opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 815 ocen
Opinie(2970)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)

Opinie(2970)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(43)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Żak jako Pracodawca
  • .
  • Gdzie jesteśmy
  • .
  • Dołącz do nas

O firmie

Żak jako Pracodawca

Gdzie jesteśmy

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Centrum Nauki i Biznesu Żak
Sosnowiec - Żak - Centrum Nauki i Biznesu

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    BHP Puławy

    17.01.2023 19:48

    Inne

    Super zostaliśmy przygotowani do zdania egzaminu zawodowego. Pan Łukasz świetny i merytoryczny nauczyciel. Super że nas prowadził. To taki prawdziwy opiekun wychowawca. Takich nauczycieli się zapamiętuje na długo.
    ReviewUserIcon
    Monika

    15.01.2023 19:20

    Inne

    Zapłaciłam za kurs kadry płace ZUS 700 zł. Kurs jest wart maksymalnie 100 zł. Czytanie ze skryptu, zrobienie kilku zadań i ściągnięcie dwóch programów do rozliczeń to wszystko co wchodziło w skład 55 godzin. Nie polecam, szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy na kurs który nie wnosi nic.
    ReviewUserIcon
    m81337

    13.01.2023 08:10

    Inne

    XD
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    09.01.2023 21:27

    Inne

    DLACZEGO w Legnicy nie ma nikogo do kontaktu podczas zajęć sobota/niedziela? Nie ma do kogo się zwrócić,o nic zapytać..Przy zapisie obiecywali inaczej... Mają za to przecież płacone...zgroza..
    ReviewUserIcon
    wiedząca

    10.01.2023 16:16

    Inne

    ponieważ nie mają płacone, to dodatkowy dzień wolny :)
    ReviewUserIcon
    Michał

    06.01.2023 11:54

    Inne

    Żak Kwidzyn , tragedia nie polecam nikomu . Niczego się nie nauczysz , warunki (usunięte przez administratora) , dyrektorka pożal się Boże, nawet wypowiedzieć się nie potrafi.
    ReviewUserIcon
    Nauczyciel

    22.10.2022 15:54

    Pracownik

    Witam, przestrzegam Kolegów i Koleżanki przed pracą w tym... centrum nauki. Pierwsza kwestia jaka mnie osobiście poruszyła, to sama kwota wynagrodzenia jaką oferują za godzinę pracy- po 16 latach nauki, certyfikatach, specjalizacjach ich stawka wyjściowa na koniec października 2022 wynosi ... 19,70 zł BRUTTO. Oczywiście oferują WYŁĄCZNIE umowę-zlecenie, na 4 kartki A4 z samymi obowiązkami, co jest śmieszne za taką kwotę a ponadto nie precyzują kiedy pieniądze zostaną wypłacone, w ich zapisach nie ma konkretnej daty, np. 20-tego każdego miesiąca. Ponadto, będąc specjalistą pewnej dyscypliny naukowej ale posiadając również ubezpieczenie z innego podmiotu a także uprawnienia pedagogiczne, uprawniające mnie do zatrudnienia w oparciu o Kartę Nauczyciela, kłamią w żywe oczy- mimo dostarczonych im dyplomów. Dlatego, potencjalnym klientom odradzam aby zatrudnili się w tej pseudoinstytucji. Panuje bałagan administracyjny, nie ma chętnych na ich szkoły/kursy- co wcale mnie nie dziwi ale też nie ma naiwnych nauczycieli- chyba poza mną... Ze względu bardziej na ideę pomyślałem sobie, że 2 dni w tygodniu mnie nie zbawią, chciałem uczyć bardziej dla idei, ale niestety po otrzymaniu pseudoumowy, myślę, aby odejść z tej instytucji... Nie polecam, moja opinia w skali od 1 do 5 -1/5
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    08.11.2022 07:35

    Pracownik

    Czyli podpisujesz dokumenty bez czytania ?? umowę o pracę, czy umowę kredytową w banku też podpisujesz bez czytania? a później żalisz się na forach na warunki ? no bądzmy dorośli
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2023 11:29

    Pracownik

    Zgadzam się bo tam tak jest sama prawda. Nauczyciele to maszynki do zarabiania na prezesa nic więcej jego interesują tylko pieniądze i wyniki. Zenada
    ReviewUserIcon
    !!

    05.01.2023 13:32

    Inne

    Zacznę od tego że Pani Józefa Sz nie nadaje się do pracy z ludźmi , tak antypatyczny niesprawiedliwa jak się na kogoś uwezmie nie ma szans na to słaby u niej skończył szkołę . Samo patrzenie na nią w człowieku wywołuje emocje przekazania , odpyta z czegoś innego niż jest w podręczniku , jak sama twierdz w pądereczniku są błędy tylko ona ma racje . I te jej nienawistne spojrzenia . Dla świetego spokoju odradzam komukolwiek póki ta Pani nie przejdzie na emeryturę mimo ze na oko wiek emerytalny ma już od bardz bardzo dawna . Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Największy błąd

    02.01.2023 21:29

    Inne

    Nie polecam żaka w Kwidzynie. Zapisałem się na początku października, ciągle zimno brak ogrzewania, częste braki światła, ciągle zmiany planu nigdy nie wiesz na 100,% jak masz zajęcia brak warunków i informacji a kasę biorą i dyr wyglądająca jak dziecko Adamsów a sale zajęć wyglądają jak po wojnie
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    21.12.2022 21:11

    Inne

    Chciałbym podzielić się swoją opinią, iż byłem zapisany na bezpłatny kierunek, w pierwszym semestrze wszystko odbyło się prawidłowo po czym po jego upłynięciu udałem się do sekretariatu w celu potwierdzenia jego płynności w następnym semestrze, oraz ze względu na to że doszły mnie słuchy że dany kierunek ma być płatny od następnego semestru chciałem potwierdzić te informacje. W sekretariacie udzielono mi i formacji, że pierwsze słyszą, że dany kierunek ma być płatny i że w następnym semestrze zachowana zostanie płynność. Mimo tego otrzymałem do podpisania umowę na kolejny semestr, po czym po fakcie okazało się, że numer umowy i kierunek na tej umowie jest inny niż na duplikacie umowy, który otrzymałem za pierwszym razem przy rozpoczęciu przygody z żakiem ( tak wiem mój błąd, że nie zwróciłem uwagi na to przy podpisie, ale nie w tym sedno) Po jakimś czasie otrzymałem pierwsze ponaglenie do zapłaty w którym numer umowy był jeszcze całkowicie inny niż na posiadanych już 2 duplikatach umów. Po danym zawiadomieniu niezwłocznie udałem się do sekreteriatu aby sprawę wyjaśnić, na miejscu usiłowano mi wmówić że będąc ostatni raz w biurze „ z wlasnej woli zapisałem się na 2 kierunek z tego powodu że chciałem się zastanowić, który kierunek będzie mi odpowiadać” a jak napisałem wyżej udałem się tam głównie aby mieć pewność, że kierunek jest darmowy. Po tej informacji niezwłocznie zażądałem rozwiązania wszystkich jakichkolwiek umów zawartych na moje imię i nazwisko nawet jeśli o nich nie wiem, przy czym Pani z sekretariatu na siłe próbowała mnie odwieźć od tej decyzji, końcem końców podpisałem 2 wypowiedzenia a wezwania do zapłaty otrzymuje do dziś z numerem umowy którego nie posiadam a przecież przy podpisaniu umowy zawsze jest wydawany duplikat, okazuje się że jednak o jakiejś umowie nadal czegoś nie wiem. Z całego serca odradzam w/w podmiot zwany szkołą, bardzo tam naciągają ludzi a moja historia jest jedną z nielicznych.
    ReviewUserIcon
    Jan

    22.12.2022 19:40

    Inne

    Normalne w tórym oddzile tak jest?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2022 11:51

    Inne

    Nie polecam. Oferują nieprofesjonalne zajęcia niskiej jakości za duże pieniądze. Sekretariat niekompetentny, centrala tym bardziej. Rozpatrują moje wypowiedzenie od 2 miesięcy i nadal muszę płacić. Skandal.
    ReviewUserIcon
    Ikselka

    22.12.2022 03:49

    Pracownik

    Serdecznie polecam!!! Znakomity kurs maturalny przede wszystkim wykładowcy ścisłych dają z siebie bardzo wiele. Ogrom wiedzy chłonie się w trakcie nauki. Żywy kontakt z profesorami i pomoc na każdymkroku. Polecam to bardzo dobre usługi. Jestem już po czwartej maturze i naprawdę bardzo chwalę!!!
    ReviewUserIcon
    J.C.

    18.12.2022 11:57

    Inne

    Odbyłam kurs online " Kadry płace zus" w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK i serdecznie polecam go innym, jak rownież rzetelnie i z zaangażowaniem prowadzącą Panią Annę Malinowską, oby więcej takich wykładowców:-)
    ReviewUserIcon
    Sara

    18.12.2022 11:51

    Inne

    Bardzo polecam zajęcia z kursu Kadry Płace ZUS. Zajęcia były bardzo ciekawe, Pani Anna Malinowska - wykładowczyni ma szeroką wiedzę w tym temacie i bardzo dobrze tłumaczy. Kurs jest naprawdę wart uwagi.
    ReviewUserIcon
    12J

    18.12.2022 11:32

    Inne

    Polecam Szkołę Żak w Jastrzębiu-Zdroju jeśli chodzi o kurs kadry płace i ZUS, Pani która prowadzi wykłady bardzo miła i pomocna :).
    ReviewUserIcon
    Ania34

    18.12.2022 11:27

    Pracownik

    Zajęcia prowadzone perfekcyjnie i bardzo zrozumiale , sprawnie
    ReviewUserIcon
    Joanna

    18.12.2022 11:23

    Inne

    Dzień dobry, Właśnie ukończyłam kurs Kadry ,Płace, ZUS prowadzony przez Panią Anię Malinowska. Bardzo polecam, mimo, iż kurs online to bardzo dobry kontakt z prowadzącą. Wysoka merytoryczność Pani Ani, cierpliwe podejście i tłumaczenie. Można naprawdę dużo wynieść ;)
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    18.12.2022 10:56

    Inne

    Właśnie ukończyłam kurs w Waszej szkole. Kurs KADRY PŁACE ZUS krótki ale bardzo intensywny. Nasza Wykładowczyni Anna Malinowska z dużym zakresem wiedzy i bardzo umiejętnym przekazem wiadomości. Dziękuję bardzo. Polecam! Naprawdę warto!!!
    ReviewUserIcon
    Sandra

    18.12.2022 10:49

    Kandydat

    Serdecznie polecam !!! Bardzo dobrze przeprowadzony kurs z kadr i płac, przede wszystkim Pani Anna Malinowska (wykładowca) wkłada bardzo dużo serca w swoją pracę przez co bardzo dużo wiedzy przyswaja się podczas samego kursu. Pełna komunikacja z wykładowca co też jest dużym plusem ponieważ w każdej chwili można uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania. Polecam i zachęcam do korzystania z usług szkoły.
    ReviewUserIcon
    M.J.

    18.12.2022 10:24

    Inne

    Bardzo polecam kurs Kadry, Płace, Zus online z Panią Anną Malinowską. Pani Ania potrafi w jasny, przejrzysty sposób wyjaśnić każde zagadnienie, a przy tym jest bardzo sympatyczną i wyrozumiała :)
    ReviewUserIcon
    Patrycja Bujny

    12.12.2022 21:27

    Inne

    Dobrze przemyślcie też zanim podpiszecie umowę na roczny platny kurs. 3 miesięczny okres wypowiedzenia za który trzeba płacić a w okresie wypowiedzenia nie można uczestniczyć w zajęciach.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Milionowa 21 93-105 Łódź

    NIP:7292597869

    KRS:0000254643

    http://zak.edu.pl
    Branża główna: Wynajem nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Patrycja Bujny

    12.12.2022 21:24

    Inne

    Kurs 10 miesięcy "Stylistka paznokci" Gdańsk nie polecam. Chyba że ktoś jest bardzo mocno elastyczny. Godziny zajęć podawane z bardzo małym wyprzedzeniem. W ofercie opisane, że głównie zajęcia praktyczne ale to nie prawda, minęły 4 miesiące a praktyki prawie wcale...
    ReviewUserIcon
    Sławko

    08.12.2022 20:23

    Pracownik

    Super przeprowadzony kurs.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    08.12.2022 20:23

    Inne

    Kurs w 100% spełnił moje oczekiwania. Prowadząca świetnie przygotowana, z wieloletnim doświadczeniem. Merytorycznie bez zarzutu.
    ReviewUserIcon
    Irena

    05.12.2022 00:57

    Inne

    Na jaki zarobki bym mogła teraz w Żaku liczyć jako Pracownik działu finansowego z wystawionego ogłoszenia? Plus chciałabym się upewnić, czy ono w ogóle jeszcze jest aktualne i czy przypadkiem się nie spóźniłam. Pozdrawiam ciepło.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    08.12.2022 10:13

    Pracownik

    to chyba pytanie do pracodawcy :)
    ReviewUserIcon
    PG

    03.12.2022 07:59

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z kursu przeprowadzonego przez Panią Annę Malinowską (Kadry, płace, ZUS). Dużo przydatnego materiału oraz naprawdę spora ilość zadań praktycznych. Gorąco polecam!
    ReviewUserIcon
    AP

    02.12.2022 20:20

    Inne

    Brałam udział w kurcie Kadry Płace ZUS. Serdecznie polecam. Dziękuję Pani Annie Malinowskiej, która z cierpliwością i optymizmem prowadziła kurs, za ogrom przekazanej wiedzy i cenne wskazówki oraz za wszystkie dodatkowe materiały. Dzięki pracy na programach i dodatkowych materiałach usystematyzowałam swoją wiedzę oraz zdobyłam nowe wiadomości. Myślę, że zdobyta wiedza bardzo przyda się w pracy i w życiu prywatnym. Bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    KATI

    02.12.2022 19:51

    Inne

    KADRY PŁACE ZUS ONLINE- WYKŁADOWCA- ANNA MALINOWSKA BARDZO DOBRZE PRZEPROWADZONY KURS, SZEROKI ZAKRES WIADOMOŚCI PRZEKAZANY W CZYTELNY I RZETELNY SPOSÓB. WYKŁADOWCA SUMIENNY, POMOCNY. BARDZO POLECAM, Z PEWNOŚCIĄ SKORZYSTAM JESZCZE Z KURSU PROWADZONEGO PRZEZ PANIĄ (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hanna

    02.12.2022 19:50

    Inne

    Wykłady przeprowadzone profesjonalnie. Wykładowca posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Materiał kursu przekazany bardzo jasno i przystępnie. Polecam
    ReviewUserIcon
    Karolina

    02.12.2022 19:45

    Inne

    Właśnie skończyłam kurs Kadry, Płace, ZUS prowadzony przez Panią Annę Malinowską. Gorąco polecam!
    ReviewUserIcon
    EK

    02.12.2022 19:43

    Inne

    Polecam kurs Kadry i Płace online przeprowadzany przez Panią Annę Malinowską. Dużo wiedzy w praktyce - mimo że w trybie online ,nie tylko sucha teoria. Rzeczowo i na temat.
    ReviewUserIcon
    gosia

    02.12.2022 19:36

    Inne

    Polecam Kurs Kadry i Płace prowadzony przez p. Annę Malinowską . Bardzo duża wiedza wykładowcy materiał przedstawiony w sposób zrozumiały poparty przykładami. Bardzo się cieszę że mogłam wziąć udział w takim szkoleniu . Polecam :-)
    ReviewUserIcon
    JW

    01.12.2022 16:57

    Inne

    Polecam serdecznie kurs Kadry i Płace prowadzony przez p. Annę Malinowską. Dobrze wykorzystany czas, ogromna cierpliwość, fachowość, wiedza i doświadczenie. Dziękuję raz jeszcze.
    ReviewUserIcon
    Beatka

    29.11.2022 20:08

    Inne

    Tragiczna szkoła. Począwszy od zaopatrzenia: jest 0 na dzień mojego kursu nie przyszła dostawa i nie było wystarczającej ilości materiałów dla wszystkich kursantów musieliśmy się nimi przerzucać. Nauczyciel nic nie robił, jak musiał wstać pomóc z wielką niechęcią. Dyrekcja kilkakrotnie mnie okłamała i wymijała się od sensownych argumentów przez co nie mogę uzyskać reklamacji. Wszystkiego z kursu mogłam nauczyć się sama w domu i miałabym chyba większy poziom wiedzy. NIE POLECAM. omijajcie tę szkołę szerokim łukiem!!
    ReviewUserIcon
    Kuba

    30.11.2022 08:39

    Pracownik

    Który oddział ?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    28.11.2022 10:13

    Inne

    Polecam ŻAK bardzo cieszę się że trafiłam właśnie na tą szkołę. Bardzo dobra kadra, miła i pomocna. Zajęcia konkretne, godziny dostosowane do kursanta. Ja osobiście polecam :) dziękuję za ten wspólny czas.
    ReviewUserIcon
    Fan

    28.10.2022 06:59

    Kandydat

    Dodaje merytoryczna odpowiedź administrator kasuje niewygodne odpowiedzi szkoda czasu na pisanie wiadomo co się dzieje w szkole Żak nie polecam zarządzanie w Zielonej Górze tragedia czy łódź tego nie widzi czy udaje? Że jest wszystko ok?
    ReviewUserIcon
    Czylenik

    25.11.2022 09:45

    Inne

    A za czasów starej dyrekcji było dobrze? Zajęcie nie odbywały się wgl , atmosfera nerwowa, dyrektorka wszystko załatwiała ciastem i kawa, nic nie grało czlaosik się czuł jak w oborze a nie w szkole!
    ReviewUserIcon
    Lidia

    19.11.2022 17:05

    Pracownik

    Super kurs bardzo dużo praktycznych spraw Polecam
    ReviewUserIcon
    Asystent rodziny

    24.11.2022 22:03

    Inne

    Masz rację, mieliśmy super kurs asystenta rodziny. Pan Łukasz przekazał mnóstwo praktycznej wiedzy. Lidziu brakuje mi tych spotkań online Tobie też?
    ReviewUserIcon
    Zarobki

    21.11.2022 20:51

    Kandydat

    Jaka jest stawka godzinowa dla prowadzących?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    22.11.2022 09:47

    Pracownik

    taka jaką sobie wynegocjujesz
    ReviewUserIcon
    iekawy2

    23.11.2022 09:25

    Inne

    to jaką sobie wynegocjowales?
    ReviewUserIcon
    xyz

    21.11.2022 20:25

    Kandydat

    na jakie obecnie zarobki może liczyć nauczyciel w tej szkole?
    ReviewUserIcon
    Prawda

    22.11.2022 17:13

    Pracownik

    Na takie że na chleb zarobisz oni ci połowę zapłacą z tego co dostają dotacje na nauczyciela 35zl podziel na pól
    ReviewUserIcon
    BHP

    21.11.2022 20:45

    Inne

    Polecam!
    ReviewUserIcon
    lublin

    21.11.2022 20:24

    Inne

    Jak oceniacie oddział Żaka w Lublinie? Kadra, atmosfera, zajęcia?

    Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.