Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Merci

Cześć wszystkim :) Myślę o tym żeby pojechać do Holandii na okres wakacyjny właśnie z tą agencją. Mógłby ktoś w skrócie opisać jak to wygląda? Mieszkamy w mieszkaniu po kilka osób? Jak jest z rachunkami i czy w ogóle się to opłaca? Wiem że pośrednicy pobierają spory procent od naszej wypłaty ale z drugiej strony jest to pewne zatrudnienie. Podzielicie się swoimi wrażeniami?

Poldek

Słyszałem, że APN to dobra agencja pracy a ja chcę jechać do Holandii , co wy na to?

Bylam tu

Praca na bukietach nie jest zla tylko trzeba to lubic. Wyplaty sa zawsze na czas. Ja mieszkam w domku nie ma tragedii ale strasznie duzo nas jest. Z godzinami pracy jest roznie raz w tygodniu mozesz miec 50 godz a raz nawet nie 40 godz to zalezy ile jest pracy. Jak nie ma pracy na bukietach wysylaja na inne firmy a moze i tak sie stac ze przyjedziesz do pracy a powiedza ci za godzine ze masz jechac na inna firme.

Mądrala

Widziałem w nowej ofercie APN-u pracę dla pakowacza w OSS. Czy mógłby ktoś dodać więcej informacji na ten temat? Jak długie są wyjazdy, ile można zarobić ,ile za mieszkanie?

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Hey dziewczyny. Jestem aktualnie na bukietach. Generalnie nie jest źle , można wytrwać

Pablo

Ktoś może wie czy osobiście trzeba sie wstawić w biurze? Wyjechał ktoś z tej agencji z podkarpacia??

Paulina

@Justyna, o pracy w jakiej branży myślisz?

Justyna
@Paulina

Dostalam propozycje na kwiaty, pomidory itp

KS

Hej jest pracuje ktos w maasland na szklarni mozecie napisac jak tam jest z robota i mieszkaniem i jak z dojazdem do pracy chce cos wiedziec na ten temat bo mam oferte wyjazdu za tydzien w piatek 21.04. Prosze napiszcie co kolwiek czy sie oplaca.

Justyna

Dlaczego nie ma tu zadnych opini od osob ktore wyjechały do pracy w marcu? Tez zastanawiam sie nad wyjazdem ale dopiero po swietach. pisac do mnie kto tez ma takie plany sama troche sie boje w grupie razniej. Justynaw140492@o2.pl

Paulina

Chcecie poznać więcej informacji na temat APN Sp. z o.o.? Koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową Agencji: http://www.apnpolska.pl/pl/#about-us

Lidk.

A czy ktoś już pracował za pośrednictwem tej agencji i mógłby podzielić się doświadczeniem? Czy firma jest wypłacalna i czy wypłaty są terminowe? Zostawiam kontakt lidkaok@gmail.com

Paulina

@ona 3, na jakie stanowisko? Będzie to Twój pierwszy wyjazd z APN Sp. z o.o.?

@Paulina

ona 3

Witam, Czy wybiera się ktoś jutro np przez agencje APN do Maasland do pracy? Pozdrawiam

Kate

Dzisiaj dostałam ofertę pracy w Holandii w ogrodnictwie. Kontrakt na 4 miesiące. Zastanawiam się czy jechać bo musiałabym jechać sama a nie ukrywam że trochę się boję i wolałabym z drugą osobą. Wyjazd z Opola

@Kate

Kate ;) Kiedy jedziesz? Bo ja też na ogrodnictwo dziś. Moglybysmy się zgrać. W to miejsce jadę też pierwszy raz.

Kate
@ona 3

Niestety musiałam zrezygnować bo w międzyczasie dostałam pracę. Ale jadę następnym razem.

Paulina

APN Sp. z o.o. otrzymała wiele nagród oraz certyfikatów! Więcej dowiecie się ze strony internetowej firmy: http://ww.apnpolska.pl/pl/#awards

olla

zastanawiam się co takiego można wziąć do jedzenia? jadę pierwszy raz i nie mam zielonego pojęcia;/

Lusitom
@olla

Weź produkty które mają długa przydatność do spożycia typu konserwy, sery pakowane,zupki tak na pierwszy tydzień-dwa pozdrawiam

Lusitom

@Aga Ja jadę w niedzielę 26 z Krakowa

Paulina

Jeżeli chcecie znaleźć aktualne oferty pracy APN Sp. z o.o. - zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy http://apnpraca.pl/pl/oferty-pracy/

lusitom

@Aga skąd jedziesz ?

Aga
@lusitom

Olsztyna

lusitom

ja też jadę na bukiety kwiatów wyjazd 24.03 jestem z Krakowa ktoś również ?

sandra
@lusitom

Ja również jadę z Elbląga

Sen
@sandra

Czyli widzimy się na miejscu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.