziewczyny w innych oddziałach bardzo fajne do dziś mamy kontakt ale o pracy nie rozmawiamy i jak wszczesniej pisałam centrala też fajna. Jak to mówi moja mama zawsze w każdej pracy jest zgniłe jajo. I kierownik to właśnie to zgniłe jajo jest

aniołek
@Nie pracuje już

Z jakiego oddziału piszesz?

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
BeataP.

Zajęcia online - kurs Kadry i Płace, ZUS prowadzone przez Panią Anie Malinowską bardzo polecam . Wspaniały człowiek , posiadająca ogromne pokłady wiedzy , przy tym super przekaz i podejście do ludzi . Bardzo ciepła osoba. Polecam tylko Panią Anie :)))

Danuta

Jestem po II stopniu podstaw księgowości. Szczerze polecam zajęcia z Panią Anną Malinowską. To jest niesamowite, że z totalnego laika potrafię księgować zdarzenia gospodarcze w programie, rozumiem zasady ogólnie pojętej księgowości. Zajęcia są zrozumiałe, jeżeli czegoś się nie jest pewnym tłumaczone do skutku. Bardzo dużo zadań praktycznych, a to tak naprawdę one pozwalają na ćwiczenie w jaki sposób powinno się księgować.

W

Bardzo polecam kursy online z podstaw księgowości u wykładowcy Pani Anny Malinowskiej. Pani wykładowca bardzo sympatyczna i bardzo czytelnie przekazuje wiedzę. Można się wiele nauczyć.

Grzegorz

Polecam Kurs księgowości Wiedza bardzo skompresowana i podana w bardzo przejrzysty sposób.

Iza

Po jednym semestrze zamknięto mój kierunek nie zwracając pieniędzy. Nie polecam. Straciłam ok 1000 zł czesnego plus pieniądze na dojazdy nie mówiąc o czasie.

SV.

Ukończyłam kurs "Podstawy księgowości prowadzony przez Panią Anna Malinowską.Mogę go wam polecić, Pani prowadząca bardzo czytelnie prowadziła wykłady,dla mnie jak obcekrjowca było wszystko jasne ,odpowiadała szczegółowo na jakiekolwiek pytania oraz robiliśmy dużo zadań, które następnie były omawiane.co bardzo pomogło w przygotowaniu do egzaminu.Polecam

Przerażona kursem

Jedna wielka porażka i dramat, nikomu nie polecam szkolić się ani uczęszczać tam do szkoły. Chyba że tylko dla papierka bo tylko do tego nadaje się tak szkoła. Panie Dyrektor, kultura zerową, zero rozmowy, próby dojścia do porozumienia. Jestem przerażona że reklama piekna a dno e praktyce

PHS

Bardzo polecam kurs KADRY,PLACE,ZUS z Pania Anna M. swietny wykladowca, bardzo dobrze tlumaczy i opiera wiedze na przykladach i zadaniach nie samej teorii,poza tym Pani Anna jest bardzo pomocna i cierpliwie powtarza jesli trzeba,na pewno wroce na jeszcze inny kurs do tej Pani.pozdrawiam

Kjakobiak

Bardzo polecam zajęcia online kurs Kadry i Płace, ZUS z Panią Anną Malinowską. Konkretnie przekazana wiedza. Zajęcia zawsze na czas, godziny dostosowane do uczestników. Pani Anna doskonale i rzeczowo prowadzi zajęcia zawsze pomocna i otwarta na pytania kursantów. Jeśli poznać kadry płace i programy polecam tylko z Panią Anną Malinowską. Pozdrawiam ;-)

Nati

Właśnie ukończyłam kurs "Podstawy księgowości prowadzony przez Panią Anna Malinowską. Z całą pewnością mogę go wam polecić, bo prowadząca bardzo czytelnie prowadziła wykłady, odpowiadała szczegółowo na jakiekolwiek wątpliwości oraz robiliśmy dużo zadań, które następnie były omawiane. Polecam

aga r.

Bardzo polecam zajęcia online kurs Kadry i Płace, ZUS z Panią Anną Malinowską. Wspaniała konkretnie przekazana wiedza nie tylko teoretyczna ale również i praktycznie oraz na programie Insertu GRATYFIKANT oraz PŁATNIK. Pani Anna doskonale i rzeczowo prowadzi zajęcia zawsze pomocna i otwarta na pytania kursantów. Jeśli poznać kadry płace i programy polecam tylko z Panią Anną Malinowską. Pozdrawiam ;-)

Paula

Polecam przede wszystkim kursy prowadzone przez Panią Anna Malinowską.

Oliwia

Kurs -Kadry, płace, ZUS prowadzone przez panią Anne naprawdę zasługują na polecenie :) Zajęcia prowadzone w sposób jasny i zrozumiały. Pani prowadząca bardzo dobrze tłumacząca zagadnienia. 10/10 polecam :)

Gama

Nie polecam tej szkoły.Uczestniczyłam w kursie online, przesyłanie masy materiałów, słabe tłumaczenie przez wykładowcę i bardzo mało przykładów praktycznych żeby dobrze zrozumieć.Może dla osób, które miały kontakt z księgowością to ok ale dla osób, które nie miały styczności to zdecydowanie słabo.

2 al

NIE POLECAM !!!!! (usunięte przez administratora) Nie brałam udziału w kursie nie podpisałam umowy w terminie zrezygnowałam a oni po po 3 miesiacach wysyłaj wezwanie do zapłaty monit .Kpina !!!

Milenaa

Uczestniczył ktoś w kursie online: pracownik administracyjno-biurowy? Jakieś opinie? Z góry dzięki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 24 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.