Opinie o ROL-RYŻ w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ROL-RYŻ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ROL-RYŻ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROL-RYŻ w Gdynia

DUZA170

Hej "mala" jak jest miejsce i jestes zwinna i szybka to Cię zatrudnią, tylko uważaj na nie które fałszywe szantrapiska

mala 154

czy latwo dostac tam prace bo jestem zainteresowana praca w tej firmie?

Agata

Ogólnie jestem zdowolona z pracy w tej firmie, jest miła atmosfera, tylko powiedzcie mi drodzy forumowicze dlaczego tak wali fekaliami na korytarzu???

Oszukują swoich pracowników na wypłatach. Chora atmosfera pracy.

wafel es es

A Slavko Sztajszel jeszcze robi ?

Pracujący.

Od razu zaznaczam, nie jest to opinia wywołana strachem, czy subiektywna ocena. Krótko i zwięźle podsumuje to na tle innych prac. -Płaca, narzekacie, ale gdzie dostaniecie 2500 za 160 godzin pracy, pracy tylko w tygodniu, bo do weekendów nikt nie zmusza. -Atmosfera, jak najbardziej pozytywna, personel produkcyjny jest pomocny i życzliwy. -Planistka, tak jest problemem, tworzy straty firmie. Obniża ludziom morale, przypisując ich na 12h bez ówczesnego zapytania, czy nawet wyjaśnienia że taka okoliczność się zdarzyła, ale jeśli nie dacie sobie wejść na głowę, to nie będzie was to dotyczyć. -Zmianowi: zmianowy A. jest cholernie upierdliwy, nie zna się na tym co robi, jak ma wykonać jakaś pracę to spierdziela świńskim truchtem łapiąc pierwszego lepszego by zrobił to za niego, nawet prezes i kierownik czasem coś robią, a on patrzy na telefon i tyle go było. zmianowy K. całkowita odmiana, rzadko się zdarza że weźmie Cię od Twojej planowanej roboty, a sam weźmie paleciaka ręcznego (bo są też elektryczne) i zrobi to sam. -Narzeka się też na zakaz palenia, cóż, takie są wymogi tej pracy, owszem mogli by zrobić palarnie, ale nie muszą, jeśli nie potrafisz wytrzymać 4-8h bez palenia, to narażasz się na złapanie gdzieś w toalecie. -Minusem też jest robienie wszystkiego na ostatnią chwilę, przez co muszą prosić/kazać ludziom zostawać dłużej, bo następnego dnia inspekcje. -Ogólnie praca jest w porządku, płaca adekwatna, ponarzekać można zawsze na coś.

pies wam ... wszystkim lizal

Mi osobiscie jest wstyd przyznac ze pracowalem w tej " firmie" pare miesiecy wystarczylo , zeby nie moc sobie spojrzec w lustro. Naprawde .... NIGDY , NIKOMU NIE POLECAM TEGO WYTWORU chorej wyobrazni , Pana Prezesa

Vladimir

Zegar - pracowałeś - pracujesz - jako kto w tej firmie, że tak dobrze piszesz o pracy. Na moje pytanie odpowiedziałeś bardzo ogólnie - może więcej szczegółów? Cztery piwka na sół - widzę, że więcej wiesz więc może się podzielisz swoją historią? :)

zegar

ogolnie firma przyjazna pracownikowi w której dobro pracownika jest najwazniejsze,Prezes empatyczny i mily,cala reszta zresztą tez,zarobki bardzo dobre,podwyzki co rok,dobry socjal,atmosfera zajefajna i bezstresowa,bardzo dużo bonusow,naprawde polecam ci prace w tej firmie z całego serca.

cztery piwka na sół
@zegar

Skąd żeś wyskoczył matołku, gdzie widziałeś jekieś bonusy? Coś Ci się chyba pomyliło. Jaki socjal, a podwyżki o czym ty piszesz?

Vladmir

Pojawiło się ogłoszenie na zaopatrzeniowca do tej firmy. Czy jest ktoś kto może się o tej pracy wypowiedzieć?

z.

(usunięte przez administratora),PIP powinien tutaj wpasc na kontrole

cztery piwka na stół

Hmm, to wszystko zależy od Ciebie tu są potrzebni ludzie nie zadający zbyt wiele pytań i bez własnego zdania, musisz ślepo wykonywać polecenia nie patrząc na sens i logikę. Nie spoufalać się z pracownikami, o pracy w weekendy nie wspomnę. A na kasę to nie licz bo się nie doliczysz

Wyjadacz

Hahahha premie albo dodatek za wyrobione wyniki...to zarty sie ciebie trzymaja widze:) To jest tak ze jak nie zrobisz normy to kiero cie bedzie gnoil a o premii zapomnij tu nie ma nic takiego, zwykly wyzysk nic wiecej. A jak sie odezwiesz za duzo to zapomnij ze dostaniesz urlop w zaplanowanym terminie...Piktu nie potrafi zarzadzac firma, rozmawiac z ludzmi tez nie potrafi a swoj brak kompetencji zalania ludzmi ktorymi sie otoczyl i ktorzy wykomuja cala robote za niego....Czesto nieudolnie...pozdro dla reszty ekipy

mariusz platan

zarobki sa niewielkie w porownaniu z wymaganiami kierownictwa.

cztery piwka na stół

Ludzie otwórzcie oczy, naszymi wynikami Piotruś pan ukrywa pasmo swych błędów i niedociągnięć, a za wszystko zwala winę na kogo? Wszystkiemu winien jest, jak zwykle, ten kogo można bez karnie w tył kopnąć. Jesteśmy jak niewolnicy W XXI w, bez prawa do słowa, albowiem powiesz ano jedno a będzie uzdrowiona dusza Twoja.b Masakra, ludzie trzeba coś zrobić, aby zakończyć ten kuriozalny epizod.

rolnik

wszystko ladnie pieknie ale zeby w 2014 a.d nie zarabiac chocby 2500 netto to jest zenada.Niech jeden z drugim ze sfer wyzszych sprobuje utrzymac rodzine za te marne pieniadze,zycze powodzenia panowie i panie!olac ten zaklad skoro nie dba ni troche o swoich pracownikow.

miki

Podwyzki a to dobre ... podwyzki i kase na lewo to sie bierze kazac doliczac kase do faktur ... ale kto i co to juz te osoby wiedza ...

fikol

zarobki sa naprawde mizerne w stosunku do kosztow zycia i utrzymania tzw biedni pracujacy to tutaj sa na porzadku dziennym,ale coz chciwosc i pazernosc ponad wszystko,tylko do grobu panowie dyrektorzy tego nie wezmiecie,pamietajcie o tym codziennie przed snem hehe

Najlepszy operator:) WIADOMO KTO

A mi tam sie robota podobala caly czas cos sie jeba..lo ale pracowalem z zajebista ekipa...a kierownictwo...jak kierownictwo patrza tylko na swoje potrzeby...Pozdro dla tych co wiedza kto:)

Willy" Monka"
@Najlepszy operator:) WIADOMO KTO

tak :d tam zawsze sie cos (usunięte przez administratora), a godzinki leca :d i tak z tyg na tydz

andreas

nie polecam,mala kasa(usunięte przez administratora),wstretna atmosfera,BRRR jak sobie przypomnę te chwile co mnie wzdryga,pracowalem chwile i znalazłem normalna prace gdzie owszem tez nie jest lekko ale przelozeni potrafią docenic pracownika co w odróżnieniu w rol ryzu brak,tylko podejrzliwość i nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o ROL-RYŻ - Gdynia

• Jak się pracuje w ROL-RYŻ?

Zobacz opinie na temat firmy ROL-RYŻ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROL-RYŻ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROL-RYŻ?

Kandydaci do pracy w ROL-RYŻ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROL-RYŻ