Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Gosia

Kurs przeprowadzony rewelacyjnie , ogrom wiedzy , a prowadząca Pani Ania Malinowska ma dar do przekazywania wiedzy . Polecam

@iz

Ukończyłam kurs podstaw księgowości. Dużo wiedzy,super wykładowca. Zajęcia prowadziła Anna Malinowska

Zdecydowanie nie polecam. Zapisałam się już w trakcie trwania kursu( koniec październiaka). Byłam gotowa nadrobić opuszczone zajęcia. Zaraz po zapisaniu się zadzwoniłam do pani prowadzącej kurs. Poinformowała mnie ze spotkanie odbędzie się 5 grudnia. Spotkanie nie odbyło się, a pani kazała dzwonić w połowie stycznia aby dowiedzieć się kiedy są zajęcia. Stwierdziłam, że chcę zrezygnować bo po co mam płacić za coś co się nie odbywa. Pani w sekretariacie stwierdziła, że jest 3 miesieczny okres wypowiedzenia i w mojej sytuacji nie opłaca się rezygnować bo praktycznie po tym czasie kurs mi się kończy, ale dlaczego mam płacić za coś w czym nie biorę udziału. Napisałam rezygnację drogą mejlową. A w między czasie poszłam poradzić się prawnika. Finalnie zwrócili mi pieniądze i nie było żadnego okresu wypowiedzenia.

Jakub

Kurs Event Manager. Planowo 40 godzin, rzeczywiście mniej jak 10. Program zawiera ogólniki, które nie są rozbudowywane. Za 800 Złoty i 10 godzin, wiem tyle co wiedziałbym po 3-godzinnym materiale na (usunięte przez administratora) (za darmo, i czasu mniej bym stracił). Test to chyba dziecko robiło, pytania do własnej interpretacji, w .docx. Poczułem się jak w 2019 roku, nie 2024. Szkoła ma własną strone do nauki Online, ale postawienie strony, lub wykupienie licencji na innych stronach, do przeprowadzania egzaminów, wolą zamienić na dokumenty google (XD) po taniości odwalili co mieli odwalić i tyle. Dzięki żak za strate kasy :) Jedynym plusem (mają być, bo jeszcze ich nie mam) są materiały. Zobaczymy, ale mojej opinii nie da się uratować. Darujcie sobię te szkołe, poszukajcie czegoś lepszego, bo szkoda waszych pieniędzy i czasu.

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kurs

Stanowczo odradzam tą szkołę, jeśli szanujecie swoje pieniądze i czas to nie wybierajcie tej szkoły. Zajęcia parę razy się nie odbyły miało być odrabiane lecz nic z tego nie wyszło. Zgodnie z umową poprosiliśmy pisemnie o zwrot pieniędzy za nieodbyty zjazd. Usługa nie została zrealizowana a kasa wzięta. W ciągu roku 3 zmiany dyrekcji i nikt nic nie wie, kontakt telefoniczny ze szkołą utrudniony. Parokrotnie plan zajęć byl dodawany w piątek o 18-19 po czym z niego wychodziło ze następnego dnia od 8 rano zajęcia xero poszanowania życia prywatnego i planów osób dorosłych które żeby się kształcić często muszą załatwić opiekę do dzieci czy inne sprawy. JESZCZE RAZ ODRADZAM JESLI NIE CHCECIE KASY W BŁOTO WYWALIĆ.

Uczestnik

W ostatnim czasie ukończyłam kurs kadry, płace, ZUS - polecam z całego serca. Nigdy nie widziałam tak zaangażowanego wykładowcy, który dba o atmosfere na zajęciach a w dodatku przekazuje ogrom wiedzy. Bardzo dużo zajęć praktycznych - w tym taż praca na programach - pozwoliła na bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Zajęcia prowadziła niezastąpiona Pani A. Malinowska

@online

Czy jest tu ktoś kto brał udział w szkoleniu online pomoc nauczyciela przedszkola i może się podzielić swoimi odczuciami?

Katha

Kurs Kadry i Płace w szkole Zak godny polecenia. Pani Ania bardzo rzetelnie prowadzi zajęcia i ma indywidualne podejście do kursantów. Praca w duzej mierze opiera sie na zadaniach praktycznych

Tetiana

Polecam kurs Kadry, Pace, ZUS. Prowadzi ten kurs Pani Anna Malinowska. Ona jest kompetentną, tłumaczy jasno i ze zrozumieniem, odpowiada na wszystkie pytania. Ilość zajęć praktycznych na wykładach umożliwia bezpieczne rozpoczęcie praktyki w dziale kadr.

Asia

Najlepszy kurs kadry ,płace , zus nauczycielka super Pani Anna

Nadia

Dzień dobry, a tutaj też można pracować w biurze? mam na myśli cos mniej wymagającego niż stanowisko dyrektora. Może administracja chociażby? nie mogłam odszukać takich ofert, jedynie na te wyższe widnieją w sieci, proszę o pomoc bo byłabym zainteresowana

Patrycja

Uczestniczyłam w kursie "Podstawy księgowości I stopnia", zajęcia mieliśmy z panią Anią, która bardzo fajnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z kursu

PAULA

WITAM , MAM PYTANIE ZWIĄZANE Z KURSEM ONLINE - PAKIET BIUROWY OFFICE - JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA, W JAKIE DNI SĄ PROWADZONE I W JAKICH GODZINACH ? CZY JEST TO KURS OD PODSTAW( EXCEL, WORD) , JAK WYGLĄDA ZALICZENIE, EGZAMIN, CZY MUSZĘ JECHAĆ DO JAKIEJŚ PLACÓWKI , CZY JEST TO STRICTE ONLINE ? JAKI JEST CZAS REALIZACJI TYCH 90 GODZ. SZKOLENIA? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA WYCZERPUJĄCA ODPOWIEDŹ .POZDRAWIAM:)

Ela

Tragedia. Nikomu nie polecam szkoły Żak Zielona Góra. Nauczyciele wiele do życzenia, kadra brak kwalifikacji. Brak zajęć bo brak prowadzących, kursy, totalne wyciąganie kasy. Mieszane pierwsze semestry z drugimi. Zjazdy jak im się chce, praca na programach tylko z opowieści, komputery nie przystosowane, stare nie nadające się do niczego. Najgorzej wydane pieniądze w życiu. Odpowiedzi na maile dlaczego nie ma zajęć- zerowe. Stanowczo odradzam tą szkołę.

Ilona Wołczyk

To jest najlepsza szkoła Centrum Nauki i biznesu polecam więc mogę dać 5 gwiazdek nie mam żadnych zastrzeżeń byłam tam i bardzo mili i bardzo sympatyczni pracownicy nie widziałam żadnych błędów więc to jest najlepsza szkoła Centrum nauki i biznesu i nie zmuszał żebyś pracował(a)Ale jak dla mnie to jest najlepsza szkoła jak dla mnie idealna.polecam)Ilona Wołczyk. ????

Monia

Poproszono teraz niedawno o opinie z pracy na stanowisku dyrektorskim. Zastanawiam się przy tym czy nie są one zależne także od lokalizacji? W internecie widnieją teraz oferty dla wicedyrektorów, czy warunki zatrudnienia znacząco mogą się różnić względem dyrektora?

Pantera

Witam, Czy jest tutaj Dyrektor Szkoły Żak i mogę liczyć na opinię na temat pracy na tym stanowisku?

Meg

Nie polecam kursów jednorocznych w Żak Łódź. Jest to typowe wyciąganie kasy. Kurs kosztuje 2000zł. A nic się na nim nie nauczysz. Przychodzisz podpisujesz listę obecności i możesz iść do domu. Wg harmonogramu powinno być 90 % praktyki. Nie ma jej wogóle. Coś takiego jak harmonogram kursu nie istnieje. Każdy zjazd jest przekładany, więc nie zaplanujesz sobie nic. Jeżeli myślisz że na takim kursie się czegoś nauczysz to jesteś w wielkim błędzie. Jedno wielkie nie porozumienie. I ten zapis w umowie, że jak zrezygnujesz to musisz zapłacić za 3 miesiące do przodu.

Artur

Uczestniczyłem w kursie w Zamościu Kadry, Płace, ZUS, Świetnie i merytorycznie przeprowadzony kurs przez Panią Annę M. Pani Anna super wyjaśniła wszystkie podstawy i poprzez cześć teoretyczna i zadaniową, mogłem się nauczyć tematu kursu od podstaw. jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim takich wspaniałych wykładowców. Uczestnik kursu (2023-12-16) Kadry, płace, ZUS)

Świetna szkoła ukończyłam L.O. 3 letnie 6 semestrów ze zdaną Maturą. Polecam Centrum Nauki i Biznesu Żak Legionowo! Jestem bardzo zadowolona! ????Nauczyciele zawsze pomocni.Zleciało jak z bicza strzelił ????????Obecnie jestem uczniem szkoły policealnej kierunek BHP w między czasie realizuje Kurs ds. Terapii i uzależnień. Dzięki tej szkole podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Chciałbym podziękować Pani Dyrektor za dużo wsparcia, motywację i Pani wicedyrektor za wiarę w drugiego człowieka!

joa1

Też tam chodziłam i zrezygnowałam po I semestrze wtedy jeszcze pozorowali że trzeba się uczyć choć na niektórych zajęciach pani czytała podręcznik, co jednak mi z tego jak nauka rachunkowości ograniczała się do teorii kont teowych tzw. szubienic bez zapoznawania z jakimkolwiek programem komputerowym, który jest podstawą przy szukaniu pracy. Pamiętaj, że pracodawcy będą bezlitośni i nikt nie zapłaci Ci za sam papier tzn. świadectwo ukończenia szkoły bez żadnych umiejętności praktycznych, i cóż sprzątanie i ochrony zostaną czyli prace z umiejętnością czytania i pisania jakie dostają absolwenci np. Uniwersytetu Szczecińskiego.

Kibic
@Karolina

ja mam całkiem odmienne wrażenie- kompletne (usunięte przez administratora) i wyciąganie pieniędzy za nic

@Kibic
@Kibic

zdecydowanie wyciaganie pieniedzy od klienta, nie patrzcie ze kierunek bezpłatny bo to nie prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 24 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.