opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 815 ocen
Opinie(2970)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)

Opinie(2970)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Żak jako Pracodawca
  • .
  • Gdzie jesteśmy
  • .
  • Dołącz do nas

O firmie

Żak jako Pracodawca

Gdzie jesteśmy

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Centrum Nauki i Biznesu Żak
Sosnowiec - Żak - Centrum Nauki i Biznesu

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jola

    18.09.2018 08:15

    Inne

    No muszę jednak to napisać. choć hotel słabiutki był. ciekawe informacje usłyszałam o lewiznach. Teraz przestaję się dziwić temu hejtowi, zabierają lewą michę i patrzą na lewizny, to jest powód tego co się tu dzieje. Konkurencja też nie śpi i pisze przeciw szkole , przecież trwa rekrutacja i trzeba szkodzić.
    ReviewUserIcon
    Nie jola

    22.09.2018 11:15

    Inne

    Składnia jak zawsze pierwsza klasa. Ciężko zrozumieć co w ogóle chcesz przekazać. Twierdziłas niedawno, że nie jesteś dyrektorem a teraz byłaś na szkoleniu? Zdaje się, że szkolenia sekretaryz nie było.
    ReviewUserIcon
    IrekD

    25.09.2018 10:56

    Inne

    Skoro wiem, że duża część z tego, co jest tu pisane, to kłamstwo to kto w takim razie to pisze? Po co pracownicy mieliby pisać tutaj nieprawdziwe rzeczy? Opłaty za szkołę się nie zmieniają, te kierunki, które były darmowe (bo są dotowane), nadal są darmowe. Kierunku płatne są płatne, bo kto inny ma za nie płacić, jeśli nie uczniowie? Szkoła ma do nich dopłacać? W innych szkołach policealnych tak samo część kierunków jest darmowa, część płatna, to normalne.
    ReviewUserIcon
    Bon Ton Dupon

    13.09.2018 22:35

    Inne

    Pomijając zupełnie wyjątkowo źle ukrywany (=uporczywie eksponowany) brak szacunku niektórych prowadzących do dyrektorów "niedydaktycznych" - to czy nie można było tego szkolenia poprowadzić prościej i zrozumiale, nna przykład tak jak zrobił to gość w części o siatkach? Trzeba się tak pastwić? Mam wrażenie że przynajmniej jedna z tych "ciotek" czerpie wyraźną satysfakcję z rzucania nazwami których nikt nie rozumie, jakieś czerstwe anegdotki z kontroli. Chyba że ona jedynie w ten sposób jest w stanie się zaspokoić? Nie dziwię się że ludzie uciekają jak taka przyjedzie i się pastwi zamiast pomagać.
    ReviewUserIcon
    Rojkia

    22.09.2018 06:55

    Inne

    To proszę powiedzieć o swoim zakresie obowiązków? Czym Pani się zajmuje przez cały tydzień?
    ReviewUserIcon
    Truban

    22.09.2018 09:11

    Inne

    Jeżeli nie zrozumiałeś takiego szkolenia to znak, że czas sie pożegnać z funkcją, ponieważ z niczym sobie nie poradzisz. Szkoda czasu. Współczuję twspolpracownikom, że ktoś nad nimi nie ogarnia i dodatkowo się do tego przyznaje....
    ReviewUserIcon
    Agent

    15.09.2018 09:19

    Inne

    Dziwne.W dniu 08.09.18 chciałem zapisać się do szkoły Zak ale oddział po godzinie 14 był zamknięty i wywieszone kartka że czynny do 12.Nie było żadnej informacji na stronie szkoły.Chodzi o oddział w Legnicy.
    ReviewUserIcon
    Tigar

    19.09.2018 19:44

    Inne

    Szkoda tylko że wcześniej nikt nie zamieścił stosownej informacji na stronie tylko wywiesił sobie karteczkę na drzwiach. A może działanie celowe żeby centrala się nie dowiedziała a teraz dziwne tłumaczenia że za zgodą centrali. Wstyd !!!
    ReviewUserIcon
    GrzegorzP

    19.09.2018 22:43

    Inne

    W tym pożal się Boże sekretariacie już od dawna zle się dzieje....
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2018 10:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    paulapeszko

    19.09.2018 11:42

    Inne

    A co w tym dziwnego, że jak nie będziesz przychodzić na zajęcia, to będą się z Tobą kontaktować? Co do egzaminów, to nie rozumiem, o czym piszesz. Jak nie zdasz, nie dostajesz zaliczenia. Jak masz większe ambicje, to możesz robić też coś poza szkołą, ale to nie jest tak, że nie musisz chodzić, nie musisz się uczyć i tyle. To nie tak, że każdy zdaje :)
    ReviewUserIcon
    567

    19.09.2018 19:40

    Inne

    Albo podpiszą się za ciebie.
    Company logo
    Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    16.08.2018 13:56

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, Z uwagą i troską, od wielu miesięcy czytam informacje, które publikują Państwo na tym forum. Dodam na marginesie - forum prowadzonym przez portal naszej bezpośredniej konkurencji. Forum internetowe, zapewniając anonimowość, pozwala Autorom – także niezwiązanym z Firmą, dowolnie kształtować „przekaz”. Reagujemy na zagadnienia merytoryczne, odpowiadamy lub podpowiadamy co zrobić. To co dostrzegam, to ogromna łatwość negowania prowadzonych działań i zmian rozwojowych w Firmie, czy komentowanie zmian personalnych. Stanowisko Firmy sprowadza się do trzech fundamentalnych zasad: 1) Forum internetowe nie służy do prowadzenia dyskusji o działaniach rozwojowych Firmy. 2) Forum internetowe nie jest miejscem do dyskusji na temat przyczyn podejmowanych decyzji personalnych. 3) Nie odpowiadamy na uwagi wymierzone ad personam, a naruszenia zasad ochrony prywatności zgłaszamy Administratorowi Forum. Pozdrawiam Marcin Płatek
    ReviewUserIcon
    Iwa

    16.09.2018 07:33

    Inne

    Mój kierownik regionalny również mówi jedno a robi drugie a dyrektor nadzoru ma zbyt mała wiedzę aby pomóc w czymkolwiek. Idzie po omacku.....
    ReviewUserIcon
    patryszka

    19.09.2018 12:05

    Inne

    Chyba trochę przesadzacie. Sytuacje, o których piszesz to jakieś pojedyncze sprawy, które zawsze się bedą zdarzać w taki dużych, ogólnopolskich firmach, niezależnie od tego, czym się zajmują. Zawsze znajdzie się ktoś nie do końca kompetentny, ktoś, kto nie będzie się zachowywał tak, jakbyśmy chcieli. U nas w oddziale wszystko działa dobrze i nie mamy problemu z osobami wyżej od nas :)
    ReviewUserIcon
    Jirg

    18.09.2018 11:43

    Inne

    No cóż pod nosem centrali Łódź też nie ruszyła Legnica i z pewnością ktoś też nazwali jeszcze.Legnica bo brakło Pani Dyrektor.
    ReviewUserIcon
    Twardy

    17.09.2018 23:19

    Inne

    Wracać? Jak dalej pójdzie tak jak idzie i jak dalej(usunięte przez administratora)będzie brnąć w swój absurd to nie będzie do czego :(
    ReviewUserIcon
    Trapez

    17.09.2018 20:13

    Inne

    No ciekawe jaką frekwencję będę musiała zrobić z tych niedobitków ktore dotarły w sobotę i niedzielę do szkoły :( Łatwiej mają powiem wam ci którzy mieli niską frekwencję, cokolwiek zrobią będzie +100, +200%...
    ReviewUserIcon
    Dydaktyczna

    17.09.2018 00:21

    Inne

    Wielu nauczycieli by się udało zatrzymać jakby tylko nasz prezes zrozumiał że sporo z nich było dlatego że byli dyrektorzy. Przez lata zdobyli kontakty, znajomości. Nowy dyrektor i do tego niedydaktyczny nigdy nie będzie dla nich wiarygodny ani przekonywujący. Teraz tylu naszych dyrektorów z wiedzą i latami praktyki, nauczycieli i innych pracowników poszło do konkurencji że chyba powinni nam płacić za ich wyszkolenie. I tam funkcjonują z sukcesami. U nas się nie nadawali. Kto znajdzie różnicę?
    ReviewUserIcon
    Wiem

    17.09.2018 06:42

    Inne

    Z sukcesami powiadasz... A w czym te 'sukcesy'? W tworzeniu wirtualnych słuchaczy czy w innych kratywnych rozwiązaniach? Ci, którzy zostali zwolnieni z Żaka to taki koń trojański dla konkurencji.
    ReviewUserIcon
    Nie wiem

    17.09.2018 20:11

    Inne

    No ale akurat tworzenie wirtualnej rzeczywistości ma się u nas dobrze.
    ReviewUserIcon
    Twister

    15.09.2018 12:31

    Inne

    Jestem rozgoryczony całą pseudo szkołą żak. Nie ma mowy o edukacji tylko o sprzedaży. Potwierdzają się opinie: idź do żaka nie musisz chodzić i tak zdasz. To jest przykre.
    ReviewUserIcon
    Żal

    16.09.2018 08:21

    Inne

    Tu nie jest mowa o egazminach maturalnych i zawodowych tylko o tym, ze ktoś się zapisuję na pierwszy semestr i nie chodzi , po czym jakimś cudem nagle znajduje się na czwartym semestrze bo dyrekcja ma plan na promowania do wykonania więc promują co się da, nawet bez wiedzy słuchacza. Jeśli chodzi o egzaminy to ludzie są zmuszani do składania deklaracji bo tego wymaga góra. Jeśli się orientujesz w dotacjach to będziesz wiedzieć dlaczego tak sie dzieje. To nie jest szkoła tylko fabryka swiadect promowan kasy z dotacji .
    ReviewUserIcon
    Monia

    17.09.2018 10:38

    Inne

    No cóż można w to nie wierzyć ale taka jest prawda i opinia o żaku. (usunięte przez administratora) nauczyciel jest zbyt konserwatywny to należy go zwolnić to jak ma być inna opinia o pseudo szkole. Gdzie jest jakakolwiek mowa o edukacji na odpowiednim poziomie.
    ReviewUserIcon
    Jirg

    17.09.2018 10:11

    Inne

    No cóż brakło Pani Dyrektor i Legnica nie ruszyła.
    ReviewUserIcon
    Fidel

    03.09.2018 01:14

    Inne

    Żak przynajmniej podjął jakieś działania w związku ze zmianami. A konkurencja (może nie cała, ale na pewno przynajmnjiej ta w której pracowałem do niedawna) się tylko przyglądała co zrobi Żak i czekała żeby skopiować to samo. A zamiast szukać nauczycieli napisać że Żak jest be a konkurencja super. Co jest nieprawdą bo takiego kombinowania, fałszerstw i poświadczania nieprawdy jak jest u nas to w Żaku chyba nigdy nie bylo i nie będzie. Zajęcia które się nie odbywają, ludzie i całe grupy których nigdy nie było, nauczyciele których nikt na oczy nie widział. Co z tego że teoretycznie za trochę wyższą stawkę, jak się odejmie "potrącenia" to ma wyjść tyle ile ma wyjść i tak wychodzi. Nikt dokładnie nigdy nie wie ile. Moja była firma już dawno przekroczyła granicę do której Żak się zbliżył ale nie przekroczył. A odkąd nasze szeregi zaczęły zasilać osoby które z Żaka wyleciały za różne rzeczy także finansowe to jest już równia pochyła a u was podobno jeszcze są myślący ludzie na ważnych stanowiskach. U nas nawet się zatrudniało specjalnych ludzi od tego żeby pisali źle na konkurencję i na bieżąco sprawdzali co słychać. Taka strategia i już po prostu nie ma co łykać wszystkiego naiwnie jak gąska. Jesteście dokładnie obserwowani - wasze działania rynkowe, przekaz, narzędzia, plany i kto w waszej centrali co robi. Tak jest taniej niż samemu coś opracować czy wymyślić.
    ReviewUserIcon
    Komar

    16.09.2018 08:40

    Inne

    Potwierdzam, że tak sie właśnie dzieje. Sam dostałem zlecenie "ataku" na Wasz profil. Nie skorzystałem. Jakieś granice brudnej konkurencji muszą w końcu być!
    ReviewUserIcon
    Ziomek Fidela

    16.09.2018 23:02

    Inne

    Sam bym tego lepiej nie opisał. Jest dokladnie, jak pisze Fidel. U nas równia pochyła, spady od Was zasilają nasze gnijące szeregi. I zaczęła się bitwa na słowa.
    ReviewUserIcon
    Nicola

    13.07.2018 11:19

    Inne

    Czy ktoś składał wniosek wczasy pod gruszą w zaku ?
    ReviewUserIcon
    Mądra Pani

    05.09.2018 12:36

    Inne

    Kiedy składałeś ten wniosek za wczasy? Jaka to mniej więcej wysokość? Czy były jakieś problemy ze strony KADR aby wypłacić?
    ReviewUserIcon
    Jolancia

    16.09.2018 07:47

    Inne

    Proszę o szczegóły.
    ReviewUserIcon
    Agnes

    15.09.2018 00:39

    Inne

    W niektórych oddziałach zaczyna robić się bardzo ciekawie. Skończy się zapisywanie słupów i liczenie piramidki czy dostanę premię czy nie dostanę premię.
    ReviewUserIcon
    Yutu

    16.09.2018 07:45

    Inne

    Skąd ta złota myśl?
    ReviewUserIcon
    Jola

    07.09.2018 08:13

    Inne

    Jeżu, jeżu To już w przyszłym tygodniu... Pewnie ktoś dostanie białą kopertę, jeżu, publicznie (?).... Całuję
    ReviewUserIcon
    Gonia4

    16.09.2018 07:45

    Inne

    Co ty bierzesz, kobieto. Plany ułożone? Semestr wystartował?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    07.09.2018 17:31

    Inne

    Mam pytanie: czy proponowana przez dyrektorkę stawka za ułożenie planu można negocjować jakoś? Albo za SIO? Jak to mniej więcej się kształtuje? Tzn. ile można wg. Was zawołać?
    ReviewUserIcon
    Karuzela

    15.09.2018 22:05

    Inne

    A jak się nie sprawdzi to jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I mamy wrzesień i razów coraz więcej. I ani na trochę nie przybliżyło nas to do celu jakim jest gotowy plan.
    ReviewUserIcon
    Tula

    16.09.2018 07:28

    Inne

    Niektórym oddziałom centrala układa plan.
    ReviewUserIcon
    Snajper

    15.09.2018 09:24

    Inne

    Dziś rozpoczęcie roku szkolnego ale nie we wszystkich oddziałach sklepu żak.(usunięte przez administratora)Może czas aby odpowiednie służby zainteresowały się wybranymi oddziałami.
    ReviewUserIcon
    Anna. K

    15.09.2018 19:29

    Inne

    Wy chyba nie wiecie co się w innych szkołach dzieje. W porownaniu-zak to ideał...
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2018 07:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Amela

    15.09.2018 19:27

    Inne

    Jestem ciekawa co dyrektorom niedydaktycznym było przedstawiane na rozmowach o pracę. Czy spodziewaliscie się nic nie robić poza nadzorowaniem sprzedaży i pokazywaniem palcem?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    15.09.2018 12:37

    Inne

    Zrezygnowałam z pracy w tej szkole o ile można ją tak nazwać. Za takie marne wynagrodzenie szkoda sobie głowy zawracać. Okazuje się że nikt nie chce pracować i na siłę asystenci lub kierownicy wydzwaniają i błagają o powrót do szkoły. Żałosne tak się poniżać.
    ReviewUserIcon
    Nauczyciel

    15.09.2018 00:33

    Inne

    Zadzwoniła do mnie asystentka i wypraszała abym prowadziła zajęcia za marne grosze, bo szkoła nie ruszy. Nic mnie to nie intetrsuje skoro sklep sprzedaje produkt to niech zapłaci na poziomie nauczycielom. Szanuję swój czas i myślę że nie warto go marnować na tak beznadzieny sklep.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Milionowa 21 93-105 Łódź

    NIP:7292597869

    KRS:0000254643

    http://zak.edu.pl
    Branża główna: Wynajem nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nauczyciel

    29.08.2018 12:24

    Inne

    Ciekawy jestem jak w innych oddziałach. Dyrekcja zaproponowała mi utrzymanie stawki na tym samym poziomie od września z pełnym zus. Wyśmiałem ją. Niech sama uczy za nędzne pieniądze. Idę do konkurencji tam lepiej płacą. Namawiam nauczycieli -szanujcie się ! Zadzwońcie do konkurencji tam chętnie Was przyjmą. U mnie to aż proszą o abym kogoś przyprowadził, biorą wszystkich bez zastanowienia i to za lepszą kasę. Polecam pracę w konkurencji.
    ReviewUserIcon
    cherioopl

    30.08.2018 08:51

    Inne

    I kolejny komentarz o wymyślonych ogromnych kwotach płaconych przez konkurencje. Nie dajcie się nabrać, w Żaku płacą całkiem normalnie i nikt w konkurencyjnej szkole nie da Wam więcej :)
    ReviewUserIcon
    Patii

    04.09.2018 12:02

    Inne

    Mi dali więcej. W żaku dostałam 15 zł brutto a u konkurencji 35 zł.
    ReviewUserIcon
    Kali

    03.09.2018 12:59

    Inne

    mam tylko nadzieję, że te komentarze czytane są również przez odpowiednie służby, bo internet już dawno nie jest anonimowy po IP, zeznacie na siebie nawzajem, a pozostali będą mogli spokojnie pracować dalej
    ReviewUserIcon
    kolejnyrokszkolny

    03.09.2018 09:24

    Inne

    Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku Szkolnego. Mniej jadu i plotek, więcej konstruktywnego działania.
    ReviewUserIcon
    Jolie

    30.08.2018 22:44

    Inne

    Ja też uważam, że Żak to świetna firma. Przede wszystkim bardzo sprawna. Zobaczcie, że na 5 negatywnych komentarzy od razu wyrasta 20 pozytywnych. To świadczy o tym, że firma interesuje się tym co piszą inni i bardzo szybko reaguje. Sprawność +10
    ReviewUserIcon
    Big

    31.08.2018 18:05

    Inne

    Firma faktycznie super. Bardzo dba o Swoich....pracowników, pomoc dydaktyczna zawsze bardzo telefoniczna czyli szybka szybka -bez zbędnych dokumentów, nie wydaje się bez potrzeby pieniędzy na jakieś wypady "pod gruszki" a pracy ubywa z każdym dniem - bo przecież się pracuje - jeszcze, ale jak już się biznes dobrze rozkręci to w październiku-listopadzie wszystko się pewnie zmieni - jak zawsze na lepsze.
    ReviewUserIcon
    Nauczycielka

    29.08.2018 15:55

    Inne

    Ja też dzisiaj podziękowałam za współpracę. U konkurencji dostałam więcej i to o wiele więcej. Poszły jeszcze ze mną 3 inne osoby, teraz przynajmniej dostaniemy godziwe wynagrodzenie. Też polecam skontaktować się z konkurencją ,chętnie przyjmą nauczycieli żaka.
    ReviewUserIcon
    patryk

    30.08.2018 08:45

    Inne

    To pisze ktoś z konkurencji czy o co chodzi? Zanim poszłam do żaka sprawdzałam to w innych, konkurencyjnych szkołach i nigdzie nie proponowali o wiele więcej. Którą szkołę masz niby na myśli?
    ReviewUserIcon
    Gość

    30.08.2018 22:15

    Inne

    Dziwne. Podpisane Patryk a wypowiada się kobieta.... Czyżby podwójne przejezyczenie?.............?
    ReviewUserIcon
    tatiana

    30.08.2018 10:12

    Inne

    Pracuję w Żaku od prawie 3 lat i wciąż jestem zadowolony. Mimo zmian uważam, że większość rzeczy, które są tutaj napisane, są w dużym stopniu naciągane. Oczywiście mogło by być lepiej, ale to dotyczy chyba każdej pracy :) W każdym razie ja pracę polecam
    ReviewUserIcon
    Maseratti

    25.08.2018 00:17

    Inne

    Miałem przyjemność kierować działem marketingu w jednym z oddziałów. Pracowalem tylko dwa miesiące (usunięte przez administratora). Żadnego szkolenia nie mialem ale jak ktoś się zna na robocie to przecież nie problem. Tylko z tą całą szkołą to jakaś lipa jest - u nas po nauczaniu prawie nie było śladów. Dyrektorka czekala bo miał ktoś przyjechać i to zrobić ale w końcu zrezygnowala bo mówiła że sobie kartoteki nie chce zapaprać. Coś musi być na rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Charles

    26.08.2018 00:49

    Inne

    To my mamy działy marketingu w oddziałach???
    ReviewUserIcon
    grassi

    30.08.2018 10:02

    Inne

    Ja pracuję w dziale marketingu i nie zauważyłem, żeby był to dział rozlepiania plakatów i rozdawania ulotek. Zajmujemy się tym, czym powinien zajmować się dział marketingu i ktoś, kto rekrutuje na stanowisko w tym dziale raczej wie, co będzie robił.
    ReviewUserIcon
    Igor007

    31.07.2018 10:30

    Inne

    Naprawdę uważacie, że Żak stał się sklepem? Chyba nikt z Was nie miał styczności z pracą w prawdziwym w sklepie. Tam nie mielibyście wolnego w weekendy, nie pracowalibyście w godzinach pracy biurowej. Narzekacie na rzeczy, które są w każdej pracy, które w innych miejscach nikogo nie dziwią. Nie rozumiem skąd ta roszczeniowość w pracownikach szkoły Żak. Skoro tak źle Wam się tu pracuje to co tu jeszcze robicie? Prace możecie znaleźć w wielu innych miejscach, między innymi właśnie w sklepie. U mnie w oddziale ja czuje się dobrze i też nie słyszałem, żeby ktoś narzekał tak jak Wy tutaj.
    ReviewUserIcon
    Jola

    02.08.2018 08:13

    Inne

    To kto każe pracować ci w tej firmie. Chemi widać nie ma. Zarobki gorsze. Zmiany złe. Socjalu brak. Po co trwasz? Nie nadajesz się do niczego innego??? A może to inne kwestie dzięki którym tu chcesz pracować.
    ReviewUserIcon
    patrycja017017

    30.08.2018 09:44

    Inne

    Jak najbardziej zgadzam się z tą wypowiedzią. Widzę tyle narzekania i dziwię się, dlaczego jeszcze tu pracujecie? Jeśli jest niby aż tak źle, to przecież każda inna praca byłaby lepsza, prawda? Wydaje mi się, że sami się tutaj wzajemnie nakręcacie i szukacie miejsca, gdzie możecie ponarzekać na życie
    ReviewUserIcon
    Monic

    06.08.2018 17:52

    Inne

    Witam. Mam pytanie czy wiadomo jakie będą stawki wynagrodzeń w nowym roku szkolnym?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    karmelove

    30.08.2018 09:40

    Inne

    Wystarczy zapytać w Żaku :D Naprawdę uważacie, że to jest odpowiednie miejsce, żeby pytać o takie rzeczy i naprawdę oczekujecie odpowiedzi? A później dziwicie się, że ktoś z Żaka pisze, że większość komentarzy nie powinna się tu znaleźć.
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracujący

    17.08.2018 21:17

    Inne

    Żak ogólnie dobra firma. Płaci na czas, uczy życia i ma świetny Zarzond. Prezes ma taką moc, że nawet cenzuruje internet. No to chyba jest zaszczyt pracować w takim środowisku. Ja polecam.
    ReviewUserIcon
    tabor

    30.08.2018 09:34

    Inne

    ?? Cenzuruje internet? A mowa tu o czym? Że komentuje tutaj, to co piszecie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2018 12:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Renata

    24.08.2018 19:37

    Inne

    Proszę panią o kontakt. Pomogę prawnie.
    ReviewUserIcon
    iwonagrzesista

    30.08.2018 09:31

    Inne

    Tu raczej nie ma co pomagać prawnie. U nas nigdy nie ma problemów z tym, żeby pieniądze były na czas, myślę, że to jakaś pomyłka :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.08.2018 22:40

    Inne

    A ja powiem tak. Dzisiaj w końcu po kilku miesiącach pracy ktoś pokazał mi jak się robi różne rzeczy w systemie albo wytłumaczył po co są te ki i kz. Miało być tylko o umowach ale wreszcie nikt mi nie odburkiwał że nie ma czasu że to nie jego sprawa że mam sobie w mailach z centrali coś znaleźć i takie inne. Ja dzisjaj pierwszy raz miałam do czynienia bezpośrednio z osobami z centrali i na prawdę jestem w szoku! Nikt mnie nie zbywał nie krzoczał i... wiecie co jakby to fajnie tak było jakby mogło zawsze tak być! Nie rozumiem po co są te wszystkie osoby o dziwych nazwach skoro nie zrobili mi podobnego szkolenia zatrudniając!
    ReviewUserIcon
    Mańka Siemańka

    25.08.2018 09:44

    Inne

    Ja mam też takie wrażenie. Prowadzący u nas nic nie zbywał wszystko po kolei rozłożył na elementy i wyjaśnił. Profeska. Szkoda że nie wszyscy tak umieją :(
    ReviewUserIcon
    polinkaWWW

    30.08.2018 09:27

    Inne

    Ja zostałam od razu przeszkolona i nie było z tym problemów. Na szkoleniu dowiedziałam się właściwie wszystkiego, czego potrzebowałam :)
    ReviewUserIcon
    My

    24.08.2018 19:47

    Inne

    Jestem świeżo po szkoleniu przeprowadzonym w sposób przejrzysty, klarowny i zrozumiały. Gdyby cała Centrala pracowała w taki sposob, jak dzisiejsi szkolący, wszystkim żyłoby się znacznie lepiej. Bez napinki, jaki/jaka jestem wspaniały/a i ważny/a, cierpliwie tłumaczyli meandry zatrudniania. Tego typu szkolenia są po prostu niezbędne.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.08.2018 15:17

    Inne

    Szkolenie jak szkolenie, faktycznie przejrzyste i jasne, może trochę za dużo odsyłania tu i tam, całkiem dobre instrukcje, ale żeby się szkoleniem aż tak zachwycać? To powinna być norma a nie wyjątek. I żebyście mieli świadomość - umiem w crm różne rzeczy zrobić więc to nie jest dla mnie czymś niezwykłym, pracuję w tym już ładnych parę lat więc oczywiście wiem co piszę. No i żeby to jeszcze przełożylo się na wysokość stawek dla nauczycieli. Póki co to wygląda kiepsko. Gdzieś chyba jak rozumiem przez dotychczasowe lata były gromadzone środki.
    ReviewUserIcon
    Nika008

    30.08.2018 08:50

    Inne

    Bez przesady, co Ci tak bardzo przeszkadza w pracy centrali? Ja jakoś z nimi nie mam problemu. A szkolenie faktycznie rzetelne i świetnie przeprowadzone :)
    ReviewUserIcon
    Nauczycuel

    29.08.2018 15:51

    Inne

    Dzisiaj Pani Dyr.zaproponowała mi kontynuację współpracy ze stawką jak dotychczas. Powiedziałem że od 3 lat nie miałem zmienionej stawki i przy obecnych warunkach należałoby to zmienić. Niestety ale nic z tego. Więc podziękowałem. Idę do kurencji tam więcej płacą. Pozostałym nauczycielom radzę zrobić to samo na pewno was przyjmą.
    ReviewUserIcon
    patryk

    30.08.2018 08:48

    Inne

    Widząc kolejny komentarz tego typu, jestem już pewien, że jest napisany przez konkurencję. Stawki w Żaku są normalne i niczym nie różnią się od tych w innych szkołach. Wiadomo, że jako nauczyciel prawdopodobnie nigdy nie będziesz milionerem, ale to już kwestia każdej szkoły, nie tylko Żaka.
    ReviewUserIcon
    Miki

    29.08.2018 20:20

    Inne

    Ja też podziękowałam za współpracę. U konkurencji dostałam prawie jeszcze raz tyle. Inne nauczycielki też zrezygnowały. Konkurencja lepiej płaci. Wystarczy tylko zadzwonić i masz już pracę na godnych warunkach.
    ReviewUserIcon
    martynagai77

    30.08.2018 08:43

    Inne

    Gdzie niby płacą jeszcze raz tyle? Znam stawki w chyba każdej szkole policealnej i w żadnej z nich nie płacą o tyle więcej. Chyba coś Ci się pomyliło
    ReviewUserIcon
    Monika

    20.08.2018 17:14

    Inne

    Pracowalam w oddziale w Kaliszu, to jakas żenada. D(usunięte przez administratora) miala problem by telefon odebrać, pomocy z znikąd, zapytać też nikogo bo sekretarki nie znały żadnej odpowiedzi. Uczniowie sie skarżyli, ciągle pretensje, dyrektorka nigdy czasu dla nich nie miała, asystentka też byle by sie nie napracować. Nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    cheriooooo

    21.08.2018 15:49

    Inne

    Ja również pracowałam w tym oddziale, nie wiem, czy coś się  zmieniło, ale mam zupełnie inne odczucia. Zrezygnowałam z pracy nie dlatego, że tak bardzo mi się tam nie podobało, ale było wiele innych powodów osobistych. W każdym razie nie uważam, żeby Pani dyrektor w Kaliszu była tak problematyczna. Może nie było najbardziej miłą osobą, jaką znam, ale to jest praca, więc nie zawsze musi być maksymalnie przyjaźnie. Ja na pracę w tym oddziale nie narzekałam, wręcz całkiem miło wspominam :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2018 07:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jola

    14.08.2018 16:02

    Inne

    Całuję mocno ????
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.08.2018 22:55

    Inne

    Liczyłam, że się powstrzymasz od komentarza, ale oczywiście jak zawsze BRAK KLASY! W tej konretnej sytuacji (a jest wiele jej podobnych, z których większość nie została opisana, bo zwyczajnie: brak słów) nie jesteś w stanie fimy obronić, więc zamilcz.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    08.07.2018 19:44

    Inne

    Praca nie jest zła. Są określone cele, jak je osiagniesz, masz za to premie. Warunki pracy ok, płaca zawsze na czas. Nie rozumiem o co tu tyle jadu. Jak każda firma, także i ta musi wygenerować założony poziom zysku, w przeciwnym razie będzie zwijać żagle. Takie to trudne do pojecia?
    ReviewUserIcon
    Renata

    07.08.2018 19:29

    Inne

    Firma kwalifikacji i umiejętnosci nie wymaga od Dyrektorow, wiec chyba tym bardziej im nie zależy, żeby Sekretarze umieli coś więcej poza sprzedażą. Co zresztą prowadzi do sytuacji, ze dyrektor (menager) nie wie na jaki semestr mozna zapisac sluchacza, jak zrobic plan, przeprowadzic egzaminy, nie dopilnuje dziennikow, arkuszy i calej dokumentacji. W dodatku w ogole sie tym nie przejmuje, poniewaz jemu kazali tylko "zarzadzac oraz nadzorowac" kino.
    ReviewUserIcon
    Megan

    07.08.2018 23:45

    Inne

    Od kształcenia to masz nauczycieli a nie dział kształcenia ;). A dyrektor nadzoru nie jest od jakiegoś tam opowiadania o dydaktyce czy wdrażania bo to sobie możesz "sam przeczytać". To znaczy jest od opowiadania ale nie o kształceniu :D :D :D - nasza na przykład ma ambicje strażackie (od gaszenia pożarów). W żadnej firmie nigdy nie jest tak jak obiecują na spotkaniu. Ani zarobić tyle się nie da, ani nie jest tak bezproblemowo ani wsparcie nie takie. Żak tu nie jest żadnym wyjątkiem.
    ReviewUserIcon
    Karmelka

    22.07.2018 09:08

    Inne

    Tak tutaj sobie czytam i przypomniał mi się fragment wierszyka dla dzieci... A kapusta rzecze smutnie: „Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!” - i tyle na ten temat. Prezes nie ma pomyslu jak pogodzić stragan - chyba nie chce nawet tego robić - łatwiej zarządza się chaosem i nie widać tak niekompetencji. My się między sobą kłócimy, co gorsza publicznie! Wartościowe osoby o ile jeszcze zostały albo już się zmęczyły i zobojętniły, albo szukają sobie miejsca gdzie indziej i tak to wygląda. A kłócić się i pisać tutaj nie ma sensu, szkoda energii, szkoda firmy. Szkoda.
    ReviewUserIcon
    artur B

    31.07.2018 10:03

    Inne

    Nie byłoby tyle narzekania - nie byłoby tych wszystkich kłótni. Zacznijcie doceniać swoją prace, a nie szukać problemów dosłownie we wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Jola

    05.08.2018 17:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)? W ogóle podejmujecie próby samodzielnego myślenia w tym zakresie czy nie? Tak się zatkaliście mentalnie w przekonaniu że dydaktyka jest jakimś rocket sience że już do nikogo nie dociera że możn skutecznie kierować szkołą, oddziałem czy nawet firmą nie mając jej? Da się? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    box

    25.07.2018 00:32

    Inne

    Szanowni Państwo! Tak jak ktoś tutaj już napisał - nie starajmy się poróżnić. Dążmy do porozumienia i przede wszystkim trzymajmy się. Większość z Was nie pamięta roku 2008 i tego co się wówczas działo. Ja pamiętam. Wtedy kilka mądrych osób w centrali dbało o to żebyśmy byli jednością, nie podupadli na duchu, działali w oddziałach zupełnie normalnie. Dlatego przetrwaliśmy. Gdybyśmy wtedy byli tak poróżnieni jak dziś - firmy dawno już by nie było - firma to ludzie. Dziś Zarząd o to nie dba nawet nie zdając sobie sprwy jakie tsunami nadciąga! (większe koszty pracy, braki kadrowe(usunięte przez administratora) na wielka skalę itd). Prezesowi nie zależy na tym byśmy byli jednością, jak kiedyś. Liczy się tylko chwilowy sukcesik i sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. W naszym centrum nauki i biznesu mamy coraz mniej nauki i prawie samą sprzedaż. To ważne ale NIE PRZETRWAMY jeśli będziemy tak podzieleni! Wiadomo że jedni będą bardziej a drudzy mniej zadowoleni, to tak zawsze jest. Szanujmy się nazwajem i pokażmy że potrafimy! Że nic i nikt nas nie złamie!
    ReviewUserIcon
    Miranda

    31.07.2018 07:44

    Inne

    Nie zuważyłaś? To idź do lekarza okulisty. Do konca sierpnia chyba nie bedzie jyz pracownika ze stazem 6-7+, bo pREZES wszystkich wytnie... tyle lat zniweczone przez jedną osobe z problemami... ehhhh
    ReviewUserIcon
    Jola

    01.08.2018 08:42

    Inne

    Brawo Miranda! "najważniejszy" argument za dalszą pracą w Żaku to staż pracy! To jest poziom myślenia o firmie, długo pracuję wiec jestem najbardziej wartościowa. Im dłużej pracuję tym jestem jeszcze bardziej wartościowa. Uffff To jest "klucz" do sukcesu. Nie dziwi że tak hejtujecie wszystko co inne i nowe w tym także nowych pracowników.

    Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.