Opinie o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Asplex Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asplex Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

surma

pora zwijac rzagle...

kozak

"Dlaczego pani (usunięte przez administratora). na shippingu cały dzień(ok.6 godzin)siedzi na Gadu Gadu?" bo dostała bana na fejsiku...

sorteusz

We Wro, Toruń to jakaś ściema. Zapraszamy, rekrutacja nie jest zbyt trudna a serwisant zawsze więcej zarabia.

koksik
@sorteusz

taaa chyba zarabiał ... nowy "kierownik" i już zarabiamy mniej ... gratulacje, rewelacyjne pierwsze decyzje ... co następnie - zbiorowe zwolnienia? czy całkowite skasowanie premii? do tej pory było nawet znośnie, dało się wyrobić premię za swój wysiłek... teraz za oszczędności z premii nju kierownik kupi wszystkim czarną pastę do butów coby ekipa wyglądała bardziej adekwatnie do stylu prowadzenia firmy...

marceli szpak
@koksik

zawsze się możesz zwolnić jeśli zasiłek nie odpowiada, taki specjalista za murami firmy na pewno (usunięte przez administratora)kasy zarobi

pirat

aha zapomnialem spytac sorteusz mowisz o asplex wroclaw czy torun? bo nie napisalem ale chodzilo mi o wroclaw a napisalem tu bo nie ma tematu o wro, chyba ze bez roznicy gdzie a placa tak samo?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Asplex Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Pomocnik operatora maszyn do recyklingu
Drimer Sp. z o.o.
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
pirat

oo to nawet nie zle, akurat szukam pracy wiec moge sprobowac :) to chyba i tak wiecej niz w MSI bo tam jakos bylo ok 1600netto :] dzieki za info! moze ktos cos wiecej jeszcze napisze o tej pracy??

sorteusz

1850 netto jakoś. Powyższe komentarze odnośnie rekrutacji powaliły mnie na pyskk. Ludzie są tak śmieszni, że to się w głowie nie mieści. Jest parę rzeczy, których można się przyczepić, ale szanujmy się - bez przesady.

pirat

Znajoma ktora tam pracuje mowila ze ok 2tys tylko nie wiem czy brutto czy netto, tak czy inaczej szalu nie ma ale jeszcze za 2netto bym tam mogl pracowac... :]

desperat

ile tam u Was może zarobić serwisant?

ciacho

świeżość - 2013-08-26 20:26:36 Wiosna na magazyn dziś zawitała :) I spokój. Nikt się nie denerwuje bo już nie musi. Atmosfera była naprawde inna, lepsza. Nowy menager przywitał się ze wszystkimi. Spokojny i prawdziwie uśmiechnięty człowiek. Panie (usunięte przez administratora) wierzymy w Pana!!! Powodzenia i dobrej współpracy z nami operatorami magazynu :)ciekawe kogo (usunięte przez administratora) teraz byli Team Leaderzy - przeciez to mieli we krwi - moze sie nawzajem?

świeżość

Emigrant
@świeżość

;)) ogólnie to nie polecam... duże ciśnienie... każdy patrzy na ręce i tylko czeka by donieść na Ciebie.. sprzedaje wszystkich i siebie nawzajem ;D

Koleś

tak tak.... cieszymy się z podwójnego bonusu :D nastroje poprawione, ale częściowo... za mało głów poleciało...

?

Nie piszcie o swoich byłych szefach tak brzydko! Teraz na pewno mają dużo czasu i czytają to forum i jest im przykro ze wszyscy się cieszą:)

fkoncu

no w koncu góra wziela sie do roboty i rozwiklala zagadke scrapów jak to rodzina (usunięte przez administratora) prowadzila dzialalnosc sprzedazy czesci Acer na allegro! Brawo - tylko dlaczego to tyle trwalo skoro magazyn juz to wiedzial 2 lata temu ??? ps.mam tylko taka prosbe do nowego pana (usunięte przez administratora) - zrob pan cos z tymi przerwami na fajke dla pomaranczowych i dokladnie przyjzyj sie ich lenistwu i marnowaniu firmowego czasu - niech i bat bedzie nad nimi!!

lol

po dzisiejszych wydarzeniach wychodzi na to że tablet za hasło idea management był jednak nagrodą pocieszenia:-D

potencjalny pracownik

Przeglądając zawarte tu opinie stwierdziłem, że wiele interesujących postów zostało wykasowanych. Ponieważ jestem młodym i zdolnym elektronikiem, który po studiach i praktyce w branży, próbuje ułożyć sobie życie we Wrocławiu, i który ma marzenie pracować z profesjonalistami, mam jedno zasadnicze pytanie : czy w tej firmie aby się do niej dostać obowiązuje (usunięte przez administratora)?

vendor

Szybkie pytanie: Kto na wewnętrznej rekrutacji dostał się na technika z magazynu? Jakaś rekrutacja czy jak zwykle poszło (usunięte przez administratora)

KRZYSZTOF KOLUMB

anonim - 2013-02-03 02:34:26 (usunięte przez administratora)Opłynąłem cały świat, odkryłem Amerykę, ale największe odkrycie to firma ASPLEX to marzenie każdego, ta firma to trzeci wymiar, to innowacja to perspektywy na tak ważną, ale nie znaną przyszłość. POLECAM KAŻDEMU KTO WIERZY NIE W SŁOWA ALE CZYNY !!! Z poważaniem,(usunięte przez administratora)

opinie fachowców

Z szacunków Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami wynika, że bezrobocie wśród polskich absolwentów w roku 2013 przekroczy 30 proc. Zdaniem Stowarzyszenia, ta grupa społeczna wykazuje szczególną wrażliwość na zmiany gospodarcze, a poza niekorzystnymi uwarunkowaniami gospodarczymi na trudności w znalezieniu pracy przez absolwentów ogromny wpływ ma niedostosowanie kompetencji młodych ludzi do wymagań rynku, które w Polsce jest problemem strukturalnym narastającym już od połowy poprzedniej dekady.

jak żyć

Bezrobocie w Europie: Coraz więcej młodych Polaków nie ma pracy Stopa bezrobocia w Europie zaczęła hamować, ale pogarsza się sytuacja młodych na rynku pracy. W Polsce na bezrobociu jest już prawie co trzeci młody człowiek, w Hiszpanii i Grecji - pracy nie ma blisko 60 proc. osób poniżej 25. roku życia Coraz więcej młodych bezrobotnych Coraz gorzej prezentuje się sytuacja młodych na europejskim rynku pracy. Stopa bezrobocia wśród osób poniżej 25. roku życia wzrosła w grudniu 2012 r. do 23,4 proc. wśród 27 krajów należących do UE i do 24 proc. w strefie euro. W grudniu 2011 roku wskaźnik ten wynosił odpowiednio 22,2 proc. i 21,7 proc.

fenomen

poziom morali rowna sie zeru w tej firmie bynajmniej na magazynie! niebede sie rozspisywal poziomem wypowiedzi naszych przelozonych bo coz mozna sie spodziewac(usunięte przez administratora)?? wczesniej bali sie białego teraz boja sie o swoje posady !

Zostaw merytoryczną opinię o Asplex Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Asplex Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asplex Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Asplex Sp z o.o.