Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Iza

Uczestniczyłam w kursie " Kadry,płace,ZUS" prowadzonym przez Panią Annę Malinowską i serdecznie polecam wszystkim tym, którzy chcą iść w kierunku Kadr i Płac. Ogrom wiedzy, który posiada wykładowczyni oraz wspaniałe podejście do uczestników pomoże zrozumieć wszystkie kwestie związane z tym kierunkiem. Kurs nie tylko pomoże w pracy, ale również i w życiu codziennym, poprzez bardzo dużą ilość wykonanych ćwiczeń, które w pełni pozwoliły zrozumieć kwestie teoretyczne. Na pewno to nie pierwszy kurs w którym wezmę udział jeśli poprowadzi go Pani Anna!!

Agnes

Chodziłam na kurs "Kadry, płace, ZUS" prowadziła go Pani Anna Malinowska. Jej ogrom wiedzy jaki posiada robi wrażenie. Jest wyrozumiała i bardzo cierpliwa. Chociażby miała coś tłumaczyć tysiąc razy, robi to bardzo chętnie i wciąż pyta czy wszystko jest jasne. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do jej grupy. Polecam bardzo!

justyna

Pani Ania przeprowadziła kurs Kadry płace Zus, bardzo kompetentnie, ogrom wiedzy jaki posiada jest imponujacy, i co wazne potrafi ją przekazać w sposób zrozumiały dla kursantów. Zawsze chętnie słuzy pomoca w kwestii wyjaśnien. jeszcze raz dziękuję.

Brak organizacji, zero kompetencji u obsługi. Dzwonią po parę razy w tej samej sprawie, sprawa dawno załatwiona. I to nie pierwsza taka sytuacja.

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Nauczyciel?

Czupur

Nie polecam są inne szkoly które lepiej placa i też potrzebują nauczycieli No Cosinus Żak placi najniższa stawke

Czy po zapisie online trzeba wydrukować umowę?

@Ania

O jakiej umowie piszesz? Jako klient? jak jest ona online to trzeba podpisać i gdzieś dowieźć? A co z regionalnym? Gdy się teraz przyjmę na to stanowisko to także musze do siedziby jechać, żeby oficjalnie wszystko przyklepać czy online wystarczy? Ktoś się zatrudniał i wie?

dorka

Kurs Kardy, Płace, ZUS online - 55 godz skompresowane w 2 tygodnie wykładów i ćwiczeń. Zajęcia obejmują wykłady (z prawa pracy, prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz sposób rozliczania z ZUS), ćwiczenia oraz zapoznanie z programami Gratyfikant oraz Płatnik. Prowadząca, Pani Ania, zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, chętnie odpowiada na pytania. Poza tym bardzo życzliwa, z dużymi pokładami cierpliwości

Barba

Ukończyłam kurs KADRY, PŁACE, ZUS pod opieką P. ANNY MALINOWSKIEJ. Bardzo konkretnie prowadzone zajęcia, wiedza i cierpliwość wykładowcy godna pochwały. Teoria poparta przykładami co pomaga w utrwaleniu wiedzy. Polecam wykładowcę i szkołę ŻAK.

Beata

Polecam bardzo kurs online "Kadry, płace, ZUS", bardzo dużo wiedzy, ciekawie przygotowane materiały i zajęcia, dużo ćwiczeń praktycznych także z obsługą programów: Gratyfikant GT oraz Płatnik. Zajęcia prowadzone przez Panią Anię super przygotowane, zawsze chętnie odpowiadała na pytania, dużo tłumaczyła jeśli ktoś czegoś nie rozumiał. To był naprawdę dobrze spędzony czas. Można nauczyć się wszystkiego od postaw, jak również poszerzyć swoją wiedzę. Polecam.

Niezwykle profesjonalnie przygotowany i poprowadzony kurs Płace, Kadry, ZUS. Prowadząca kurs Pani Anna Malinowska to osoba z ogromną wiedzą i cierpliwością do każdego uczestnika kursu. Serdecznie polecam.

worker

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds.Obsługi Klienta (placówka w Piasecznie)? Czy można liczyć na jakieś benefity, jak wygląda atmosfera w tym oddziale?

@worker

W Piasecznie nikogo nie szukają

@Gość

Pewnie nawet nie wiesz że szukają. Z dnia na dzień nie przedłużają umowy.

@Gość

Poważnie z dnia na dzień? Nie ma żadnego okresu wypowiedzenia?

Bardzo polecam kurs kadry płace prowadzony przez P. Annę. Mimo tego, że kurs odbywa się online jest to bardzo intensywny czas i duża dawka wiedzy, w krótkim czasie. Pani Anna wszystko dokładnie tłumaczyła i cierpliwie wyjaśniała jak tylko pojawiały się wątpliwości.

Gosia

Serdecnie polecam kurs! Pani prowadząca przedstawiła bardzo szeroki zakres materiału, odpowiadała wyczerpująco na wszystkie pytania. Bardzo dużym plusem były zajęcia na Rewizorze, połowa godzin to właśnie księgowanie w programie. Zaczynałam z prawie zerową wiedza, a po skończeniu kursu księguje w Rewizorze ????????

aga r.

Polecam kurs Księgowość II stopień z Panią Anną Malinowską, wspaniale prowadzone zajęcia i przekazywana wiedza, dużo zadań, ćwiczeń i zaangażowanie w wykłady wykładowcy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne. Polecam.

BASIA

Wzięłam udział w kursie II stopnia z podstaw księgowości. Zajęcia prowadziła Pani Ania Malinowska. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wykłady i Wykładowca świetnie przygotowani. Pani Ania cierpliwa, wyrozumiała i świetnie tłumaczy. Dziękuję

Gosik

O to to, zgadzam się! Chaos i żenada. Myślałam że się czegoś nauczę, ale z tym raczej słabo. Dla nich liczy się tylko podpis na liście obecności

@ kandydat

Brak jakiejkolwiek wyobraźni w układaniu planu zajęć . Zajęcia w dwóch różnych miejscach i czas na przemieszczanie się to 5 min 3.5 km . Totalna porażka , brak wyobraźni . Oczywiście taki plan zajęć przedstawił Żak w Sieradzu

mariola

Korzystałam z usług tej firmy, z pewnego kursu. Zajęcia były przekładane kilkukrotnie. Jeżeli chodziło o podpisanie umowy to dało się wszystko od razu załatwić ( bo pieniądze oczywiście) , najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Zajęcia były skracane. A żeby otrzymać certyfikat to już czekam drugi miesiąc. Kompletnie nie polecam tej firmy.

Erykk

Najgorsza szkoła do jakiej chodziłem nie wywiązują się ze swoich obowiązków zajęcia wgl nie są prowadzone Do tego (usunięte przez administratora) tyle co mam do powieszenia o tej szkole Z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Yhhhhh

Nie polecam pracy ze względu na kierownika północ. Traktuje on pracę jak rozrywkę. Nie reaguje na ważne rzeczy i zamiata je pod dywan lub ukrywa przed centralą. Wyżywa się na tobie jeśli nie jesteś dostępna tak jak on by tego oczekiwał, i nie myślę tu o pracy. Ta co jest dostępna może robić co chce, chodzić lub nie chodzić do pracy a czas pracy ma normalnie liczony po 8h, nie musi ta osoba pracować bo inni robią to za nią i to wedle kierownika jest w porządku. Ciągle kłamstwa, (usunięte przez administratora) i krętactwo. Nie wiem kto wybrał tak nieodpowiedzialna osobę na tak istotne stanowisko.

Sekretarze
@Yhhhhh

A to ciekawe bo pracujemy z tym kierownikiem kilka lat i to co przeczytałyśmy jest po prostu wierutnym kłamstwem. Kierowniku pozdrawiamy :) i niech Pan do nas wraca.

Sekretarzee
@Sekretarze

Nam też się dobrze z nim pracowało. Mógłby do nas wrócić.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 24 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.