Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Karol

Zastanawia mnie taka cisza na forum ze strony osób które wyjeżdżały przez APN . Byłoby dobrze gdyby ktoś napisał, tyle osób dopytuje się o informacje o konkretnej pracy? Generalnie jak jest dobrze to ludziom nie chce sie pisać na forum , może i tym razem tak jest?

Domi78903

Dzień dobry Chciałabym wyjechać na pakowanie slodyczy ale nigdy nie pracowalam za granicą i boję sie wyjechać sama. Dziewczyna 20 lat zachodniopomorskie. Jeśli kogos tez interesuje ta oferta bardzo proszę napisz na ragge18@o2.pl razem razniej.:)

Sabina19
@Domi78903

Czesc ja tez chce wyjechać ale boje sie sama jak cos to pisz Sabinaand@wp.pl

xxx

NIE POLECAM NIKOMU FIRMY APN OPOLE ORAZ CROWN(HOLANDIA) / pakowanie slodyczy. Bylam widzialam i nawiekszemu wrogowi bym nie zyczyla tam trafic.Panie z biura w Opolu obiecuja prace oraz warunki mieszkalne a na miejscu jest syf, smrod, kila i mogila. I udaja wielce zdziwione ze na miejscu panuja warunki jakie panuja. Opisuje miejscowosc Oss (bungale) oraz.Zaaland. Jedno wielkie nie porozumienie oraz Dramat przez wielkie ^D^ !!!! Oszuci, oszusci i jeszcze.raz oszusci. Ludzie nie dajcie sie nabrac.

ANITA
@xxx

Witam, czy moglabys dokładnie opisac co tam sie dzieje? Dostalam propozycje wyjazdu wlasnie na pakowanie slodyczy.

@xxx

Tak nam się wydaje, że Pani xxx w ogóle nie podjęła pracy tylko przestraszyła się opinii osób które (o dziwo) pracują w tej firmie i wróciła do Polski. Jeśli mieszkanie było brudne to należało to zgłosić koordynatorowi. Niestety nie oferujemy mieszkań o standardach **** hotelu. Od ponad 10 lat APN kieruje pracowników do firmy Crown min. do pakowania słodyczy. Jest to sprawdzona oferta i co roku korzystają z niej setki osób. Pozdrawiamy

Domi78903
@ANITA

Dzień dobry Proszę napisac ragge18@o2.pl Będę naprawdę bardzo wdzięczna za kontakt bo tez interesuje mnie ta oferta.

Ona

Wybiera się ktoś w najbliższym czasie do pracy przy kwiatach okolice Noordwijk / Den Haag ?? Ewentualnie może powiedzieć o warunkach jeżeli tam był ?

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Paulina

To rzeczywiście @nico jest to dość osobliwe, może na początku zbierają chętnych i orientują się czy w ogóle jest jakiś wolny projekt, na który ktoś chciałby wyjechać? Czy ktoś ma podobne doświadczenia i może się nimi podzielić z innymi zainteresowanymi pracą w APN Sp. z o.o.?

Paulina

@nico to w takim razie o co pytano Cię podczas spotkania w APN? Rozumiem, że taką odbyłeś? Zazwyczaj to właśnie znajomość języka i doświadczenie w podobnej pracy to pytania podstawowe. Jak wyglądało to w Twoim przypadku?

nico
@Paulina

Zapytali tylko czy jestem zarejestrowany u nich i gdzie chciałbym pracować, i tyle w temacie, taka była rozmowa.

Michał1989

Witam. Zastanawiam się nad wyjazdem do holandii z tej agencji tylko nie chciałbym jechać sam, wiadomo że we dwójkę raźniej. Może ktoś jest zainteresowany wyjazdem we dwójkę?

Damian
@Michał1989

Michale dzwon (usunięte przez administratora);) albo wyslij numer dogadamy sie. Pzdr :)

Tania

Jak się szykujecie do pracy za granicą to trzeba się dopytać o wszystko w agencji. Na forum nikt nie odpowie na takie pytanie. Trochę więcej pomyślunku i wszystko można załatwić. Nie jest łatwo za granicą ale jak już się ktoś decyduje to musi sobie radzić!

nico

APN może jest dobrą firmą ale dostać tam prace jest bardzo trudno, zbywają cię jak powietrze, a nawet nie wiedzą kto gdzie pracował w Holandii, czy zna ktos język obcy, nikt o to nawet nie zapyta, głupie i aroganckie spojrzenia przy samym wejściu.

Paulina

@APN na jakie w takim razie rozwiązanie może pracownik liczyć, jeśli zdarzy mu się dostać mieszkanie o takich warunkach? Przeniesienie od razu czy po czasie? Warto opisać jaka jest procedura, tak żeby zainteresowani pracą wiedzieli co zrobić gdy sami znajdą się za granicą w takiej sytuacji.

Marzena

Dla mnie współpraca z APN była bez zarzutów chętnie skorzystam ponownie.

Benek

Widziałem ich nową ofertę pracy i jest z czego wybierać. Może ktoś słyszał jaka praca kryje sie za ofertą pracownik wakacyjny? Może to byłoby dla młodych na wakacje? Często wyjeżdżam na robotę do Holandii jak na razie nie narzekam.

witam wszystkich właśnie miałam jechać do pracy ale nie dojechałam do biura w nl na podpisanie umowy nl zadzwoniła do mnie pani żeby zapytać dlaczego nie dojechałam więc jej powiedziałam że nikt mnie nie powiadomił że to jest TURECKIE biuro znam kilka osób co byli tam i mi odradzili pracy a pani która dzwoniła do mnie straszyła mnie karą 170 zł za tłumaczenie papierów tylko zastanawiam sie jakie oni papiery tłumaczyły jak ja tylko polską umowe podpisałam

Chętny

Słyszałem o agencji sporo dobrego, a ponieważ szukam pracy za granicą najlepiej w Holandii to pomyslałem o APN. Czy mają tam jakieś roboty? Może ktoś był?

Witam, zamierzam po 10 sierpnia wyjechać za granicę właśnie z tą agencją. Będzie to mój pierwszy wyjazd i jestem kompletnie zielona. Boję się jechać sama i chciałabym się dowiedzieć co i jak w sensie jak to wygląda z załatwianiem wszystkiego itd . Jestem z Wielkopolski gdyby ktoś coś planował to proszę o kontakt - marta.tomiak93@gmail.com Pozdrawiam, Marta

Kobieta
@Marta

Hej już od dłuższego czasu czekam na okazję wyjazdu ale samej nie latwo się zdecydować mój email maadziaw@vp.pl . Magda

kaja

A jak tam z pracą na pakowaniu ogórków, papryki i pomidorów w okolicach Eindhoven. Mamy mieć noclegi w Valkenswaard. Chcę jechać no i właśnie nie wiem czy warto. Jak z zarobkami?

majka

A jak tam z pracą na pakowaniu papryki, ogórków i pomidorów? W okolicach Eindhoven. Mamy mieć noclegi w Valkenswaard. Chcę jechać no i właśnie nie wiem czy warto. Jak z zarobkami?

majka

Tonik

Zupełnie nie widziałem ofert pracy za granicą ? Mają długą listę ale to prace w kraju i to tylko dla księgowego. Może mi ktoś podpowiedzieć czy są i ewentualnie gdzie szukać ofert za granicą? Słyszałem o firmie sporo dobrego i może udało by się wyjechać?

Champion

nie polecam pracy w Metaalbouw Vloet Mill . Pani korespondentka obiecuje gurszki na wierzbie a przyjezdzasz popracujesz 2 dni i siedzisz tydzien albo i wiecej wolnego z obietnica pracy na nastepny dzien. Za swieta nie placa. Zakwaterowanie jest okej. Ale jesli chcecie zarobic a nie zyc to nie polecam firmy !

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.