opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 815 ocen
Opinie(2970)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)

Opinie(2970)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Żak jako Pracodawca
  • .
  • Gdzie jesteśmy
  • .
  • Dołącz do nas

O firmie

Żak jako Pracodawca

Gdzie jesteśmy

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Centrum Nauki i Biznesu Żak
Sosnowiec - Żak - Centrum Nauki i Biznesu

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Trzeźwo myśląca baba

    03.06.2019 09:40

    Inne

    Oczywiście decyzja o zwolnieniu niesławnego "prezesa" mp była słuszna, ale - Ktokolwiek nastanie po nim będzie mieć wielokrotnie trudniejsze od niego zadanie. Kiedy mp przyszedl "na stanowisko" miał przede wszystkim ekipę ludzi chętnych do pracy - w miarę ułożoną dydaktykę (pomijając może pana generała Romana) z grupą znających się na fachu i wysokiej klasy specjalistów, miał znakomitych ludzi w marketingu, w oddziałach dyrektorów z doświadczeniem. Ktoś kto przyjdzie teraz najlepiej jaby znał się na tym wszystkim po trochu bo w firmie nie ma praktycznie nic. Działu kształcenia brak - ci którzy sostali to szkoda w ogóle pisać - marketing... pomińmy (może osobowo jako tako ale wizerunkowo firma nie istnieje), oddziały wyniszczone albo na granicy opłacalności, z frekwencją poniżej poziomu, są jakieś działy ktore w ogóle nie wiem od czego są (wsparcia sprzedaży?! Pani od hipnozy która nazywa się od rozwoju, kierownik działu asystentów, kierownik do spraw administracji jakiejś tam... no masakra). Brakuje jeszcze kierownika służby pięter i kierownika działu umywalek w toalecie piętra pierwszego. Aa i dyrektora ds organizacji personelu służby pięter. A mamy już key account managerów? Mp osiągnął z pewnością jedno: pozbył się ludzi ktorzy mieli naprawdę masę energii i pomysłów, znali się na rzeczy i wiedzieli co i jak się robi. Nie piszę o leserach takich jak dawna pani kierownik działu kształcenia czy od kursów. Ale ci którzy budowali legendę firmy, tworzyli jej osobowość i - tak tak - DLA KTORYCH CHCIAŁO SIĘ PRACOWAĆ zostali zwolnieni albo zmuszeni do odejścia. W dwa lata mp przebudował firmę tak że zamiast osobowości są jedynie ogniwa wykonawcze. Zbudował sprzedażową republikę kierowników regionalnych, którzy zawsze głęboko gdzieś mieli nauczanie i nie dostrzegali potrzeby równowagi między różnymi obszarami. Nie ma pomysłodawców którzy poszliby innym niż utarty szlakiem, osób twórczych i nawet nieco zwariowanych - ale przecież właśnie takie są potrzebne. Mp zrobił to czego konkurencja nie potrafiła przez kilka dekad. Bardzo wątpię czy Żak się z tego podźwignie, potrzeba by naprawdę mądrych decyzji Właścicieli i naprawdę mądrych ludzi na czele najważniejszych działów. Jeśli jest szansa to ja bym dołożyła wszelkich sił by ściągnąć niektórych z nich z powrotem.
    ReviewUserIcon
    Dwa

    10.06.2019 20:19

    Inne

    No to ja znam tylko jedną osobę w firmie która takie rzeczy może rozpowiadać - "w tajemnicy" wszystkim... :|
    ReviewUserIcon
    ja

    11.06.2019 00:15

    Inne

    co narozrabiał to mu nikt nie odbierze
    ReviewUserIcon
    xyz

    04.06.2019 08:29

    Inne

    Ludzieee, jesteśmy tak skłóceni i rozdarci jak chyba nigdy w historii tej firmy. Naprawdę wątpię czy ktokolwiek to poskłada. Serio. MP zostawił bomby z opóźnionym zapłonem, tak to wygląda. I chyba nikt nie ma znowu pomysłu na to.
    ReviewUserIcon
    Freaskas

    05.06.2019 12:25

    Inne

    Taaa,(usunięte przez administratora) na prezesa i jego najlepsi ludzie z jego czasów do centrali i firma się momentalnie podnosi. Tylko czy kogoś stać na tak odważny ruch? ;)
    ReviewUserIcon
    Dyrektor gorszego sortu

    08.06.2019 18:59

    Inne

    Ciekawe czy o tym samym myślimy. Ale dopóki "niespodzianki" tkwią w strukturach firmy a faktycznie nikt się tym nie interesuje dopóki nie ma sensu zmieniać decyzji. Baaaaj...
    ReviewUserIcon
    Spiderman

    01.06.2019 16:21

    Inne

    Panowie Prezesi D i J zwracam sie do Panów z apelem, przeczytajcie jakich macie pracowników,,zero wiedzy , zero umiejętności, jedyne co potrafią to narzekać...ja wam powiem na co narzekają....na to ze ktoś wreszcie przyszedł do firmy i wziął ich za siedzenia...muszą pracowac...bo sie ich kontroluje a to ich boli najbardziej. Do tej pory mieli kierowników którymi oni zarządzali, zrobili psim swędem wynik bo szkoły sie zamykały i gdzieś Ci ludzie iść musieli.Teraz wielki rwetes bo ktoś ośmiela sie zapytać „co robił cały dzień skoro nie zapisał do szkoły nikogo”Ja nie mogę narzekać na KR ( dla zaintersowanych to ta z banku), jest elastyczna, uważam ze weszła do firmy z nowymi świetnymi pomysłami,powiało świeżością , a ze kontroluje to fakt ale i bardzo wspiera.To moje zdanie...Apeluję raz jeszcze Panowie Prezesi jesteście bardzo mądrymi ludźmi, myśle ze widzicie co sie teraz w firmie rozgrywa..Oni myślą ze wróci stara gwardia i w ten sposob tymi komentarzami próbują was do tego zmusić...zenujące.......
    ReviewUserIcon
    abc

    06.06.2019 14:48

    Inne

    Ale może zaszkodzić. Powrót niektórych osób innym byłby nie na rękę, ale tak naprawdę nie wiadomo czy właściciele potrzebują ludzi z wiedzą czy - tak jek były prezes KOEDU - miernych, biernych ale potulnych.
    ReviewUserIcon
    Filip z Konopii

    06.06.2019 14:58

    Inne

    Nie przesadzaj. Nie cała gwardia składała się z gwardzistów. To że jeden czy drugi byli znakomici nie znaczy że wszyscy. Też sporo było leserów i pierdzistołków.
    ReviewUserIcon
    Freak

    05.06.2019 09:38

    Inne

    Były prezes(!!!) :-))) ma na swoim profilu Linked in informację że nadal pracuje w t mobile??? To co on na dwa etaty pracuje/-wał??? Dobry jest!!!
    ReviewUserIcon
    Sam

    05.06.2019 23:47

    Inne

    Wały to dopiero wyjdą jak zarząd sprawdzi to o czym my już od dawna wiemy. I o czym tutaj pisaliśmy. Ale gdzie, przecież anonimowe wpisy nie mogą być prawdziwe - no to czekaj i patrz.
    ReviewUserIcon
    Filip z Konopii

    06.06.2019 14:56

    Inne

    A on tam w ogóle pracował? Mam wielu znajomych i nie słyszeli... może duża firma. Ciekawe, czy pracą w Koedu będzie się również chwalić, przy tylu i takich komentarzach tutaj...
    ReviewUserIcon
    Zły

    30.05.2019 13:39

    Inne

    Niby wszystko ok ale nie płacą. Nie dość że stawki są śmieszne to ściemniają na wynagrodzeniach i godzinach. W oddziale w Lublinie jest (usunięte przez administratora) na kółkach, Łódź zwala winę za niewypłacanie wynagrodzeń na Lublin i na odwrót. Nauczyciele pracujący nie mają umów, szkoleń BHP i badań. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Wiem że wszystko zależy od jednostki ale władze w Łodzi mają wszytsko w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.06.2019 11:36

    Inne

    No chyba dyrektor szkoły odpowiada za szkołę, mylę się? Chociaż w Lublinie faktycznie ktoś z nadzoru chyba nie dopilnował :|
    ReviewUserIcon
    Kameleon

    03.06.2019 11:40

    Inne

    To ktoś z nadzoru był dyrektorem? No to po co w takim razie są dyrektorzy szkół skoro ktoś ma za nich robić robotę? Od brania pensji? Niech się centrala weźmie za bezpośrednie kierowanie szkołami i ani panie z banków i żabek ani inni dyrektorzy szkół nie będą potrzebni ;)
    ReviewUserIcon
    Marketing

    02.06.2019 21:01

    Inne

    Spiderman - piszesz, że lenie i nieroby się cieszą ze zwolnienia P i piszą zamiast pracować na plan. Piszesz, że podoba ci się praca pod kontrolą, uważasz, że to potrzebne - nagrywane rozmowy, odsłuchy, tłumaczenie się z każdej chwili pracy, kontrola zakrawająca na mobbing. Trzeba tłumaczyć się z każdego swobodniejszego słowa poza narzuconym skryptem, które rzucasz do słuchawki, chcąc nie być odbieranym przez potencjalnego słuchacza jak kolejny telemarketer-robot i potraktowany rzuconą słuchawką z drugiej strony. To wszystko domena korporacji, w którą chciał zamienić szkołę Prezes. Zapomniał, że sekretariat ma szereg innych jeszcze obowiązków niż odzyskiwanie "trupów" w obdzwonkach kampanii. Zapomniał, że od pozyskiwania słuchaczy jest dział marketingu. Tymczasem dział marketingu został obrócony w perzynę. Środki, jakie otrzymują koordynatorzy marketingowi na reklamę są żenujące - zapłacą ulotkowiczom, zrobią jeden event, jeden baner i po pieniądzach. Jeden marketingowiec na kilka oddziałów - no gratuluję, powinien się chyba sklonować. Gdzie są choćby długopisy, które zawsze dawane były słuchaczowi za zapis? Nie ma nawet długopisów o reszcie nie wspomnę. Wstyd. Gdzie jest reklama centralna? Nie ma nas, nie widać i nie słychać. Nie ma marketingu, nie ma słuchaczy. To skąd pretensje do sekretarzy za brak realizacji planów? Mam nadzieję, że skończy się to - że marketing znowu będzie marketingiem na odpowiednim poziomie i przyniesie rezultaty. Ale tą rekrutację uznałabym za położoną. Ludziom nie chce się żył wypruwać dla premii, których nie dostaną wskutek wprowadzenia przez Prezesa słynnych CUP i zawyżonych nierealnych planów Mam nadzieję, że uda się podnieść morale pracowników, bo to oni muszą chcieć, żeby cokolwiek było dalej.
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.05.2019 13:19

    Inne

    Długo już w żaku pracuję. I jak u każdego bywały lepsze i gorsze momenty, różni ludzie się przewijali. Ale ja na oddział narzekać nie mogę, plany wyrabiamy.
    ReviewUserIcon
    Majeczka

    01.06.2019 16:10

    Inne

    Nie masz pojecia o czym piszesz chłopaczku... jestes pewnie jednym z tych, którzy siedzą na forach zamiast pracowac...zrobiłeś już plan?Ja jestem zadowolona ze zmian , mam wreszcie menadżera, które wie po co tu przyszedł...nie dorastacie do pięt bankowcom Wiec sie nie wypowiadajcie...trzymajcie sie mocno tego Żaka bo nikt nigdzie was nie zatrudni.
    ReviewUserIcon
    Radosna

    01.06.2019 22:44

    Inne

    Taaa,, bankowcy gieniusze trzymają Firmę, bo już by się rozpadła! A egzaminy zawodowe przeprowadzą koncertowo!
    ReviewUserIcon
    Majeczka

    01.06.2019 14:17

    Inne

    Ciekawa jestem po co maja wracać, żeby zrobić gorszy (usunięte przez administratora) niż zrobili?
    ReviewUserIcon
    xyz

    01.06.2019 21:01

    Inne

    fakt, niektórzy (albo może: niektóre?) powinny pozostać w otchłaniach niepamięci ;)
    ReviewUserIcon
    To się musi udać

    01.06.2019 11:11

    Inne

    Zarządzie, Dzięki, że przejrzyście na oczy. Może jest jeszcze nadzieja dla Firmy. Teraz należy zrobić przegląd pracy tych wszystkich dziwnych stanowisk, które wprowadził do firmy prezes, sprawdzić, jaka jest wartość dodana ich pracy (czy hipnotyzerka na etacie jest naprawdę niezbędna?), zredukować do tych, którzy coś wnoszą, a będzie dobrze. Im mniej absurdalnych, korporacyjnych rozwiązań, tym szansa na wyjście z wirażu większa.
    ReviewUserIcon
    Kameleon

    01.06.2019 17:12

    Inne

    I faktycznie zastanowić się czy nie warto spróbować ściągnąć przynajmniej niektóre osoby które są fachowcami w branży.
    ReviewUserIcon
    Majeczka

    01.06.2019 15:31

    Inne

    Po co mają wracać żeby zrobić większy bałagan na zrobili?.?
    ReviewUserIcon
    Majeczka

    01.06.2019 15:26

    Inne

    Po co mają wracać?zeby zrobić większy (usunięte przez administratora) niż zrobili??.
    ReviewUserIcon
    Leciwa

    01.06.2019 13:20

    Inne

    Brawa dla Właścicieli, brawa dla Zarządu! Namówcie jeszcze Państwo Wielkich Nieobecnych do powrotu a my z nimi wykręcimy takie turbo że blady strach na konkurencję padnie!!!
    ReviewUserIcon
    milkiway

    31.05.2019 10:55

    Inne

    Jestem pełna optymizmu, mam nadzieję, że teraz będzie nam się dużo lepiej pracowało :)
    ReviewUserIcon
    Renesans

    31.05.2019 10:34

    Inne

    I w pi..u wylądował :) Brawo Zarząd! Nareszcie!
    ReviewUserIcon
    Niewidzialna

    31.05.2019 10:10

    Inne

    BRAWO!!! W KOŃCU KTOŚ PRZEJRZAŁNA OCZY! GRATULUJĘ i życzę wszystkim pracownikom aby nowy prezes okazał się lepszy od eMPe. Buziaki z północnej Polski
    ReviewUserIcon
    Yes yes yes

    30.05.2019 23:43

    Inne

    Cała Polska dziś świętuję!
    ReviewUserIcon
    Good job

    30.05.2019 21:57

    Inne

    A czym sobie zawinił nasz Wspaniały, ze przeszedl do historii, tak jak jego wyniki? Dobrze, ze ta "historia" wreszcie sie skonczyla. R(usunięte przez administratora) co Wy teraz zrobicie? Nie bedziecie sie juz moglly smiac z bialych kopert na szkoleniach. Napiszcie co sadzicie o tym haniebnym pozbyciu sie wybitnego przywodcy... bankierzy i sklepikarze, pora wracac za lade.
    ReviewUserIcon
    I jak się Pan czuje, Prezesie?

    30.05.2019 19:15

    Inne

    Nosił wilk razy kilka ... ponieśli i wilka. Tak się kończy, (usunięte przez administratora), brak empatii, elementarny brak zrozumienia. Oszczędności, wyniki za wszelką cenę, plany wyśrubowane poza granice możliwości ich wykonania, coraz to nowe pomysły dociśnięcia pracowników, wzbudzany strach oraz rządzenie pięścią i białymi kopertami. Wielu wieloletnich pracowników, dobrych ludzi pozbył się Pan bez skrupułów, wielu odeszło, ponieważ miało dość. Teraz potraktowano tak Pana. I jak się Pan czuje, Panie Prezesie po drugiej stronie? Nie najlepiej, prawda? Życzymy Panu wielu sukcesów poza strukturami Żaka - tak, jak Pan życzył zwalnianym przez siebie. Teraz czekamy na zmiany - mniej presji, więcej poszanowania pracowników, łatwiejsze do zrobienia plany, a co za tym idzie realne do zarobienia premie, większy nakład na marketing i zrobienie sensownej trafiającej do ludzi reklamy - i będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    euforia

    30.05.2019 15:26

    Inne

    Najpiękniejszy dzień w życiu :) :) :)
    ReviewUserIcon
    Prawda

    22.05.2019 14:04

    Inne

    Jak jest każdy widzi, ale to co się dzieje na tym forum przechodzi wszelkie granice zdrowego rozsądku.
    ReviewUserIcon
    obserwator

    24.05.2019 12:10

    Inne

    Obserwuje to forum od dłuższego czasu i jedyne co zauważyłem to czepialstwo. Wydaje mi się ze Panu u góry raczej chodziło o złośliwości, które się tu publikuje:) I, że możliwość ustawienia sobie nicku daje szersze pole do manewru w spuszczeniu z siebie frustracji. No, ale nikt nie powiedział, że dedukcja to zdolność, która posiada każdy:)
    ReviewUserIcon
    Ryba 100

    24.05.2019 19:28

    Inne

    Brawo. Jestes niezwykle przenikliwy i blyskotliwy, ale czepiasz sie. Zupelnie nie wiem czemu. Cokolwiek sie napisze, to zaraz Ci od 5* maja jakies zale. Skoro Wy mozecie sie czepiac mioch opinii i stawiac przy wszystkim max pkt, to dlaczego ja nie moge miec tej wolnosci
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Milionowa 21 93-105 Łódź

    NIP:7292597869

    KRS:0000254643

    http://zak.edu.pl
    Branża główna: Wynajem nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Madlen

    22.05.2019 12:42

    Inne

    Rozpoczynam pracę na stanowisku -sekretarz/sprzedawca Proszę o informację ile czasu % poświęacie na aktywną sprzedaż usług? Jakie rady i wskazówki macie dla początkującego pracownika?
    ReviewUserIcon
    mniejwięcej

    23.05.2019 14:48

    Inne

    Nie pytaj na tym forum. Ciężko Ci będzie usłyszeć tu coś konkretnego i rzetelnego, bo wielu tu wena twórcza nosi podczas pisania tych komentarzy. Tym bardziej, że różnie tu się wypowiadają o nowych pracownikach, a po co masz się na wstępie denerwować. Najlepiej jak pogadasz w swojej placówce ze współpracownikami. Liczę, że trafisz na fajnych zespół. Powodzenia ;)
    ReviewUserIcon
    Intendent

    24.05.2019 08:10

    Inne

    Jeżeli chcesz mieć spokojny sen to już szukaj normalnej pracy.
    ReviewUserIcon
    Elvis

    06.05.2019 11:33

    Inne

    Nie pracuję w Żaku, nie ze względu na ostatnie wydarzenia, ale przeprowadzkę za granicę. Nie chce mi się wierzyć, żeby było tak, jak Państwo tutaj piszą. Owszem, ostatnio kolorowo nie było, ale to, o czym tutaj czytam, to już lekka przesada. Pamiętajcie, że medal ma zawsze dwie strony.
    ReviewUserIcon
    członek zespołu

    21.05.2019 14:43

    Inne

    Dobrze wiedzieć, że wszyscy nowi pracownicy przyszli do pracy z kasy na biedronce, jakby to była jakaś uwłaczająca praca :). To jak niektórzy się tu wywyższają jest co najmniej śmieszne. Warto zauważyć, że wskazujesz, że pracowników, którzy znali pracę już nie ma, ale kilka linijek wyżej sobie zaprzeczasz pisząc, że jak ktoś sobie nie radzi to jest zwalniany. Może nie byli tacy świetni jak się wydaje. Jestem nowym pracownikiem, nie wiem jak było i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to. Dla mnie się teraz liczy ja i moja praca. Radzę sobie, nie narzekam. Wcale nie jest tak ciężko jak się innym wydaje i mówię to jako nauczyciel ze wcześniejszym doświadczeniem. Polecam popracować w różnych szkołach. Niech cie ten "bóg" pokaże ;) (Nie) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Też członek zespołu

    21.05.2019 22:53

    Inne

    Wypowiedź "xyz" nie dotyczy pracy nauczycieli. Dotyczy kadry zarządczej, pracowników administracyjnych w centrali, pracowników dydaktycznych i sekretarzy, przepraszam - obecnie sprzedawców. Nauczyciele borykają się z niskimi stawkami i zmianami planów z powodu rotacji kadry nauczycielskiej. Cała reszta pracowników boryka się ze sprawami zdecydowanie mniej przyjemnymi.
    ReviewUserIcon
    Kkk

    17.05.2019 20:36

    Inne

    A jak jest w Lublinie? Ktos moze napisac jak wyglada praca?
    ReviewUserIcon
    młody

    20.05.2019 11:24

    Inne

    Na razie stabilnie, da się pracować, ale zobaczymy jak dalej będzie. Ostatnio w żaku było sporo zmian.
    ReviewUserIcon
    Lublin

    20.05.2019 11:59

    Inne

    W lublinie jest super. Malo sluchaczy, nie ma prawie zajec. Malo pracy. Tylko dokumenty sie uzupelnia. Polecam lublin. Musisz tylko ladnie pisac.
    ReviewUserIcon
    Veos

    15.05.2019 16:10

    Inne

    Żeby zdecydować się na pracę w szkole dla dorosłych, trzeba mieć w sobie dużo zapału i energii. Nie są to dzieci, które można wychować, tylko ukształtowani już w jakiś sposób ludzie. I pamiętajmy, że każdy z nich wybierając szkołę prędzej czy później trafi na to forum. Czy takie świadectwo naszych zachowań chcemy im przedstawić? Ja wybrałam ten zawód, bo mam swój cel i chciałabym być przez nich doceniona. Właśnie dlatego wybrałam takie, a nie inne studia i podjęłam tą, a nie żadna inna pracę!
    ReviewUserIcon
    Korpo

    16.05.2019 09:52

    Inne

    Ja oprócz tego, że chce być doceniona przez słuchaczy-bardzo chciałabym być doceniona przez pracodawcę. Niestety nie ma na to miejsca w tej korpo. Bo to już nie jest szkoła.
    ReviewUserIcon
    Woźna

    16.05.2019 19:35

    Inne

    Prawdziwy nauczyciel! Taki z powołania. Strajkowałeś/łaś?
    ReviewUserIcon
    Prawda was wyzwoli

    15.05.2019 20:57

    Inne

    Tak wiele dobrych opinii w tak złych dla pracowników czasach, dział PR stanął na wysokości zleconego zadania. Osobom zastanawiającym się nad pracą w tej firmie zalecam przeczytanie wcześniejszych opinii. Te ostatnie, bardzo pozytywne i zarazem sztuczne są niemiarodajne i nieprawdziwe.
    ReviewUserIcon
    Ruda

    13.05.2019 10:28

    Inne

    Jest jak jest, ale póki tu pracujemy to trzeba wziąć się w garść i działać tak, żeby sobie nie zaszkodzić. Ja się przenosiłam z jednego oddziału do drugiego i zauważyłam, że nastroje jakie panują w firmie zalezą od miejsca, poważnie. Czasem jest to wręcz przepaść, tak różna jest atmosfera i podejście.
    ReviewUserIcon
    Dreszelek88

    14.05.2019 08:57

    Inne

    Nie jestem w stanie sie nie zgodzic. Tez to zauważyłem. Ale póki robie swoje to niewiele mnie to rusza.
    ReviewUserIcon
    Grzechukrk

    15.05.2019 12:20

    Inne

    U mnie tez tak było. Ale teraz jestem w jednym oddziale od 2 lat i jest okej. Z każdym się idzie dogadać i z dydaktyki z sekretariatu.
    ReviewUserIcon
    maxi

    06.05.2019 13:28

    Inne

    Ja pracę polecam. Jeżeli w oddziale jest miła atmosfera, taka jak u nas to od razu się dobrze pracuje. A atmosferę tworzą pracownicy. Więc polecam przestać marudzić, skupić się na swojej pracy i wszystkim to wyjdzie na dobre.
    ReviewUserIcon
    Drozd

    13.05.2019 08:45

    Inne

    Absolutnie się zgadzam. Nauczaniem zajmuję się od 2005 r. Do ŻAKa trafiłem naprawdę dawno i było inaczej, ale czasy się zmienią, a konkurencja też rośnie. Grunt, to żebyśmy dobrze ze sobą żyli. Bez tego się nie da pracować.
    ReviewUserIcon
    pracoznawca

    13.05.2019 12:26

    Inne

    Ludzie chyba lubią nawzajem utrudniać sobie życie i tego nie zmienisz. Ale zdecydowanie lepiej by nam się pracowało jakby niektórzy dali spokój...
    ReviewUserIcon
    obecny pracownik

    07.05.2019 15:26

    Inne

    Praca doskonała dla nauczyciela, młodzież, która nie olewa nauki tylko się przykłada, od razu lepiej się pracuje, polecam :) warunki pracy idealne
    ReviewUserIcon
    majk

    09.05.2019 12:41

    Inne

    Sporo się pozmieniało i to jest fakt. Niektórzy nie potrafią się do tych zmian dostosować. Czy jest idealnie? No nie wiem. Ale mimo wszystko nie myślę, żeby szukać czegoś nowego.
    ReviewUserIcon
    z długim stażem

    10.05.2019 10:37

    Inne

    Wiele mogę powiedzieć, ale tu się z Tobą zgodzę. Czytając te komentarze zastanawiam się czasem czy pracuję w tej samej firmie. Praca nie dla każdego, to pewne, co widać po tym forum.
    ReviewUserIcon
    Monika

    06.05.2019 14:22

    Inne

    Ja polecam pracę w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, wynagrodzenie nie jest złe, pracowałam w zdecydowanie gorszych placówkach.
    ReviewUserIcon
    monika

    06.05.2019 14:20

    Inne

    Praca nie jest tragiczna, wypłata jest na czas i nie jest zła, jeśli się komuś nie podoba może pracować w gorszych warunkach.
    ReviewUserIcon
    Doris

    14.03.2019 07:05

    Inne

    W oddziale w którym uczę ostatni semestr ze względów finansowych i organizacyjnych z przykrością stwierdzam że Żak idzie w dół. Za poprzednią (usunięte przez administratora) chociaż stawki nie były zawrotne uczyłam ze względu na miłą atmosferę jaką wprowadzała. Przy obecnym (usunięte przez administratora) to jest tragedia. Nawet nie wiem jak wygląda, dostaję tylko sms-y że w trybie pilnym do trzynastego mam się zgłosić do sekretariatu, totalna dezorganizacja i zamieszanie w rezerwacji sal, wypłata to jakieś resztki, jest marzec a ja dalej pracuję bez umowy. Mogłabym dalej wymieniać ale szkoda na to czasu. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Intendent

    18.04.2019 13:39

    Inne

    Centrala ma większe problemy niż odbieranie jakiś telefonów z oddziałów. Trzeba się zastanowić co znowu gdzieś zachachmęcić żeby osiągnąć "historyczny wynik". Może dodawajmy słuchaczy tak jak robimy z dotacjami, policzmy tyle razy ile razy pojawili się na listach i będziemy mieli 1500 procent udziału w rynku? No to dopiero będzie wynik!
    ReviewUserIcon
    walcu

    03.05.2019 12:23

    Inne

    w której innej szkole są wyższe stawki do nauczycieli? byłam w konkurencji i proponowali to sami. Nie wszyscy w żaku mają takie same stawki - są zależne od doswiadczenia, wykształcenia itd.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.03.2019 15:58

    Inne

    Umowa jest jasna, stawa satysfakcjonująca. Praca z ludźmi bywa ciężka, ale ja nie narzekam, mi tu dobrze.
    ReviewUserIcon
    look

    16.04.2019 15:32

    Inne

    A mi się wyraje, że większość tych komentarzy pisze ''uprzejma'' konkurencja, bo jakaś dziwnym trafem tylko tu jest taki hejt. Czy to przypadek, że na konkurencyjnej stronie jest tyle negatywnych wpisów? Nikt nie zwraca na to uwagi? Bo mnie zaintrygowało... :):) J też mam lepsze i gorsze dni w tej pracy, bo tak jak jest napisane u góry - praca z ludźmi jest ciężka. Naprawdę. Nie nie narzekam, bo wiedziałam na co się pisze, a stawka wcale ni jest taka zła, a oddział mam dobry.
    ReviewUserIcon
    tamso

    02.05.2019 19:53

    Inne

    Zgadzam się jak najbardziej. U nas w oddziale jakoś nikt nie narzeka a tutaj taki hejt. Albo jest taka różnica między oddziałami albo naprawde tutaj wypowiada sie tylko konkurencja zeby zniechęcić pracowników, którzy wolą pracować w żaku
    ReviewUserIcon
    członek zespołu

    23.04.2019 12:18

    Inne

    Spędziłam w żaku 5 lat i mimo obecnej sytuacji było też wiele takich, które będę wspominać pozytywnie. Pozdrawiam wszystkich, z którymi mogłam dzielić ten czas.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    30.04.2019 10:25

    Inne

    Może dlatego mają wyzsza srednia, bo nauczyciele zamiast pisac na forum zajmuja sie swoja robota
    ReviewUserIcon
    marta

    02.05.2019 13:42

    Inne

    zgadzam sie, połowa tych negatywnych opinii wygląda jak pisana przez konkurencje
    ReviewUserIcon
    marti

    01.05.2019 23:50

    Inne

    Bez przesady, nie każdy młody nauczyciel uczy źle. A w żaku akrurat zatrudniają i młodych i tych z większym doświadczeniem. Poziom jest dość wysoki, bo jest dużo chętnych Nie wiem jak na innych stanowiskach, ale nauczyciele w żaku źle nie mają.
    ReviewUserIcon
    arial

    01.05.2019 00:13

    Inne

    Stawki są jakie są - z tym problemem borykają się nauczyciele w całej Polsce nie tylko w żaku. Mi się w moim oddziale pracuje dobrze. Atmosfera w dużym stopniu zależy od tego jaką stworza sami pracownicy. U nas jest dobrze
    ReviewUserIcon
    Polonista

    26.04.2019 15:27

    Inne

    To forum już dawno zeszło na psy. Czas się z nim pożegnać, bo tego już nie da się nawet czytać. Co za błędy.
    ReviewUserIcon
    Siłaczka

    27.04.2019 00:15

    Inne

    Ahhhh więc teraz mamy linię pod tytułem czas opuścić forum bo zeszło na psy/za dużo w nim hejtu/ błędów... Trzeba zrobić MYLNE wrażenie że większości się nie podoba taki styl wypowiedzi (w domyśle przedstawiający nieprawde) A tylko nieliczni to malkontenci i przedstawiciele nieuczciwej konkurencji. Otóż nie drodzy Państwo. Zdecydowana wiekszosc wypowiedzi (negatywnych) oddaje rzeczywistość. Te pozytywne to czysty wewnetrzny PR.... i to drodzy Panstwo widać po stylu mimo że starania są usilnie żeby stworzyć wrażenie że pisze bardzo wielu zadowolonych.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.04.2019 01:10

    Inne

    Ciekawe jak pójdą matury? Wódz chyba nie jest przekonany skoro sypie premiami dla pracowników Centrali, w zależności od stanowiska 3tys, 5tys, 20tys. Czyżby bankierzy mieli nie ogarnąć?
    ReviewUserIcon
    Loki

    11.04.2019 11:01

    Inne

    Dokładnie. Sytuacja jest nieciekawa, wszędzie, a świadczą o tym chociażby bieżące wydarzenia, ale forumowi krzykacze też dolewają oliwy do ognia. Ja też wychodzę z założenia, że do portfela nikomu zaglądać nie będę, a jeśli komuś nie odpowiada firma, to powinien ją zmienić, a nie marnować energię na wpisy w Internecie... Niedawno minęły mi dwa lata pracy w ŻAKU. Dwa lata wśród serdecznych ludzi, którzy okazali się dużym wsparciem w różnych sytuacjach oraz dwa lata przekazywania wiedzy słuchaczom tej szkoły. Ludziom młodym, którzy chcą zdobyć dobry zawód. Nie zamierzam im tego utrudniać.
    ReviewUserIcon
    Big

    11.04.2019 11:54

    Inne

    Pojęcia o których pisze nck459 - powołanie, godność, rozsądek - tu nie istnieją. Popieram opinie w 200 %
    ReviewUserIcon
    Wrrer

    07.04.2019 01:03

    Inne

    Wr. Złe się dzieje.
    ReviewUserIcon
    frenzi

    30.12.2018 23:10

    Inne

    Polecam pracę w żaku, jestem jak najbardziej zadowolona, to mój trzeci rok z Wami :)
    ReviewUserIcon
    madnes

    29.01.2019 10:18

    Inne

    To że Ty masz jakiś problem to nie znaczy, że dotyczy on wszystkich. Dobrze wiemy, że w żaku pracuje dużo zadowolonych osób
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.04.2019 08:50

    Inne

    Popieram. Ja pracowałam tam aż do emerytury i nigdy nie miałam żadnych przykrości. Uczniowie mnie lubili, sami do mnie przychodzili. Tak samo szefostwo
    ReviewUserIcon
    Ubudu Ubudu...

    02.04.2019 22:00

    Inne

    Teraz Ju będzie tylko LEPIEJ.. Nie ma 3 Kierowników długo pracujących, dyrektora regionalnego.. A są bankowcy, którzy znają się na rzeczy... A swoją drogą szkoda że nie ma z nami Panów Kierowników Regionu☹️

    Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.