Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

piotr123

Hej ja też mam zamiar jechać z nimi do Holandii w piątek. Skąd jedziesz bo też mam sporo wątpliwości i nie wiem co zrobić........Odpisz

qqq

czy jedzie ktoś przez to biuro ,do Holandii na likwidacje szklarni do pomidorów?? czy to uczciwe biuro ??? jakie warunki mieszkaniowe??

cold
@qqq

Hej, dostałam propozycje wyjazdu,ale widząc opinie szczerze się waham bardzo. :D Planuje jechać sama z Katowic, jeśli jest tu też jakaś osoba która zamierza wyjechać sama proszę o kontakt na mojego maila, coldworld@vp.pl ;)

śą może jakieś przyjęcia jako monter spawacz mam uprawnienia spawalnicze Mag 135 i papiery do ciecia palnikiem pracowałem tez jako szlifierz -monter w Niemczech

jam

Trudno się dostać przez APN do pracy? I czy warto przede wszystkim? Chciałbym gdzieś wyjechać na pół roku chociaż.

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
miko

ile czekaliście na telefon od agencji po wyslaniu formularzu ?

kamil

Witam. Podpisuje umowę na 6 tygodni i przykładowo praca mi się nie podoba/ wypada coś że muszę wrócić i co wtedy? Mogę zerwać umowę np po 5 tyg pracy? Co w takiej sytuacji?

RStsMoni

Ogólnie POLECAM.Pracowałam od czerwca do sierpnia na plewieniu pól truskawek,na hali przy cebulkach tulipanów w Dwingeloo( PN Holandii) dla Daling Uitzendbureau .Praca ok,godz było mnóstwo,w wieku 21 lat miałam na czysto prawie 300 euro. Chatki-zależy czego kto sie sppodziewa,domek bardzo skromny i taki ''babcinowy'' miło wspomiam no i bez grzyba,tylko myszy sie trafiały ale to norma w takim odludziu. Dwingeloo spokojne,wolne od Marokańców,Turków itd.,nie to co w Zaandam,Schiedam,Rotterdam gdzie pracowałam w poprzednich latach.Z koordynatorem holendrem Jantinusem ok kontakt,ale jeśli ktoś nie znał ang a w pobliżu nie było asekuranta w tłumaczeniu,to jemu ręce opadały,ale były cyrki czasami :)Ten ang to min,jak sie nie zna to lepiej chyba nie jechać żeby sie nie męczyć i być na łasce innych. Minus to dostęp do sklepów,bankomatów. Dostało się rowery ale co ja zapakuję na rower...zakupy na cały tydz..Byłam zdana na polaczków pracujący dla właściciela gospodarstwa bez pośredników,którzy mieli auto i brali kila euro na tydz,a mieli kombi a nie jakies pudełko małe co załadowane pali więcej,bez przesady....Polecam biuro,mi się fajnie trafiło. Kontakt z pracownikami w Polsce bez kłopotów.

Namrata

Hej, ja i mój chłopak 05 czerwca wybieramy sie do pracy na pakowanie owoców i warzyw z APN OPOLE. Powiedzcie jakie warunki mieszkaniowe mają, czy wypłacają kase na czas. Niechcielibyśmy wpakowac sie na minę ani wrócić zadłużeni. Pozdrawiam

KAMILA
@Namrata

Hej ja z chłopakiem tez jade 5 czerwca mam nadzieje, w poniedziałek jedziemy podpisac umowe do Opola do APN. skad jedziecie?? my z dolnego slaska.

KAMILA

witam kto jedzie 5 czerwca 2015 do Maasland na szklarnie ???????? ja jade z chlopakiem. pisac ---- kamila.kalwa@wp.pl

Anonimka

Nie wiem czy wybrałam dobre forum i dobry wątek ale chciałam napisać kilka słów o pracy w KAROLINCE w lodziarnio-kawiarni CARTE D'or. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą tam to broń Boże! NIE POLECAM. Zostałam oszukana przez pracodawcę wypłacono mi mniej pieniędzy niż się umawialiśmy, z umową szef odwlekał jak się dało więc mógł mi "wcisnąć" wszystko, bo nic mu nie mogłam udowodnić. Atmosfera 5/10 nie było źle. Ale jeżeli chodzi o walkę o swoje to nie ma szans. Dodatkowo pracowałam 2 dni próbne ZA DARMO! i pracowałam jak normalny pracownik, tłumacząc mi, że przyniosę dużo strat dla firmy na początku. Zarabiają tyle hajsu, że głowa boli a on chrzani o stratach! NIE POLECAM!!! Wielki HEJT.

APN
@Anonimka

Niestety faktycznie nie ten wątek. KAROLINKA nijako ma się do APN-u. Tak to bywa, jak pisze się bezmyślnie. Pozdrawiam

Gosia

Hej jutro jade ja z chlopakiem do holandii na sortowanie ;-)

dziewczyna
@Gosia

Gosia i jak pierwsze wrażenia? Opisz jak możesz jak tam jest, ile godzin, jaka atmosfera, mieszkanie etc. z góry dzięki

Jarek Pru 6

Chłopie tam nie ma żadnej pracy jedziesz tam żeby płacić za domek i ubezpieczenie,pracy nie ma co kilkanaście dni jeżdżą ludzie i wracają zadłużeni, na cukierkach nie ma pracy i niech panie z apn nie mydla oczu zapewnionymi 40 h tyg bo to wielka kpina.Poczytaj na forum to może nie wpakujwsz się w wielką mminę.Bylem z apn opole.

APN
@Jarek Pru 6

Bzdura, opłaty ściągane są z wynagrodzenia, jeśli nie ma godzin to nie pobiera się opłaty za mieszkanie bo i z czego ? Na cukierki aktualnie nie ma zapotrzebowania, owszem, ostatnio 2 osoby zjechały, powód: alkohol i narkotyki a po tym nie chciało im się chodzić do pracy. Jeśli nie wiesz to nie wprowadzaj proszę innych w błąd.

niki

jak ktoś wybiera się w piatek niech da znać i zostawi meila

niunia

hey czy jedzie ktos w piatek do pakowania i sortowania owocow w holl??

Jedzie ktos badz jest już na sortowaniu ???

marc

w cukierkach masz spoko, fakt ze sa szybsze i wolniejsze stanowiska, ale ogolnie wporzo

Hapek

Jedzie ktos w tą sobote do holandii z APM na pakowacza cukierków albo ktos tam juz byl i wie jakie warunki i wgl ?

niunia

Witam mam pytanie czy wie ktos moze jakie sa warunki mieszkaniowe w Masland? Czy jest tam hotel ?

SeniOrita

Hej wybiera sie ktoś 5 kwietania do pakowania owoców z Opolskiego ?

merry28

witam narzyczonym poszukujemy pilnie pracy mamy doswiadczenie na produkcji czy warto wyjechać ztej firmy czy pary tez wysylaja jakie sa tam warunki prosimy o odp pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042