Opinie o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Asplex Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asplex Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

kocham swoja prace!

Uwielbiam prace w ASPLEXIE jest naprawde wporządku,przychodze do pracy na 7 przebieram w szatni czarne spodnie,zieloną polówkę zakładam odblaskowa kamizelke koloru żółtego wciskam "bezpieczne'buciki i śmigam do pracy.Pracuję jak należy co miesiąc mam podwójną premie i jestem mega happy.Bardzo lubie swojego (usunięte przez administratora)uważam za bardzo miła i poczciwą osobę,wszystko robią dla naszego dobra,wierze w to!moze i zarabiam 6 razy mniej niż oni,ale tak już w polsce jest że jak sie ma 2 fakultety dziennie zrobione i jezyk płynnie to nadajesz sie tylko jako (usunięte przez administratora).Nie narzekajcie to naprawde fajna praca!!!!

RATUJMY POLSKĘ BO Z BÓLU i BIEDY WYJE

Bezrobocie w 2013 r. będzie rosnąć !!! Trzeba koszty pracy obniżać bo będzie gorzej. Nie narzekajcie tak na Asplex, bo ludzie nie mają pracy i naprawdę biedę klepią. Narzekacie tylko na swoich kierowników, a to oni was karmią. Szanujcie swoich podwładnych i róbcie swoje jak najlepiej potraficie. KRYZYS ZBLIŻA SIĘ DO POLSKII I JUŻ WKRÓTCE BĘDZIE WIELKI PŁACZ :-(

operator biurowy magazynu

Jakie byłoby nasze życie, gdyby organizacje, w których spędzamy większość dnia, były miejscami, gdzie między ludźmi w naturalny sposób tworzy się współbrzmienie, a liderzy inspirują swoich pracowników ? Liderzy chwalą albo powstrzymują się od pochwały, ich krytyka jest konstruktywna bądź destruktywna, proponują wsparcie lub pozostają obojętni na potrzeby podwładnych. Panując nad swoimi uczuciami i impulsami, tworzą atmosferę zaufania, komfortu i szczerości.Jednoznacznie mogę stwierdzić, że wśród liderów Asplexu brakuje przede wszystkim inteligencji emocjonalnej (bo o kompetencjach nie ma co wspominać), jedyne co potrafią to negatywnie wpływać na pracę swojego pracownika, niszczą relacje między ludźmi wprowadzając chaos, niechęć do pracy, potrafią zabraniać, podnosić normy, ucinać premie, obniżać ocenę roczną, która ma wpływ na tą bądź co bądź podwyżkę, jak i samoocenę ( nie raz byłem świadkiem łez, bo okazało się, że lider przekazuje informacje w sposób prostacki, odnosząc się ordynarnie do swojego podwładnego).Smutno to stwierdzić, ale biznesowy żargon często bywa zasłoną dymną, dzięki której lider stara się ukryć swoje niedociągnięcia i brak kompetencji : ciągłe powtarzanie słowa "tak" w formie pytającej po każdym wypowiedzianym swoim zdaniu, używanie słów typu : generalnie, odgórnie, priorytet, decyzja jest z góry, biuro zarządziło blablabla masło maślane. Jestem gotów stwierdzić, że mamy do czynienia z liderami z grupy ignorantów, którzy próbują uzyskać pozytywny rezonans, nie zdając sobie sprawy z przykrego faktu, że ich podwładni utkwili w negatywnym rejestrze emocjonalnym. Innymi słowy praca w takiej firmie budzi jedynie złość, gniew albo jeszcze innego rodzaju niezadowolenie pracowników, a jedyne co trzyma ich przy tej pracy to fakt, że płaca jak na obecne warunki jest przyzwoita. Wpis ten to apel, aby liderzy, góra, biuro, zarząd, menadżer, kadrowa się zastanowili czy warto patrzeć na swój czubek nosa i robić ludziom z życia małe piekło poprzez propagowanie demagogii i wzbudzaniu u ludzi negatywnych emocji, które pozostawiają ślad w postaci złego nastroju i ostatecznie ma negatywny wpływ na pracę, czy też warto zmienić atmosferę i podnieść wydajność tej firmy poprzez współpracę opartą na wspólnym zaufaniu i motywacji. Nie od dziś wiadomo, że uśmiechnięty pracownik to wydajny pracownik, i wcale nie trzeba będzie mu mierzyć czasu, podnosić normę, ściemniać priorytetami, straszyć notatkami i sankcjami jakie mu grożą za niewykonaną pracę, uwierzcie - on sam to zrobi, i zrobi o wiele więcej niż oczekujecie, dajcie mu szanse się wykazać. (usunięte przez administratora)

królowa kadrowa

(usunięte przez administratora)Jak ktoś sie zastanawia nad praca w tej firmie,to zwróćcie uwage z kim bedziecie mieć rozmowy rekrutacyjne(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Asplex Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
realista

Ja bym na nic nie liczyl w zwiazku z zmiana bossa, nie pozytywnego w kazdym badz razie. Zobaczymy. A tak przy okazji to apel do (usunięte przez administratora), ktorej sie najwyrazniej obowiazki pomylily. (usunięte przez administratora)sluchaj: to ze ktos ci nadal przyimek "(usunięte przez administratora)" w wolnym tlumaczeniu, osoba bez zadnych szczegolnych kwalifikacji,wiedzy specjalistycznej, ktora jakos pchnieto do przodu, z zarobkami o wiele za wysokimi do posiadanych kwalifikacji (usunięte przez administratora) , nie daje ci prawa do kierowania firma. Ty masz sie zajac l-4, urlopami, socjalem itp, od rzadzenia są inni i nie mam tu na mysli (usunięte przez administratora), bo on tylka sam sobie nie wytrze bez twojej zgody. (usunięte przez administratora)

jak żyć panie premierze, jak żyć?

Co robić, jak żyć w tym systemie, jak sobie radzić, skąd brać kasę na przetrwanie? Nie mam dzieci bo kasy nie mam? Nie mam kredytu bo za mało zarabiam i nie chcą mi dać, chyba, że kupię tablet Acera to mi dadzą na dwa lata 0%. Panie premierze jak żyć, jak żyć pytam? Bezrobotny pracownik, który kiedyś pracował w Aspleksie i ta firma go karmiła, rachunki i podatki płaciła !!!

znajomy

Jak sie pracuje w tej firmie, chodzi mi przede wszystkim jak atmosfera na zmianach(usunięte przez administratora)??? Zmienili sie cos chlopaki czy jest taksamo???

inspektorPIP

A może należałoby sie baczniej przyjrzec kwotom wsadzanym do kopert przed rekrutacją na stanowiska u naszej zabójczo tempej pani kadrowej ???Na szczęscie wszystcy juz przywykliśmy do mysli ,że ta firma z taką kadra niestety długiego żywota mieć nie będzie.Miejmy tylko nadzieje ,że problemami zaistniałymi u nas nie zajmą sie inne instytucje dochodzące sprawiedliwości,bo wówczas staci prace nie jedna czy dwie osoby tylko około 300.Ludzie przejrzyjcie na oczy -CZAS NAJWYŻSZY!!!!

watpiacywsprawiedliwosc

No to kabaretu ciag dalszy. Wlasnie ogloszono nowa rekrutacje na stanowisko supervisora, a tu wrobelki cwierkaja, ze wynik jest juz znany. Wg ploteczek ma to byc wierny kompan od wodki i pochlebca pomaranczowych - niejaki dj o inicjalach [usunięte przez moderatora] Ja jednakze mam nadzieje, ze nasza obiektywna pani kadrowa i reszta rekruterow :) wezma pod uwage kompetencje, staz w firmie, doswiadczenie i wybierze wg zalozoncyh wymagan, a nie sympatii. Z wnioskow, ktore mozna wyciagnac z wynikow poprzednich rekrutacji wynika co prawda inaczej, ale w komcu musi byc normalnie. Jesli sie tak stanie to bedzie niespodzianka niesamowita, jesli wybiora gowniarza, ktory dopiero co zaczal prace w Asplexie, to zaloga mu pokaze miejsce w szregu i co o tym mysli. Zycze udanej rekrutacji i oby sprawiedliwej.

gmeracz

jest fundusz, są flaszki :)

vendorjanin

sa bony jest impreza - yeah !!!

Proszę o opinie jak się pracuje w tej firmie, ponieważ staram się do was dostać. To co tutaj czytam przeraża mnie. Czy tak jest naprawdę, bo słyszałem różne opinie. Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

TATU

były pracownik - 2012-11-23 16:16:39 Straszne (usunięte przez administratora) , większego reżimu nie spotkałem. Nie jakość, a czepianie się pracowników powinno być mottem firmy :) "jakość, jakość i jeszcze raz ilość" - stanowiska kierownicze zajmują ludzie, którzy nie mają w ogóle pojęcia o pracy, tylko jak efektywnie lizać (usunięte przez administratora) ę przełożonym wyżej :) śmieszna firma i tyle. Pozdrawiam wytrwałych i OB, którego który mam nadzieję że doczeka się sprawiedliwości na tym świecie :)Samuraje walczą jak faceci z jajami a nasi kierownicy tych jaj nie mają i walczą targetami, trzeba spłacić w końcu te kredyty i utrzymać dzieci (szacun dla moich kolegów i koleżanek które muszę ciężko pracować żeby utrzymać swoje słoneczka za 1600 Netto) a oni mają po 5.000, 6.000, 7.000 i narzekają, że tak mało a tyle pracowali cały miesiąc. , więc będą cały czas nas mierzyć stoperami, będą chodzić do menago werhouse i chwalić co to oni nie osiągnęli, ale to my jesteśmy bohaterami w ich kiepskiej gierce. Gdy piszę te słowa to piję piwo "HARNAŚ" A NASI KIEROWNICY W TYM CZASIE CZYTAJĄ książki typu " JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W ASPLEKSIE PO TRUPACH"

Straszne (usunięte przez administratora) , większego reżimu nie spotkałem. Nie jakość, a czepianie się pracowników powinno być mottem firmy :) "jakość, jakość i jeszcze raz ilość" - stanowiska kierownicze zajmują ludzie, którzy nie mają w ogóle pojęcia o pracy, tylko jak efektywnie lizać dupę przełożonym wyżej :) śmieszna firma i tyle. Pozdrawiam wytrwałych i OB, którego który mam nadzieję że doczeka się sprawiedliwości na tym świecie :)

aaaaaaa

Tylko czy chodzi o to, zeby uciekac czy starac sie coz zmienic na lepsze w miejscu, ktorym pracujesz?

Abrakadabra

A szukales? I co za malo placa czy sie nie nadajesz?

CapitanCojones

Moze po prostu zorientuj sie w rynku pracy zanim cos takiego powiesz.

Abrakadabra

Moze po prostu zmiencie prace?

astrafan

He, he Ta "drogeria" sprzedaje rowniez zmartwychwsale czesci, ktore z Asplexu wychodza jako scrapy, a u nich juz sa cacy. Tylko dlaczego oni twierdza, ze sa drogeria, a nie firemka robiaca interes na robieniu walow na czesciach Acera? Krazyly kiedys ploty, ze wlasciciel Astry to rodzinka ziomala jednego z bardziej utalentowanych liderow Asplexu bylego managera Stefana W. Ciekawe, no nie.....

kadrowa

nie będe się rozpisywać na temat targetów(made in china),ale czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć sens NOTATEK i sens dołączania wszystkich team liderów i całej reszty zarządzających w e-meilu o poinformowaniu ze pani/pan x z działu x dostaje notatkę za dane przewinienie jak np.zeskanowanie złego kodu:)),nie dałoby rady wziąć za słuchawkę przedzwonić i nie robić afery?chyba pracujemy dla tej samej firmy i w naszym interesie jest żeby była dobra współpraca,a póki co robi się wszystko żeby było wręcz odwrotnie.Można nawet powiedzieć że dla rządzących to nie lada gratka jak mogą kogoś ukarać,może przydałoby się żeby zaczęli patrzeć na siebie krytycznie?jest ich zaledwie garstka ,a pałają do siebie taka nienawiścią,że jak tylko jedno z nich ma okazje wypomnieć mały błąd pracownika z innego działu to czuje się jakby boga za nogi złapał..dla mnie katastrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Asplex Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Asplex Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asplex Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Asplex Sp z o.o.