Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

LOL

Prezes(usunięte przez administratora) to dobry człowiek.Pomaga pracownikom,wprowadza ulepszenia,dba o czystość pomieszczeń.Bardzo Pana PREZESA (usunięte przez administratora) lubią jego pracownicy,takich ludzi na stanowisku Prezesów powinno być więcej.Piastując tak wysokie stanowisko jest osobom bardzo skromną i uczynną.

niesamowita

Z wami nie ma co w tajemnicy rozmawiać bo wy same konfidenci jesteście miałam z wami doczynienia wiec wiem jacy tempi i podli jesteście,z drobnostką lecicie do (usunięte przez administratora) :) Śmiać mi się z was chce :) i z całego tego (usunięte przez administratora) Pozdro

będę rozmawiać z chętnymi. Tylko w tajemnicy , bo by zwolnili was!

BYŁY PRACOWNIK

musicie załozyc związki zawodowe! Inaczej beda was (usunięte przez administratora)przypadkowi kierownicy io ich przełozeni. Ruszcie sie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
Leszno
cięzki temat !!!

wow , z czystej ciekawości wszedłem i doznałem ciężkiego szoku.Współczucia... nawet jeśli ktoś troszeczkę to wyodrębnił to i tak jeśli podzieli się na pól, to daje czysty obraz \" nazwijmy to zakładu produkcyjnego, mam na myśli (usunięte przez administratora) . Dlaczego to tak długo trwa ??? Ludzie może tam jest brak solidarności ??? wśród pracowników???? klaty do przodu i dacie rade!!!! trzymam kciuki

taka ona

Nic niemow o tych inwentaryzacjach co roku ku... to samo ogrzewanie na gaz ból głowy czerwone oczy złe samopoczucie jak sie (usunięte przez administratora) to zgłosze tam gdzie trzeba bo wkońcu dojdzie do tragedii !!!Oszczędnosci szukają i ludzi gazem ogrzewaja hahah

niezwyczajna

No ja przecież mówiłam jaki tam jest (usunięte przez administratora) pracowałam tam kupę czasu.... i żałuję że wg na dzień dobry się nie zwolniłam i (usunięte przez administratora)za 980 zł.A jak czasem widzę ludzi pracujących tam jeszcze to śmiać mi się chcę że są tacy głupi i naiwni że dorabiają ten zakład jeszcze.... tam tylko dostają umowę na stałe same przy (usunięte przez administratora) asy i konfi ...!!! A jeszcze 1 miłej inwentaryzacji w zimnych magazynach i siedzenia do nocy :) i trucie się nieszczelnym ogrzewaniem na Gaz :) Ludzie ruszcie głową co oni z wami tam robią!!!!!!

gandzior

gamet to (usunięte przez administratora) dno, zgadzam sie z innymi ludzmi ktorzy wypowiadali sie na temat (usunięte przez administratora) w tej firmie. tak tam to jest na porzadku dziennym, kierownictwo traktuje pracownikow jak psy, komus nie pasuje ? znajdzie sie kilku innych na twoje stanowisko. a co do wynagrodzenia ? to nie wiem czy jest tu o czym pisac. niby sa roznorodne premie ktorych jakos nie widac w dzien wyplaty .no i jeszcze pozostaje watek przymusowych sobot ale przemilcze to. (usunięte przez administratora) brak szacunku i (usunięte przez administratora) charakterysyczne cechy dla firmy o nazwie GAMET

co za idiota

pracowac w normalnym zakładzie pracy (usunięte przez administratora)? a czemu ludzie w reaalu sie nie wypowiadaja?to chyba oczywiste ze sie boja bo to ich chleb i do tego jedyny...chleb do ktorego sa zmuszeni nie majac innych mozliwosci...lepiej zgodzic sie zostac (usunięte przez administratora)m za grosze nic nie miec nic ale to nei zmienia faktu ze to skandal...jak tego nioe rozumiesz i ich bronisz to znaczy ze pewnie zwyczajny konfident jestes i tyle...pozdrawiam

mmmmmmm

ktoś konkretnie powie jak jest w tej kontroli jakości, jak kierownik i reszta pracowników , powiem Wam pracy nie ma w Toruniu

?

Ale Gamet to nie tylko magazyny i produkcja....

była pracownica :D

Fobik szukaj sobie gdzie inndziej pracy bo co do Gametu to tam jest wielki syf.... (usunięte przez administratora) a Płaca hahaha śmieszna dostaniesz nie cały 1000 zł i się ciesz że tyle dostałeś....a kierownictwo będzie cię traktować jak psa.... umowę będą ci dawać co miesiąc i tak będzie się ciągnęło w nie skończoność..... Psychike ci zrypią niesamowicie i nie tylko bym bardzo dużo napisała na temat tego zakładu ale za dużo by było do pisania.Pozdrawiam wielkich Gameciazy elo

Fobik

Hey! Skoro tak psioczycie na tą firmę. To czy rzeczywiście jest tak źle w tej firmie ? Wyleczyłem się z fobii społecznej i po przeczytaniu tych opinii trochę się wa (usunięte przez administratora) starać się o pracę w Gamecie

ja tam juz nie pracuje ale w sadzie bym miala duzo do powiedzenia jak co to moge byc swiadkiem.pozdrawiam

Zygmunt

A jak jestem po zawodówce, to co? Hańba? Czy docent, magister nie może być (usunięte przez administratora)? Może. Tak jak magazynier. Ważne że lubię robić co robię. A jak Wy, odważniaki. Jeżeli nie podoba w Gamecie, to kto was tam trzyma? Coś mi się wydaje że lubicie się (usunięte przez administratora) i tyle. A jeszcze jak ktoś za to płaci... Nie rozumiem dlaczego nikt z was nie powie otwarcie jakiemuś przełozonemu że cos mu się nie podoba? Jak można nazwać taką osobę która jest "odważna" tylko anonimowo (zresztą tylko jej się tak wydaje). A (usunięte przez administratora) w poprzednich postach? To takie prawe i OK ? A co do lodów dzieciaki, to sami sobie zróbcie nawzajem. Sami wybierzcie czy anonimowo. Czekam na relację z tego eksperymentu. A jeżeli ktoś chce porozmawiać w realu to nie widzę przeszkód. W długi weekend będę w Toruniu.

myszka miki

sam fakt ze osoby z biura wchodza na forum i to czytaja to przynajmniej smieszne, chyba im sie nudzi lub jeszcze gorzej..

zygmus

jestem fizyczny czy umysłowy? umysłowy !! dobrze wiec kogo dzisiaj sledzić i (usunięte przez administratora)? aa ja przecież nie musze, juz nie, przepraszam, ide napic sie mleczka

Zygmunt

No to widzę że poziom tej "dyskusji" się podnosi. Pojawiły się argumenty i (usunięte przez administratora) z tych wypowiedzi zostało. Tak przewidywałem. Dlatego macie jak macie. Tak też było w większości innych wypowiedzi na tym portalu. Naprawdę dobra rada: jeżeli jesteś "fizyczny" nie rób z siebie "inteligenta" bo stajesz się żałosny.

luna salgado

Własciwie mam pytanie, uważacie że kiedyś dostanie ktoś dodatek za nie palenie? czy moze trzeba zaczac palic jeszcze bardziej?

gameciak

ten zaklad chyba nigdy sie nie zmieni... z miesiaca na miesiac coraz wiecej pracy a wyplata ta sama (najnizsza krajowa) , zero organizacji i planowania wynika z braku wykształcenia "pokoju zwierzeń" Ludzie tylko z tamtad uciekaja bo tu mozna sie tylko garba dorobic...

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.