opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 815 ocen
Opinie(2970)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)

Opinie(2970)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Żak jako Pracodawca
  • .
  • Gdzie jesteśmy
  • .
  • Dołącz do nas

O firmie

Żak jako Pracodawca

Gdzie jesteśmy

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Centrum Nauki i Biznesu Żak
Sosnowiec - Żak - Centrum Nauki i Biznesu

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ex

    21.03.2019 08:40

    Inne

    Wczoraj był popis i pokaz tego jak traktuje ludzi i gdzie ich ma. Wręczanie wypowiedzeń po kolei ludzią z kolejki pod drzwiami(usunięte przez administratora)dzie tu kadry które powinny bronić jakiegoś standardu traktowania pracownika??!! Jak ktoś sądzi że to się zmieni to nich przestanie tak sądzić i zcznie myśleć przede wszystkim o sobie. Dostaniecie pewnie obiecanki przed maturami czy egzaminami a potem wypad.
    ReviewUserIcon
    nck457

    31.03.2019 13:34

    Inne

    No i racja. Najlepiej przed maturami żeby sobie Najważniejszy sam poprowadził w jakimś mieście i zobaczył jak to jest. Plus promocja uczniów którzy nigdy nie byli w szkole i realizacja podstawy nauczycielami za 15,50. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Niewidzialna

    31.03.2019 21:56

    Inne

    Witam a czy Pani dyrektor Ela jeszcze pracuje?
    ReviewUserIcon
    analityk z najlepszej firmy

    25.03.2019 20:19

    Inne

    A wiecie już z tym Waszym Prezesem że tracicie pozycję lidera rynku? Wychodzi na to że Wasi ludzie w konkurencji realizują się lepiej, ha!
    ReviewUserIcon
    Berni

    27.03.2019 23:10

    Inne

    Historyczne wydarzenie... Chociaż wzrostu trudno się spodziewać, rynek się kurczy, złośliwe kontrole, trudne otoczenie mikro i makro ekonomiczne. No i nieodpowiedni pracownicy którzy blokują dobrą zmianę. Co innego w konkurencji, rosną bo jadą po bandzie to nic dziwnego że mają wzrosty. No i przejęła blokujących pracowników to niech teraz ma! ;-)
    ReviewUserIcon
    nck457

    31.03.2019 13:38

    Inne

    Serio?? Ale lidera w czym?? W sprzedaży to raczej niemożliwe a w nauce już chyba dawno tak jest.
    ReviewUserIcon
    dyrektor

    30.03.2019 07:57

    Inne

    Chyba nic i nikt nie przebije nowej pani DNRD. Jeden telefon i mnie (usunięte przez administratora) - po co ona jest jak wcale nie pomaga??? Taki tekst że sama sobie mogę znaleść odpowiedź na moje "pozbawione elementów sensu" pytanie??? Kolejna osoba od hipnozy i brania kasy za nic??!!
    ReviewUserIcon
    Wolna

    30.03.2019 19:26

    Inne

    Pomijając wszystko...Naucz się pisać głąbie! Dyrektor? Litości! Podajcie sobie ręce z prezesikiem...
    ReviewUserIcon
    Intendent

    31.03.2019 12:55

    Inne

    WOLNA - nie denerwuj się - wiesz przecież, że z (usunięte przez administratora)z gliny bata nie ukręcisz.
    ReviewUserIcon
    Była dyrektor

    19.03.2019 07:43

    Inne

    Ja zakończyłam współpracę w ubiegłym roku bo już nie byłam w stanie znieść (usunięte przez administratora) I wiecie co? Nie żałuję. Wcale nie jest trudno znaleźć inną pracę a wiara niektórych osób tutaj że tutaj jest najlepsza praca pod słońcem jest niewiarygodna. I chyba wynika z tego że niczego innego nie próbowali. Dopiero po jakimś czasie zdacie sobie sprawę jak było naprawdę, że to jak niewolnictwo i tak naprawdę wyzysk. Wprawdzie teraz też pracuję na pełny etat ale nie muszę pracować za darmo po godzinach, mam czas dla rodziny i przyjaciół. Nikt mnie nie straszy. Nie jest lepiej. Jest normalniej.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    22.03.2019 19:49

    Inne

    Najwyraźniej pracujemy w innych firmach - nie znajduję innego wytłumaczenia.
    ReviewUserIcon
    Była dyrektor

    23.03.2019 08:15

    Inne

    W ubezpieczeniach. Nie, nie na jakimś podstawowym stanowisku, jestem naprawdę zadowolona. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiosenne porządki...

    22.03.2019 21:30

    Inne

    Tyle tego jest, że nie wiem od czego zacząć... jak nie wiadomo o coś chodzi to chodzi... ...o pieniądze, nie liczą sie ludzie - i to niby takie normalne, takie firmowe- gdyby nie fakt, że to ludzie tworzą TĄ firmę... a raczej tworzyli. Przykre jest to, że zwalniane są osoby które niejednokrotnie poświeciły swoje życie prywatne na rzecz pracy, załatwienia, dopięcia na ostatni guzik danej sprawy, której nie można było zostawić na później... Pracownik który: 1. jest niewygodny 2. ma swoje zdanie które zostało potwierdzone przez innych członków zespołu, przełożonego bezposredniego 3. ma wiedzę 4. ma poparcie w członkach zespołu Same zalety danego czlowieka zamieniają sie dla Prezesa w wady - a takie usuwany ze swojego grona. Czytaj: jesteś zwalniany. (z dnia na dzień) Kontrola podstawa zaufania - ok. Ale w tej firmie ważne są relacje z ludzmi, bo to z nimi sie pracuje i dzieki tym ludziom firma przynosi, generuje zyski... Wiosenne porządki odbija się echem.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    22.03.2019 11:58

    Inne

    Cóż, nasz Wielebny robi co chcę. Szkoda, że właściciele mu na to pozwalają, w każdej innej firmie za tego typu praktyki dostałby sam papier do ręki. Ale póki on przy władzy to nie ma co się spodziewać ludzkiego traktowania- dla niego to czynnik obcy. Syndrom nieomylnego napoleona, narcystyczne podejście do swoich przemówień niczym rodem od Gomułki oraz traktowanie każdego jako potencjalnego wroga...no właśnie nie partnera do rozmów. Długo firma w ten sposób nie pociągnie...
    ReviewUserIcon
    aso

    20.03.2019 07:35

    Inne

    Przestalibyście już. Takie gadanie nie zmieni niczego i nikogo.
    ReviewUserIcon
    Artur

    11.03.2019 16:20

    Inne

    A ja polecam pracę w żaku. Nie jest to miejsce dla każdego i jeżeli ktoś przychodzi do pracy żeby się poobijać to się tutaj nie sprawdzi. Dobra praca dla osób, które chcą sie rozwijać
    ReviewUserIcon
    Nie dla każdego

    11.03.2019 22:38

    Inne

    A możesz przybliżyć - na czym ten rozwój ma polegać? Nie wiem. Podwyżka? Awans? Premia bez kombinowania na lewo i prawo? Bo nie pamiętam, żeby takie sytuacje były w tej firmie do wywalczenia w ostatnim czasie.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tanir

    13.03.2019 15:12

    Inne

    Stawka w żaku to nie jest najniższa krajowa. Nacisk i stres? Bo każą pracować i wypełniać swoje obowiązki?
    ReviewUserIcon
    Była nauczycielka od półrocza

    05.01.2019 16:40

    Inne

    Praca w Żaku to żadna rewelacja! Stawki dla nauczycieli to są raczej liche ..., nie liczcie na wielkie kwoty, zaczynałam od 20 złotych brutto za godzinę bo to miało być tylko na początek, po upominaniu się po pól roku otrzymałam 23 złote brutto, a obecnie niestety rezygnuje bo stwierdzono, że mogą mi od następnego półrocza podnieść jedynie do kwoty 25 złotych brutto za godzinę i na tej kwocie raczej zostanę do końca tego roku szkolnego brutto za godzinę, a od nowego roku to też większych podwyżek nie przewidują, raczej te kwoty zostaną czyli 25 złotych za godzinę, czy to jest jakaś rewelacja? Żeby jeszcze wypłacali na czas, ale mam dość upominania się o własne pieniądze, taka jest prawda! Nauczyciele omijajcie raczej ŻAKA! No chyba, że Wam pasuje stawka 25 złotych brutto za godzinę i upominanie się o pieniądze!?
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.03.2019 11:36

    Inne

    A jak jest za mało zapisanych ludzi to... niech ktoś sam sobie odpowie. RODO kwitnie.
    ReviewUserIcon
    Wojownik z polski B

    13.03.2019 07:36

    Inne

    Żeby uzyskać taką kwotę to dyrektor musi jakieś kombinacje robić albo dopłacać z własnej kieszeni. Co też niestety nie jest rzadkością. Bo zamiast się użerać z finansową o złotówkę to czasem lepiej ją samemu dopłacić. Dziękujemy wam, Centralo...
    ReviewUserIcon
    były (na szczęście) pracownik

    19.02.2019 08:53

    Inne

    żenada dekady! stawki mizerne, choć "nowym" oferuje się więcej niż kilkuletnim pracownikom. bo kto przyjdzie pracować za 16 czy 18 zł brutto? najlepiej żeby nie kserować materiałów bo koszty, ale ćwiczyć ze słuchaczami trzeba jak najwięcej. rzutnik jak jest to świetnie, ale może nie mieć kabla, albo akurat dzisiaj nie działać... zdarza się. nastawieni na innowacyjne podejście, ale tylko w teorii, bo z praktycznym aspektem innowacji nie najlepiej. a jak słuchacze nie chodzą na zajęcia (a nie chodzą, bo po co jak i tak daje się im 15 terminów dodatkowych na zaliczenia i w ostateczności i tak mają dostać zaliczenie - przykaz z góry), to wina nauczycieli. lokalna kadra zarządzająca to farsa menedżmentu ogólnie rozumianego!!!! tyle w tamacie
    ReviewUserIcon
    234_den

    28.02.2019 00:05

    Inne

    Nie wiem z jakiego oddziału piszesz ale chyba trochę wymyślasz. U nas jak ktoś nie zdaje to nie zdaje i nie ma tak, że każdy dostaje zaliczenie. Stawki są normalne, gdyby były za niskie to nie byłoby chętnych, a ciągle są
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    01.03.2019 06:36

    Inne

    W Korei Północnej tez jest normalnie. Gdyby nie było, ludzie by wyemigrowali, a są. Tak samo jak 20 letnie auta z Niemiec. Jakby nie były dobre, to ludzie by kupowali tylko nowe wcsalonie. Skoro import kwirnie to znaczy, ze jest w porzadku. Prawda kolego/kolezanko?
    ReviewUserIcon
    Kanarek

    04.01.2019 11:21

    Inne

    Szukam merytorycznej opinii o oddziale Żaka w Lublinie. Atmosfera pracy, płaca i terminowość wypłat. Proszę o podpowiedź.
    ReviewUserIcon
    kejt

    28.02.2019 21:26

    Inne

    nie polecam czekam juz poł roku na wyplate z umowy zlecenie, natomiast drugiej umowy jeszcze nie dostalam a już chca abym prowadziała zajęcia. Ja rezygnuje
    ReviewUserIcon
    kejt

    28.02.2019 21:28

    Inne

    zgadzam sie Centrala skutecznie wykończyła Oddział
    ReviewUserIcon
    Socjolog

    26.02.2019 01:13

    Inne

    Drodzy Państwo Od jakiegoś czasu, wraz z kilkorgiem znajomych, obserwuję to forum. Nie pracuję u Państwa, nie pracowalem i - po tym co tutaj czytam - nigdy nie chciałbym pracować. Jako socjologa ciekawi mnie jednak, a nawet fascynuje, proces który można tu obserwować. Z jednej strony negatywnie postrzegana osoba zarządzająca, prawdopodobnie z elementami osobowości dyssocjalnej z kompensacją narcystyczną, z drugiej liczna grupa ludzi - pracowników - z zaszczepionym neurotycznym lękiem przed zmianami, chronicznym brakiem zaufania do przełożonego i nieskrępowaną agresją której stał się on - słusznie czy też nie - obiektem. Jedno pytanie które mnie nurtuje: czy struktura Państwa firmy przewiduje ciało kontroli nadzorczej, odwoławcze, które stanowiłoby dla Państwa gwarant możliwości bezkonsekwencyjnego i oficjalnego zgłoszenia przypadków o których tu Państwo piszą? Na przykład stanowisko do spraw ochrony interesów pracowniczych, związki zawodowe?Jeśli tak, czy podejmowali Państwo próby formalnego rozwiązania tego konfliktu? Konfliktu, który wygląda na bardzo ostry i otwarty, przynajmniej w internecie. Państwu jest potrzebny mediator, osoba ciesząca się zaufaniem obydwu stron.
    ReviewUserIcon
    NICK

    27.02.2019 21:51

    Inne

    Gdzie jesteś Jolu? Czemu nie grzmisz? Buziaczki
    ReviewUserIcon
    Lambo

    28.02.2019 10:34

    Inne

    Jola pobiera seans hipnotyczny u specjalistki ;-)
    ReviewUserIcon
    Elli

    19.01.2019 14:20

    Inne

    Jak ktoś lubi się poczuć jak na tych reklamach pracujpl to polecam. Prezes co wszystko wie (naj)lepiej, kierownik straszący wywaleniem z pracy (w "nieco" innych słowach) jak się nie robi tego co każe, dyrektor sprzedaży dla ktorej wszyscy to małpy w zoo i tylko trzeba je odpowiednio wytresować. Jak ktoś lubi wiedzieć po co robi to co robi, jak ktoś chce jasne zasady uczciwość i SZACUNEK do siebie to nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Elli

    24.02.2019 23:44

    Inne

    W każdej firmie rzeczywiście właśnie od tego jest Prezes. U nas nie. Bo nasz jest przekonany że edukacja to to samo co sprzedaż komórek. I wychodzi na to że nikomu się nie udało wyprowadzić go z błędu.
    ReviewUserIcon
    Jola

    25.02.2019 08:09

    Inne

    To ja sama tak napisałam ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2019 18:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stara

    18.02.2019 18:40

    Inne

    Nawet z 2010 :)
    ReviewUserIcon
    matias

    19.02.2019 09:33

    Inne

    oczywiscie ze jest
    ReviewUserIcon
    Karpatka

    14.01.2019 20:13

    Inne

    Najpierw połączenia działów, chwilę potem zwolnienia w dydaktyce, w w kursach, nowy kierownik kursów, nowy dyrektor rozwoju... Za mało chaosu panie prezesie??? Ciągle za mało chaosu???
    ReviewUserIcon
    Samotny Joe

    14.02.2019 17:44

    Inne

    No i mamy prawie 1000 wpisów. A w momencie objęcia tronu było około 200. 19 lat istnienia firmy dało 200 komentarzy a potem niecałe 2 lata i mamy 1000. Z całą pewnością "dobra zmiana" wzbudza przede wszystkim emocje. Skrajne. Ale, jeśli miarą sukcesu naszego Pana jest tylko ilość wpisów to jest kolejny powod do świętowania.
    ReviewUserIcon
    Dancing Queen

    18.02.2019 13:50

    Inne

    Już jeden taki kiedyś był...
    ReviewUserIcon
    Janek

    09.02.2019 22:26

    Inne

    Jak podajecie stawki to z godzinami indywidualnymi czy same te grupowe? Okolo 20zl mowicie?
    ReviewUserIcon
    Janek

    09.02.2019 22:25

    Inne

    Jak podajecie stawki to z godzinami indywidualnymi czy same te grupowe? Okolo 20zl mowicie?
    ReviewUserIcon
    Tuti frutti bum bum

    07.10.2018 23:26

    Inne

    Czy ktoś przygląda się temu co robi pani (usunięte przez administratora). Czy ktoś z góry zdaje sobie sprawę co się dzieje w oddziale w Łodzi ? Oddział został zniszczony! Jak? A bardzo prosto, bezmyślną polityką zwolnień i polityką gnębienia którą wprowadziła nowa pani dyrektor, przy udziale z nowym panem koordynatorem. Bezmyślnie zwolniono pracowników, lub zmuszono ich do zwolnienia. Zwolniono ludzi który mieli kontakty z wykładowcami, którzy znali ciągłość działań i wiedzieli co mają robić. BRAWO ŻAK!
    ReviewUserIcon
    pionka

    08.01.2019 13:03

    Inne

    U nas w oddziałe pracownicy pracują Ci sami kilka lat i rotacja jest niewielka :) Wiadomo też, że jeżeli ktoś się nie nadaje do tej pracy, to nie ma po co go trzymać.
    ReviewUserIcon
    Sekciara

    12.01.2019 10:17

    Inne

    Ty o Łodzi a podobno w jej oddziałach to norma u nas dyrektor sam wypowiedzenie złożył po zmianach bo powiedział że jej tej satysfakcji nie da. Znalazla głupszego od siebie co się na jej kłamstwa i kombinacje nabiera?
    ReviewUserIcon
    adwoadwo

    30.11.2018 10:04

    Inne

    Pracuję w sekretariacie i generalnie jestem zadowolona. Nie jest to praca dla każdego, ale jeśli się starasz i spełniasz swoje założone obowiązki to jest ok.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    08.01.2019 01:09

    Inne

    Masakra jakie leniwce
    ReviewUserIcon
    pionka

    08.01.2019 13:00

    Inne

    Co Ty opowiadasz za głupoty... A w sekretariacie niby pracuje kto? Uczniowie cały czas przychodzą do sekretariatów i skoro tam nie pracujesz i piszesz takie rzeczy, to nie wiesz jak wygląda praca w sekretariacie :)
    ReviewUserIcon
    Zielona

    15.12.2018 09:01

    Inne

    Będą w tym roku kalendarze dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    dianin

    02.01.2019 10:50

    Inne

    Oczywiście gdyby nie było remontów w szkołach i sekretariatach to by było jeszcze większe narzekanie :) Do czegoś musicie się przeczepić, prawda?
    ReviewUserIcon
    Dyrektor

    03.01.2019 21:09

    Inne

    Tak, musimy. Ty tez musisz - prawaa?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Milionowa 21 93-105 Łódź

    NIP:7292597869

    KRS:0000254643

    http://zak.edu.pl
    Branża główna: Wynajem nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Arkadiusz Żywiołek

    28.09.2018 14:43

    Inne

    Szanowni Państwo, Ja mam natomiast do Państwa swoją własną, bardzo szczerą i gorącą prośbę: zostawmy już to niechlubne forum w spokoju, nie piszmy więcej rzeczy o których trudno jest zapomnieć i spróbujmy skoncentrować na swoim własnym zakresie pracy w najlepszym stopniu w jakim to możliwe. W wielu przypadkach coś, co dla piszącego jest wołaniem o pomoc, dla osoby której to dotyczy jest przedmiotem nieopisanego stresu. Często dotyczy osób, które to co robią, robią najlepiej jak w danej chwili się da a niektóre z pojawiających się komentarzy bardzo bolą. Chociaż naprawdę zdaję sobie sprawę ze stresu i presji w jakich obecnie wszyscy funkcjonujemy (o różnym podłożu), mocno wierzę, że nie jest niczyją intencją zrobić krzywdę firmie dla której pracujemy (chociażby ujawniając szczegóły jej działania czy organizacji, co stanowi bezcenne informacje dla konkurencji). Ja sam nie chciałbym też pracować w miejscu, gdzie jakiekolwiek dotyczące mnie decyzje podejmowane są na podstawie anonimowych informacji w internecie, albo anonimów w ogóle. Prawdopodobnie nikt z Państwa by tego nie chciał. Dlatego porzućmy narzędzie, które tak naprawdę nie powinno być w ogóle brane pod uwagę, ważne kwestie omawiajmy na szczeblu umożliwiającym podjęcie jakichkolwiek działań i szanujmy siebie nawzajem.
    ReviewUserIcon
    zależny

    16.11.2018 15:38

    Inne

    Ja jako pracownik nie widzę, żeby w Żaku był problem z szacunkiem. Nie zawsze jest idealnie, tak jak w każdej pracy, ale szacunek do pracownika zawsze jest
    ReviewUserIcon
    kasia-m

    02.01.2019 07:45

    Inne

    lee z tego co wiem to oni są już na wypowiedzeniach. A szkoda bo sama młodzież tego nie udźwignie.
    ReviewUserIcon
    Sw Mikolaj

    17.12.2018 21:52

    Inne

    A na swieta cos dostaniemy? Dzieci pracownikow tez dostana?taka firma otwarta dla ludzi i chetna ich ksztalcic "za darmo" a swoich pracownikow traktuje .... No wlasnie bez komentarza
    ReviewUserIcon
    Niewidzialna

    29.12.2018 20:39

    Inne

    Serio? Pilnuj swojego poziomu.... i pionu też :-) miłego wieczoru
    ReviewUserIcon
    innaaaaaaaaaa

    31.12.2018 16:42

    Inne

    Bez przesady, pracowałam w kilu miejscach i moje dzieci nic nie dostawały na święta od mojego pracodawcy. Trochę przesada.
    ReviewUserIcon
    Zosla

    12.12.2018 09:56

    Inne

    Dzielić sie wiedzą, to nonsens . Pozytywna opinia zostanie, negatywną usuną.
    ReviewUserIcon
    nntr

    16.12.2018 23:16

    Inne

    Bez przesady. Są tutaj zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, więc coś nie widzę, żeby były usuwane.
    ReviewUserIcon
    uni

    29.12.2018 21:12

    Inne

    Dokładnie,jak widać nikt tutaj nie usuwa nawet najbardziej bezsensowych hejtów, a trochę szkoda, bo czytać się tego nie da. Ja napiszę rzeczowo - nie mam nic do zarzucenia pracodawcy. Pracuję w żaku od 3 lat i jestem zadowolona. Wypłata jest w porządku, są premie, traktowani jesteśmy wszyscy na równi. Jeśli masz chęci i nie olewasz swojej pracy to polecam :)
    ReviewUserIcon
    yyyyyy9

    01.12.2018 00:24

    Inne

    Potencjalnym pracownikom nie polecam czytać tego, co dzieje się tu na forum. Połowa opinii nie dotyczy samej pracy, do tego duża część jest pewnie pisana przez konkurencję, której brakuje pracowników
    ReviewUserIcon
    Jola

    17.12.2018 21:20

    Inne

    To podziel sie wiedza z nami, durniami. Moze poprawisz nam nastroj, skoro jest lepiej. Jakie aspekty oceniasz wyzej niz u konkurencji? Pytam zupelnie, powaznie, merytorycznie
    ReviewUserIcon
    marcin

    18.12.2018 10:50

    Inne

    Pieniądze, lepsza organizacja pracy i przepływ informacji. Nie jest idealnie, wszyscy o tym dobrze wiemy. Ale też połowa zarzutów tutaj co do pracy jest bezpodstawna
    ReviewUserIcon
    Do Gwiazdor od komórek

    13.12.2018 21:05

    Inne

    Taki miał być ładny, amerykański... A szkoda....!
    ReviewUserIcon
    Ruda

    14.12.2018 08:55

    Inne

    Jacy durnie tu piszą
    ReviewUserIcon
    Ruda

    17.12.2018 08:07

    Inne

    Jacy durnie tu piszą!
    ReviewUserIcon
    radzik

    05.12.2018 11:25

    Inne

    Bardzo polecam pracę w sekretariacie
    ReviewUserIcon
    Kolorowa 67

    21.11.2018 11:00

    Inne

    Czy w sekretariatach dalej podpisuje sie listy obecności po zajęciach?
    ReviewUserIcon
    tttID

    28.11.2018 13:59

    Inne

    Okres wypowiedzenia masz w umowie, którą słuchacz podpisuje, więc nie bardzo wiem, czemu ktoś robi z tego problem, jeśli przeczytał umowę. I takie warunki są nie tylko w żaku, to normalne. U nas w oddziale zajęcia są odwoływane rzadko, więc nie rozumiem o co chodzi.
    ReviewUserIcon
    adwoadwo

    30.11.2018 09:58

    Inne

    A co w tym dziwnego, że nauczyciele muszą podpisywać listy obecności? Do każdej innej pracy też trzeba chodzić żeby dostać pensję i zawsze to jest w jakiś sposób sprawdzane. ,,Trochę" przesada
    ReviewUserIcon
    Anna. M

    22.09.2018 07:33

    Inne

    Potencjalny Pracowniku, czy wchodząc na to forum spodziewales się dowiedzieć o warunkach pracujących w firmie, socjalu, możliwym wynagrodzeniu, nagrodach czy swoich przyszłych pracodawcach? Forum już dawno zatracilo swój sens, ponieważ jest zlepkiem rozmów nieszczęśliwych, zakompleksionych frustratow, tkwiacych w firmie tylko po to, żeby się wzajemnie nakręcac, narzekać na innych zamiast oficjalnie przeciwstawić się kwestiom z którymi się nie zgadza. Pisząc na tym forum, wystawiacie wizytówkę sami sobie. Jak widzicie., władze też przestały się tu wypowiadać, bo nie ma możliwości aby wyodrębnić posty konkurencji, byłych pracowników od tych wartościowych. Założę się, że Ci którzy najgłośniej krzyczą, nigdy nie wystąpili nawet o podwyżkę, nigdy nie przeprowadzili rozmowy z kimś decyzyjnym o ważnych dla siebie kwestiach. Myślicie że ktoś zacznie działac za was, że wiadro pomyj, które to wylewacie kogoś wzruszy i skłoni do działania? Anonimowe komentarze budzą tylko zazenowanie i uśmiech pod nosem. Śmiejecie się z poziomu nauczania w firmie, a sami nie umiecie nawet przeczytać ze zrozumieniem jaki jest cel tego forum. Od dłuższego czasu nie da się tutaj znaleźć, żadnego wpisu, będącego merytoryczna ocena Pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    radzik

    29.11.2018 18:26

    Inne

    trochę przesada z pisaniem takich rzeczy, pracuje w żaku i dobrze wiem, że takie sytuacje nie mają miejsca
    ReviewUserIcon
    Sekretarz

    30.11.2018 08:10

    Inne

    A ile pracujesz ? Pół roku ? Rok ?
    ReviewUserIcon
    Były sekretarz

    31.10.2018 04:00

    Inne

    Najgorsza firma, z najgorsza polityka personalna i brakiem szacunku do drugiej osoby. Zwolniłam się z poprzedniej pracy z przesądzeniem, ze bedzie super, pięknie, kolorowo- tak zapewniano na rozmowie. Byla jedna wielka tragedia. (usunięte przez administratora)Żałuje czasu i nerwów spędzonych w tym miejscu.
    ReviewUserIcon
    Ola

    01.11.2018 13:22

    Inne

    Prawda. Święta prawda- niestety..
    ReviewUserIcon
    radzik

    29.11.2018 18:27

    Inne

    Jakoś w naszym oddziale nikt nas nie zastrasza i nie słyszałam .o takich sytuacjach w żadnym oddziale. Piszesz takie rzeczy, bo zostałeś zwolniony przez własną niekompetencje?
    ReviewUserIcon
    Dezo

    27.09.2018 14:01

    Inne

    Zak.Czy chodzisz na zajęcia czy nie i tak zdasz.
    ReviewUserIcon
    Jola

    27.11.2018 11:55

    Inne

    To forum to forum o pracodawcy nie o szkole. Konkurencja?
    ReviewUserIcon
    tttID

    28.11.2018 13:49

    Inne

    Też mi to pryszło do głowy, że to konkurencja tutaj rzuca takie opinie, które w ogóle nie dotyczą żaka jako pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Forever_Żak-Żak Never_Give_Up

    26.11.2018 20:26

    Inne

    "... To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść..."
    ReviewUserIcon
    gryfin

    19.11.2018 10:28

    Inne

    Lubię pracę w żaku głownie za atmosferę, która tutaj panuje. Niektóre rzeczy warto poprawić, ale nie jest źle. Praca w sekretariacie jest dla osób, które lubią pracować z ludźmi. Generalnie polecam
    ReviewUserIcon
    nick

    12.11.2018 12:36

    Inne

    kolesiostwo, wykorzystywanie ludzi i swojej pozycji
    ReviewUserIcon
    zależny

    16.11.2018 15:34

    Inne

    ??? Nie bardzo rozumiem taką opinię. Jakieś argumenty? U nas w oddziale nikt nie jest wykorzystywany, każdy pracuje na swoim stanowisku i realizuje swoje obowiązku. Nie bardzo widze, jak można tu kogoś wykorzystywać
    ReviewUserIcon
    Słuchacz

    16.09.2018 08:23

    Inne

    Na pierwszy rzut oka widać, że Agent jest z konkurencji. Jak się nie umie konkurować uczciwie, używa sie trolli do spamowania. Prezydent Adrian też ponoć wygrał dzięki botom. Zatem nie zawsze warto wierzyć w to, co sie czyta na anonimowych forach.
    ReviewUserIcon
    Anulka

    22.09.2018 07:07

    Inne

    Ciężko mi to przyznać, ale po raz pierwszy zgadzam się z Jola. Na studiach też przekłada się zajęcia, odwołuje na ostatnią chwilę bo wykładowce zabolał nos, plan jest udostępniany dzień przed zajęciami, wielokrotnie zmieniany a jakoś nikt nie robi z tego afery tylko rozumie, że w sytuacji gdy studentów jest b. dużo nie da się nad wszystkim zapanować. To samo w szkole, uczniów jest 1200 a osób do ogarnięcia ich wszystkich? Bezpodstawne ocenianie jest niesprawiedliwie i zwyczajnie przykre,bo każdy zapiernicza jak mały samochodzik. Inna sprawa, że niezrozumiała dla mnie sytuacją jest fakt, ze oddział mający 1200 aktywnych uczniów ma taką samą ilość pracownikow jak oddział mający tych uczniów 500.
    ReviewUserIcon
    secondman

    31.10.2018 07:38

    Inne

    Jeśli czujesz, że macie za dużo pracy i przy tym za mało pracowników, to może warto to zgłosić do centrali i pokazać im, jak to wygląda? Dużą część problemów dałoby się rozwiązać, gdyby pracownicy o tym mówili, a nie pisali na anonimowych forach
    ReviewUserIcon
    Pracownik z doświadczeniem.

    07.10.2018 19:03

    Inne

    Prawda jest taka że (usunięte przez administratora) pochwali nie jeden oddział w tym Łódź. I teraz sami zobaczcie jak wygląda wasz oddział po zmianie kadry. Przeanalizuj, przyczynę problemu, a nie podpory likwiduj.
    ReviewUserIcon
    tyllman

    30.10.2018 11:41

    Inne

    Dowodem na to, że żadnej cenzury nie ma jest to, że Twój komentarz, mimo że zawiera głupoty, widnieje. Widzę zarówno komentarze pozytywne, jak i negatywne. I gdzie ta cenzura?
    ReviewUserIcon
    Kolorowa 67

    28.09.2018 19:52

    Inne

    Pracodawco..... co z wczasami pod gruszą? Niektórzy dostają a inni...??? Prosimy o informacje.
    ReviewUserIcon
    vero_anim

    26.10.2018 12:45

    Inne

    Naprawdę uważasz, że to jest odpowiednie miejsce żeby pytać o to swojego pracodawce? Jeżeli jestes pracownikiem tej firmy, to pytasz o takie rzeczy na forum czy u szefa? Wystarczy się zgłosić w swoim oddziale i zostaniesz o wszystkim poinformowany
    ReviewUserIcon
    Jola

    22.10.2018 17:43

    Inne

    Dlaczego taka cisza? czyżby cenzura działała? Moje sugestie dla Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.: jest cool Lubię atmosferę w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. za: wszystko
    ReviewUserIcon
    opuncjaaa

    24.10.2018 15:03

    Inne

    jaka cenzura? gdyby tutaj działała cenzura to nie byłoby negatywnych opinii, a takie są i wiszą, nawet te najbardziej bezpodstawne
    ReviewUserIcon
    Oczarowana w bieli

    15.10.2018 13:47

    Inne

    No i Prezes ocenzurował onternet... juz mozna dodawac tylko takie opinie, ktore stawiaja Zaka w swietle bieli i różu. Kraina mlekiem i miodem płynąca. Najlepsza firma dla rozwoju w PL. Zaszczyt tu pracowac.
    ReviewUserIcon
    starybelfer

    24.09.2018 12:21

    Inne

    Tak, z tego forum mało dowiecie się o pracy w Żaku. Gowork to jednak konkurencja, składali mi ofertę pracy w tym roku. Uczę we Wrocławiu już kilkanaście lat chyba i atmosfera jest fajna, koleżanki i koledzy też raczej chwalą sobie. Oczywiście pieniądze mogłyby być lepsze, powiedzmy sobie szczerze. Co roku zastanawiam się czy jednak nie przejść do C albo T albo E...i i jak tak dalej, to sam nie wiem? Ale jak każda duża firma daje pewność i to plus klimat pracy nas chyba tu trzyma. Pracownie i materiały dobre. Szkoda tylko, że taka rotacja wśród pracowników filii, była nowa pani dyrektor, konkretna, komunikatywna i już zniknęła, szkoda. Nowe twarze w sekretariacie, ale to akurat dla mnie nie najważniejsze.
    ReviewUserIcon
    igorpPL

    25.09.2018 10:43

    Inne

    Dokładnie tak, jeśli potrzebujecie sensownych informacji lepiej nie sprawdzać tego tutaj. Ja pracuję 4 lata i jestem zadowolony. O większości problemów opisywanych tutaj nawet nie słyszałam, więc podejrzewam, że konkurencja tutaj silnie działa. Też się zastanawiałem nad zmianą pracy, ale po sprawdzeniu wiem, że w żaku oferowane warunki są najlepsze :)
    ReviewUserIcon
    starybelfer

    26.09.2018 11:41

    Inne

    z tą najlepszością to przesadziłeś, C, T czy inne litery alfabetu dają lepsze stawki. No i przynajmniej C daje też pewność dużej firmy. Stawka dla nauczyciela 18 zł za godzinę to hmmm. Dlatego napisałem o atmosferze czy pracowniach.
    ReviewUserIcon
    Mik

    19.09.2018 19:55

    Inne

    Proponuję przyjrzeć się zajęciom w niektórych oddziałach. Czy to nazywa się szkoła ? Zlepek zajęć z resztki nauczycieli którzy pozostali. Absurd goni absurd.
    ReviewUserIcon
    weronika

    25.09.2018 10:57

    Inne

    Jakie zajęcia masz na myśli? U nas zajęcia są prowadzone normalnie, z kompletem nauczycieli

    Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.