Opinie o Rockwell Automation w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rockwell Automation. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rockwell Automation o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwell Automation w Katowice

?

Witam Wie ktoś jakie zarobki są dla magazyniera w tej firmie i jaki czas pracy tzn.od pon do piąt na 3 zmiany czy jeszcze inaczej Pozdrawiam

Ula
@?

Jeżeli chodzi o prace w Katowicach (Roździeńska) to pracowałam 2 tyg od 6-14 a 2 tyg 14-22 były momenty że 1 lub 2 osoby pracowały na nocki. Zarobki jeszcze jakiś czas temu były ok 3000zł plus niewielkie premie i benefity - teraz może się coś zmieniło.

Taaa
@Ula

Że ile ? Że jakie zarobki? Najniższa krajowa bez żadnych dodatków a o pieniądze za nadgodziny musiałam walczyć . Żenada! Ludzie wredni !!!! Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Najgorsze miejsce pracy z jakim miałam do czynienia!!!!!!!!!!!

Olaf

Dzień dobry, jak kształtują się zarobki w na stanowiskach w embedded, programistów PLC lub stanowiskach podobnych do specjalistów utrzymania ruchu?

Woly

Jak wygląda praca na magazynie proszę o opinie

Miron

Jak firma przeciwdziała pandemii (usunięte przez administratora) Bo ostatnio zauważyłem, że jedni siedzą obok drugich, nie ma odstępów itp. maseczki to nie jedyna ochrona przed zarażeniem! S szatniach tłumy. Jsk to rozwiążecie?

Monter

Pytano mnie o przebieg pracy zawodowej, mało konkretów.potrzebuja pracowników to wymagania maja małe. Pytali o rysunek techniczny i prace na zmiany.

Czy praca na zamiany mi pasuje, czy pracowałem na produkcji.

Leszno
N.M.

Pozdrawiam pewnego Pana fajny z niego facet :)

Kamil

Dzień dobry czy jest ktoś w stanie udzielić mi informacji czy nowa hala pracuje 1 listopada, byłem pierwszy dzień w pracy i nie zorientowałem się. Z góry dziękuje za informacje.

Odpowiedź
@Kamil

Nie pracuje

RBK

Czy miał ktoś do czynienia z pracą na stanowisku Master Production Scheduler? Pod jaki dział podpięte jest to stanowisko? Dział Logistyki? Czy wynagrodzenie 7000-8000 brutto jest do osiągnięcia na tym stanowisku?

Kati

Hej czy ktoś dojeżdża z Mikołowa do tej pracy w Katowicach żeby mogła z kimś zabrać trudno z dojazdem

Nowa
@Kati

Ja rozpoczynam pracę w RA od października. Będę dojeżdżać z Mikołowa, to możemy się dogadać.

MG
@Kati

Ja będę dojeżdżać z Mikołowa od października.

Arsam
@Kati

Dojeżdżam z Wyr ale do biur na Rozdzienskiej. Jak na produkcję to nie pomogę.

Kati
@Nowa

Napisz do mnie kati@poczta.onet.pl tam się zgadzamy

Aguś

Czy ktoś wie jaka jest praca na produkcji na nowej Lini? I jakie są tam zarobki, premie, i czy są jakieś benifity przez agencje?

@Aguś

Ubezpieczenie na życie Prywatna opieka medyczna Dofinansowanie na platformie MyBenefit Karta Lunch Pass SODEXO Bonus dla Nowozatrudnionych Pracowników Produkcyjnych - Sign on Bonus Premia Roczna Premia miesięczna i kwartalna Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS System Poleceń Pracowniczych - Connect a Friend Dofinansowanie do szkoleń Możliwość rozwoju osobistego

Pracująca
@Aguś

Zalezy gdzie idziesz? Na 1 hali. Praca z ukrainkami, można pracować i jest w miarę ok. Na 2 hali też ok, ale są wyjatki na ktore trzeba uważać.

@Rockwell Automation

"Możliwość rozwoju "- do jakiego roku życia. Nie wszyscy są traktowani na równo!

Dddd

Witam a jak wygląda praca na magazynie i jaka atmosfera dzięki za odpowiedź.

PCP
@Dddd

Średnio na jeża, a bardziej drapiezce

A jak jest u was z tymi premiami są realne.?

Witam, Mnie zastanawia jaki jest czas trwania rekrutacji ? Zlozylem swoja aplikacje przez nowy portal Rockwella i moja kandydatura wisi niezmiennie od miesiaca na statusie "under review" a oferta wciaz aktualna...

Hgfcb
@Zainteresowany

Do niektórych oddzywają się nawet po pół roku

MPW
@Hgfcb

Do mnie odezwali sie 2x. Za pierwszym razem po 2 miesiacach, za drugim po 3 miesiacach. Nie wiem czy to normalne - stanowisko inzynierskie...

tedy
@Zainteresowany

wszystko zależy od pozycji na jaką aplikujesz i ile jest chętnych. Ja między rozmową kwalifikacyjną a informacją, że mnie biorą to 2 dni

@tedy

Jakie stanowisko?

@Zainteresowany

Ja rekrutowalem się wewnętrznie na inne stanowisko, wszystkie etapy cyk myk i cisza. Kontaktuję się z laską z rekrutacji i cisza. Dopiero gdy przyszedł nowy pracownik na to stanowisko wyszło, że jednak nie pykło. Ale nadal nie dostałem oficjalnie info

@Zainteresowany

Też mnie to zastanawia, jak dlugo należy czekać na informację zwrotną. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej była informacja że do 2 tygodni oczywiście dadzą znać. Niestety brak takowej odpowiedzi. Słabo jak na firmę, której tak zależy na employer brandingu oraz dopasowaniu pracownika. Widocznie to tylko puste słowa, czysty PR rekrutacyjny.

@Xyz

Hmmm, na jakie stanowisko aplikowałes? Jak długo czekałeś na zaproszenie na rozmowę? Jak wyglądała? Ja wraz z kumplem aplikowałam na inżynierskie stanowiska, oboje mamy ponad 7 lat doświadczenia i póki co echo. Nie wiem jakie wymagania trzeba spełniać, żeby zadzwonili... Kumpel ich mógł stawka zabić bo coś pod 9k brutto rzucił ale ja dałam trochę mniej i też nic..

@Xyz

Hmm, chyba usunęli moja poprzednią odpowiedź. Wraz z kolegą tam aplikowałam. Stanowiska inżynieryjne. Mamy powyżej 6 lat doświadczenia na analogicznych stanowiskach i nawet nie było zaproszenia na rozmowę. Nie wiem jakich ludzi tam szukają jak my byliśmy mało atrakcyjni. Kolegą rzucał wysokie stawkivw ankiecie na stronie RA to może dlatego, ja znowu typową rynkową i też nic. Może nie mają ciśnienia? Jak długo trwało pomiędzy wysłaniem CV a zaproszeniem na rozmowę? Jak ogólnie rozmowa?

@Zainteresowany

Aplikacja była wysłana na stanowisko specjalisty ale w wewnętrznych strukturach, nie inżynierskie. W pierwszej kolejności kontaktowała się agencja zatrudnienia po ok 2 dniach od złożenia CV. Za następne 2 dni zadzwonił rekruter już z Rockwell i umówione zostało spotkanie rekrutacyjne w formie online. Wszystko to odbyło się w ciągu tygodnia. Natomiast mija już miesiąc od kontaktu i głucha cisza. Słabiutko .

Kiero
@Xyz

Musza byc niezle zapracowani, zlozylem aplikacje na Team Supervisor, moje doswiadczenie w przemysle ponad 12 lat z czego 5 to mistrz a 3 kierownik zmiany. Skonczona Polibuda w Gliwicach i echo. Niezle musza miec wymagania ;x

@Kiero

Czyżby w tej firmie obawiali się pracowników, którzy mają solidne doświadczenie? Może niektórzy managerowie by wyszli na niekompetentnych ;-)

Kiero
@Xyz

Hmm, chyba nie jest az tak zle ;) Wydaje mi sie, ze bardziej rozchodzi sie tutaj o kwestie wynagrodzenia. Nie wiem jak na inzynieryjnych stanowiskach (kilka wpisow wyzej) ale na kierowniku sredniego szczebla juz troche chcialbym zarobic..

Bollo
@Kiero

A może za stary jesteś jak na firmowe standardy. Nikt tego wprost nie powie, ale tak to działa...

@Kiero

chyba za wysokie masz w RA kierownicy zmianowi średnie język prawie zerowy tylko znajomości

Ana

Mam pytanie czy może ktoś wie jaki jest dojazd z sosnowca

SS
@Ana

tramwaj ale dużo osób pracuje z sosnowca i zawsze można się zgadać z kimś i autem jeździć

zanteresowany

Czy w Rockwellu są organizowane jakieś durne zbiórki pieniężne z prywatnych wypłat pracowników np. na urodziny/rocznicy pracy/śluby dzieci/imieniny męża? Nie ukrywam że to dla mnie ważne przy wyborze firmy, jak i pewnie dla 50% osób, które nie chcą uczestniczyć w durnych zbiórkach a mimo to krzywo się uśmiechają przy takich okazjach i nie odważą się mówić o tym głośno udając, że wszystko jest ok i chcą to robić.

Były
@zanteresowany

Za moich czasów była to nie obowiązkowa inicjatywa pracownicza. Nikt z konta nic nie zabierał.

Nowy pracownik123

Zaczynam pracę w Rockwellu w finansach w grudniu. Czy wiadomo coś o powrotach do biura? Czy teraz finanse pracują zdalnie czy sa jakieś dyzury/podziały? Pytam, bo w zimie dojazd bedzie cięższy, że względu na około 60km dojazdu, więc wolę sie przygotować kiedy mniej więcej planowany jest powrót do pracy z biura.

Ana

Czy może ktoś wie jaki jest dojazd z Sosnowca?

ZTM
@Ana

Niestety niema żadnego połączenia. Od momentu wyburzenia mostu w szopienicach nie ma zadnego przejazdu do Katowic

@ZTM

A wiesz może jak osoby z sosnowca dojeżdżają ? Bo mam propozycje pracy i nie wiem czy ja przyjmować jak nie ma dojazdu

As

Tramwaj 15, obok jest zawodzie centrum Przesiadkowe to jeszcze autobus 18

Ana

Czy z sosnowca to tylko można dojechać samochodem? Czy coś może tam dojeżdża . Bo nie wiem czy przyjmować ta prace jeśli nie będę miała czym się dostać. Jeśli ktoś wie to bym bardzo prosiła o odpowiedz

As

Tramwaj 15:)

GFO ex employee

Pracowałam kilka lat w RA w dziale księgowym GFO w różnych zespołach, w tym przede wszystkim w roli team leadera. Bardzo sobie cenilam zawsze pracę w tej firmie ze względu na bardzo wysoką kulturę organizacyjną, duże możliwości rozwoju oraz ciekawe wyzwania. W porównaniu z typowymi SSC księgowymi, których pełno na rynku katowickim, w GFO procesy mają zasięg globalny (nie tylko europejski), nie ma tysięcy różnych KPI do mierzenia wydajności każdej minuty pracy, a samo GFO jest traktowane jak część finansów, nie jak shared service, przez co realnie mieliśmy duży wpływ na to, jak pewne procesy wyglądały. Zawsze się czułam doceniana za swoją pracę i naprawdę lubiłam tam pracować. Odeszłam głównie ze względem finansowych, gdyż dostałam bardzo dobrą ofertę na zewnątrz. Natomiast z ciężkim sercem, gdyż to jest naprawdę świetny zespół do pracy.

Witajcie, jaka jest kultura organizacji i atmosfera w firmie ( produkcja). Brutalne korpo : "- Witam Pana Prezesa - Dzień dobry Panie Bartłomieju, to budujące, że osiąga pan 150 procent." czy raczej "- Hejka stary (żłówik), jak tam montaż idzie?" Jak to wygląda finansowo?

Dicaprio
@Zainteresowany

Nie miła atmosfera kultura jako tako, ludzi gorzej się traktuje jak to tylko możliwe pracuj tam na cztery brygady

Gorzej niż w Afryce

Nie wiem jak jest pod Rockwelem ale praca pod Randstadem to jest jakaś kpina z pracownika 2800 brutto podstawy + do 10% premi za prace w systemie 4b weekendy i święta w pracy = NIEWOLNICTWO bo nie wiem jak inaczej to można nazwać ile człowiek wytrzyma coś takiego ja rozumiem jakby jeszcze jakoś wynagrodzenie to rekompensowało a tak to się tam człowiek czuje jak by pracował charytatywnie

Agnieszka
@Gorzej niż w Afryce

Pani w tej agencji jest okropnie bezczelna i nie zna kodeksu Pracy.

Dicaprio
@Gorzej niż w Afryce

Tu się zgodzę z tobą ja robiłem na czyszczeniu silników było mało silników to jeszcze na dodatek kierownik produkcji i dyrektor generalny,dogładali co robię i mówili że mimo wszystko mam puszczać 10 silników na pöł godziny mówię z czego jak testery nie wyrabiają

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwell Automation - Katowice

• Jak się pracuje w Rockwell Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwell Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwell Automation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 15 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rockwell Automation?

Kandydaci do pracy w Rockwell Automation napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rockwell Automation
2.5/5 Na podstawie 426 ocen.

Rockwell Automation