Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

AKow123

Uczęszczałam na kurs ONLINE - Kadry, Płace, ZUS i jestem niesamowicie zadowolona! Mimo krótkiego czasu, bo tylko 55 godzin zajęcia poprowadzone ciekawie, dużo wiadomości przekazanych, a sama Pani prowadząca - Pani Ania M. mega! Nawet nie wiem kiedy ten czas minął. Jeśli ktoś się zastanawia nad udziałem w takich zajęciach to szczerze polecam!

Jak

Mam pytanie jestem wykładowcą jak długo czekać trzeba na kasę cena 25 brutto za zajęcie zwala z nóg brak sal pomocy dydaktycznych porażka mój nadluszy okres oczekiwania na kasę 5 miesięcy....

Kuba
@Jak

Gdzie uczysz ?

ciekawy
@Jak

co za bzdury wygadujesz - pracuje tam już kilka lat, co do kwoty to się zgadzam - grosze, natomiast zawsze wynagrodzenie za poprzedni miesiąc jest wypłacane w następnym miesiącu, jeszcze nigdy się nie zdarzyło opóźnienie - 5 miesięcy oczekiwania ?????

@ciekawy

Również się zgadzam że nie ma takiego długiego czasu oczekiwania na pieniądze

Ciekawa

A mnie ciekawi jakie jest średnie wynagrodzenie sekretarza szkoły - bez premii, sama podstawa. Ma ktoś może taką wiedzę?

Ela
@Ciekawa

Najniższa krajowa, nie licz na więcej.

Julek
@Ciekawa

Cienko z płacą a wymagania jakbyś zarabiał miliony szkoda czasu na taką firmę naciągacze

Kaczoreskju

Jak wygląda może ktoś wie... Jak wygląda 1 zjazd w żaku? Inauguracja semestru i od razu jest nauka , czy jak ?

Xyz
@Kaczoreskju

Normalnie

gavrila157
@Kaczoreskju

U mnie było normalnie, sms wysyłali ze w tym dniu pod takim adresem sa zajęcia, na początku takie luźne lekcje, sa zadania i odrazu juz mówią o kartkówkach, które będą np w styczniu, jeśli chodzi o liste odnajdujesz sie podpisujesz ze jesteś, no i to sie liczy jako frekwencja, nauka wygląda dość luźno, kto chce to sie uczy, nie uczy sie to sie nie uczy, ale każdy semestr trzeba zaliczyć z każdego przedmiotu, przyda sie zeszyt i długopis, nie ma książek, chyba ze powiedzą ze trzeba. Jeśli chodzi o plan lekcji jest w zakładce aktualności.

Sara Kraków
@gavrila157

Ta szkoła to jakaś tragedia bylam w ciąży zagrożonej i tylko dla tego że zrezygnowałam nagle zaczęli mnie straszyć windykacja należności sądem wiedząc że jestem w ciąży mimo że poprawnie złożyłam wypowiedzenie stresem jaki powodowali właściwie całą ciążę urodziłam za wcześnie obecnie nadal mnie zastraszaja mimo że nie mają prawa dzisiaj złożyłam zawiadomienie z powodu art 191 kk jak kazał mi adwokat

Anzelm Bohatyrowicz+
@gavrila157

Fakt, wszystko prawda. Tylko trzeba chodzić, chociaż później nigdzie się nie wychodzi. Tacy sprinterzy xD

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dominika G.

Jestem zachwycona prowadzącą kursu pierwszej pomocy pediatrycznej P. Haliną Dec. Przemiła oraz kompetentna osoba na właściwym miejscu. Posiada ogromny zakres wiedzy, którym potrafi się podzielić. Jak najbardziej polecam szkolenie.

Jesska

Bardzo pouczający kurs kadry, płace i ZUS. Wybrałam opcje on line z racji elastycznego grafiku i jestem pod wielkim wrażeniem nauczania i nabytej wiedzy. Atmosfera na zajęciach bardzo sympatyczna, wszystko super tłumaczone, pomoc i profesjonalizm. Bardzo serdecznie dziękuję i polecam w 100% :)

Annnn

Polecam kursy Kadry Płace Zus. Przejrzysty sposób przekazania wiedzy, wytłumaczone w sposób zwięzły i trafiający do słuchacza. Kompetentny wykładowca Pani Anna - osoba przemiłą z dużą cierpliwością i empatia do wszystkich kursantów.

Sylwia

Brałam udział w kursie kadry, płace, zus prowadzonym przez panią Anię Malinowską. Szczerze polecam, ogrom wiedzy przez 2 tygodnie, pani Ania bardzo cierpliwa, udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania, nie było żadnego pośpiechu. Ten kurs to była przyjemność, polecam wszystkim i dziękuję ????

Karolina N

W piątek ukonczyłam Kurs Kadry Płace Zus prowadzony przez Panią Annę Malinowska. Jestem bardzo zadowolona Pani Ania ma przeolbrzymią wiedze na kazde zadane pytanie odpowiada od razu nie zastanawia sie . Ma niewiarygodną zdolność przekazywania zagadnień wszystko tłumaczy a co najwazniejsze podczas zajęc jest mnóstwo zadań praktycznych co wydaje mi sie jest bardzo ważnym elementem. Z czystym sumieniem polecam

BK
@Karolina N

Mam pytanie odnośnie kursu, jak wygląda egzamin końcowy u Pani Ani?

Kto pisze te pozytywne opinie, w Łodzi nie ma kto uczyć, biorą pieniądze za płatne kierunki i odwołują zajęcia jak już jest się na miejscu. Pobierają dotacje a nie uczą. To zostanie zgłoszone gdzie trzeba. Czas zmienić szkole. Omijajcie z daleka pięknie wygląda jak się zapisujesz ale potem już czar pryska. Niepoważni ludzie.

Prawda

Napewno nie chodziłeś na zajęcia i teraz tak piszesz

Sowa

Podaj kontakt do siebie?.

@Prawda

A ty prawda skończ z tym wypisywaniem bo z zapisków wynika że jesteś z Z.G. i zarzadzasz w oddziale Z. G.,co nie trudno się domyśleć i bronisz własnego tyłka a jak widać mimo obietnic, że od września będzie lepiej, że się dużo zmieni jest lipa ha ha ha..., hm... faktycznie zmienia się na gorsze. Brak kadry nauczycielskiej wszyscy dobrzy nauczyciele zrezygnowali osoby z sekretariatu odeszli i jak to wytłumaczysz wszyscy byli źli hm..., czy problem polega na nieracjonalnym zarządzaniu? Najpierw należy zacząć od siebie by oceniać innych i to radzę przemyśleć.

@Prawda obiektywna

Ja zarządzam? Jakąś pomyłka chyba ja obserwuje kto to tak negatywnie nakręca to wszystko jaki w tym jest cel? Działają sobie i super a jak komus to przeszkadza to niech się weźmie za robotę bo myślę że nikt nikogo do niczego nie zmusza

Jan
@Prawda obiektywna

Ja myślę że w ZG to ktos bardzo przeszkadza żeby było ok to jest ich podwórko ich zabawki jak komuś nie pasuje to nie musi tam być nie rozumie tych ludzi co tak piszą chyba że jest jakiś cel ?

@Prawda

Te twoje obserwacje jak widać w jedną stronę. Nikt nikogo nie nakręca tylko pisze prawdę a jeśli chodzi ci o cel, już piszę cel jest taki by szkoła " Żak" Z.G. funkcjonowała jak było dotychczas do końca roku 2021. Szkoła "Żak " była jedna z dobrze prosperującą, a co jest teraz? Proszę sobie zadać to pytanie i samemu na nie odpowiedzieć. Jak dla mnie koniec tematu. Mam prawo napisać prawdę i tyle w temacie.

@Prawda obiektywna

100% trafiona opinia. Nikt niczego nie nakręca, pisana jest prawda o nieudolności kadry zarządzającej. Od 2022r szkoła jest źle zarządzana i pomimo obietnic zmiany tego, nadal widzimy złe zarządzanie i nieudolną organizację w szkole, tracą na tym słuchacze, nauczyciele, nie pracownicy. Będą bronić swoich stołków. Każdy ma prawo powiedzieć prawdę. Jest źle w szkole i wszyscy to widzą. Trzeba coś zmienić, a nie obiecywać. Obiecanki cacanki przestały działać. Lepiej pomyśleć o zmianie kadry zarządzającej, która od miesięcy się nie sprawdza. Zasada " jakoś to będzie" szkodzi szkole i opinii o niej wśród słuchaczy i nauczycieli. To zły kierunek.

Jan
@Nikola Zielona Góra

Nie rozumie obiecanki cacanki? Jeżeli tak twierdzicie to czemu nikt nie przyjdzie z was? Zarządzać to takie proste nie rozumie

@Nikola Zielona Góra

Myślę że pani by się nadała czemu pani nie startuje i nie zmieni na lepsze nie rozumie psioczyć każdy umie ale na tym się kończy

@Jan

Każdy wie, że jedni mają predyspozycje i uczą się szybko, są zdolni, mają chłonny, lotny umysł, osobowość prawdziwego menadżera, po prostu nadają się do bycia Dyrektorem, a inni po prostu nie! W Zielonej Górze dyrekcja już od kilku miesięcy nie daje sobie rady i dlatego o tym piszemy. Nikt nikogo nie chce krzywdzić opiniami tutaj, bo stwierdzamy tylko fakty. Jak długo można być niekompetentnym i zwalać winę na wdrażanie się ? Dosyć już. Minęło kilka miesięcy i jest ciągle tak samo bez poprawy . Może przełożeni pomyślą o nowoczesnym zarządzaniu, dostosowanym do dzisiejszych czasów i potrzeb szkolnictwa, słuchaczy, nauczycieli oraz obecnego rynku edukacyjnego ZG, tak jak robiły to poprzednie Dyrektorki dobrze zarządzające szkołą i nikt na nie się nie skarżył przez lata. Nie odchodzili w takim tempie niezadowoleni słuchacze i dobrzy nauczyciele. Co do naszego przyjścia do pracy na stanowisko Dyrektora szkoły, @Janie, to najpierw musi pojawić się ogłoszenie o pracę, a potem można przyjść.... Tyle w temacie panie. Janie.

@Prawda

Po pierwsze . Nie ma ogłoszenia na Dyrektora szkoły w Zielonej Górze! Gdyby było, to można wystartować i zmieniać na lepsze. Po drugie. Ja też myślę, że nadaje się. @Prawda dziękuję za pozytywną opinię :) chociaż w tym temacie obie z @Prawda się zgadzamy. Tyle w temacie

Obserwator
@Nikola Zielona Góra

Z tego co wiem to jak narazie w zg to wszyscy są zadowoleni tak że co to za hejty są? Czy naprawdę komuś zależy na złej opini?

Prawdziwa opinia
@Obserwator

Pytałeś nas? To skąd wiesz, że wszyscy. Kto? Nie jesteśmy zadowoleni. My uczniowie, Nie! Z tego co słyszę między nami z rozmów sporo nauczycieli też nie. Bajki opowiadasz.

Karolina Kieszkowska

Świetna szkoła ukończyłam L.O. 3 letnie 6 semestrów ze zdaną Maturą. Polecam Centrum Nauki i Biznesu Żak Legionowo! Jestem bardzo zadowolona! ????Nauczyciele zawsze pomocni.Zleciało jak z bicza strzelił ????????Obecnie jestem obsolwentką szkoły policealnej kierunek BHP w między czasie realizuje Kurs ds. Terapii i uzależnień. Dzięki tej szkole podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Chciałbym podziękować Pani Dyrektor za dużo wsparcia, motywację i Pani wicedyrektor za wiarę w drugiego człowieka!

Kadra jest dobra...ma wysokie kwalifikacje zawodowe zak mało płaci i jest nie w porządku.

były nauczyciel Z.G.

Szkoła w Zielonej Górze przykra sytuacja- marnieje, traci na renomie i prawdę mówiąc "spada na psy". Nauczyciele, słuchacze odchodzą ze względu na przewlekły brak organizacji, brak informacji, bałagan i nieporadną "pracę" obecnej pseudo "kadry zarządzającej". Szkoda, że wszyscy dobrzy dyrektorzy odeszli, bo był porzadek z planem, sprawami dydaktycznymi i ogólną pracą szkoły. Po Nowym Roku przewlekle kuleje dydaktyka- ! kolejny miesiąc! Nie ma przepływu informacji, a dyrekcja ewidentnie nie orientuje się w podsatawowych tematach. W imieniu kadry nauczycielskiej, która już odeszła oraz tej, która dziś rozpatruje odejście, apeluję o szybką zmianę kadry zarządzającej i o powrót poprzednich porządków oraz dobrej organizacji pracy szkoły.

@były nauczyciel Z.G.

Bardzo zła praktyka szkoły Żak w Zielonej Górze. Brak realizacji planu, niedoświadczeni wykładowcy, zupełnie nie przygotowani. Zajęcia nie są realizowane w określonym terminie i podawane tuż przez planowanymi zajęciami. Zakres realizacji zajęci niezgodny za założeniami kursu. Szkoła zaskakująco nieprofesjonalna. Brak odpowiedzialności ze strony zarządu, za beznadziejne praktyki lekcyjne.

Obiektywna
@Marcin

Panie Marcinie proszę konkretnie napisać o jaki kierunek i przedmiot chodzi bo uważam, że nie powinno się wrzucać do jednego wora wszystkich nauczycieli. Jeżeli Pana zdaniem dyplomowani nauczyciele z wieloletnim stażem pracy na Uniwersytecie I szkole policealnej realizujacy tematykę zajęć zgodnie z programem nauczania są mało doświadczeni to może Pan zajmnie miejsce wykladowcy. Pozdrawiam :)

prawda
@Marcin

To o czym napisał @Marcin i @były nauczyciel to prawda o Zielonej Górze. Szkoda, że tak się dzieje w dalszym ciągu............ :(

@Obiektywna

Pani @Obiektywna jest nieobiektywna i mało zorientowana. Widać, że nie jest z Zielonej Góry, tylko z odległego miasta. Nie ma w Zielonej Górze nauczycieli akademickich z wieloletnim stażem i to wszystko o czym tutaj piszemy to prawda. Brak odpowiedniej realizacji zajęć to też prawda. Jestem nauczycielem i nie musze zajmować miejsca wykładowcy zwłaszcza za takie marne 19,70 brutto / h. Szkoła jest również źle zarządzana. Powinniście poważnie pomyśleć o zmianach w Zielonej Górze.

Były pracownik.
@były nauczyciel Z.G.

Prawda szczera prawda, brak słów na to co się obecnie dzieje. W weekendy brak nadzoru pedagogicznego, nie ma do kogo się zwrócić wciąż jesteśmy oklamywani przez pracowników sekretariatu że dyrektor będzie już jedzie jest godzina 15 i nikogo nie ma zastępcy tez nie ma szkoda słów bo szkoła dotychczas była na dobrym poziomie zresztą czas pokaże.

Jola

A ja myślę że to są brednie bo w Żaku ostatnio wielu dyrektorów się zmieniło i nie kojarzę by któraś była aż tak złośliwa. Z tego co wiadomo obie Panie które zrezygnowały same a miały do tego prawo mają się dobrze każda z nich ma prace na stanowisku kierowniczym i proszę o zaprzestanie obczerniania byłych osób zarządzających. Nowa Pani ma czas na wdrożenie i pozostawmy ten temat raz na zawsze bo jest to żałosne co piszecie.

Pok
@Marcin

A kto ci dziadu każe pracować za te marne 19.70 @nie rozumie co szkoła zak Cię zakula w kajdany? Sam przylazłem a teraz oczerniasz wszystkich jesteś (usunięte przez administratora)

Barbara
@Były pracownik.

A czy w weekendy Macie lepiej płatne?

Jula
@Barbara

Nie, nie jest lepiej płatne. Za pracę w weekend odbierasz dzień wolny w tygodniu.

@były nauczyciel Z.G.

Coś ty głupoty piszesz niewiem co bierzesz ale bierz po pół

Ex
@Jula

I to nie dowolny dzień odbierasz. Piątków nie możesz bo jest zakaz, a w poniedziałki jest (usunięte przez administratora) roboty. Nici z dłuższego weekendu.

@były nauczyciel Z.G.

Szczera nprawda dobrze napisane ktoś wiedział jak to wszystko ująć w całość. Przykre ale prawdziwe.

Były pracownik.
@były nauczyciel Z.G.

Dobrze napisane prawda 100%nadal nic się nie zmieniło.

Barbara
@Jula

A nie da się jakoś dogadać, aby ten dzień był normalnie płatny zamiast odbierania wolnego dnia? Bardziej by mi się kasa przydała niż wolny dzień...

@Barbara

Niestety, nie da się . Trzeba odbierać w tygodniu.

Super zajęcia z Panią Natalią M. potrafiła zinterpretować pracę tak jak moje życie. Gorąco polecam. :)

Sandra

Jestem po kursie Arteterapii z Panią Natalia i bardzo miło było mi się uczyć i pracować. Super zajęcia . Polecam.

klient123

Odnoszę wrażenie, że wiedza zdobyta na kursie to jedynie liźnięcie tematu. Zajęcia ciekawe, powiedziałabym że stanowią miłe wprowadzenie do interesującej mnie dziedziny, polecam mimo wszystko.

Patryk

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej bardzo fajny i merytoryczny. Dowiedziałem się wielu przydatnych informacji na temat ratowania życia, których wcześniej nie znałem. Zaimponowała mi wiedza jaką posiada Pani, która prowadziła kurs :) Gorąco polecam!

Kurs online z aktywizacji metodą Hoppe oceniam pozytywnie.

Katarzyna

Polecam kurs online Metoda Hoppe. Pani Halina przekazała wiedzę,rozchwiała wątpliwości odnośnie wprowadzenia metody do aktywizacji przyłòżkowej.

Kurs Online - wszystko ok. Prowadząca bardzo sympatyczna i kompetentna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 26 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.