Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

01.02.2020

Witam czy ktos jedzie w sobote do pakowania miesa w Oss jakie warunki mieszkaniowe ? To co pszeczytałam to az sie boje jechac tam i sie zastanawiam a podpisałam umowe odpiszcie mi jakie warunki w bangalia mam mieszkac 4 osobowe niby

Kamila
@01.02.2020

Proszę podać meila bardzo chętnie wyślę zdjęcia i filmiki które sama na miejscu zrobiłam

anna

jedzie ktos do pracy w Holandii, jako pakiwacz z ta agencja?

Piotrek

Tak

Piter
@anna

Możliwe że ja a kiedy jest dokładnie wyjazd?

Kamila
@anna

Nie polecam, chyba że chcecie mieszkać w campingu z patologia. My wczoraj przyjechaliśmy i dzisiaj wracamy

Majk

najgorsza firma jaka jest z opola jedziesz z APN a w Holandi przejmuje cie inna firma AA+ pojechałem w marcu byłem 4 tygodzie i na 4 tygodzie 4 razy w pracy błem aż kturegoś dnia zadzwonili i powiedzieli bym szukał roboy na właasną ręke bo oni nic nie mają że przyjechało 20 osób nowych i oni nie mają pracy dla nich śmiech na sali nie polecam !!!

@Majk

Widać nie czytał Pan umowy a tam wszystko pisze. Cóż, jeśli Pan się nigdzie nie sprawdził to odesłali do domu. Pozostaje płakać i wylewać żale w internecie...!

@Henryk

Zapłacili ci za ten wpis ???

@@Henryk

Nie. Jest to odpowiedź firmy APN Opole. Firmy też mają swoje zdanie o pracownikach którzy zostają wyrzuceni z pracy i chętnie podzielą się swoją opinią.

Uprzejmy
@Henryk

Henryku Jeżeli wypowiadasz się w imieniu agencji, to wypadałoby, abyś nie robił rażących błędów. nie "tam pisze" tylko jest napisane

@Henryk

Człowieku weź się ogarnij. Jak możecie tak traktować ludzi i jeszcze napisać, że ktoś umowy nie czytał. Co z was za firma która wysyła ludzi a daje pracę na kilka dni po czym informuje szukaj sam roboty. Krzak nie firma z was i tyle. A z ciebie to zwyczajny gbur.. Zwolnij się po czym rozpedz o przywal łbem o ścianę..

Ewelia

Witam. Planuje wyjechać do pracy. Szukam dziewczyny która chciała by również pojechać. Ktoś chętny ? Prosze o kontakt: Evelina_xD@interia.eu

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gutek

Szkoda, że tak mało jest opinii o pracy z agencją. Powiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

Witam, szukam osoby z Trójmiasta która chce wyjechać do pracy, tak jak ja, z Apn. Chciałabym nawiązać kontakt. Chodzi mi o kobietę. pozdrawiam

Mara

Ja też się chętnie podepnę pod temat :D

sylwiaa
@Mara

pisz priv, wyzej masz moj e-mail

Willy

Mam zamiar w lutym pojechać przez te agencję jakieś opinie ?

LUka

Witam. Prosze o opinie na temat pracy na stroikach swiatecznych poprzez agencje APN.Jakie warunki mieszkaniowe oraz finansowe .Duzo godzin malo? Jak to jest ? Nie jestem pewien tej agencji a mam mozliwosc wyjazdu co myslicie warto ??? :)

Onna
@LUka

Też dostałam propozycję pracy przy stroikach i chciałam wiedzieć jakie są tam warunki.

Gosc

Wykorzystują pracowników zaniżając wynagrodzenie

@Gosc

Głupoty piszesz. Wynagrodzenie min. jest bo musi być zgodne z CAO

Jacek

Pilnie szukam opini o APN Opole, praca w Geldermalsen, piekarnia. Jak tam jest? Są godziny, jest gorąco?

Kamil

Jakie są Wasze odczucia na temat pracy poprzez tę agencję? Mieliście jakieś problemy z wyjazdem bądź warunkami mieszkalnymi? Dobre warunki i stawka?

Orzeł

Kto zna dobra AgencjePracydo Holandii

Kazik
@Orzeł

Dobra na pewno to jest Flexcraft i Covebo Sam szukam u nich pracy bo mam pewnosc że mnie nie oszukają To są sprawdzone i godne polecenia agencje. Jak szukasz jeszcze pracy to warto pojechac z kims kogo znasz,kontakt ze mną to kazimierz.domjan@gmail.com Jak cos to pisz.

@Orzeł

Polecam APN Opole, jestem obecnie w NL. Wszystko jest zgodne z tym co było mówione przed wyjazdem

Zaneta

Zadzwonili do nas o 15 ze mamy isc do pracy na 16. Moj narzeczony i ja bylismy w innym miescie ale na szczescie udalo nam sie dogadac i bylismy zaplanowani na nocna zmiane. Po powrocie ledwo zdazylismy sie wykapac i dostalismy telefon z apn ze mamy natychmiast sie tam stawic. Na miejscu powiedzieli nam ze odmowilismy pracy na popoludniowke i nie interesowalo ich to ze przeciez poszlismy na nocna zmiane i ze to byl nasz pierwszy raz oraz fakt ze zadzwonili do nas godzine przed praca. Rozmowa a raczej juz niestety nawet klutnia zakonczyla sie na tym ze dano nam godzine na wyprowadzke a kiedy powolalismy sie na prawo ze powinni nam dac przynajmniej 24 godz jak nie wiecej zagrozili policja. To jak nas nieludzko potraktowano bylo okropne. Pozdrawiam i stanowczo nie polecam

Kierowca busika
@Zaneta

Żaneta z tego co wiem to kilka osób jest bardzo ciętych na tą agencje, pisaliśmy na Polonii o tym. Osoby te już siedzą w Holandii na stałe i bardzo chętnie by wam pomogły z Oss. Nie bójcie się policji , sami dzwońcie nagrywane rozmowy i mejle się wam bardzo przydadzą ???? Pozdrawiam

Prośba
@Zaneta

Mam taką prośbę, czy możesz pisać bez błędów ortograficznych?

Krakowianeczka

Witam! :) W za 4 dni wyjeżdżam do miejscowości Nijmegen do pracy przy pakowaniu słodyczy. Ktoś może zdradzić jak wyglądają warunki oraz praca? Może znajdzie się ktoś kto już tam jest i chciałby się podzielić wrażeniami? :3

Sztanga

Witam spawa ktoś konstrukcje w Niemczech przez tą firmę ? Jakie są aktualnie warunki? Da się robić czy nie bardzo ?

Kasiax

Może ktoś napisać jak wygląda praca przy pakowaniu warzyw i owoców? Jak warunki mieszkaniowe ?

Anka

Witam. Jak wygląda praca przy pakowaniu warzyw w Holandii przez tą firmę?

Bzyk

Pakowacz warzyw jest tam ktoś lub sie wybiera po 24 marca? Prosze o kontakt bzyk990@gmail.com

Luka

Czy jedzie ktoś w ten weekend na demontaż silników elektrycznych do Holandii

Kama

Czy wie ktoś coś na temat pracy przy układaniu bukietów kwiatowych ?

oliwia25
@Kama

Zależy na jaką firmę trafisz, ale generalnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.