Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

pasażer

Do obiektywnego1-nie bądż taka mądra bo skończysz karierę wcześniej niż myślisz.

woly

to co kiedy jakas imprezka bo jak narazie to tylko harujemy a zadnej rozrywki,,,,

obiektywny1

Pracownicy(produkcji)Bliklego to specyficzni ludzie...Siedzą w firmie po kilkanaście lat i narzekają!Są jak"pączki w maśle"...Pensje nie powalają,ale wymagania pracodawcy niewielkie.Większości pasuje taki układ,bo w innych firmach nie daliby rady.

obiektywny

nie skorzystałem bo miałem inną ofertę ale mam porównanie warunków w tych dwóch firmach i wypada lepiej na korzysc bliklego .skoro mi nie wierzysz powrównaj idz na miesiąc sprawdz;)

@obiektywny

już sprawdzone, dziękuję serdecznie :-)

@obiektywny

już sprawdzone, dziękuję serdecznie :-)

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ab

więc dwukrotne nie skorzystałeś z tak wspaniałej oferty ty nasze wielkie serce od kapusty, szkoda....

obiektywny

witam sam pracowałem wiele lat w pijalniach czekolady wedla i mialem propozycje od bliklego 2 krotnie i uwierzcie mi ze nie macie najgorzej,,,sporo os sie do was przeniosło i sa zadowoleni

@obiektywny

zawsze można pracować za darmo i być zadowolonym koszyczek jest pusty

oponek

kiepska firma w porządnych firmach to organizuja imprezy firome, dla pracownikow, wycieczki itp,,, a tu nic takiego sie nie dzieje

Oszolom

Znam Waszego wlasciciela jak i poprzedniego CEO, tak pieknie malowali atmosfere u Was panujacą, a tu czytam Wasze opinie i jestem w szoku! Wielkim szoku!

pączek
@Oszolom

KTak właśnie różni się teoria od praktyki...

rrfrff

ogolnie beznadzieja (usunięte przez administratora)

Renata Maroszek

Witam, jeśli macie Państwo uwagi dotyczące pracy w naszej firmie, to zachęcam do przesyłania ich na mój adres e-mail - renata.maroszek@blikle.pl. Będę wtedy miała szansę dopytać się o co dokładnie chodzi i wyjaśnić wątpliwości. Pozdrawiam, Renata Maroszek

Monia

Największy (usunięte przez administratora)w firmie BIKLE to na Ursynowie Aleja KEN (usunięte przez administratora)Szkodzi wizerunkowi firmy ale jest nie do ruszenia! W kawiarni jest taka rotacja że tyle ludzi nie przychodzi do Centrum co tam się zmienia! (usunięte przez administratora)

Tak samo były obiecane premie i do dzisiaj nie widać... Dziadostwo

all

(usunięte przez administratora)oto próbka dziękujemy pani prezes za to jak nas potraktowała na święta za obiecanki talonów i nie wywiązywanie się z danego słowa i to jeszcze na piśmie jest wywieszone na tablicy żenada po co było strzępić język a swoją drogą to dziwię się że po tylu obsuwach i obietnicach bez pokrycia załoga naiwnie jeszcze wierzy w słowa prezesa i zarządu kit dobry jak świeży

kto

niedlugo tvn zrobi reportaz o [usunięte przez moderatora] firmie

cywil

bojmy sie czy nam za nadgodziny zaplaca a pracy coraz wiecej.

@cywil

no podobno maja byc podwyzki premie a wiec nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi

nie polecam maja zmniejszac pensje...(usunięte przez administratora)

Igor! były pracownik

Witam wszystkich czytających, Po 3 latach pracy w firmie A.Blikle jako były pracownik pozwoliłem dziś wyrażić swoją opinie:) Czas który spędziłem w tej firmię ogólnie uważam za dobry poznałem wielu fajnych ludzi jak i również prostaków,tępaków itd.[usunięte przez moderatora] przez 3 lata mojej pracy nie nauczyłem się niczego . No ale cóż tak to już czasami bywa.Przez 3 lata byłem i tu UWAGA!!! Tylko 6 dni na zwolnieniu lekarskim! Wielkrotnie przyjezdzałem do pracy z dnia wolnego i co za to dostałem? OCZYWIŚCIE ŻE NIC! Żadnych podwyżek, socjalu ,możliwości awansu,rozwoju! I pensja na poziomie kasjerki w Auchan bo w Biedronce więcej zarabiają.Ogółem było śmiesznie strasznie duża polewka była z tego co się tam działo a działo się wiele hehe....:) Kto ma wiedzieć ten wie:D Ogółem w całej firmie panowało donoszenie na innych,lizusowanie kierownikom ogółem w tej firmie jest wielu ludzi którzy dało by [usunięte przez moderatora] żeby tylko tam pracować! Ja rozumiem że ludzie mają kredyty,dzieci itp. Ale jak można cały czas dawać po sobie jeżdzić jak po dzikej świni??? Ja powiedziałem NIE! I oczywiście po miesiącu zostałem przeniesiony na dział produkcji za kare! Nawet dobrze że tak się stało bo dziś jestem szcześliwym kierowcą tira gdzie za każdym razem jak tylko mijam szyld A.Blikle pojawia się na mojej twarzy ogromny śmiech!!! OGÓLNIE NIE POLECAM!!!

spiderman

Super firma,duze zarobki,wspaniala atmosfera no i super sniadania za free.mozliwosc szybkiego awansu lub nowego stanowiska....tylko trzeba umiec donosic.polecam naprawde jest ok

«555»

Myślałem że jak prof. się weźmie za porządki, to tam się trochę wyprostuje. A ja czytam że tam się większy (usunięte przez administratora) jeszcze zrobił. [usunięte przez moderatora]

?

[usunięte przez moderatora] zapewne sie cieszy,[usunięte przez moderatora]....zadza pieniadza tym dziala...a normalni ludzie i tak wobec siebie beda lojalni.forever szacunek dla wszystkich z ktorymi wspulpracuje.i tak nas zjedza rekiny wiec moze szukac lepszych perspektyw w zyciu ................hmm nie wiem,nie potrafie,nie umiem...zastanow sie nad tym sam.ps..nie czepiac sie bledow intelektualisci z wyzszej polki... [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.