Opinie o ROL-RYŻ w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ROL-RYŻ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ROL-RYŻ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROL-RYŻ w Gdynia

picasso

Nikt nikomu wprost nie powie jaka jest najwyzsza stawka za dane stanowisko zeby nie bylo sytuacji ze ktos z ta wiedza pojdzie do kierownika proszac o podwyzke bo pomimo tego ze stawki sa zblizone to kto ile dostaje to jego indywidualna sprawa jak sie z kierownikiem dogada. Jak mieszkasz sam to moze byc ci ciezko po tej wyplacie a jak z kims kto zarabia podobnie to dacie rade. Plus ze kasa zawsze w terminie. To jak stali pracownicy traktuja nowych zalezy od tego jak ci nowi sie zachowuja, jesli nie bedziesz stal i sciemnial na boku patrzac jak nasi pracuja, i nie smierdzisz i jestes pomocny i chcesz sie uczyc to bedziesz mial dobrze, na sciemnianie i nianczenie nie mamy zwyczajnie czasu co moze byc powodem zlego traktowania przez starszych pracownikow. Nie ma u nas pedagogow, kazdy musi zrobic swoje i juz. I juz tak nie gadajcie na panie ukladajace, uogolniacie ze tylko stoja i naklejaja naklejki na kartony a narzekaja na kase, a przeciez operator tez tylko "stoi i pilnuje" co nie? ???? no niestety nie. Tutaj nie chodzi o to jakie mamy zadania, tylko ile ich mamy naraz i jakie jest wymagane tempo pracy, a niestety jest coraz wieksze a komfortu pracy nikt nam nie zwieksza. Dlatego tyle narzekania tutaj. Kierownictwo wymaga duzo ale prawda jest taka ze wszedzie tak jest. jak minie Ci dzien tutaj zalezy tez od Ciebie, wiadomo ze kierownik nad glowa, ze zmianowy pilnuje zebys sie nie nudzil , ze inni pracownicy cos beda chcieli od Ciebie, ale im szybciej zrozumiesz ze to tylko ludzie i nikt Cie tu nie zastrzeli bo cos Ci sie nie uda tym lepiej dla Ciebie. A jak komus przeszkadza obgadywanie to lepiej nie wychodzic z domu. Tak to juz jest na swiecie, ludzie spedzaja ze soba pol dnia rok za rokiem to nic dziwnego ze sie porobily grupki przyjaznie i "ci drudzy" .

Zbynio

Czy jest tak dobrze, że nikt nie pisze?

person

Pracuję na stanowisku operatora i nie mam na co narzekać. Ogólnie praca fizyczna więc nie oszukujmy się męcząca aczkolwiek niewymagająca, zawsze bez problemu z sobotą trójka z przodu jest. Większość negatywnych komentarzy jest od pań układających na palecie bądź wykonujących proste czynności produkcyjne które za naklejanie kodów na kartonach chciały by zarabiać 5tyś.

kajtek
@person

Kolega chyba nowy i nie zna realiow panujacych w firmie... Stawka jaka masz byla przed pojawieniem sie dyrektora produkcji, smialo dostaniesz te 1,5 wiecej tylko pogadaj z kierasem

Zuzanna

@ex-pracownica jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia? Znalazłam nowe oferty, gdzie firma poszukuje operatorów maszyn. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wyglądają warunki pracy na takim stanowisku? @Pracownica mogłabyś nie obrażać innych użytkowników na forum? To łamanie regulaminu. @Pracownik co może być powodem, że nowi pracownicy mają lepsze stawki?

ex-pracownica

Obiecuja zlote gory,a po jakims czasie wyplaty niskie,zabieranie premii pod byle pretekstem,zmuszanie do nadgodzin w postaci oswiadczen do podpisania...i wiele by pisac,ogolnie atmosfera bardzo dolujaca.

Pracownica
@ex-pracownica

bo,trzeba byc bardzo dobrym w tym co się robi,zeby dostac awans,tempaki

ex-pracownica
@Pracownica

hehe dobre,powiedz w czym byc dobra?w ukladaniu paczek na palete?

Witam, piszę z pytaniem o stanowisko w kontroli jakości, jakie wynagrodzenie mniej więcej na początek ? jak atmosfera? mógłby ktoś coś napisać :)z góry dzięki za odpowiedz

wojak
@anonymous

Praca malo wymagajaca, biora nawet ludzi z wewnatrz bez zadnego wyksztalcenia xD

@wojak

Ok, dzięki za pomoc. A ile można zarobić na początek ? jeśli możesz oczywiście o tym mówić, dzięki :)

Ulka

Komuś nie odpowiada praca lub ludzie pracujący? Lepiej zmienić pracę i nie obrażać innych.

Oszukuja na wyplatach,nie polecam.

Zuzanna

@Pracownik a jak prezentują się warunki zatrudnienia? Czy po okresie próbnym ulegają one zmianie? To bardzo częsta praktyka, po okresie próbnym pracodawca widzi, jak pracownik odnajduje się na nowym miejscu i często nowe warunki zatrudnienia są renegocjowane.

Zazdrośnica

Ale jestem zadrosna o takiego jednego-

Zuzanna

Ktoś z Was pracuje w dziale księgowości? Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Księgowości. Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na tą ofertę pracy?

@Zuzanna

Cięzko powiedzieć czego może spodziewać się osoba która złoży cv. Pewnie odczeka ale myśle ,że warto złożyć. Firma się rozrasta, wypłata na czas, wekendy wolne dla biur.

Zuzanna

@Funiakiedy odbyła się impreza, o której wspominasz? Rozumiem, że była to impreza dla pracowników i ich rodzin. Czy często takie integracyjne wydarzenia są organizowane przez firmę?

Funia

Impreza na 25 lat firmy bombowa, dawno się tak dobrze nie bawiłam z dziecmi. Może kolejna impreza za rok na 26lat?

A.C
@Funia

Nagrody główne też były bombowe, puzle i gry dydaktyczne. Wow! na ćwierć wieku firmy

Funia
@A.C

dla moich dzieci te nagrody sprawily przyjemnosc, moze twoje zwykle dostaja klocki lego to mogly sie zawiesc. chyba dyrekcja powinna dac tobie przeprosiny.

A.C
@Funia

W innych firmach z okazji jubileuszu są nagrody typu tv, kamery,agd.itp Życzę udanej zabawy podczas układania puzzli dla Pani i dzieci.

była pracownica
@A.C

To się tam zatrudnij :) po grzyba siedzisz w ryżu jak gdzieindziej lepiej? Jeżeli pracujesz to znaczy, ze zgadzasz się na warunki pracy. pozdrawiam.

*********
@A.C

Zasadniczo cywilizowany człowiek winien egzystować zgodnie z postawionym w dramacie Szekspira "Hamlet" pytaniem "mieć czy być". Ty A.C widać jesteś "MIEĆ" co niepochlebnie świadczy o Twoim stosunku do życia. Niestety.

Dte
@*********

Poeta sie znalazl ale to dobre.

Krimso

Witajcie, Czy wiecie gdzie mogę znaleźć ogłoszenia z ofertami pracy do Rol-Ryżu? Czy bezpośrednio swoje Cv kierować do nich ? Pozdrawiam

Zuzanna

Pracujesz w ROL-RYŻ? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Piłkarz

Mam pytanie jak wygląda praca ile mozna zarobic bo szukam pracy a dodatkowo dobrze gram w pilke i w sumie oto mi najbardziej chodzi chce sie dostac do druzyny bo slyszalem na checzy ze zawodnicy maja najwyzsze stawki w pracy mecze za darmo dodatkowo za kazdy wygrany mecz zawodnik dostaje 100 zł fajny dodatek slyszalem to juz od kilku osob. Czy sa miejsca ???

Westham united

Marna placa,brak jakiegokolwiek rozwoju,presja wydajnosci i czasu to glowne atuty w tej firmie.Ludzie beda odchodzic podejrzewam coraz czesciej gdyz lepszych ofert pracy zaczyna przybywac:-)

Bolek

Za te smieszne pieniadze to niedlugo nie bedzie chetnych na ta prace-nie lekką,czasy sie zmieniaja panie prezesi,kryzys minąl a wy tymczasem mamicie nam oczy zeby sie cueszyc ze mamy prace hehe,niebawem to pracownik bedzie dyktowal warunki.

kaczorex

Ile można zarobić jako operator maszyn w Rol-Ryżu? Nie róbcie z siebie bezzębnych buraków. Skoro znacie się w większości na wszystkim i nadajecie jak radio na swoich kierowników to miejcie odwagę napisać ile miesięcznie netto zarabiacie. Jest jakiś odważny czy same miękkie jaja?

Wielebny
@kaczorex

Jako operator max 2,5 tys kosztem rozlaki z rodzina.Jestes zadowolona?

Grzeczny

Niech wkoncu dadza jakies podwyzki bo ludzie im pouciekaja do innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o ROL-RYŻ - Gdynia

• Jak się pracuje w ROL-RYŻ?

Zobacz opinie na temat firmy ROL-RYŻ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROL-RYŻ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROL-RYŻ?

Kandydaci do pracy w ROL-RYŻ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROL-RYŻ