Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Kierownik Z2 chwali się wszystkim że premi dostał 18 tys a my co ?

Dawid

Premia już na koncie, nie taka jak rok temu ale jest

Premie

W I kwartale roku zaliczyliśmy zjazd, w kolejnych notowaliśmy lepsze wyniki, więc grzechem jest nie docenić osób, które pracują jak woły i tyrają jak elfy aby firma mogła w dalszym ciągu się rozwijać. Wszyscy na Pana liczą Panie prezesie i mamy nadzieję, że pomimo pańskich niebotycznych zarobków ale też ogromnych długów doceni pan swoich ludzi i uraczy ich czyli nas niebieskich pracowników ( i warto podkreślić tutaj słowo niebieskich ) przynajmniej 1 tysiącem, bo w przeciwnym razie odbije się to na Pana firmie w postaci postępującego kryzysu i buntu pracowników.. Liczę również na to, że plecaki oraz torby, które rzekomo mają zostać rozdane w przyszłym tygodniu to tylko prezent na 25 lecie firmy lub niewinny żart z pana strony. Pozdrawiam.

XYZ

No i po co te złośliwości, chyba, że to między pracownikami norma w tej firmie? I o co właściwie poszło? Wszyscy nie otrzymali premii świątecznej, czy wybiórczo?

Dobry

Jakie są zmiany

At

Człowieczku kim Ty jesteś by pisać takie rzeczy ? Kierownikiem , a może dyrektorem który ma pensje 4x większe od zwykłego pracownika który jakby nie było wiąże koniec z końcem w tych czasach ...pewnie masz gdzies dodatki bonusy premie itp..ale i taki też weźmiesz extra premie i To nie jedną

Robochłop

Wątpię czy jesteś pracownikiem Eko, ale chyba nie wiesz co się dzieje. Po pierwsze w biuletynie było napisane, że będzie premia. Co prawda już tutaj pisałem, że nie padło słowo "pieniężna", ale to tylko przestroga dla Pana sekretarza, aby lepiej dobierał słowa. Inaczej by było, jeśli by użył słowa "bonus". Oczywiście to wszystko na wypadek, gdyby nie zrobili przelewu premii pieniężnej świątecznej do Wigilii do godziny 14. Teraz patrząc się szerzej na cały problem z premią (jeśli jeszcze jej nie będzie) to jak pracownicy mają zaufać swojemu pracodawcy i w to, co wypisuje w biuletynach? Zarząd/ prezes/ Św. Mikołaj, czyli ci co wydają zgodę na premię nie spodziewali się takiej reakcji? Na to pracuje się cały rok i trzeba tak zarządzać firmą, aby ona była. Inaczej świadczy to o nie kompetencji i nonszalanstwie wszystkich osób zarządzających. Druga sprawa, jeśli premii nie będzie, a będą plecaki (chociaż tutaj już ktoś napisał, że to ma być dla klientelii) to góra już wiedziała o tym kilka miesięcy wsześniej, że "premii niema i niebędzie". Przecież, aby złożyć zamówienie na 12 tyś plecaków z logo to potrzeba czasu. Trochę mi się wydają to teraz absurdalne, abyśmy wszyscy dostali te plecaki. No teraz na chłopski rozum pytanie: ile jakaś firma potrzebuje czasu, aby wyprodukować 12 tyś plecaków i kiedy musiało wpłynąć zamówienie? Oj będzie o czym dyskutować przy rodzinnym stole w czasie Wigilii :D

WYJAŚNIACZ

Skończycie o tej premii świątecznej już!!! Nie ma premii i nie będzie tyle. Po co siać ferment po zakładzie. Niektórzy nawet wysyłają ss z zeszłego roku z informacją o premii hahaha śmiech na sali jak ludzie lubią robić zamęt.

Z nadzieją na lepszą przyszłoś
@WYJAŚNIACZ

Jak nie będzie świątecznej to już pewne że eko na oparach jedzie ! A proponowane podwyzki to bylo mydlenie nam oczu ..kolejne upokorzenie nas (usunięte przez administratora)

Borok
@WYJAŚNIACZ

Wcześniej tego nie było, ale jak roszczeniowcy przyszli do tego zakładu to zaczęło się wymyślanie

@Z nadzieją na lepszą przyszłoś

Też tak to widzę... Ludzie są nastawieni na premie pieniężna, a tu ani widu, ani słychu. Jeżeli nic w tym roku nie będzie, albo marne 1000 zł, to strach myśleć co się dzieje w firmie. W biedronce ludzie dostali po 1000 zł premii na święta. A my? Charujemy jak woły, a zero docenienia. Ludzie dopiero zaczną się buntować.

!!!???

Nikt nie ma obowiązku dawać premii masz to w umowie?

Kns

I co eko ludki ? My w KNS dostaliśmy tego roku większe premie świąteczne niż Wy .. w tenneko też chłopaki nie narzekają ..a u Was ? Prezes Was zrobił znowu w konia ? 6000 na podpuchę a szara masa będzie czekać na to co roku … hahahahaha Sprytne

Pytanko ;)

Nagroda motywacyjna w tym miesiącu nie została przyznawana ?

@Pytanko ;)

Była przecierz informacja że do końca października jest tylko

Mail

Wypłata mnie przeraziła Podwyżki były a wypłata mniejsza niż wcześniej Co się dzieje !!!!!!

Nr
@Mail

Z wynagrodzeniem w eko jest jak w tym kabarecie i tu cytat (usunięte przez administratora). Analogicznie im więcej z siebie dajesz tym mniej dostajesz. Tu się opłaca być pupilkiem brygadzista, pośmieszkować,wtedy masz się jak pączek w maśle. A inny co robi swoje i za kogoś jeszcze jest niedoceniany. Taka prawda, smutne to. Przestroga dla wszystkich róbcie tylko swoje, powoli i dokładnie, nie pokazujcie,że umiecie więcej bo i tak nikt tego nie doceni.

Ziomek
@Nr

Zgadzam się z tym. Kumpel co ogarnia wszystko na dziale, staż 17 lat, dostał wypłatę o 300 mniejszą niż panna,która pracuje 1,5 roku i cały czas siedzi w telefonie. Piękne porządki się w eko robią. Dramat.

Mikołaj

Koniec roku , wszyscy czekali na jakiś malutki bonus a tu ? Lipa ! Masakra , żeby żałować swoim robotnikom pare groszy raz w roku to już się w głowie nie mieści …. Kiedyś sam miałem firmę i zawsze w grudniu dawałem chłopakom podwójną wypłatę bo wiadomo jak jest … nowy rok nowe wydatki , wszystko drożeje itd .eko przebiło samych siebie w tym roku z tymi plecakami … co za żenada i gorzki smak . Cały rok ludzie czekają żeby coś spłynęło w koncu do tej marnej wypłaty … ehhh brak słów ! Wesołych świąt wszystkim i uważajcie bo w sklepach jest drożej niż w zeszłym roku a kasy mniej ..

Wierzący

Chcieliśmy związki zawodowe, to mamy. A za tym poszły wszelkie dodatki, jak i premia świąteczna. Co za tym idzie? Trzeba chyba się ewakuować z tego graj dołka. Dyrektorzy robią co im się podoba. A najlepszy numer wywinął pewien kierownik. Dał wypowiedzenie licząc że będą go prosić o powrót. To samo zrobiła jego żona, też kierownik. Zobaczymy po nowym roku, czy szantaż się opłacał

szary
@Wierzący

Kierownicy to są do wymiany, wszyscy. W tej filmie panuje jakieś średniowiecze - człowiek, człowiekowi wilkiem. Jak można tak robić jeden drugiemu na złość? Ludzie, litości! Podaj, przynieś, pozamiataj - nie można użyć magicznego słowa "proszę"? Na stanowisku kierowniczym wypada mieć trochę kultury. Pamiętaj Kierowniku drogi, nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz szarym pracownikiem - w naszej firmie lubi się wszystko zmieniać, i Ty możesz spaść na dno jeśli nie zaczniesz szanować ludzi. Karma do Ciebie wróci a na sądzie ostatecznym rozliczy Cię sam Pan Bóg...

Może i był w. I g widział. Ale piskladajac fakty, to z chwilą gdy związki się pojawiły, to u nas wszystko poznikalo. Zbieg okoliczności? I tutaj nie mam na myśli wszystkich. Poprostu tutaj jest zastosowana odpowiedzialność zbiorowa.

Wiluś
@szary

Skłóconą grupą ludzi dużo łatwiej jest manipulować, to samo jest w Warszawie, napuszcza się ludzi na siebie, a przy okazji załatwia się niewygodne tematy

Jaki łeb

Człowieku nie skończył się miesiąc a siejesz ferment. Bo ty akurat wiesz czy będą czy nie ????

Z biuletynu spraw ważnych

Transport pracowniczy - Wodzisław Śląski W pierwszym kwartale 2024 wszystkie linie będą dostępne dla pracowników. Linie z Rybnika nie są przeznaczone do likwidacji, tylko dodatkowo będziemy uruchamiać nowe linie z dowozem do Wodzisławia od dnia 02.01.2024. Do końca pierwszego kwartału 2024 planujemy zlikwidować linie z Jastrzębia- Zdroju i Żor, czyli te, które mają do Wodzisławia blisko, a do Kornic bardzo daleko. Na początku grudnia wyślemy załodze rozkład jazdy linii Wodzisławskich, obecnie czekamy jeszcze na negocjacje przez dział zakupów cen z przewoźnikami. Świerklany i Wodzisław w pierwszym kwartale będą jeździć, ale późniejsze utrzymywanie tych linii do Kornic jest uzależnione od liczby pasażerów.

Miecio

W przedostatnim biuletynie spraw ważnych była mowa że w nowym biuletynie będą informacje na temat premii świątecznych. 7 grudnia wychodzi nowy biuletyn a tam informacji brak... Zwykłe mydlenie oczu ludziom.

Z nadzieją na lepszą przyszłoś
@Miecio

Ludziska zapomnijcie o premiach świątecznych , przed chwilą dostałem wypłatę = katastrofa premia to jakaś porażka wiecej robimy a wypłata mniejsze niż kiedyś i jeszcze na święta masakra SUPER To teraz czekam na plecak i się go najem !!!! Amen

Lipton

Już zamiast wydawać pieniądze na te marne plecaki lepszy pożytek byłby gdyby wpłacili te pieniądze na jakąś fundacje :)

Egon

Gdzie te premie ?

Ludziska, spokojnie, premia to nie plecaki, to dodatek. Poczekajcie do przyszłego tygodnia.

Witam, mam pytanie, czy jest możliwość zabrania dostępu do jakich kolwiek danych brygadzistom? Jak idzie to gdzie jest ten dział, kontakt poproszę...

Kd

Ale, że co? Jeszcze raz

W życiu
@pracownik

Spotkalem sie kilka razy jak brygadzista wyjawiał czyjeś dane na forum.. Np. Z jakiego powodu jesteś na l4 ,i wszyscy zara wiedzieli albo ile kto ma na rękę premia itd.

W życiu
@pracownik

W tej firmie nic a nic się nie ukryje. Za dużo ludzi ma do wszystkiego dostęp, Ludzie u góry myślą że mają to pod kontrolą ale niestety nie mają.

Info

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi świątecznych, prezentów dla każdego pracownika tj. plecak i torba, INFORMACJA O TYM, że w przyszłym tygodniu pojawi się PRECYZYJNA WIADOMOŚĆ czyli: -kiedy będą do odbioru, -w jaki sposób, -oraz gdzie. Osoby, które nie będą w stanie odebrać w tym czasie paczek, bez obaw odbiorą je w późniejszym terminie i również będzie na ten temat informacja.

@Info

I to jest potwierdzenie, że premia poszła w zapomnienie. Położymy na stole świątecznym torbę i plecak z logo ekookien.

Autobusem...

I się zaczyna na początek likwidacja 4 linii dwie na 100% Jastrzębie Zdrój i Żory następne Wodzisław o Świerklany. Jak zlikwidują moją to będzie baju baj eko okna. Nikt mnie nie zmusi do przejścia na Wodzisław likwidacją linii ale już do zmiany pracy to tak tyle w temacie.

Nie ma wypłaty

Jednak nie ma wypłaty JUTRO dopiero :(

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1421, z czego 216 to opinie pozytywne, 333 to opinie negatywne, a 872 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.