Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Alicja

@Kędy, co jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w Gamet S.A.?

Kędy

To firma poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa (prawo- łysego) i obowiązki (obowiązki- łysego). Przez lata pracy dane mi było poznać zarządzającego Pana kierownika łysego , bo nie jest pozamykany tylko wyzywajaco otwarty i mocno krzykliwy w swoim gabinecie i poza nim. W trakcie mojej kariery doświadczyłem wielu sytuacji, po których mogę kierownika łysego pozytywnie ocenić ( zawsze wszędzie go słychać zero stresu i mobbingu). Tak jak pisałem , to sprawny kierownik bo rozwija firmę z roku na rok. Ten rozwój widać było po inwestycjach w swoich pracowników ( klan rodzinny zaczynając od królowej itd.). Zresztą, nadal utrzymuję stały kontakt z kilkoma pracownikami. Nigdy nie warto palić Pana kierownika łysego....

Alicja

@w górę oprócz tego firma poszukuje jeszcze Manager ds. Eksportu :)

w górę

szukają technologa i kontrolera jakości ; kto się zwolnił?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
T

Inlovewith- Zapomniałeś dopisać+ Pani Prezes BB.

były

Czyżby znowuż SPRZEDALI Gamet innemu właścicielowi??

były

A łysy jeszcze jest? Bo podobno miał iść do knkurencji? A co do donosicielstwa to święta prawda. Ten zakład jest sławny na cały Toruń.

Gość,

z Gametu to się ludzie zwalniają...

ad/hd
@Gość,

oj nie tylko tam chociaz tu macie pierwsza lige mobbingu, chamstwa i donoscielstwa. Czasem sie zastanawiam jak by byly traktowane te szmaty w innych zakladach ktore tu z kazdym gownem leca do przelozonych.

były murzyn
@ad/hd

wszedzie indziej sa do odstrzału po pierwszej akcji. Dla tego dziadostwa nie ma miejsca w innych zakladach. Za donosicielstwo ludzie potrafia zrobic innym pieklo Podobno łysy odchodzi do konkurencji

goniec
@były murzyn

Jest donosicielstwo, bo przelożeni na tym bazuja. Nie ma znaczenia czy kapuś powie prawde, czy tylko zmysloną historyjke, ma plusa! A pomówiony ma przechlapane, nawet nie moze sie obronić, bo szef stoi na stanowisku ze " ja mówię ty słuchsz" tak bylo z brygadzistka gwinciarek, podkablowali, nagadali niestworzonych historyjek i kobitka wyleciala! Nikomu nie chcialo sie sprawdzić czy to prawda!

WxWdt

A jak wygląda praca w eksporcie? jakie warunki finansowe? podstawa + premia?

Sławek

Jak tam w Gamecie chciałem złożyć papiery na produkcje w Toruniu ale kim rozmawiam to nie polecają.Pomóżcie.Na jaki dział najlepiej trafić.Jakie zarobki.Dzięki za szczere odpowiedzi.

xyz
@Sławek

A co umiesz, że chcesz sobie wybrać dział?

edek

Export Sales Manager na rynek niemiecki jest potrzebny u nich.

fff

A jak jest na polerowaniu ?

Pracowałem kilka lat w Gamecie, dużo doświadczyłem tego co się tam dzieje. Jak dla mnie pakownia to jeden z najbardziej stresujących działów. Nikt Ci niczego nie pokaże, nie wytłumaczy... Liczą się tylko minutki. Jak się nie wyrobisz w czasie to ni dostaniesz premi

ytty

I co jakieś podwyżki dali.Myślę że wszystko idzie ku dobremu.

Mr D

Zrobiłem to samo i jednego czego żałuję to to, że nie zrobiłem tego wcześniej, dużo wcześniej. Pozdrawiam

Mr D

Zrobiłem to samo i jednego żałuję, że nie zrobiłem tego kilka lat wcześniej. Pozdrawiam

kolo bolo

Marian się zwolnił drugi raz i drugi raz z tego samego powodu

kr

Tusik ale tu chodzi o Gamet w Toruniu a nie o Wrocław.Jakbym chciał we Wrocławiu szukać to bym tutaj nie pytał.

kr

Jedki a skąd masz info że płacą na cnc 15-18 pln.Z tego co się dowiedziałem to mniej.Tez jestem zainteresowany pracą na cnc.To są stawki na produkcji?

suzan

No i nie ma pana p.

władek
@suzan

A dlaczego odzszedł?

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.