Opinie o ROL-RYŻ w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ROL-RYŻ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ROL-RYŻ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROL-RYŻ w Gdynia

Uran

Taaaa bez zrobienia nadgodzin(przymusowych)to zarobisz 2 tys jak dla ciebie to porzadne pieniadze to wez zimny prysznic hehe

SpecMajster

Daje rade..albo nie ma wyajścia albo biega do piotrusia pana i opowiada o reszcie pracownkow...on takich lubi i nagradza wtedy daja sobie rade...ale zycia wśród ludzi to nie ma..i dobrze.. Pozdro dla operatorow

Jaś

Praca w tej firmie to prawdziwy survival.

Zanussi

Ciekawe kto dostanie premie roczną?? Ci co pracują sumiennie przez cały rok, czy tylko sami pupile Pana kierownika...

SpecMajster

Ludzie po co piszecie takie głupoty..."Zastanawiam się nad praca w tej firmie...." wszystko jest o tym napisane i bez sensu poruszać znowu ten temat...idz, sprawdz, sam się przekonasz,

ptys

Witam Zastanawiam sie nad praca w tej firmie :) na czym polega praca? czy jest ciezko ? praca siedzaca czy stojaca ?ile da sie zarobic bez nadgodzin ? Z gory dziekuje za podpowiedzi

cztery piwka na stół

To że z j.polskiego miałeś 3- , nie uprawnia Cie do poprawiania innych w pisowni. Jak systematycznie pucujesz do p.Piotrusia to Twoja sprawa ale kariera może szybko się skończyć, ludzie Cie zleją a p.Piotruś wykopie kiedy się wypalisz. Z tego co widze brak Ci asertywności, może i dobrze bo p.Piotruś nie lubi takich.

Sanar Agence

To nie jest firma , to wytwor wyobrazni pewnego pana i ich pomocniczek /kierowniczkow/asystentow . I jest gleboce zakorzenionym stanem umyslu . Zdania nie zmienie . I niech te przydupasy Kierowniczki sie nie udzielaja , bo jakie wy mozecie miec porownanie ? Ja rozumiem ze na prowincji jest to kariera "od zera do bochatera"

Furtok

Najlepsze sa te machloje z nadgodzinami,zmuszanie i szantazowanie,przepisywanie na nastepny miesiac itp hehe inspekcja pracy juz monitoruje te praktyki rodem z bangladeszu

2 lata w zawiasach

A co ci nie pasuje w tym panu?lubi prase,ot co.

Zaciekawiona
@2 lata w zawiasach

No tak tak, musi sie naładować informacjami przed robotą...

Zaciekawiona

A najlepszy to jest ten Pan z magazynu co na dziewiątą ma do pracy a przed ósmą już czyta gazete na parkingu...

Prac.Fiz.

A ja lubie naszego Kierownika miły sympatyczny, łape zawsze poda, pogada, co Wy chcecie??? Szanujcie szefa swego bo możecie mieć gorszego!!!

Sally z wycietego lasu

ROL RYZ nie jest firma , Rol Ryz to stan umyslu . Cos ala Gdansk i Wejherowo i ich prawa miejskie . Zaprawde powiadam wam ze zal mi was wszystkich ale kto mi zabroni ?

gwiazdor

A czwartej gwiazdki jak nie bylo tak nie ma ;) mimo iz peklo 800 glosow

feks
@gwiazdor

apropos fekali, tam jest taka dyscyplina że po prostu chodzą wszyscy posrani :)

XxX

hahahha znowu się nasz kierowniczek pod pracowników podszywa :)))nie pierwszy i nie ostatni raz....a jak za dużo złych opinii będzie to znowu kilka stron z forum usuna..

Tomasz

Banda Banda i jeszcze raz Banda ... kto pisze o podwyzkach o socjalu to chyba pracuje w innym Rol-Ryzu ... oszustwa non stop w ktore i prezes i kierownicy sa wmieszani doliczanie lewych kwot do faktur to wtedy maja socjal a kto nie wierzy to niech zapyta Szanownej Pani Teresy A. ... to wtedy sie zgodze :) kierownik jak kierownik mysli ze rozum pozjadal ustwia siebie z innymi podwykonawcami i kasa leci ale juz niedlugo Szanowny Prezesie i kierowniku .... zobaczymy kto wtedy bedzie sie smial

Bajka
@Tomasz

dlaczego oczerniasz tą firmę i przedstawiasz ją w złym świetle? dobrze się tu pracuje i dobrze się zarabia, najwidoczniej byłeś leniem śmierdzącym do roboty co się nie spodobało kierownikowi i cię już tu nie ma. takich jak ty to mu tu nie chcemy bencwale!!! kierownik jest super nie można o nim nic złego powiedzieć

stolec

Co z tymi fekaliami?

DUZA170

A to się dowiesz jak przyjdziesz "mała" :)

srednia 165

Duza mozesz okreslic o jakie szantrapiska ci chodzi konkretnie???

mala 154

dzieki za odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o ROL-RYŻ - Gdynia

• Jak się pracuje w ROL-RYŻ?

Zobacz opinie na temat firmy ROL-RYŻ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROL-RYŻ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROL-RYŻ?

Kandydaci do pracy w ROL-RYŻ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROL-RYŻ