Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Ela

uczestniczyłam online w kursie aktywizacja przyłózkowa bardzo interesujący i przydatny kurs

akuczma1@o2.pl

Super szkolenie. Polecam

Agata

Uczestniczyłam w kursie on-line: "Aktywizacja przylozkowa pacjenta z wykorzystaniem elementów gimnastyki osiowo-symetrycznej w 3 płaszczyznach jednocześnie SOS 3D-Metoda Hoppe ONLINE " , Pani która prowadziła kurs widać, że bardzo doświadczona w tym temacie, zajęcia tłumaczone rzetelnie, jeszcze wrócę do Was na kursy na pewno ! Polecam gorąco, Agata ????

Izabela T.

Uczestniczyłam w kursie online (Katowice) - Kadry i płace prowadzone przez Panią Anię Malinowską. Wszystkie zajęcia były prowadzone bardzo merytorycznie, sumiennie i zrozumiale. Czas podzielony na wykłady, ćwiczenia i zadawanie pytań. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten kurs i trafiłam na taką świetną prowadzącą. Polecam bardzo !

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Klient

Polecam kurs kadry , place , ZUS. Miła Pani która przekazuje dużo aktualnej wiedzy. Polecam z całego serca.

Wszystko profesjonalnie Pani Natalia Marczuk to super babka.

Daniel
@Ania

Polecam kurs z Panią Natalią.

Krzysztof

Kochani 100% z egzaminu praktycznego BHP ale to co piszą o kursie to prawda z Panią Natalią Marczuk . Byłem jej uczniem jak jeszcze uczyła w szkole Żak Tychy i byłem bardzo zadowolony miałem problem aby się przygotować do egzaminu i zadzwoniłem do Pani Natalii aby mi pomogła oczywiście zaprosiła mnie do siebie dała materiały wytłumaczyła jak i czego mam się nauczyć, sprawdziła moją wiedzę. W czerwcu podszedłem do egzaminu i napisałem go bardzo dobrze dzięki Pani Natalii dziś już mam uprawnienia a teraz jeszcze miła niespodzianka bukiet czerwonych róż na to ta Pani zasługuję . Jeszcze raz bardzo polecam i bardzo dziękuję za wszystko Pani Natalio. Pozdrawiam Krzysztof PS, Oby byli tylko tacy nauczyciele.

Dawid
@Krzysztof

Zajęcia super z Panią Natalią M. na kursie polecam.

Beata

Dziś skończyłam kurs instruktor praktycznej nauki zawodu i nie myślałam, że tak rzeczowo można go przeprowadzić w miłej atmosferze. Pani Natalia Marczuk prowadziła kurs na bardzo wysokim poziomie. Zachęcam wszystkich czas zapisać się na Pomoc nauczyciela przedszkola może spotkam się z Panią Natalią bardzo bym chciała.

Kazimierz

Chcesz się uczyć i mieć wiedzę to tylko do Pani Natalii Marczuk nie wiem z kąt Żak ją wziął ale to super wybór. Profesjonalna, kulturalna inteligentna, zaradna pomysłowa i Pomocna . Polecam wszystkim poznajcie ją sami. Pozdrawiam Kazik

Ernest

Profesjonalnie prowadzony kurs przez Panią Natalia Marczuk dużo istotnych informacji, rzeczowy, kompetentny, super przekazany POLECAM wszystkim. Pani Natalia to super nauczyciel. z tego co wiem to też Dyrektor. Pozdrawiam

Wiesław

Kochani skończyłem kurs z Panią Natalia Marczuk kurs pedagogiczny instruktor praktycznej nauki zawodu!!!!! Bardzo profesjonalna osoba, miła, kompetentna, szanująca każdego. Kurs był prowadzony na wysokim poziomie oby więcej takich wykładowców Polecam wszystkim.

BHP

Pozytywnie oceniam naukę na kierunku BHP w Puławach. Pan Łukasz przekazał nam naprawdę konkretną wiedzą. Dobrze, że są tacy profesorzy, którzy zarażają chęcią wiedzy z zakresu nauczanego przedmiotu. Na innych przedmiotach nie ukrywam, że ziewałam, ale Ocena ryzyka zawodowego oraz szkolenia w Pana wykonaniu to był sztos. Dziękuję za to.

@BHP

Jakie są opinie na temat opiekuna medycznego w Puławach. Warto robić, można się nauczyć czegoś na tym kierunku?

Jack
@BHP

Zgadzam się

Kursant

Super wykladowca

Patrycja

Polecam kurs Pierwsza Pomoc Przedmedyczna Wszystko jasno i klarownie wyjaśnione. Pani prowadząca kurs bardzo miła

Dawid S.

Z czystym sumieniem polecam kurs 'Kadry Płace ZUS' prowadzony przez Panią Annę Malinowską. Dawka wiedzy, która zastała nam przekazana w zaledwie 2 tygodnie od startu kursu przekracza wszelkie pojęcie. Nadal boli mnie głowa ;) Wszystko zostało przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób, zarówno wykłady jak i ćwiczenia. Pomimo natłoku pytań, pojawiających się w czasie zajęć, czy też popełnianych błędów, Pani w ogóle się nie denerwuje i odpowiada na wszystkie pytania w punkt i rzeczowo. Osobiście mam opory z uczeniem się suchej teorii, natomiast na tym kursie ilość wykonywanych ćwiczeń sprawia, że pomimo iż umysł oporny, to chłonie wiedzę niczym gąbka. Ćwiczenia są najlepszą formą nauki. I za to też dziękuję :)

Kinga Z

Dziś ukończyłam kurs online KADRY, PŁACE, ZUS prowadzony przez Panią Annę Malinowską. Wszystkim polecam !! Pani Anna ma dużą wiedzę i umie ją przekazać w sposób zrozumiały dla każdego.

Valentyna

Kurs "Podstawy księgowości przeprowadzone byly przez Anną Malinowską w sposób profesjonalny. Zajęcia przeprowadzony zostaly wyjatkowo starannie, wiedza z zakresu szkolenia przekazono była jasno i zrozumiale. Z przyjemnością będę polecić szkolą policealny "Żak".

Ewelina
@Valentyna

A ile czasu trwał ten kurs?

Kinga

Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie ' Kadry, płace i ZUS' z panną Anną Malinowską . Kurs bardzo fajny , zaciekawił mnie :) myślę o pójściu na podyplomówke pod tym kątem :))

Joanna
@Kinga

czytam forum i widzę, że jest dużo dobrych opinii o Pani Annie Malinowskiej. Czy ktoś z Państwa wie, jak się z tą Panią skontaktować? Chciałabym umówić się z Nią na indywidualny kurs z kadr i płac w kontekście zmian w Nowym Ładzie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Dziękuję.

Irena
@Kinga

Można wiedzieć, skąd czerpać więcej informacji o kursach, które oferują? Może jest jakaś strona czy coś w tym stylu?

Marzena
@Irena

Nie polecam słabo z kasą, płacą Nie na czas,brak wyposażenia w pracowniach, kombinacje alpejskie z godzinami.

Jan

Witam a jak jest w zaku odział zielona góra?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 26 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.