Opinie o Rockwell Automation w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rockwell Automation. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rockwell Automation o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwell Automation w Katowice

Jest tu ktoś kto pracuje / pracował jako Direct Buyer? Wystawiono ofertę z oznaczeniem, że to praca od zaraz i po prostu zastanawiam się z jakich przyczyn tak nagle? Na kogo można awansować i po jakim czasie? I czy polecacie pomyśleć nad złożeniem CV? spełniam wymogi

A byleś na rozmowie? sugerowałeś te kwotę? ciekawi mnie ewentualna reakcja. A co do auta jeszcze to jakie faktycznie dają do wyboru? Tez już cos proponowali czy to dopiero po podpisaniu umowy będziesz wiedział? Ciekawe kiedy ja dają?

Nic dodać nic ująć

Kilka lat temu to aż chciało się przychodzić do pracy,może nie ze względu na samą pracę ,ale na ludzi. Teraz tak nie jest. Nie wiadomo skąd kierownicy biorą kryteria wybierania liderów ,ale niektórym sodówka uderza do głowy. Kobieta ,która nie gdyś była "koleżanką" teraz jest TL i robi z siebie nie wiadomo co. Uważa się za lepszą a niestety nią nie jest bo ma duże braki w wiedzy chociażby z zakresu jak działa dana linia produkcyjna itd. Kolesiostwo straszne ,jak kierownik/kierowniczka ma swoje ulubienicę to są chronione przed całym złem i nawet jeśli robią podstawowe błędy,nie patrzą na jakość produktów, które same tworzą. A nie daj boże zwróć leciutko uwagę lub zapytaj od kiedy tak się robi (kiedy widzisz że ktoś robi coś nie zgodnie z tym co ciebie uczono - mimo że pracujesz bardzo długo ) to jeszcze ty dostaniesz reprymendę, że tak właśnie się robi i ty nie masz racji. Tragedia po prostu tragedia ,ten zakład idzie na (usunięte przez administratora) i ciągnie za sobą swoją załogę.

Z biegiem czasu aplikować na team leadera? Taka propozycje ktoś podrzucił lecz bez szerszego odniesienia. chociażby co do procesu rekrutacyjnego. W jaki sposób przebiega? jak przygotować się do takiej rozmowy na takie stanowisko i na co zwracają największą uwagę?

MM

Przychodzę tu z pytaniem, Czy cieżko jest się dostać na Program Menedżerski w firmie? Może jest ktoś w stanie wypowiedzieć się jaka jest atmosfera w biurach? Za niedługo kończy mi się umowa u mnie w firmie i nie chcę jej przedłużać. Zastanawiam się nad wysłaniem CV ale nie chciałabym tracić czasu na coś niepewnego albo rekrutację bez zwrotnej odpowiedzi...

WT
@MM

Hej, myślę że nie jest ciężko się dostać, jednak pytanie czy na pewno tego chcesz. Ostatnie dwie osoby z programu menadżerskiego zostały zwolnione/zwolniły i nie wspominają tego dobrze. Wydaje mi się że lepszą opcją jest po prostu przyjść na konkretne stanowisku i z biegiem czasu aplikować na team leadera.

Monter

Pytano mnie o przebieg pracy zawodowej, mało konkretów.potrzebuja pracowników to wymagania maja małe. Pytali o rysunek techniczny i prace na zmiany.

Czy praca na zamiany mi pasuje, czy pracowałem na produkcji.

Leszno
Inżynier

Pracuję jako inżynier i muszę przyznać, że w firmie panuje kultura (usunięte przez administratora). Menadżerów pięciu, a każdy ważniejszy przed drugim, co powoduje kosmiczną ilość zadań w zbyt krótkim czasie. Firma się szczyci elastycznymi godzinami pracy, ale nikt nie mówi, że ta elastyczność polega na tym, że o masz 9 rozmowę z Polakami, a o 18 z Amerykanami. A pomiędzy? No przecież masz elastyczny czas pracy... Nie musisz siedzieć przed komputerem, możesz gdzieś wyjść. W zamian proponują owocowe wtorki, czy najnowszy hit - orzechowe czwartki. Tyle dobrze, że wypłata jest na czas i nadgodziny płatne, a nie "do odbioru".

@Inżynier

A właśnie cos pisali jakiś czas temu, że kultura pracy podobno nie występuje, takiego określenia jednak jak tu padło jeszcze na oczy nie widziałem. :D chciałem się przyjąć ze względu na chęć nabrania doświadczenia, czy w tym przypadku na okres pracy do roku można byłoby mi je polecić?

inżynier Katowice produkcja

Zarząd zabiera się za likwidacje stanowisk na każdym poziomie, produkcja, managerowie, inżynierowie. Zdecydowanie nie polecam. Słabe zarobiki w porównaniu ze stawkami na rynku ( woj. Śląskie). Atmosfera w pracy bardzo słaba. Nie mozna się poczuć swobodnie bo managerowie stoja z zegarkiem ile czasu spędzasz na herbacie w kuchni. Jak masz zatarg z managerem to nikt Ci nie pomoże, a składając skargę tylko dostaniesz program naprawczy, zabiorą premie i otrzymasz wypowiedzenie po jakimś czasie.

Patryk

Bardzo fajne miejsce pracy ,firma z potencjałem-szkoda tylko ,że nie we właściwych rękach. Etyka ,poszanowanie drugiego człowieka to MIT . Wypala się i niszczy w ludziach chęć i zapał do pracy. Nie dba się o dobrych pracowników. Kultura pracy tu nie istnieje i nigdy nie istniała. Za wysokie progi dla tak niskiego poziomu kultury jaki większość osób sobą prezentuje. Szkoda !

Niko

Niestety, proces rekrutacji to jakiś żart. Pomimo zapewnień ze do 2 tygodni otrzymam odpowiedź jaka jest decyzja to i tak musiałem się upomnieć o feedback. Odpowiedzi nie otrzymałem, jedynie na profilu kandydata można zauważyć że w tym samym dniu (co mój mail z pytaniem) stanowisko zostało już zamknięte. Nie warto tracić czasu na taką firmę która nie szanuje potencjalnego pracownika i jego czasu.

X 2
@Niko

U mnie też tak było. Rozmowa z osobą z Hr, następnie rozmowa z inż. I kierownikiem jednej z komórek. Na sam koniec zero odpowiedzi. Łącznie ponad 2 h wyjęte z życiorysu. Szkoda czasu.

Na staż też trudno jest się dostać? widzę te opinie odnośnie niepowodzeń w kontekście rekrutacji a właśnie na dział zakupów widnieje oferta dla osoby do przyuczenia. Wstępnie ja reflektuje, nie chce jednak stracić przy tym czasu, wiec czy był ktoś na rozmowie i by mi opowiedział czego można się spodziewać? Jakie późniejsze stanowiska są do obsadzenia na dziale? jaka jest struktura?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Rockwell Automation na stanowisku Product Owner? 4 października pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

ALA

Potwierdzam opinie innych pracowników. Niestety work life balance, fair play, równość i otwartość to farsa. Typowo amerykański styl zarządzania, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi a za plecami wbijemy Ci nóż. Jak się podlizujesz, zgadzasz ze wszystkim i uzewnętrzniasz na łamach wszystkich możliwych wystąpień nawet w sferze prywatnej to jest dobrze. Jeżeli tego nie zrobisz nie ma w Tobie ducha team work i możesz być pewny, że odpadniesz. Generalnie dużo osób w Gdańsku to tzw. znajomi królika, chodzą i szepczą za plecami. Jak coś się dzieję wspólnie wytypują kozła ofiarnego, nie jednego! Oczywiście zależy pod jakiego managera trafisz. Bo są i właściwi ludzie na właściwym miejscu. Odział w Gd to jakaś garażówka zależna od Katowic. Nic bez nich nie zdecydują i nie zrobią. Produkcja to śmiech na sali, gdzie tam automatyzacja i smart factory ach.

Hahaha
@ALA

Dokładnie, jak nie jesteś lizusem a robisz tylko to co do ciebie należy to jesteś skreslony.

H

Atmosfera w firmie bardzo kiepska, mocno korporacyjna, na zasadzie "rób swoje i się nie wychylaj". Wyznawane wartości, o których trąbi się na każdym kroku (etyka pracy, wzajemny szacunek) to farsa. Praca w RA była dla mniej najgorszym doświadczeniem w trakcie 12 lat aktywności zawodowej.

Przedstawicie jakiś przykład sytuacyjny? Zastanawia mnie czemu równość może być tak negatywnie postrzegana? Wstępnie zastanawiam się nad wysłaniem cv dla inż., od SAPa. Mam jeszcze w zasadzie trzy dni na podjęcie decyzji. Pomożecie? Jaki standard pracy mnie czeka przy tym braku wychylania się? robię swoje w systemie i mam spokoj?

Suzi

Ostatnio była impreza firmowa najgorsza jak przez ostatnie lata zrobiła ta firma. Rozumie że oszczędności ale to była nudna bez dobrego jedzenia i mało atrakcji dla dzieci. Chyba imprezy dla pracowników Biedronki są ciekawsze.

@Suzi

najlepiej skrytykować trzeba się było zaangażować w organizację imprezy, jak coś zrobić to nie ma nikogo. Nie zrobić żle zrobić jeszcze gorzej to były tylko dni otwarte a nie piknik rodzinny.

Agnieszka
@ja

Zaangażować? A w jaki sposób pracownicy maja do tego możliwość? Odnośnie wydawania sugestii już w nieco istotniejszych sprawach typu standard pracy i tym podobne to do kogo można je zgłaszać i jak są przyjmowane?

Kutafoon

Polecam wybrać sobie inną firmę z wielu powodów. Zacznijmy od tego że Kierownik nie reaguje na brak etyki. Ma gdzieś pracowników, udaje że się się tym przejął. Są też inni kierownicy tak samo (usunięte przez administratora)warci jak niektórzy pracownicy. Spada ilość zamówień, roboty mało, karzą urlopy brać. Firma się nie rozkręci a jak rozkręci to na chwilę. Nie przedłużają umowy w takich momentach nawet bardzo dobrym pracownikom . Płaca śmiechu warta jak cała ta firma. Niektórzy liderzy to wogole nie powinni nimi być. Wredni (usunięte przez administratora) co traktuja pracownika jak (usunięte przez administratora) jeżeli cię nie polubią. Tak mało płacą że niektórzy muszą kraść jedzenie z lodówek więc się nie zdziw że czasem będziesz musiał głodny pracować. Jedne wielkie smieciowisko. Nie polecam serdecznie. Pozdro

Żenada

Chyb czas wymienić większość liderów, chyba już za dlugo pracują. Stare wygi bez pojecie i zarządzaniu ludźmi, zero podejścia. Metody odnoszenia sie do pracowników jak w (usunięte przez administratora). Ilu jeszcze ludzi się zwolni żeby coś się zmieniło? A może by kilka osób po sadach przeciągnąć żeby było lepiej? Zaded lider nie jest po nadludziem, każdy kij ma.2 końce.

Zdzichu

Dostałem się na 2 etap rozmowy poprzez teams'a. Odpowiedziałem na wszystkie testy z rys. technicznego i pytania. Po 2 tygodniach pani odpisała mi , że nadaję się tylko do firm typu kogucik. Osobiście według mnie żenada. Mail brzmiał na coś w stylu, "nie mamy się do czego przypieprzyć, ale jednak coś się na pana znajdzie". W takim razie ma pytanie? kogo tak na prawdę ta firma poszukuje? Inżynierów teoretyków, którzy nie potrafią odkręcić koła od samochodu ?

Tiwaz

Praktycznie rekrutacja na stanowisko senior accountant AP gdzie mam bardzo duże doświadczenie. Wszystkie pytania odpowiedziałem następnie nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotej mimo ze wyslałem zapytanie na maila.

Dlaczego Rockwell zmusza do brania urlopów w związku z brakiem pracy, np. w piątki! To jest niezgodne z prawem. Dlaczego ludzie się na to zgadzają, wystarczy powiedzieć NIE! Rockwell ma tyle instrumentów na skrócenie tygodnia pracy zgodnie z prawem! Nie musi zmuszać do naszych urlopów. Ludzie obudźcie się w końcu.

ASD

Czy firma oferuję formę zatrudnienia na b2b? Czy tylko jeśli jest się kontraktorem i zatrudnionym przez pośrednika?

Jaki jest styl zarządzania w Rockwell Automation?

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwell Automation - Katowice

• Jak się pracuje w Rockwell Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwell Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwell Automation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 15 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rockwell Automation?

Kandydaci do pracy w Rockwell Automation napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rockwell Automation
2.5/5 Na podstawie 426 ocen.

Rockwell Automation