Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Mariusz

DLACZEGO w Legnicy nie ma nikogo do kontaktu podczas zajęć sobota/niedziela? Nie ma do kogo się zwrócić,o nic zapytać..Przy zapisie obiecywali inaczej... Mają za to przecież płacone...zgroza..

wiedząca
@Mariusz

ponieważ nie mają płacone, to dodatkowy dzień wolny :)

Żak Kwidzyn , tragedia nie polecam nikomu . Niczego się nie nauczysz , warunki (usunięte przez administratora) , dyrektorka pożal się Boże, nawet wypowiedzieć się nie potrafi.

!!

Zacznę od tego że Pani Józefa Sz nie nadaje się do pracy z ludźmi , tak antypatyczny niesprawiedliwa jak się na kogoś uwezmie nie ma szans na to słaby u niej skończył szkołę . Samo patrzenie na nią w człowieku wywołuje emocje przekazania , odpyta z czegoś innego niż jest w podręczniku , jak sama twierdz w pądereczniku są błędy tylko ona ma racje . I te jej nienawistne spojrzenia . Dla świetego spokoju odradzam komukolwiek póki ta Pani nie przejdzie na emeryturę mimo ze na oko wiek emerytalny ma już od bardz bardzo dawna . Nie polecam

Największy błąd

Nie polecam żaka w Kwidzynie. Zapisałem się na początku października, ciągle zimno brak ogrzewania, częste braki światła, ciągle zmiany planu nigdy nie wiesz na 100,% jak masz zajęcia brak warunków i informacji a kasę biorą i dyr wyglądająca jak dziecko Adamsów a sale zajęć wyglądają jak po wojnie

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nie polecam

Chciałbym podzielić się swoją opinią, iż byłem zapisany na bezpłatny kierunek, w pierwszym semestrze wszystko odbyło się prawidłowo po czym po jego upłynięciu udałem się do sekretariatu w celu potwierdzenia jego płynności w następnym semestrze, oraz ze względu na to że doszły mnie słuchy że dany kierunek ma być płatny od następnego semestru chciałem potwierdzić te informacje. W sekretariacie udzielono mi i formacji, że pierwsze słyszą, że dany kierunek ma być płatny i że w następnym semestrze zachowana zostanie płynność. Mimo tego otrzymałem do podpisania umowę na kolejny semestr, po czym po fakcie okazało się, że numer umowy i kierunek na tej umowie jest inny niż na duplikacie umowy, który otrzymałem za pierwszym razem przy rozpoczęciu przygody z żakiem ( tak wiem mój błąd, że nie zwróciłem uwagi na to przy podpisie, ale nie w tym sedno) Po jakimś czasie otrzymałem pierwsze ponaglenie do zapłaty w którym numer umowy był jeszcze całkowicie inny niż na posiadanych już 2 duplikatach umów. Po danym zawiadomieniu niezwłocznie udałem się do sekreteriatu aby sprawę wyjaśnić, na miejscu usiłowano mi wmówić że będąc ostatni raz w biurze „ z wlasnej woli zapisałem się na 2 kierunek z tego powodu że chciałem się zastanowić, który kierunek będzie mi odpowiadać” a jak napisałem wyżej udałem się tam głównie aby mieć pewność, że kierunek jest darmowy. Po tej informacji niezwłocznie zażądałem rozwiązania wszystkich jakichkolwiek umów zawartych na moje imię i nazwisko nawet jeśli o nich nie wiem, przy czym Pani z sekretariatu na siłe próbowała mnie odwieźć od tej decyzji, końcem końców podpisałem 2 wypowiedzenia a wezwania do zapłaty otrzymuje do dziś z numerem umowy którego nie posiadam a przecież przy podpisaniu umowy zawsze jest wydawany duplikat, okazuje się że jednak o jakiejś umowie nadal czegoś nie wiem. Z całego serca odradzam w/w podmiot zwany szkołą, bardzo tam naciągają ludzi a moja historia jest jedną z nielicznych.

Jan
@Nie polecam

Normalne w tórym oddzile tak jest?

Nie polecam. Oferują nieprofesjonalne zajęcia niskiej jakości za duże pieniądze. Sekretariat niekompetentny, centrala tym bardziej. Rozpatrują moje wypowiedzenie od 2 miesięcy i nadal muszę płacić. Skandal.

Ikselka

Serdecznie polecam!!! Znakomity kurs maturalny przede wszystkim wykładowcy ścisłych dają z siebie bardzo wiele. Ogrom wiedzy chłonie się w trakcie nauki. Żywy kontakt z profesorami i pomoc na każdymkroku. Polecam to bardzo dobre usługi. Jestem już po czwartej maturze i naprawdę bardzo chwalę!!!

J.C.

Odbyłam kurs online " Kadry płace zus" w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK i serdecznie polecam go innym, jak rownież rzetelnie i z zaangażowaniem prowadzącą Panią Annę Malinowską, oby więcej takich wykładowców:-)

Sara

Bardzo polecam zajęcia z kursu Kadry Płace ZUS. Zajęcia były bardzo ciekawe, Pani Anna Malinowska - wykładowczyni ma szeroką wiedzę w tym temacie i bardzo dobrze tłumaczy. Kurs jest naprawdę wart uwagi.

12J

Polecam Szkołę Żak w Jastrzębiu-Zdroju jeśli chodzi o kurs kadry płace i ZUS, Pani która prowadzi wykłady bardzo miła i pomocna :).

Ania34

Zajęcia prowadzone perfekcyjnie i bardzo zrozumiale , sprawnie

Joanna

Dzień dobry, Właśnie ukończyłam kurs Kadry ,Płace, ZUS prowadzony przez Panią Anię Malinowska. Bardzo polecam, mimo, iż kurs online to bardzo dobry kontakt z prowadzącą. Wysoka merytoryczność Pani Ani, cierpliwe podejście i tłumaczenie. Można naprawdę dużo wynieść ;)

Grażyna

Właśnie ukończyłam kurs w Waszej szkole. Kurs KADRY PŁACE ZUS krótki ale bardzo intensywny. Nasza Wykładowczyni Anna Malinowska z dużym zakresem wiedzy i bardzo umiejętnym przekazem wiadomości. Dziękuję bardzo. Polecam! Naprawdę warto!!!

Sandra

Serdecznie polecam !!! Bardzo dobrze przeprowadzony kurs z kadr i płac, przede wszystkim Pani Anna Malinowska (wykładowca) wkłada bardzo dużo serca w swoją pracę przez co bardzo dużo wiedzy przyswaja się podczas samego kursu. Pełna komunikacja z wykładowca co też jest dużym plusem ponieważ w każdej chwili można uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania. Polecam i zachęcam do korzystania z usług szkoły.

M.J.

Bardzo polecam kurs Kadry, Płace, Zus online z Panią Anną Malinowską. Pani Ania potrafi w jasny, przejrzysty sposób wyjaśnić każde zagadnienie, a przy tym jest bardzo sympatyczną i wyrozumiała :)

Patrycja Bujny

Dobrze przemyślcie też zanim podpiszecie umowę na roczny platny kurs. 3 miesięczny okres wypowiedzenia za który trzeba płacić a w okresie wypowiedzenia nie można uczestniczyć w zajęciach.

Patrycja Bujny

Kurs 10 miesięcy "Stylistka paznokci" Gdańsk nie polecam. Chyba że ktoś jest bardzo mocno elastyczny. Godziny zajęć podawane z bardzo małym wyprzedzeniem. W ofercie opisane, że głównie zajęcia praktyczne ale to nie prawda, minęły 4 miesiące a praktyki prawie wcale...

Sławko

Super przeprowadzony kurs.

Gosia

Kurs w 100% spełnił moje oczekiwania. Prowadząca świetnie przygotowana, z wieloletnim doświadczeniem. Merytorycznie bez zarzutu.

Irena

Na jaki zarobki bym mogła teraz w Żaku liczyć jako Pracownik działu finansowego z wystawionego ogłoszenia? Plus chciałabym się upewnić, czy ono w ogóle jeszcze jest aktualne i czy przypadkiem się nie spóźniłam. Pozdrawiam ciepło.

ciekawy
@Irena

to chyba pytanie do pracodawcy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 25 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.