Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Drozdd

Wyjechalam do Holandii, dokładniej do miejscowości Yerseke parę tygodni temu na małże. Wbrew pozorom wcale jest tam tak zimno (chyba że ktoś jest strasznym zmarzluchem :) ), wcale nie ma tak dużo wody, co prawda jest charakterystyczny zapach ale da się przyzwyczaić. No i przede wszystkim na tej fabryce na którą trafiłam (Aqua) jest cudowne szefostwo! Nie wywierają presji jak na innych fabrykach. A atmosfera w pracy jest najważniejsza. Mogę szczerze polecić agencje APN, tak samo jak tutejszego szefa Rene(firma Apex). Wypłaty wszystkie przychodzą idealnie na czas i godzinowo wszystko się zgadza. Polecam!

Aron

No to wszystko zależy od przecież miejsca do którego traficie

jolka731

czy ktos wyjezdza w najblizsza niedziele tj. 21 sierpnia z okolic Krakow Katowice do Horn Floristik w Rozenburg

kart

@bach to pewnie zależy od tygodnia i godzin jakie wtedy wyrobisz. Tak wygląda praca poza Polską, że raz tej pracy jest bardzo dużo i kasa się wtedy mocno zgadza, a zdarzają się trochę lżejsze pod względem ilości godzin tygodnie, kiedy wypłata jest trochę mniejsza

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
bach

Hej, a jakie zarobki można mieć przy sadzonkach? Dzięki

Olcia

Czy ktoś jedzie w sobotę do Assen? Albo ktoś był i może coś więcej powiedzieć? Jak warunki pracy i warunki mieszkaniowe? Co warto wziąć ze sobą?

MilenaCh

Witam, wyjeżdżam ze znajomymi do Holandii w tę sobotę tzn. 23 lipca dokładnie do Assen. Mamy pracować przy zbiorze borówki amerykańskiej w firmie Schassfsma Uitzenbureau właśnie z agencji pracy APN. Pracy się nie boimy jednak mamy obawy po przeczytaniu niektórych opinii. Czy ktoś może nam udzielić konkretnej informacji jak tam jest, ktoś to już może był w Holandii z tej agencji i pracował na podobnym stanowisku. Bardzo prosimy o odpowiedź. Chodzi nam najbardziej o informację, czy wyjazd nie polega tylko na straceniu pieniędzy, bo może nie być tam pracy. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

viki.lu
@MilenaCh

Ja też jadę tam w sobotę, ale ogólni jestem pozytywnie nastawiona, znajomi byli w zeszłym roku na borówkach i mówili że spoko. A z tego co czytałam te złe opinie chyba są o innym miejscu

Sonia
@MilenaCh

Cześć, też jedziemy z kolegą do Assen, czy już tam jesteś, lub wróciłaś? możesz powiedzieć, jak tam jest? warto?

MilenaCh

ja.

ktoś może wybiera się w tą sobotę 09.07.2016 do pracy do Holandii przy kwiatach. ( sadzonki ścinanie itp?)

kacper

Z tego co wiem, w niektórych ogłoszeniach do tego miejsca @mo stawka zależy od wieku (nie wiem w sumie dlaczego?) wypłata jest płacona tygodniowo, jest zakwaterowanie i pomoc w orgaznizacji wyjazdu no i przede wszystkim trzeba znać język albo angielski albo niemiecki wiadomo

ola

hej. może ktoś wybiera się w sobote 09.07.2016 do pracy do Holandii? praca przy kwiatach, ścinanie itp

Dr Torres

Czy był ktoś na pakowaniu słodyczy?jak wyglądała praca?były nadgodziny?a jak warunki mieszkaniowe?po ile osób było w domku lub mieszkaniu?bo właśnie myślę, żeby wyjechać...

XxNickxX

Jedzie ktoś do Holandii 29.05.2016r.?

Hozja

Za pośrednictwem agencji wyjechalam we wrześniu 2015 roku do Yerseke, tam koordynatorem mojej pracy, godzin, zakwaterowania oraz dojazdu do pracy była firma Apex. Początkowo godzin pracy było dużo, z każdym miesiącem jednak ta liczba malala, jednak była możliwość nadrobienia godzin w innych zakładach. Bez problemu zarabialam na zakwaterowanie, dojazd do pracy, na swoje wydatki oraz na odlozenie pieniędzy. Mieszkałam na domku z trójką dziewczyn, warunki bardzo dobre, fakt, nie było dostępu do Internetu, jednak po pierwsze- te informacje uzyskałam wcześniej, po drugie- można teraz bez problemu korzystać z Internetu poprzez telefon. Dojazd do pracy zawsze na czas, kontakt z pośrednikiem bardzo dobry. Jedynym słabym punktem była 23 godzinna podróż do Holandii busami, autobusami, z przesiadkami, oczekiwaniem.

winterofmylife

Był ktoś może na pakowaniu słodyczy w Holandii (Veghel)? Ta firma została mi polecona przez znajomego, ale jak czytam o tym, że APN jedynie oddaje w ręce innych firm i na tym się kończy, to mam duże wątpliwości...Już raz wpakowałam się w okropną pracę w Niemczech przez pośredniaka.

dronka

moim zdaniem powinnaś spróbować, zwłaszcza, że oni faktycznie zatrudniają na legalne umowy, a nie jest to za każdym razem w innych agencjach normą - także trzymam kciuki i powodzenia, z resztą zapewniają zakwaterowanie więc to już też duży plus

wesoła95

Witam, mam w przyszłym tygodniu wyjechać do pracy przy drobiu w Haren ( Niemcy ). Czy ktoś już tam pracował i może mi ułatwić decyzje ?

Kalek Piotr

BEZ INTERNETU NIE DO SIĘ ŻYĆ.

Hej kochani jak mają się w tej pracy ludzie na szklarni, na sadzonkach, warzywkach? Brzmi to dość dobrze prawdę mówiąc, słyszałam że pensje tez sa świetne, to prawda?

bozena
@Ania

pani Aniu ja jadę teraz w styczniu pod koniec stycznia jest ok

kinia

dobrze trafilaś @malami86 rzeczywiście większość agencji robi ludzi w tzw. wała na takich wyjazdach..jedziesz i pracujesz dzien w tygodniu ;/ ale słyszałam, że tutaj akurat tak nie jest, pieniądze na czas, atmosfera też ok tzn. w firmie bo do jakiego kraju trafisz to nie wiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.