Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

new worker

Niestety wszystko zależy do jakiego teamu się trafi, są takie, że chodzenie do pracy jest przyjemnością, jest dużo pracy, ale mili ludzie sprawiają, że nie ma stresu, ale jak się źle trafi, to na prawdę jest ciężko. Praca ogólnie bardzo monotonna, mało rozwojowa, jedyne plus, że jest bardzo duży kontakt z językiem angielskim i można się trochę w nim podszkolić.. pozdro!

love

Nic tylko rzucic wszystko i pracowac w corpo ;-)

king

Mam wrażenie ze w tej firmie nie masz nic do powiedzenia, jesteś trybikiem w machinie bo to korpo a nie każdy lubi taki klimat... zgadzacie się?

steffi
@king

Korporacja to dobrze naoliwiona maszyna. Ludzie musza sie dostosowac do tego srodowiska. Generalnie, praca jest dla ludzi pracowitych i majacych poniekad urzednicza mentalnosc. Tacy czuja sie tu doskonale. Ludzie ponadprzecietni sa czesto sowicie nagradzani - nagrody po 3000-5000 zl za znaczace usprawnienie procesu (napisanie makr w VBA ktore zredukuja proces tworzenia raportow z 3 dni do 5min), wolny dzien albo koszyk z owocami :) State Street to dobry start dla studentow i absolwentow. Goraca polecam. Steffi

killbill

Czy trudna i stresująca jest praca na stanowisku Fund Accountant?

administrator
@killbill

odpowiedz jest na forum. Prosze czytac posty z poprzednich stron bo będe zmuszony usuwac takie pytania i blokować wasze adresy IP.

typowe rekrutacyjne

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

ale super! :-)

felice

Ile oni placą za referrala w sumie bo nawet nie wiem :)

@felice

za referala dostaje sie 3000zl brutto czyli wychodzi ok. 2000zl netto Jestem gotów podzielić się bonusem 50-50 osoby którym zależy proszę pisać na maila : stejt.krakow@tlen.pl :-)

stejt.krakow

i jeszcze jedno. Nie ma żadnych warunków wstępnych. Jeśli ktoś chce tylko materiały a nie chce polecenia to ok. Jestem również gotów podzielić się bonusem np. 50-50 (czyli po ok.1000zl na głowę). Jeszcze raz...osoby którym zależy proszę pisać na maila : stejt.krakow@tlen.pl :-)

meziaa
@stejt.krakow

Do stejt.krakow : Widze, ze admina masz po swojej stronie. Przestan spamowac moją poczte i przepraszac. Juz nie potrzebuje twojego nedznego polecenia i materialow, ktore btw sa miernej jakosci.

refferall

jeśli ktoś nie ma jeszcze referala swojego i takiego potrzebuje, proszę pisać na maila: refferall@o2.pl :-) dołączam materiały do rozmowy :-)

konrad

Na jakim poziomie minimalnie muszę władać angielskim w tej pracy?? Prosze o odp, czy pracuje się tylko po angielsku i czy jest to trudne??

administrator
@konrad

odpowiedz jest na forum. Prosze czytac posty z poprzednich stron bo będe zmuszony usuwac takie pytania.

konrad

Jaki poziom języka ang jest wymagany w pracy?

nowaA

Powiedzcie mi, bardzo proszę, czy State Street odzywa się od razu po złożeniu aplikacji, czy może zdarzyło się Wam tak, że zadzwonili pierwszy raz powiedzmy po tygodniu? :) Do mnie od 6 dni się nie odzywają, miałam osobę polecającą, dość dobre CV i zastanawiam się czy odpadłam w przedbiegach czy po prostu faktycznie teraz ludzie masowo składają CV i ze względu na to proces się wydłuża? :) Pozdrowienia!

@nowaA

Raczej mają natłok CV dlatego poczekaj jeszcze, czasem po 2 tygodniach mogą się odezwać... tego nie da się przewidzieć.

małaaaa
@nowaA

tak, ja rozmowe telefoniczną miałam jakoś dopiero po 5 dniach a teraz czekam na telefon z biura już około tygodnia. Masakra jakaś~!

jack

nie mam referrala każdy musi miec?

aaaaaaa

a twoj refferal ci nie podał pytań??

jack

W srode mam rozmowę w biurze i szczerze mówiąc czytałem te materiały ale z tego co ludzie mówią nie można niczego być pewnym... czego więc mogę się spodziewać, wykształcenie, doświadczenie to wiem, ale pytają np. ile to jest 30 % z 300 po ang ? lub gdzie widzisz się za 5 lat??

hgg

To sie narobilo :-)

pracownik State

Pracuję w stejcie od kilku lat. Mam pytania i materiały. Jesli ktos potrzebuje mam tez wtyczke w dziale kadr, ktora pomoze w rozmowie za niewielka opłatą. proszę pisać na maila : pomoc.w.rozmowie@interia.pl

ona
@pracownik State

ha ha :)

stejt.krakow

ok skoro tak ludzi zzera zazdrosc to robie promocje od dzisiaj. wysylam pytania i materialy za free bez polecenia. moj kontakt mailowy stejt.krakow@tlen.pl ;)

koll

O co chodzi z tym poleceniem? Halo jakich pytań mogę spodziewać się na rozmowie w biurze?? Mógłby ktoś napisać konkretne przykłady, to że finansowe i behawioralne to wiem :)

meziaa

Pisze jeszcze raz bo ktos usunął mój wpis. Uważajcie dziewczyny! stejt.krakow@tlen.pl składa niemoralne propozycje za polecenie. Gościu przestań do mnie dzwonić i pisać maile. Nie chcę już twojego polecenia psych****!! Nie obchodzi mnie co robisz po pracy. Oglądaj sobie Star Treka i daj mi spokój.

@meziaa

Twój post został usunięty przez administratora, za podawanie nie prawdziwych informacji na mój temat. Widzę, że masz poważny problem ze sobą. Z takimi zaburzeniami to najlepiej zgłosić się do lekarza. chciałem zdementować wszelkie informacje na mój temat jakie wypisuje TA osoba. Jeśli ktoś jest zainteresowany rzetelną pomocą przy rekrutacji do State Street to proszę pisać ( i nie ma tu na myśli żadnego załatwiania praca, żadnego płacenia seksem za załatwienie pracy i tym podobne co wypisuje gość) Ja wysyłam materiały, i wszystko leży w rękach osoby która aplikuje czy się dobrze z nich przygotuje czy nie. Nie oczekuje również żadnej zapłaty za materiały i za polecenie, ja dostaje bonus od firmy jeśli dana osoba przepracuje przynajmniej pół roku. Chyba tyle w temacie. Osoby którym zależy proszę pisać na maila : stejt.krakow@tlen.pl :-)

niki4

Miał ktoś rozmowe w teamie luksemburskim na kazimierzu i pamięta pytania behawioralne oraz z finansów?

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1020.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 612, z czego 56 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 404 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1124 ocen.

State Street Bank Polska