Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Niby była wzmianka o nowym roku ale na temat egzaminu, czy natomiast o warunkach pracy cos byście wiedzieli? Czy następują teraz jakieś zmiany w ich zakresie? nie widzę bieżących ofert, wiec nie mam punktu odniesienia

Ola

Zapisałam się na kurs fryzjerstwa jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Pani Beata nauczycielka daje serce w swoje nauczanie Oraz w swoją pracę każdemu jest wstanie wytłumaczyć wszystko na 100000 procent bardzo jestem zadowolona nawet Panie z sekretariatu są bardzo przyjemne i czasem przychodzą żebyśmy zrobiły im włoski :) szkola jest na 100 procent

Sandra

Szkola fryzjerska bardzo intensywna, bardzo duzo praktyk, jestem bardzo zadowolona, nauczycielka Pani Beata najlepsza, bardzo pomocna, zaangażowana, zna się na swoim fachu. Jezeli chodzi o Pania Dyrektor szkoly rowniez uwazam, ze bardzo pozytywna osoba, sympatyczna, jezeli natrafia się jakis problem to odrazu go rozwiązuje, słowna jak cos obieca to tak robi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą szkołą, nie sadzilam ze w tych czasach jeszcze ktos moze byc tak zaangażowany w swoje działania. Polecam!

Freya

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Niestety moje wrażenia nie należą do najlepszych, wprost przeciwnie z każdym rokiem było gorzej. Szkoda ze firma nie szanuje pracowników. Zachęcam osoby zainteresowane do pracy o dokładne dopytanie rekruterow o warunki i obowiązki, ponieważ rzeczywistość bywa inna :(

@Freya

Czyli przy tym jak to piszesz można na spokojnie liczyć na to, że osoba rekrutująca czarno na białym przedstawi sytuacje i jeśli o te dane chodzi nie ma możliwości na zwątpienie? Możesz podać jakieś przykłady? Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Freya

Chodzi o to że na rozmowie możesz usłyszeć jakie sa wspaniałe warunki, premie itd. Tutaj proponuję dokładnie dopytać i doczytać zakres obowiązków, ponieważ po objęciu stanowiska okazuje się że robisz o wiele więcej. A jesli sie z tym nie zgadzasz to usłyszysz że jest to polecenie służbowe.

@Freya

Ok ale te premie są rzeczywiście jak się wykonuje wszystkie obowiązki? I o jakich kwotach mowa? Poza tym - czy obowiązki są wpisane w umowę?

Freya

Premia nie jest bezpośrednio uzależniona od wykonywania obowiązków tylko od wielu innych składowych. Kwoty sa zalezne od tych skladowych. Obowiązki są przekazane wraz z umową, jednak realnie jest tak dużo pracy że robisz wszystko niezależnie od tego czy masz to w zakresie.

@Freya

A możesz jeszcze odnieść się szerzej do tych składowych? Widzę ze to jeden z niewielu rozwiniętych wątków w dyskusji. Chce mieć pewność odnośnie tego na co wstępnie się zdecyduje. Warunki są stale?

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
E.B

Witam, właśnie jestem po zdaniu egzaminu z kierunku Kadry,Płace ,ZUS. Pani Anna Malinowska która prowadziła ten kurs jest sobą kompetentną , sympatyczną wyrozumiała a przede wszystkim ma dużą cierpliwość do kursantów. Wszystko jasno i ze zrozumieniem od A do Z tłumaczy. Polecam szkołę.. to jest mój drugi kurs ukończony za ich pomocą i na pewno nie ostatni.

Justyna44444
@E.B

Witam, czy mogłaby Pani powiedzieć co było na egzaminie? Albo chociaż czy był bardzo trudno czy na luzie można go zdać ?

Annn

Nie polecam szkoły żak.koszalin brak organizacji i komunikacji każdy robi sobie co chce ... Odkłada prośby o cokolwiek na później i później i tak nie jest to realizowane ... Brak kadry ..zajęć ...listy są.ppdpisywane a zero nauki i przygotowania Nie polecam i nie wierzcie w obietnice bo są od września mówione i nic z tego nie ma i nie będzie a po Nowym roku egzamin ... Brak słów...

Agnieszka

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Profesjonalne podejście prowadzącej. Serdecznie polecam kurs.

Mariola Otta

Właśnie ukończyłam Kurs Kadry, Płace , ZUS U Pani Anny Malinowskiej. Jestem mega zadowolona że zdecydowałam się na ten kurs ponieważ otrzymałam bardzo przydatną dawkę wiedzy i co ważne mnóstwo zadań praktycznych . Polecam serdecznie wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają, nie ma nad czym ????

Agnieszka Bednarkiewicz

Witam. Uczestniczyłam w kursie kadry płace zus, z Panią Anią Malinowską. Jestem bardzo zadowolona, dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej. Bardzo ważne, że można było się komunikować z Panią prowadzącą, zadawać pytania. Super szkolenie. Polecam

kadr

Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie kadry,płace, zus prowadzonym przez Panią Annę Malinowską. Przez okres trwania kursu nie miałam żadnych zastrzeżeń:) godziny zajęć dostosowane były do wszystkich uczestników, materiały bardzo czytelne, zadania praktyczne oraz praca na programach. Cały kurs przeszedł sprawnie:) Pani Ania jest kompetentną osobą oraz pomocną , zawsze potrafiła rozwiać niepewność i udzielić wskazówek:) polecam kurs w 100%

Olga

Dzień dobry Miałam kurs Kadry, Płace, ZUS. Jestem bardzo zadowolona. Pani Anna Malinowska to idealny wykładowca, wszystko było wytłumaczone, super tłumaczy, dwa tygodnia złeciało szybko, ale pod czas zajęć nie mogłam się doczekać, kiedy będą kolejne. Polecam:)

Barbara Wojtkiewicz

Bardzo polecam kurs "Kadry, płace ZUS" i najlepszego wykładowcę Panią Anna Malinowska :) Ogrom wiedzy przekazanej w taki sposób, że aż chce się słuchać, odpowiedź na każde pytanie- nawet jeśli jest ich ogrom, wykłady u Pani Anny to nie tylko sama teoria a również wspólne ćwiczenia do utrwalenia wiedzy Każdemu życzę tak kompetentnej osoby na swojej drodze !

Kursant

Uczestniczyłam osobiście w kursie prowadzonym przez tą Panią i uważam, że nie ma potrzeby, żeby sama o sobie pisała. Jest na prawdę bardzo dobrym fachowcem.

Polecam kurs kadry płace ZUS oraz Panią Annę Malinowską.Kurs bardzo dużo mnie nauczył.

Meg
@Monika

Hej, jeżeli zdaży się , że nie można być zalogować się w danym dniu na kurs, to jest możliwość nadrobienia tego materiału? Są udostępnianie kursantom nagrania z kursu? Pytam , gdyż kursy stacjonarne są beznadziejne

Kursantka

Serdecznie polecam korzystanie z kursów doszkalających w szkole ŻAK w Chełmie. Uczestniczyłam w kursie Kadry Płace,ZUS i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bardzo dużo wiedzy, teoretycznej i praktycznej przekazanej na zajęciach.Zdecydowanie polecam prowadzącą szkolenie Panią Annę Malinowską, bardzo kompetentna osoba, posiadająca dużą wiedzę odnośnie całego tematu którego dotyczyło szkolenie. Polecam????

Kursantka

Kurs On-line w bardzo wygodnej formie. Merytoryczny, szczegółowy. Zadania praktyczne wytłumaczone. Bardzo ciekawy i produktywny kurs. Każda sekcja wytłumaczona skrupulatnie i z rozwianiem wszelkich wątpliwości.

Sandra

Byłam uczestniczka kursów płace kadry ZUS z Pania Anna Malinowską, polecam jak najbardziej nauczyłam się duzo przydatnych wiadomośći. Pani wszystko bez problemu wytlumaczy tak zeby kazdy zrozumial i wyniósł z jej lekcji jak najwiecej

Kasandra

W jednym wątku było napisane, że premia nie jest uzależniona od wykonywanych obowiązków lecz także od innych składowych. O jakich konkretnie może być mowa, bo chyba z tego co widzę nie zostały wprost wskazane? Różnicuje się to także ze względu na stanowisko? Jest sporządzany w tym zakresie jakiś regulamin?

Bayezid

Bardzo polecam, w Siedlcach jest świetna atmosfera, kadra wykwalifikowanych ludzi którzy bardzo dobrze tłumaczą na zajęciach, w sekretariacie dostaniesz informacje bez żadnego problemu, do tego bardzo ładnie wyglądający budynek szkoły nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz. Powiadomienia (o zjazdach i egzaminach) przychodzą w formie SMS jak i na maila. Jestem zdecydowany na dalszą naukę w tej szkole :)

Meg

Czy ktoś uczestniczył w kursie Rejestratorka Medyczna w Łodzi? Jak tak, to jakie są wasze odczucia / opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 24 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.