Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Jarocin

Przez dwa lata kojarzono nas głównie z problemami płatniczymi i nieustającą restrukturyzacją. Dziś naszym głównym celem jest powrót do rentowności, dostosowanie organizacji do potrzeb biznesowych i znacząca poprawa wizerunku firmy.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Jarocin

Nachos libre

ddd - wiemy,wiemy na wszystko procedury zamiast samodzielnego kreatywnego myślenia, teraz to wychodzi niby projektanci ale jakoś mało pomysłowi bo zawsze i na wszystko były procedury.

Nachos libre

ddd weź się nie ośmieszaj z ta znajomością gliwickiego oddziału fluora za granica. Na pewno biliście pieczątkę "made in poland" na dokumentacji.

To jest ciekawe ze ludzie z budowlanki ktorzy swojego bylego szefa gnoili na każdym kroku za jego czasów, teraz tak gromadnie za nim podąrzyli do nowej mlekiem i miodem płynącej firmy. Do tego znowu zostal ich szefem hehehe....no tak, rodzinna atmosfera. Tylko u nich. Hehehe

wolak

Jak bank BGŻ się nie zgodzi to będzie upaducha! Holendrzy są mocno zainteresowani w tym aby Polimex upadł, konkurenta się pozbędą. CPP będzie miało syndyka na 100%

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Polimex - Mostostal S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjaliści ds. elektrycznych/teletechnicznych/AKPiA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
jjj

fluorek.anty - 2012-07-16 23:24:30 Jak Polimex złoży wniosek o ogłoszenie upadłości to napewno będziemy pracować w domu. Na razie przygotowuje wniosek na wypadek jakby się z bankami nie dogadał. Ta sam spiewka z PBG. Ciekwe co będziecie pisać jak syndyk będzie właścielem udziałów CP.a czemu ma zgłaszać wniosek o upadłość?właśnie wygrali instalacje odazotowania dla EC Orlen, mają duże szanse wygrać IOS dla tej samej firmy

zizu

[usunięte przez moderatora] a wyjazd integracyjny do Wisły już był ? Bo po co pracować jak można się integrować. Na komputery czekacie, bo to na pewno sprzęt z najwyższej półki, a może nawet prototypy. Przy takim kompie to każdy może się zwać już projektantem - bo z automatu wstawi uwagę \\\" projektować nie umie, a trasę ustalić na montażu\\\"

fuck_the_rule

Wolak i jemu podobni jest zatrudniony w firmie w której panuje rodzinna atmosfera dlatego pracuje w domu :))

wolak

Euzebio - 2012-07-14 22:41:06 Te wolak, a macie już te komputery ? czy dalej robicie w domku. z drugiej strony tacy wspaniali projektanci to nie potrzebują komputerów bo i tak wszystko się ustali na montażu. A Może po prostu RAFAKO już niema kasy na was.[usunięte przez moderatora]Synu jak niedonoszony

Euzebio

Te[usunięte przez moderatora], a macie już te komputery ? czy dalej robicie w domku. z drugiej strony tacy wspaniali projektanci to nie potrzebują komputerów bo i tak wszystko się ustali na montażu. A Może po prostu RAFAKO już niema kasy na was.

wolak

Nie jest dobrze, Polimex Mostostal ma kłopoty finansowe, zarząd odwołany. A ja już chciałem się przyjąć do CPP, nie warto. Drużyna Pierścienia wie co robi że się ewakuje.

Ronaldo

I oto ujawnia się grupa odważnych ludzi (niekoniecznie projektantów) którzy żadnej fuchy się nie boją :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,810088

fluorek.anty

Jak ci nerwy nawalają to idź do lekarza ! A ja niestety się nie zwolniłem, ale jak was z Fluora tu nie było to to była inna firma teraz się .Pozdrawiam

fluorek.anty SSIE

fluorek.anty - 2012-06-06 20:56:05 Parę osób wrociło ( w tym [usunięte przez moderatora] ) , ale ostatniego maja kolejne trzy osoby złożyły wypowiedzenia. \"Boom\" jednak się skonczył. Upadło PBG to i przyszedł zimny prysznic. Tyle że niewielki pożytek z tej upadłości PBG. Banki które finansują OPOLE nabrały wątpliwości wobec POLIMEXU i żądają od inwestora audytu. Pada pytanie skąd POLIMEX weźmie 500mln EURO na zakup turbiny. Jak tak dalej pójdzie to nas przejmą chińczycy, przejmą POLIMEX i odkupią RAFAKO od PBG ??? Załozyli w Warszawie Bank of China 10 mld dolarów kapitału , co to dla nich OPOLE sfinasować , Tyle że sfinasują jak sami będą budować. Zdaje sie ,że wojenki pomiędzy polskimi fimami budowlanymi to batalia o pietruszkę, COVEC chcąc zatrzeć złe wrażenie wypłacił swoim podwykonawcom na A2 400 mln zł i pokazał ,że ma pieniądze i klasę a my utopimy rękami naszych nawiekszych koncernów budowlanych średniej wielkości firmy budowlane. Przyjdzie kryzys i skończyą się marzenie o wysokich zarobkach dla projektantów ? A co jak OPOLA nie będzie, cała zabawa pomiędzy \"wielebnym\" a Cysorzem FLUORKIEM DJ jest o du.... roz.......... , ps chyba czas uczyć się chińskiego.Pajacu jeden, złożyłeś już przecież wypowiedzenie, to po kiego grzyba jeszcze piszesz te swoje durne wywody? Myślisz, że kogoś to w ogóle obchodzi? Masz coś z tego? Daje ci to jakąś satysfakcję? Jeśli odczuwasz potrzebę, żeby wylewać żale, to załóż se lepiej bloga na \\\\\\\"wordpress.com\\\\\\\", a nie [usunięte przez moderatora] nam tutaj od rzeczy, bo normalnie żal to czytać...

fluorek.anty

Parę osób wrociło ( w tym K[usunięte przez moderatora]) , ale ostatniego maja kolejne trzy osoby złożyły wypowiedzenia. \"Boom\" jednak się skonczył. Upadło PBG to i przyszedł zimny prysznic. Tyle że niewielki pożytek z tej upadłości PBG. Banki które finansują OPOLE nabrały wątpliwości wobec POLIMEXU i żądają od inwestora audytu. Pada pytanie skąd POLIMEX weźmie 500mln EURO na zakup turbiny. Jak tak dalej pójdzie to nas przejmą chińczycy, przejmą POLIMEX i odkupią RAFAKO od PBG ??? Załozyli w Warszawie Bank of China 10 mld dolarów kapitału , co to dla nich OPOLE sfinasować , Tyle że sfinasują jak sami będą budować. Zdaje sie ,że wojenki pomiędzy polskimi fimami budowlanymi to batalia o pietruszkę, COVEC chcąc zatrzeć złe wrażenie wypłacił swoim podwykonawcom na A2 400 mln zł i pokazał ,że ma pieniądze i klasę a my utopimy rękami naszych nawiekszych koncernów budowlanych średniej wielkości firmy budowlane. Przyjdzie kryzys i skończyą się marzenie o wysokich zarobkach dla projektantów ? A co jak OPOLA nie będzie, cała zabawa pomiędzy \"wielebnym\" a Cysorzem FLUORKIEM DJ jest o du.... roz.......... , ps chyba czas uczyć się chińskiego.

fff

czy to prawda że ludzie od wielebnego wracają do CP?

fluorek.anty

Przepraszam Cię KOSA, nie 300 mln a 400 mln wynosi zadłużenie w obligacjach. Poniżej artykuł żebyś mógł się zapoznać. Polimex-Mostostal chce spłacić obligacje za 200 milionów Zobacz artykuł w telefonie. Poleć artykuł:inShare.0..W ramach planowanego oddłużenia, spółka budowlana Przejdź do profilu spółkiPolimex-Mostostal chce spłacić obligacje o wartości 200 mln zł z programu opiewającego na 400 mln zł, poinformował prezes Konrad Jaskóła. Środki mają pochodzić ze sprzedaży udziałów w 5-6 spółkach i zbycia aktywów deweloperskich. - Chcemy spłacić obligacje za 200 mln zł, a papiery za 167,5 mln zł rolować - powiedział Jaskóła podczas konferencji prasowej. Dodał, że środki mają pochodzić ze sprzedaży części lub wszystkich udziałów w spółkach i zbycia aktywów deweloperskich. Program obligacji Polimeksu o wartości 400 mln zł składa się z kilku transz. Pierwsza o wartości 100 mln zł zapada w lipcu, kolejna w październiku, a pozostałe płatności w ramach programu są przewidziane na przyszły rok. Reklamy Businessclick. Instalacja zbiornikowa za 1 zł. Jeśli poszukujesz źródła ogrzewania mamy dla Ciebie specjalną promocję. . ConceptHouse Mokotów. Twoje wymarzone mieszkanie na Mokotowie. Już od 6 950 PLN/m2. Sprawdź!. . Złoto - Pewna Inwestycja. Szybka i Prosta Transakcja. Wejdź i Zobacz Aktualne Ceny. . Nowy Nissan Evalia. Prawdziwie rodzinnoodporny. Sprawdźcie go ze swoją rodziną!. . . ...- Obecnie trwają negocjacje, aby z każdej transzy spłacić część, a część rolować - podkreślił prezes. Według Jaskóły, Polimex w zależności od popytu sprzeda część aktywów deweloperskich, za ok. 80 mln zł i wszystkie lub część udziałów w swoich spółkach, ale nie za wszelka cenę. - Realizujemy też program oszczędności kosztowych, który w tym roku opiewa na ok. 50 mln zł, ale w przyszłym będzie miał większa wartość - dodał wiceprezes Grzegorz Szkopek. W marcu Polimex zapowiadał sprzedaż w ofercie giełdowej część akcji swojej spółki zależnej Torpol, tak aby zachować 66% walorów tej firmy. Polimex planował też znalezienie inwestora lub sprzedaż akcji/udziałów 5-6 swoich spółek, które generują ok. 400 mln zł przychodów rocznie. Priorytetem spółki jest aktualnie obniżenie zadłużenia i utrzymanie wskaźnika dług netto/EBITDA na poziomie nie wyższym jak 3,5x. Może się to stać w III-IV kwartale, wynika z informacji przedstawicieli firmy, której wskaźnik przekracza 4,0x. Polimex Mostostal miał 17,00 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2012 roku wobec 12,45 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 1029,71 mln zł wobec 879,71 mln zł rok wcześniej.

fluorek.anty

Kosa. Gołym okiem widać ,że w tej firmie od pewengo czasu dobrze się ma: szwagier najjasniejszego i jego znajomi. Znaleźli tu przytulisko ludzie z FLUORA. Ta firma nazywała się kiedyś Energotechnika , firma znana była z tego ,że panowały w niej wzorcowe stosunki międzyludzkie, prawie rodzinna atmosfera. Zawsze było mi trochę żal ,że nie jestem jednym z nich, chociaż wobec nowych byli w większości w porządku. Oni natomiast pamiętają obietnice Konrada i jego zastępcy Zygmunta. Ja firmę znam od momentu kiedy była już w Gliwicach ale nie było w niej jeszcze ludzi z FLUORA. Przyjrzyj się wcześniejszym wpisom : \" nasi ludzie są kierownikami będzie dobrze \" i jest,Ludzie z FLUORA okazali się jak piąta kolumna atmosfera w firmie się popsuła . Zaczęło się donosicielstwo , ukryte emocje a szczególnie zazdrość i zawiść dochodzą do głosu. Wiesz KOSA ja poprostu się boję a kiedyś się nie bałem . Boje się powiedzieć co myslę bo mnie mogą zwolnić , a miałem za mało odwagi ,żeby odejść jak to mówisz do firmy X- faktor. Wiesz gazete może każdy przeczytać , tylko że to co piszę w tych gazetach i to się dziej wokół przeczy temu co nam mówi Zarząd w tej firmie , a ja nie lubię być traktowany jak głupek ! Ja rozumiem KOSA jak się pracowało w firmie FLUOR i przeżyło się jej faktyczny rozpad to miejsce w Centrum Projektowym jest Ciepłą posadą, to rozumiem. Ci którzy nie są z FLUORA muszą trochę potajniaczyć a ci którzy są stali się ważni o to stało się odczuwalne. Interesuje się giełdą więc siłą rzeczy interesuje mnie to co się z Polimexem dzieje,. Sam Jaskóła na spotkaniu mówił ,że ma zamiar sprzedać TORPOL i SEFAKO póki co nie sprzedał , a jak mnie pamięć nie myli na czerwiec POLIMEX ma wykupić swoje obligacje -chyba za jakieś 300 dużych baniek . Życzę ci KOSA dobrego samopoczucie, pozdrów szwagra najjaśniejszego, pozdrów również Pana G[usunięte przez moderatora]niezwykle \"pożyteczna\" osoba dla Pana Prezesa myślę że się dobrze znacie , no nie KOSA :) duża buźka

kosa

Fluorek.anty już dawno jest w firmie X-Factor. To jest typowe działanie tych ludzi - zasiać panikę kłamstwem i zwerbować obiecując złote góry, a za 3 m-ce Jan Pszczelarz powie że nie ma kasy( oczywiście dla swoich znajdzie) i będzie musiał wprowadzić \\\"system premiowy\\\" kosztem wynagrodzenia. Przecież ktoś musi na nich robić, bo większość z tych co poszli nie są zainteresowani uczciwą pracą tylko kombinowaniem. Wszystkim rozsądnym czytającym te opinie polecam dużo dystansu do tego co jest tutaj napisane.

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Jarocin

Polimex - Mostostal S.A.