opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9793 ocen
Opinie(19317)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19317)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Drodzy Ekoludki

    11.07.2025 16:44

    Pracownik

    Dzisiaj rozmawiałem z wieloma z was w różnych miejscach w pracy. Nasze rozmowy poruszyły mnie głęboko. Widziałem w Waszych oczach smutek, zmęczenie, a czasem łzy i chcę, żebyście wiedzieli, że nie jesteście w tym sami. Jesteście młodzi, pełni pasji, pracowici, macie plany i marzenia, a teraz przyszło Wam zmierzyć się z czymś, co jest po prostu trudne i niesprawiedliwe. Wiem, że ta sytuacja boli. Że czujecie się zagubieni, może nawet zranieni tym, jak potoczyły się sprawy. Koszty, przepisy, to wszystko brzmi jak wymówki, gdy stajecie przed faktem nagłych zmian. Ale proszę Was: nie traćcie nadziei. Każdy z Was jest wyjątkowy, każdy ma w sobie siłę, by znaleźć nową drogę nawet jeśli teraz wydaje się to niemożliwe. Nie zostawajcie sami ze swoimi emocjami. Rozmawiajcie ze sobą, przytulcie się do bliskich, sięgnijcie po wsparcie przyjaciół lub tych, którzy rozumieją, przez co przechodzicie. To nie wstyd prosić o pomoc ani płakać. To oznaka tego, że jesteście ludźmi, wrażliwymi i odważnymi. Zróbcie dziś coś dobrego dla siebie. Nawet mały gest: spacer, ulubiona herbatka, chwila z książką czy rozmowa z kimś, na kim Wam zależy. Dbajcie o siebie nawzajem, bo życzliwość w takich chwilach to błogosławieństwo. Pamiętajcie! Ta sytuacja Was nie definiuje. Jesteście więcej niż pracą, więcej niż trudnym okresem. To, co czujecie, jest ważne, ale nie musi być końcem. Może to być moment, by zatrzymać się, odetchnąć i zastanowić, co tak naprawdę chcecie dalej robić w życiu. Nie spieszcie się, dajcie sobie czas. Trzymam za Was kciuki z całego serca. Wierzę, że nawet w tych ciemnych chwilach znajdziecie światło. Jesteście silniejsi, niż myślicie. Z największym współczuciem i ciepłem, wasz kolega z pracy.
    ReviewUserIcon
    P k S

    10.07.2025 22:42

    Pracownik

    Może z z zrobią coś pożytecznego i zainterweniuje w urzędach gmin , najbliższych eko żeby uruchomili linie autobusowe. Na pewno na tym nie stracą bo jak (usunięte przez administratora) bezrobocie w powiecie głubczyckim to zamiast dołożyć do przewozu to będą musieli utrzymywać ludzi latami w mopsie . Niema czasu nie śpijcie. Bieganie do mediów nic nie da
    ReviewUserIcon
    abcd

    11.07.2025 11:25

    Były pracownik

    Najlepiej skłócić miedzy sobą pracowników. Wszyscy powinni razem przeciwstawić się tym durnym pomysłom. Sam nigdy nie jeździłem busem ale uważam, że powinny zostać. 3 miesiące temu obiecywali gruszki na wierzbie a teraz co? Tak dociska śrubę żeby ludzie sami odeszli, a Ty mu jeszcze przyklaskujesz na to. Pamiętaj, że do Ciebie też się kiedyś dobierze to nie licz wtedy na innych...
    ReviewUserIcon
    Efgh

    11.07.2025 16:26

    Były pracownik

    Dokładnie tak kolego, ale te puste kadłuby tego nie rozumieją, że to koniec eko, a teraz wszystkich wyrzucić bez odpraw, odszkodowań, okresów wypowiedzeń, czy wypłacania urlopów, to tylko początek stopniowego zwijania żagli bo kłoska zniszczyli od wewnątrz.
    ReviewUserIcon
    Olegunar

    11.07.2025 16:16

    Były pracownik

    Każdy tu pisze zróbcie to jeszcze płatne i to tamto a mądre głowy siedzą i czytają i wychwytują pomysły...następna kwestia wszyscy wieszają psy na Kłosku a może by powiesiac psy na osobach które do tego doprowadziły,przeciez mieli tabelki wykresy finanse jak tonwszystko wyglada i widzieli od poczatku roku ze jest lupa a tu ... od stycznia ludzie do przyjecia przychodzili, winny nie jest prezes tylko ludzie w biurze którzy mu nawijali makaron na uszy że jest dobrze może zacząć o zwalniania ich a nie pracowników
    ReviewUserIcon
    Alarm Dla Miasta Wodzisław

    11.07.2025 15:43

    Inne

    Titanic tonie. Wodzisław Śląski wygaszany. Ludzie skończą, jak Ci pracownicy z Kędzierzyna. Praca niestabilna. Nie polecam nikomu tych nerwów!
    ReviewUserIcon
    Rudy kamil

    11.07.2025 15:41

    Kandydat

    W Krzanowicach firma Keno zatrudni każdego nieuka z eko bo tylko takich ludzi potrzeba.Tam was wezmą bez względu czy umiecie pisać czy liczyć nawet nie musicie niczego umieć a zarobki wysokie bardzo
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2025 10:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ksiegoffffy

    11.07.2025 15:12

    Inne

    Średnia brutto oblicz z 12 ostatnich wypłat i 80% z tego
    ReviewUserIcon
    Zorientowany

    11.07.2025 14:54

    Inne

    - na 99 procent Kędzierzyn i Wodzisław do likwidacji. - Kornicach będą cztery zmiany-czterobrygadówki. Część osób z Wodzisławia zostanie przerzucona do Kornic, upcha się tu kilka tysięcy ludzi gdy na każdej hali będą cztery zmiany a nie trzy -likwidacja autobusów pracowniczych, nie załatwisz auta, nie masz auta to nie pracujesz co na pewno robione jest specjalnie bo kilka tysi ludzi na wioskach nie będzie w stanie zorganizować sobie transportu -kierowcy autobusów, którzy często pozwalniali się z PKSÓw bo obiecywano im pracę na lata i dawali umowy na czas nieokreślony w EKO-do zwolnienia -pensje w EKO praktycznie takie jak na stacji benzynowej czy na zmywaku w pizzeri, chyba że jesteś znajomkiem brygadzisty czy kierownika hali Podsumowując-byle jakie pensje, byle jaka robota, w każdej chwili mogą cię zwolnić-Eko-Okna, niestabilna praca na niestabilne czasy!
    ReviewUserIcon
    Brzydki zły i szczery

    10.07.2025 15:06

    Były pracownik

    Nowi brygadziści, nowi kierownicy, nowi szefowie kierowników i Wodzisław do końca roku zamknięty, gratuluję prezesowi wyboru zarządu, który od długiego czasu działa celowo na szkodę firmy
    ReviewUserIcon
    Beton

    11.07.2025 13:03

    Inne

    Z tymi autobusami to dowalił i tymi nowymi zmianami po co komu takie zmiany skoro zamówień nie ma... ludzie zamiast sobotę i niedzielę mieć wolne to będą (usunięte przez administratora) do pracy żart ludzie powoli sami podziękują za taki system w pracy zero czasu dla rodziny itd...
    ReviewUserIcon
    Beton

    11.07.2025 13:03

    Inne

    Z tymi autobusami to dowalił i tymi nowymi zmianami po co komu takie zmiany skoro zamówień nie ma... ludzie zamiast sobotę i niedzielę mieć wolne to będą (usunięte przez administratora) do pracy żart ludzie powoli sami podziękują za taki system w pracy zero czasu dla rodziny itd...
    ReviewUserIcon
    L4

    11.07.2025 00:55

    Inne

    (usunięte przez administratora) chorych na (usunięte przez administratora), niech chorują za darmo zobaczycie, że jak nikt im nie zapłaci za te (usunięte przez administratora) głupa to nagle wszyscy będą zdrowi, na grubie jest to samo, udawać chorego za 5k miesięcznie każdemu się opłaca, a po 40 latach ludzie zdziwieni że zamykają kopalnie, bo są nierentowne, (usunięte przez administratora) nazat na produkcję wszystkich z biur, brygadzistów i kierowników to migiem zostanie tylko garstka ludzi którym zależy na pracy a nie waleniu w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    smiertelniechory

    11.07.2025 12:47

    Pracownik

    jakie 5k jak ja brutto mialem 11kola ostatnie wyplaty to sobie oblicz z weekendami ponad 6 lekko wychodzi
    ReviewUserIcon
    pytanie do zwolnionych

    11.07.2025 12:39

    Inne

    Mam pytanie do ludzi, których zwolniono/nie przedlużono umów. Czy mieliście wypłacony ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy? Czy dostaliście paski z wypłat pocztą lub na email?
    ReviewUserIcon
    Daro

    10.07.2025 13:57

    Pracownik

    No to Eko rezygnuje z autobusów więc każdy dojeżdża na swoją rękę od września.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.07.2025 07:25

    Pracownik

    Już 1 sierpnia, czyli mail może przyjść tak we czwartek 31 lipca może się okazać, że... WSZYSTKIE POŁĄCZENIA SĄ NIERENTOWNE Także taka teź opcja wisi w powietrzu... 😱 Ostatni akapit wiadomości. To, że ktoś wykupił bilet to nic nie znaczy...
    ReviewUserIcon
    ...

    11.07.2025 12:17

    Pracownik

    No to powinni za niego oddać, skoro ludzie już kupili, a okaże się, że autobus już nie pojedzie. Ale szczerze wątpię, żeby oddali... Albo trzeba będzie się szarpać.
    ReviewUserIcon
    Gpt

    11.07.2025 11:25

    Pracownik

    Szkoda że nikt z tego nie skorzystał … Oto przykładowy plan naprawczy dla firmy Eko‑Okna S.A. z Kornic, przygotowany w oparciu o dostępne informacje o wyzwaniach i planach spółki. Bazuje na publicznych źródłach, w tym na wypowiedziach zarządu: spadek sprzedaży wynika z przesunięć inwestycyjnych i kosztów uruchamiania nowych zakładów w 2024 roku . ⸻ 1. Analiza sytuacji bieżącej • Zidentyfikowane problemy: • Spadek sprzedaży o ok. 30% (w porównaniu do ambitnych celów 2024) ze względu na opóźnienia w uruchomieniu zakładów produkcyjnych (). • Potrzeba kapitału i zwiększona liczba pracowników podczas rozbudowy. • Ryzyka reputacyjne związane z kontrowersyjnymi kampaniami publicznymi przez fundację powiązaną z firmą (np. billboardy) – potencjalnie wpływają na wizerunek pracodawcy i marki (). • Mocne strony: • Rosnąca sprzedaż rok do roku mimo wyzwań. • Spłacanie zobowiązań operacyjnych i finansowych na bieżąco; współpraca z bankami jako partnerami inwestycyjnymi . • Posiadanie nowoczesnego parku maszynowego, floty transportowej, szerokiego portfolio produktów i obecność na rynkach eksportowych (ok. 40 krajów) . ⸻ 2. Cele i wskaźniki naprawcze Cel strategiczny Miernik / KPI Przywrócenie trendu wzrostowego Miesięczny/decyzyjny wzrost sprzedaży Poprawa rentowności operacyjnej Marża EBITDA, cash flow, redukcja kosztów Stabilizacja i satysfakcja pracowników Niska rotacja, brak zatorów płacowych Odbudowa wizerunku Audyt reputacji, monitor mediów, Net Promoter Score ⸻ 3. Działania operacyjne – krótki i średni termin 1. Synchronizacja uruchomień zakładów Precyzyjne harmonogramy otwarcia fabryk w Wodzisławiu Śląskim i Kędzierzynie-Koźlu, zgodne z możliwościami kadrowymi i logistycznymi. Unikać równoległego startu obu lokalizacji bez prawidłowego zabezpieczenia kampusów produkcyjnych . 2. Optymalizacja kapitału obrotowego Wzmocnienie współpracy z partnerami finansowymi – renegocjacje warunków kredytów, leasingów, lepsze zarządzanie zapasami, skrócenie cykli płatności/inkasa. 3. Kontrola kosztów i efektywności Audyty procesów produkcyjnych, analiza wydajności maszyn. Wdrożenie lean manufacturing przy logistyce i montażu (wózki widłowe, systemy samej obsługi floty)   . 4. Poprawa jakości i obsługi klienta Investycje w jakość montażu i serwisu – lepsza obsługa reklamacji. Budowanie długoterminowych relacji. Lepsze szkolenie montażystów, standaryzacja procedur. ⸻ 4. Komunikacja i wizerunek firmy • Transparentność działań – regularne raportowanie postępów inwestycyjnych i planów naprawczych wobec pracowników, klientów i odbiorców zewnętrznych. • Oddzielenie komunikacji marki operacyjnej (okna, drzwi, rolety) od kwestii ideologicznych powiązanych z Fundacją Kornice – w celu uniknięcia skojarzeń reputacyjnie ryzykownych . • Kampania marketingowa pod hasłem “#NieTylkoOKNA” – jak wcześniej, promująca szerokie portfolio i eksportowe aspiracje . ⸻ 5. Długoterminowe strategiczne działania • Dywersyfikacja oferty produktów i rynków Rozwijanie stolarki drewnianej, drzwi, ogrodzeń i bram, zgodnie z planami rozbudowy linii produktowych oraz ekspansji zagranicznej (). • Inwestycja w dział B+R Tworzenie innowacyjnych autorskich rozwiązań – np. rozwiązania energooszczędne (Passive House) – budując przewagę konkurencyjną . • Zrównoważony rozwój i CSR Budowa pozytywnych relacji z lokalną społecznością, większa widoczność działań charytatywnych i środowiskowych, zwiększenie przejrzystości fundacji wspieranej przez firmę. ⸻ 6. Harmonogram wdrożenia 1. Do końca Q3 2025: • Dokładny harmonogram otwarć zakładów i zatrudnienia. • Optymalizacja płynności i renegocjacje warunków finansowych. • Audyt i restrukturyzacja kosztów. 2. Do końca Q1 2026: • Usprawniona logistyka i procesy produkcyjne. • Wdrożenie usprawnień montażowych i jakościowych. • Uruchomienie kampanii wizerunkowej. 3. Do końca Q2 2026: • Start działu B+R i wprowadzanie nowych produktów. • Pełne wdrożenie lean, stabilne marże operacyjne i wzrost sprzedaży. ⸻ 7. Ocena ryzyk i monitorowanie • Ryzyka: dalsze opóźnienia inwestycyjne, rosnące koszty surowców, napięcia wizerunkowe. • Monitorowanie: comiesięczne KPI: sprzedaż, marże, jakość, rotacja pracowników, opinie klientów. ⸻ Podsumowanie Ten plan naprawczy łączy działania doraźne (poprawa płynności, kontrola kosztów, jakości) z działaniami strategicznymi (rozbudowa oferty, innowacje, komunikacja). Właściwa realizacja powinna umożliwić firmie powrót na ścieżkę wzrostu i wzmocnienie pozycji lidera w branży stolarki budowlanej. Chcesz, żebym rozwinął któryś z punktów w oddzielnej sekcji?
    ReviewUserIcon
    Jack z Tytanica

    11.07.2025 11:21

    Pracownik

    Panie i panowie i ty moja kochana Rose chciałbym tylko powiedzieć że było mi naprawdę miło płynąć z wami i podziwiać pięknie rozkwitający system pracy. Nie wiem kiedy uderzyliśmy w górę lodową ponieważ nikt nie wiedział że ta góra jest przed nami. Zarząd stojący na kokpicie nie widział jej. Także toniemy toniemy i toniemy. Ratuj się kto może. Obudźcie się proszę bo już nie dopłyniemy do brzegu. Szukajcie pracy gdzie się da bo zbliżają się ciezkie czasy. To koniec.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2025 00:47

    Inne

    (usunięte przez administratora) przynajmniej połowę ludzi z biur,brygadzistów, kierowników i tych śmiesznych szefów, po co Oni komu jak nie ma co robić? Darmozjady siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią, a podwójną wypłatę szarego Kowalskiego trzeba im zapłacić
    ReviewUserIcon
    Lwa

    11.07.2025 06:13

    Były pracownik

    Chyba nie wiesz ile w biurach zarabiają podstawy w okolicach najniższej
    ReviewUserIcon
    Lolek

    11.07.2025 11:00

    Pracownik

    Pisałem o panienkach z zarzadu a nie o pracownikach biurowych , handlowcach czy produkcyjnych Bo to zarzad inwestował, zadłużał spółkę łamiąc wszystkie kowenanty bankowe. A jak brak podstawowej wiedzy to jest jak zwykle " jakoś to bedzie" a teraz te jakoś właśnie tak wygląda ze zwykli pracownicy ponoszą konsekwencje. Pytanie gdzie był wlasciciel gdzie była rada nadzorcza i w końcu gdzie byl zdrowy chłopski rozum. Koncentracja tak dużej monoproduktowej fabryki w jednym rejonie w jednej spółce była podstawowym błędem strategicznym i społecznym. Eskalowanie volumenu na zasadzie mnożenia gniazd produkcyjnych a nie robotyzacji i automatyzacji to sposoby z czasów wczesnego kapitalizmu, który niestety się nie sprawdza . Wielokrotnie dawałem to do zrozumienia zarządowi bez efektu wtedy teraz przyznają rację i proszą o wsparcie którego niestety z nikąd nie dostaną Przykro ze tak oni kończą a ja razem z nimi. Bądźcie silni bo dacie sobie radę biznes jak życie nie znosi pustki.
    ReviewUserIcon
    Dosyć

    11.07.2025 10:35

    Pracownik

    Wyjdzie w końcu ktoś ludzi powie na czym stoimy? Ludzie są wykonczeni psychicznie przecież tym bajzlem. Co dzień coś nam zabierają, zastraszają. Po tylu latach pracy dla firmy jesteście nam winni wyjasnien,pokierowania na co mamy być gotowi. To się w głowie nie mieści co się wyprawia !!!!
    ReviewUserIcon
    Nana

    10.07.2025 17:49

    Pracownik

    Panie Klosek dlaczego Pan nieporozmawia z ludzmi na hali w SWD to Panu powiedza z czym jest problem tak .Kierownicy i brygadzisci to czyste kolesiostwo wiec kryją sie nawzajem .Zapytac zwyklych ludzi w niebieskich koszulkach co sie dzieje na produkcji bo z góry Pan sie niedowie prawdy bo wdzystko jest kryte i zamiatane pod dywan. Nawet powiedzieli nam na kogo mamy glosowac na szefa hali bo niby tak dobrze jest własnie to widzimy co sie dzieje i gdzie jest w tym momencie szef hali
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.07.2025 23:40

    Pracownik

    A na kogo ty chciałeś głosować? Przecież logiczne że lud wybierze gościa który już ma obycie w kierowaniu tak dużym przedsiębiorstwem. Marcin ma zadatki ale co po tym jak Prezes z dnia na dzień wprowadza nam lepsze udogodnienia. Osobiście głosowałem na Marcina ponieważ bardziej go widzę jako szefa hali a drugi kandydat to kto? Pracownik przygotówki z cięcia stali… jakie on miałby kompetencje i pomysły aby usprawnić produkcję skoro jest na samym koniuszki łańcuchu produkcji okien. Aby podołać w tym temacie musisz mieć wypracowane LATA. Nie wiem na której zmianie pracujesz, ale na zm ,,c” kierownicy ogarniają temat :)
    ReviewUserIcon
    Darek

    11.07.2025 10:32

    Pracownik

    A skąd wiesz kim jest ów pracownik ? Znasz go? Znasz jego preferencje? Nawet nie wiesz na jakim stanowisku pracuje.
    ReviewUserIcon
    Rekin

    11.07.2025 10:22

    Pracownik

    Nie narzekajcie chcecie zarabiać a nic nie robić i tak nie macie najgorzej ,nauczyliście się nieróbstwa za duże pieniądze a teraz narzekacie
    ReviewUserIcon
    Analiza sytuacji EKO-OKNA

    10.07.2025 18:25

    Inne

    Drodzy Państwo, Przyjrzyjmy się sprawie EKO-OKNA i decyzji o wygaszeniu produkcji w Kędzierzynie-Koźlu. Choć firma oficjalnie dementuje, jakoby miało dojść do zwolnień grupowych, a wręcz proponuje pracownikom przeniesienie do innej lokalizacji, musimy spojrzeć na fakty przez pryzmat obowiązującego prawa. I tu, proszę Państwa, logika prawnicza jest nieubłagana. Fakty są jasne Z doniesień medialnych jasno wynika, że: Likwidacja zakładu: EKO-OKNA podjęły decyzję o całkowitym wygaszeniu produkcji w zakładzie w Kędzierzynie-Koźlu. To jest kluczowa okoliczność. Skala redukcji: Prawie 1000 osób (993 osoby) zakończyło współpracę z firmą w samym czerwcu. To nie jest jednostkowy przypadek, to jest masowe zjawisko. Przyczyny leżą po stronie pracodawcy: Powodem ustania stosunków pracy jest strategiczna decyzja firmy o zmianie organizacji produkcji, a nie jakiekolwiek uchybienia ze strony pracowników. Prawo nie pozostawia wątpliwości Zgodnie z polską Ustawą o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, potocznie zwaną "ustawą o zwolnieniach grupowych", aby zakwalifikować dane działanie jako zwolnienia grupowe, muszą być spełnione trzy kluczowe warunki: Przyczyny niedotyczące pracowników: Ten warunek jest bezsprzecznie spełniony. Decyzja o zamknięciu zakładu jest decyzją biznesową pracodawcy. Liczba zwalnianych pracowników: Ustawa precyzuje progi, powyżej których mamy do czynienia ze zwolnieniami grupowymi. Dla firm zatrudniających dużą liczbę pracowników wystarczy, że w okresie 30 dni zwolnionych zostanie 30 lub więcej pracowników. Proszę Państwa, mówimy tu o 993 osobach! Ta liczba z ogromnym naddatkiem przekracza wszelkie ustawowe progi, niezależnie od tego, czy patrzymy na nią w skali całego giganta, jakim są EKO-OKNA, czy jedynie na zamykany zakład w Kędzierzynie-Koźlu. Okres czasu: Zwolnienia muszą nastąpić w okresie nieprzekraczającym 30 dni. Informacje wskazują, że fala "zakończeń współpracy" miała miejsce w czerwcu, co mieści się w tym kryterium. Czy "propozycja przeniesienia" zmienia kwalifikację? Argument, że pracownicy otrzymali propozycje przeniesienia do innej lokalizacji (Kornic), jest często używany przez firmy do unikania formalnej kwalifikacji jako zwolnień grupowych. Jednakże, z punktu widzenia prawa, jeśli pierwotne miejsca pracy zostają zlikwidowane, a pracownik staje przed wyborem przyjęcia nowych warunków zatrudnienia w innym miejscu lub rozwiązania umowy, to wciąż jest to sytuacja zainicjowana przez pracodawcę z przyczyn go dotyczących. Propozycja przeniesienia może być formą alternatywnej propozycji zatrudnienia, mającą na celu złagodzenie skutków dla pracowników i potencjalnie ograniczenie zobowiązań pracodawcy, ale nie zmienia to faktu, że pierwotny stosunek pracy w danej lokalizacji ulega zakończeniu z przyczyn leżących po stronie firmy. Konkluzja prawnicza Mimo oficjalnej retoryki firmy, nie możemy dać się zwieść terminologii. Jako prawnicy, musimy patrzeć na substancję, a nie na formę. Wygaszenie produkcji w Kędzierzynie-Koźlu, prowadzące do rozwiązania stosunków pracy z niemal tysiącem osób, bez cienia wątpliwości spełnia wszystkie przesłanki definicji zwolnień grupowych w świetle polskiego prawa pracy. Działania firmy, niezależnie od używanych sformułowań, wywołują skutki, które ustawa przewiduje dla tego typu zdarzeń. Jest to klasyczny przykład sytuacji, gdzie faktyczna skala i natura zdarzenia mają pierwszeństwo przed tym, jak pracodawca nazywa swoje działania. Pracownicy, których to dotyczy, mają pełne prawo do ochrony i uprawnień przewidzianych w ustawie o zwolnieniach grupowych.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    11.07.2025 04:17

    Pracownik

    Rozwiązali im umowy, które się skończyły ? Już sami nie wiecie co piszecie
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.07.2025 09:47

    Pracownik

    Ale widzisz, że to jest jednak "proceder na skalę światową", żeby się w taki sposób pozbyć takiej masy ludzi? Nie chodzi też o sposób, czyli rozwiązanie umów, ale o skalę, czyli liczbę pracowników którzy stracili pracę. To teraz kolejny przykład w sprawie m.o.p.i.n.g.o.w.a.n.i.a. Sędzia może się zapytać przedstawiciela firmy, czy zaszły okoliczności m.o.p.i.n.g.o.w.a.n.i.a. Przedstawiciel powie, że pracownik bzdury opowiada. A pracownik odpowie: "zaszły, ponieważ dyrektor, kierownikami, brygadzista, że przerwali tego działania, czyli nie rozdzielili tych osobników". A jak to jest z przenosinami to każdy wie. Proste? Logiczne?
    ReviewUserIcon
    żenada

    11.07.2025 09:10

    Inne

    Mój mąż kilka lat temu zwolnił się z PKSU w Głubczycach bo likwidowali większość połączeń, PKS Głubczyce ledwo dyszał, prawie każdy kierowca uciekał i poszedł do pracy w Eko-Oknach jako kierowca autobusu pracowniczego. Zapewniali, że to praca na lata, pewna praca, stabilny pracodawca troszczący się o ludzi... i wygląda na to, że mąż będzie musiał znowu szukać pracy bo mają likwidować autobusy. To jest już śmieszne i żenujące co oni w tych Eko-Oknach wyprawiają.
    ReviewUserIcon
    Mich

    11.07.2025 09:04

    Były pracownik

    Jeśli marzy Ci się praca, w której nie wiesz, czy jutro wrócisz do domu z wypłatą, czy z wypowiedzeniem – Eko-Okna są idealne! Tu nie ma nudy, bo każdego dnia możesz zostać… zaskoczony!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pan z produkcji

    11.07.2025 04:39

    Inne

    A może Woś przyjedzie i wyjaśni całą sytuację on uwielbia fotografować się i szuka poklasku.
    ReviewUserIcon
    Kymon_Szocur

    10.07.2025 21:44

    Pracownik

    Haha i co teraz cwaniaki ? Tak się każdy nabijał i śmiał, że po co tyle mioteł zamawiam! A teraz będziecie mnie prosić o nie bo będziecie mieli przynajmniej na czym do pracy latać.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.07.2025 02:21

    Inne

    Cwaniaku dostaniesz za swoje za pierwszym rogiem Ty szczypiorku w rurkach cięciu i (usunięte przez administratora) jeszcze trochę i sam siebie pozamiatasz tymi miotłami kiciusia kocurku od blond hudej niuni nie wiesz a ci ja chłopaki ze zmiany (usunięte przez administratora) ha ha rogaczu
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    11.07.2025 04:06

    Pracownik

    Masz rację. Od teraz trzeba będzie zamawiać wiadra i mopy. Genialny pomysł! Miotły są już przeszłością, teraz czas na zmiany!
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2025 22:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    N

    11.07.2025 02:17

    Pracownik

    Niestety nie ma szans...ja mam do października i już mi nieoficjalnie powiedzieli, że niestety mam sobie szukać nowej roboty ...
    ReviewUserIcon
    Bravisssimo

    10.07.2025 14:10

    Pracownik

    Gratulacje pomysłu z autobusami chcieliście się pozbyć ludzi to właśnie się wam udało ci co nie mają prawka to praktycznie na lodzie. Dla masy osób te autobusy to była jedyna szansa na proces brawo jeszcze raz brawo firma (usunięte przez administratora) i reszta mułu.
    ReviewUserIcon
    Xd

    11.07.2025 00:42

    Inne

    Czyli 90% ludzi w eko xd
    ReviewUserIcon
    Maksym Bondar

    09.07.2025 16:54

    Pracownik

    Dziś miałem spotkanie z zarządem firmy, wrażenia są pozytywne. Odczułem: profesjonalizm, zaangażowanie, obiektywną ocenę sytuacji, zdecydowane stanowisko obecnych i po prostu przyjemnych ludzi. Chcę potwierdzić, na dziś, teorię, wizję wielu pracowników - musimy utrzymać, pomóc, chcę podkreślić, że NASZA FIRMA ma nie tylko pozycję na rynku, ale pokazać całemu światu swoją godność, zaangażowanie, wiarę, pragnienie, aspirację, ambicję, stabilność, niezawodność, jakość tego, co robimy.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    10.07.2025 20:12

    Pracownik

    Zmień lekarza albo receptę . Pozycję budujesz poprzez poprawne zarządzanie, poprzez poprawne wyniki a nie przez hasła na bilbordach a tak nawiasem o jakim zarządzie wspominasz jak pseudo zarząd się zmienia po kilka tygodni - pan Piotr prezesem ? To żart , zielar handlowym czy naprawdę wierzycie że z tymi ludźmi można odbudować reputację gracza numer 1 ? Przecież to są słupy na ewentualność czegoś najgorszego . To hańba dla organizacji i do tego pan Przemek na 9 przychodzący do pracy a jak coś to się kiwa jak małpa na stołku .
    ReviewUserIcon
    Stażysta

    11.07.2025 00:41

    Inne

    Następny naiwniak żyje w iluzji. Wypłata przyszła, raty i rachunki zapłacone a 20 lipca zdziwko bo na koncie tylko 1000 zł. Ale jak to? Zawsze zasilało się o dodatkowe 3000 a tu wał. Premia nie wpłynęła. Masz stałą umowę no i co z tego? Życie cie dojedzie finansowo. Tato daj mi na nowe buty a co tatuś powie? Synku tatuś ma długi staż w pracy i popada w długi. Kupię ci te buty jak babcia albo dziadek odda ze swojej emerytury bo na nie będziemy mieli co do garnka włożyć. Wygrałeś nagrodę Darwina. Minie max 2 miesiące i nowe realia finansowe dojadą wszystkich cwaniaczków twojego pokroju.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.07.2025 23:50

    Pracownik

    Gdzie są Ci pseudo opiekunowie hal?! Każdy siedzi cicho i patrzy na stan konta, tylko tyle potrafią, zero rozmowy z pracownikami, i po co było tych darmozjadów wybierać! Masakra, a ich księżniczki w czerwonych koszulkach to jakiś żart!!!!
    ReviewUserIcon
    Daniel

    09.07.2025 21:48

    Pracownik

    Może w końcu zwolnią emerytów ,itp górnicy którzy mają wysokie emerytury siedzą i zabierają miejsca pracy,a ludzi zwalniają czy to jest normalne? Jak jest kryzys to powinni w pierwszej kolejności wylecieć
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.07.2025 06:52

    Były pracownik

    Tak to powinno wyglądać. Emeryci powinni iść jako pierwsi. Mają dochód, a ci co są zwalniani, w większości przypadków nie. Są kierownicy również emeryci. Czy tutaj też nie można zrobić porządku?
    ReviewUserIcon
    Długoletni handlowcy

    10.07.2025 23:39

    Inne

    Długoletnich handlowców też się nie zwalnia choć oni maja gdzieś te robotę i wymiotują tą pracą . Siedzą tam latami bo innych perspektyw nie mają. W nosie mają brać jeszcze więcej klientów na kark.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    10.07.2025 23:34

    Pracownik

    Przypominam, że można się zwrócić do dwóch panów w sprawie kryzysu z Prawa i Sprawiedliwości: Michała Wójcika oraz Pawła Jabłońskiego. Może oni pomogą naszej firmie wyjść z kryzysu, np. wpłyną na PKSy, aby połączenia zorganizowali z dnia na dzień 👍🫶
    ReviewUserIcon
    Beak słów

    09.07.2025 19:05

    Inne

    Firma krzak. Zero ładu, składu, logiki ani sensu. Wyszkolą pracownika , on zdobedzie im klientów, robi firmie obrot , sprzedaż bez reklamacji i z niego rezygnują. Na własne życzenie ta firma pada i słabnie. Głupota
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    10.07.2025 10:49

    Pracownik

    Też mam wrażenie że firma jest w powolnej likwidacji i jeszcze zdążyć, aby ją sprzedać przed wejściem komornika. Jak coś to w tamtym roku rekordowa transakcja sprzedania firmy w Polsce wyniosła tyle co Eko ma długu! A pierwsza dziesiątka to firmy z it i banki. Teraz znajdź konsorpcjum które pokryje dług i kupi resztę. Nowy właściciel dopiero zrobiłby porządki, aby wyjść na zero 🙄 A ludzie byli by tylko pachołkami...
    ReviewUserIcon
    rob za najnizsza krajową

    10.07.2025 23:29

    Inne

    Siedz tam i Rób za najnizsza krajową na Chwałe Ojczyzny! Lol i oddaj swoją ostatnia koszule Kłoskowi i trzymaj się stołka z 5 zł 😛
    ReviewUserIcon
    Przerażony

    10.07.2025 18:31

    Pracownik

    Czy wam się wszystkim we łbach poprzewracało tam na górze? Brak dojazdu do pracy - pif paf strzał w kolano nr 1. System czterobrygadowy? Pif paf strzał nr 2. Bogobojny prezes każe ludziom robić w niedzielę i święta, chociaż firma kompletnie tego nie potrzebuje. Wiecie czego ta firma potrzebuje? Zamówień. Kurde zamówień a nie (usunięte przez administratora) 24/7 kiedy tych zamówien po prostu nie ma. Zarządzanie tą firmą to (usunięte przez administratora) i chwila moment to wszystko upadnie. A Pan prezes niech sobie już przestanie Panem Bogiem ust wycierać, bo właśnie widać jak (usunięte przez administratora) zależy mu na dobru drugiego pracownika. Miłujcie się kiedy jest dobrze, a w czasach kryzysu zróbcie tak, żeby wszystko na głowę zwykłego pracownika spadło. Zero odpowiedzialności. A wystarczyłoby wyjść u powiedzieć w prost „przepraszam, moje zarządzanie i przeinwestowanie sprawiło że firma stoi na krawędzi”. Ale to się nie stanie. A dlaczego? Bo pan prezes i grzech pychy stoją sobie w jednym rzędzie i prędzej piekło zamarznie niż on się przyzna że to jego wina. Żal mi wszystkich którzy zostali po prostu oszukani przez tą firmę. A pierwszy do zwolnienia powinien iść pan Kłosek
    ReviewUserIcon
    Dobrze piszesz

    10.07.2025 23:03

    Inne

    Zamówień? Wyszkoleni Handlowcy nie mają przedłużanych umów . Zostają tylko starzy handlowcy co są tam od 7 - 12 lat na umowach stalych i maja gdzieś te robotę i rozwijanie sprzedaży.
    ReviewUserIcon
    Szybko, szybko

    10.07.2025 22:05

    Były pracownik

    Śmieszą mnie ci ludzie z umowami na stałe, na czas nieokreślony jak to puszą się i wywyższają-bo im nic nie zrobią, bo ich nie zwolnią, bo oni mają umowy na stałe...Hehe, no i co z tego, że masz umowę na czas nieokreślony? Firma miesiac do miesiąca ma stratę, ma ponad miliard zadłużenia, sprzedaż okien spada, rynek się kurczy, coraz mniej okien potrzeba na rynku i zostaniesz z tą swoją mityczną ,,umową na czas nieokreślony" jak Himilsbach z angielskim. Zapewne cała firma nie padnie, będzie jakaś mała produkcja, może jedna, dwie czy trzy hale w Kornicach zostaną, ale to będzie miejsc pracy dla tysiaca-dwóch tysięcy osób, a nie 15 tysięcy osób i czy masz umowę na czas określony czy nieokreślony to niczego tu nie zmieni bo i tak stracisz pracę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.07.2025 17:36

    Pracownik

    Dobrzy ludzie z handlówki już też odchodzą, osłabiamy firmę, podejmujemy decyzje a po miesiącu lub dwóch się wycofujemy z tego. A ci ludzie nie wrócą bo nie będzie do czego. Konkurencja wykorzystuje nasze słabe punkty. Już wszędzie na FB ogłaszają się, że szukają pracowników z językami do działu eksportu. Również tu u nas w okolicy Raciborza. Dziwne podziały które nie przyniosą efektów bo ceny idą w górę. A rozwiązanie jest proste: Tam gdzie ludzie robią swoją robotę i są dobrzy zarządzający zostawić ludzi (a z oszczędności wypłacać 50% premii), zwolnić ludzi którzy nie robią roboty to da się pewnie sprawdzić. Tam gdzie są problemy z zamówieniami i ludzie chodzą na L4 to zwolnić takich. Ściągać ludzi z konkurencji, rozliczać ludzi za szukanie klientów. Jak nam handlówka nie przyniesie zamowien to nawet trzeba będzie zamykać hale w Kornicy.
    ReviewUserIcon
    Serek

    10.07.2025 21:45

    Były pracownik

    Wiesz ze ponic dźwignęli ceny chyba 20 czy 30% ? Przecież tanie okna z Ukrainy nas zajada
    ReviewUserIcon
    Stare glorie

    10.07.2025 21:56

    Inne

    Ale to nikogo nie obchodzi 😊 stare glorie co tam pracują od 7 do 12 lat mogą tam tylko " siedzieć " w handlowkach i mają w (usunięte przez administratora) te robotę. Plotkary
    ReviewUserIcon
    Prawda boli

    04.07.2025 22:13

    Pracownik

    Czego Wy niektórzy brzydko nazwę pół móż.dżki nie rozumiecie... Podpisujecie umowe o pracę, macie jasno określoną podstawę za którą pracujecie i to Wam się należy. A premia? Dodatek ? Darmowy autobus ? To jest benefit, dobrowolna wola pracodawcy. Jak się nie podoba to proszę iść do innego prywaciarza za 5000 brutto, goń swój samochód, płać za paliwo. No ale człowiek to taka świnia, do wszystkiego szybko się przyzwyczaja co ładne i piękne. A jak już coś zabiorą to wielki bunt. Ile razy były sytuacje, gdy kilkuletni pracownicy pamiętają, dostaliśmy po 6 tyś premii na święta, dwa lata temu podwójne premie w okresie wakacyjnym. Wtedy było fajnie tak ? Super firma . A gdy już jest gorzej, człowiek ma dostać podstawę i 50% premii, zapłacić za bilet autobusowy to już wyzywanie od najgorszych. Zastanówcie się ludzie. Było dobrze to firma jak umiała to dawała ludziom. Teraz firma potrzebuje Nas. Zaangażowania, rzetelnej pracy. Wkoncu za to mamy płacone, a nie za to że tu tylko jesteśmy. Ale zrozumią to tylko nieliczni...
    ReviewUserIcon
    nie ślepy

    10.07.2025 11:20

    Kandydat

    może i maszz rację ale kultury i wyrozumiałości za grosz,nie porównuj ludzi ze śwniami,jeśli jesteś pastuchem!
    ReviewUserIcon
    Olii

    10.07.2025 21:48

    Pracownik

    Ludzie mają(usunięte przez administratora) w twoje kocopoły, mamy dawać się traktować jak śmieci jak nam już nic na hali nie można, chcesz to ton razem z kloskiem, a ludzi którzy mają swój honor i szacunek do siebie odejdą z (usunięte przez administratora) które tonie, a z takich cwaniaczków będziemy się śmiać bo dają się upadlac za marne grosze 😂
    ReviewUserIcon
    Wszechmogący

    10.07.2025 21:35

    Pracownik

    Panie Boże dlaczego nas to spotkało dlaczego oni to robią ludzią. Czy nie wystarczająco wykańczamy się tutaj a jeszcze to. Dlaczego rodziny muszą tak cierpieć. Przecież mamy dzieci, chorych rodziców którym musimy pomagać, dlaczego jeszcze to nas spotkało. Proszę panie pomóż tym rodzinom przeżyć pomóż nam. Błagam. Ta firma to istne piekło.
    ReviewUserIcon
    Kroks

    08.07.2025 22:39

    Pracownik

    Szefie a może szef weźmie się za zmianę A szklenie i brygadzistę ? To co tam się dzieje na zmianie przechodzi wszystko chłopacy słuchawki , siedzą i wywalone na wszystko . Brygadzista robi 10 stanowisk brygadzista, time lider , buforowi którzy siedzą ciągle przy komputerze nic nie robią , jedzą , pija , śmieją się to się nazywa praca ? biedne osoby na pile musza robić na takich nierobów jak oni ,a później normy nie mają . Czy ktoś się tym zajmnie wkoncu? Kamery warto zobaczyć brygadzista sam nic nie robi wyręcza się ludźmi nie można na to patrzeć gdzie sprawiedliwość? My robimy po to by inni stali ilu ich tam jest przy komputerze zauważyłem 7 chłopaków i dziewczynę na pytanie co ona robi dostałem odpowiedź ze ona rozdaje zlecenia każdy jeden to może zrobić od czego jest brygadzista za co ma płacone my na innym dziale robimy wszystko przechodząc przez dział szkolenia aż oczy bolą czas i pora się za to wziasc innym pracownika z tej zmiany mogę współczuć którzy solidnie pracują na leserów
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.07.2025 20:48

    Pracownik

    Większych bzdur dawno nie czytałam, jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, bardzo zaangażowany w swoją pracę, bzdury wyssane z palca
    ReviewUserIcon
    Kroks

    10.07.2025 21:13

    Pracownik

    Może to wszystko to kłamstwo przyjdź zobacz później mow mało tego zaczęło się wywieranie presji z strony pracownicy odpowiednie osoby już zostały poinformowane Brygadzista teraz chce pokazać tylko osoby znające sytuację wiedzą jak jest sprawa została zgłoszona bagatelizuje każdy problem pracowników ma swoje wybrane osoby z którymi rozmawia wysłucha pomoże
    ReviewUserIcon
    Jarek

    10.07.2025 21:13

    Pracownik

    Wy do reszty ogłupieliście ? Ciekawe jak ja i inni ludzie mamy dojeżdżać do pracy rowerami ? Dawno takiego chaosu nie widziałem, żeby co chwilę zdanie zmieniać. Panie Kłosek niech pan trochę mózgiem zacznie myśleć, a nie ratuje się byle jak byle czym i jeszcze ta zmiana czterobrygadowa
    ReviewUserIcon
    z

    09.07.2025 13:47

    Kandydat

    Co robią władze regionu głubczycko-raciborskiego by sprowadzić jakichkolwiek pracodawców w nasze rejony? Z pracą jest u nas dramat i ludzie muszą uciekać do Holandii i Niemiec. Te cztery miasteczka-Głubczyce, Kietrz, Baborów, Racibórz są wręcz w dramatycznej sytuacji jeżeli chodzi o pracę. Wy, którzy mieszkacie bardziej w kierunku Śląsk-okolice Wodzisławia, Rybnika, Jastrzębia, bardziej na wschód macie jednak dużo, dużo więcej zakładów pracy, a u nas nie ma prawie nic. Obowiązkiem władz miasta jest sprowadzanie pracodawców, rządzenie miastami tak by ludzie mieli co jeść, by mieli możliwość uczciwego zarobienia na chleb, a w Głubczycach, Baborowie, Kietrzu i Raciborzu taka możliwość jest minimalna! Nawet w Raciborzu już jest po 10 osób na jedno miejsce do pakowania wafelków w Mieszku. W Glubczycach na stację benzynową Galary po 10 miejsc na jedno wolne miejsce pracy. Już o Baborowie nie wspomnę bo tam są tylko Eko-Okna i jedno wielkie nic i gdy zawalą się Eko-Okna dosłownie zapanuje głód w w Baborowie i zostaną sami emeryci. Czas się ruszyć, panie burmistrzu Głubczyc, panie burmistrzu Baborowa, pani burmistrz Kietrza, panie prezydencie Raciborza, czas przestać (usunięte przez administratora) w stołek i robić cokolwiek by w naszym regionie była praca, zanim zacznie się totalne wyludnienie regionu głubczycko-raciborskiego. No i zanim ktoś zacznie krytykować i powie-to burmistrz ma ci robotę załatwić, chłopie... Burmistrz ma w zakresie swoich obowiązków dbanie o rynek pracy, sprowadzanie do miasta potencjalnych inwestorów, pracodawców by było w ogóle gdzie pracować a burmistrzowie Głubczyc, Baborowa, Kietrza i prezydent Raciborza nie robią nic i miejsc pracy cały czas ubywa, a nie przybywa.
    ReviewUserIcon
    Trzeb

    10.07.2025 18:32

    Inne

    Trzeba było zagłosować na referendum w Głubczycach,żeby oddalić władze, 4 jeździec Apokalipsy wir komen W Baborowie praca? , okolicach , bez dojazdu? Zostanie Kędzierzyn i Opole i ich nic nie obchodzi czy dojedziesz i jak. Umrzemy śmiercią głodową,albo sami się poddamy eutanazji. Póki w eko coś działa warto dodać może taki benefit? Eutanazji.
    ReviewUserIcon
    XD

    10.07.2025 20:38

    Kandydat

    Jakiej Holandii? Tylko na tyle wyceniasz swoje umiejętności? W Katowicach i okolicy szukają ludzi bez problemu, pakuj się, pakuj rodzinę i w świat, a nie myślisz, że na wsi będą stawiać jakieś potężne fabryki bo ty nie masz pracy. Życie to nie bajka. Małe miasta umierają i to jest problem GLOBALNY, nie lokalny. Całe życie człowiek się dostosowywał do panujących warunków, po prostu za wygodnie Wam się w życiu zrobiło.
    ReviewUserIcon
    Hej byku

    10.07.2025 20:29

    Pracownik

    Co tam ? Święty Mateuszu?kieszeń nabita do końca życia i zamykamy ?Ci powiem żeś długo tych ludzi w (usunięte przez administratora) ładował żeś taki dobry i pomocny 🤣Ja od początku wiedziałem że byłeś tylko słupem a cała akcją kierował Rydzyk i spółka ! Wiem wiem !! To co się teraz dzieje to wyjdzie dopiero za jakieś 10 lat bo żyjemy w Polsce ! Kraju w którym za mleko się idzie do puchy na 10 lat a za wałek na 400 milionów nic niema 😘zdrówka i udanych wakacji 🥰🥰🥰
    ReviewUserIcon
    Transport pracowniczy

    10.07.2025 20:22

    Pracownik

    https://www.facebook.com/groups/1427646048375094/?ref=share dodajcie się. To grupa stworzona w celu znalezienia transportu do pracy. Oficjalna grupa ekoludki pracownicy nie chcę dodać posta, więc nie chcą pomóc. Im więcej ludzi tym lepiej. Może komuś się przyda
    ReviewUserIcon
    pora na zmiany!

    09.07.2025 16:51

    Inne

    Doszły mnie słuchy że zakład w wodzislawiu ma podzielić los zakładu w kedzierzynie do końca roku ... Ostatnia nadzieja w tym Tomku Terce co powołał tu niedawno związek zawodowy . Dobrze robi moim zdaniem, zdazylem go poznac troche, chłop jest młody, ma gadane i jest uczciwy. Ja się chyba zapisze i innych tez do tego namawaim. razem pokazmy kłoskowi że nie damy sobą pomiatać!
    ReviewUserIcon
    borixon

    10.07.2025 14:52

    Pracownik

    O co chodzi z tym związkiem Terki?? Tam na profilach wszyscy należą, i ich nie ruszają A u nas brygadzista powiedział ze jak ktoś dołączy, to od razy (usunięte przez administratora) z roboty. Czy to jest wogule legalne??
    ReviewUserIcon
    Kristof Kajferenko

    10.07.2025 19:54

    Pracownik

    Pracuje razem z niejakim Tomkiem Terką i tylko jedno moge panstwu powiedzieć: ten człowiek zniszczy tyranie kł0ska od srodka. Namawia wspolpracownikow do jak on to mówi "strajku francuskiego" czyli biernego sabotazu w ramach walki z wyzyskiem. ostatnio widzialem jak opierdalal jakiegos nowego za "zapierdalanie na janusza". Pan Tomasz wiedzie lud wodzisławia na barykady. Pozdrawiam,.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.