opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9783 ocen
Opinie(19296)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19296)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 108
    • 109
    • 110
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Amazończyk

    24.11.2021 13:22

    Pracownik

    Amazon a eko - niebo a ziemia
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    17.10.2021 14:09

    Pracownik

    Powiedzcie mi, będę zatrudniony jako nowy, i Pani powiedziała że jeżeli w mojej poprzedniej pracy pracowałem 4lata dostanę tutaj, umowę na czas nieokreślony na start i 3.5 na rękę czy to prawda
    ReviewUserIcon
    Jurek

    22.11.2021 04:02

    Pracownik

    3 x bumela i masz papiery do 7 dni w domu
    ReviewUserIcon
    js

    23.11.2021 19:03

    Pracownik

    moze i prawda ale wez to przemysl czy chcesz tachac szyby wazace po 50 lub wiecej kg bo nie licz ze cie dadza na wkrecanie bo najwiecej nowych trafia na noszenie chocbys mial szkole
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    23.11.2021 15:04

    Kandydat

    Hej, czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada praca kobiet na ramkach?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    23.11.2021 12:08

    Kandydat

    Jak czytam Wasze komentarze o firmie to chyba głęboko zastanowię się nad przyjęciem w Eko. Mam ponad 7 lat doświadczenia jako frezer cnc i kilku letnie jako brygadzista. Jeśli to co piszecie o pomarańczowych koszulkach jest prawdą to widzę się u Was do pierwszej spiny i nara. Szkoda.
    ReviewUserIcon
    Niedoceniony pracownik

    17.11.2021 19:52

    Pracownik

    Brygadzisci to jest porażka tej firmy niestety.
    ReviewUserIcon
    Ekufyk

    23.11.2021 08:18

    Pracownik

    z dzbana najwyrazniej koleżka sie wyłonil :D tu brygadziści mysla ze są bossami od stania ... ale zeby raz na jakis czas powiedziec swoim podwladnym "ze dobra robota trzymajcie tak dalej..." to slysza ludzie no (usunięte przez administratora)tam ... no i taki typ z strzala powinien byc (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie powiem

    23.11.2021 09:49

    Pracownik

    Brygadzisci jak i kierownicy. Nie wiem jak na pozostałych halach ale na hali 6 jest to jest komedia. Brygadzisci brygadzistami, kto tam pracuje to wie co się dzieje. Kto po jakich przypałach wraca i nosi pomarańczową koszulkę. Zwykle to są Ci, którzy byli sprawcami największego (usunięte przez administratora) i nękania pracowników. Taka duża firma a jeszcze nie dotarło, że strachem i szantażem szacunku ani uznania ludzkiego nie doznasz. W zamian będzie to samo - (usunięte przez administratora) i nękanie w stronę drugiego pracownika. Także tak to wygląda - często jest, że stary pracownik taki zły bo gnębił młodego. A dlaczego? Bo starego pracownika gnębili właśnie brygadzisci, brygadzistów kierownicy i błędne koło się zatacza... Ogólnie widzę, że mało zebrań organizacyjnych jest, ludzie ze sobą nie rozmawiają. Idzie informacja z góry, później przekazują ją dalej brygadzisci i jest dym. Albo na grupie na fejsie albo tu. Co do kierowników to nie faktycznie (usunięte przez administratora) są jacyś odklejeni. Nie wiem co miałoby oznaczać bieganie po liniach i rzucanie kartonami i innym materiałem. Nie potrafię zrozumieć co to za pokaz był ostatnio. Wyznaczcie jedna osobę od porządków na linii i z tego również zmianę przekazywać, bo jak dobrze wszyscy wiedzą zmiana kierownika(usunięte przez administratora)zostawia największy (usunięte przez administratora) tego nazwać inaczej nie idzie. Jak coś sobie przypomnę to napisze jeszcze
    ReviewUserIcon
    Monia

    05.11.2021 13:49

    Pracownik

    No kochani ,podobno nasz wielki dyrektor Michał wraca , koniec leserstwa i ściemy ,nareszcie wróci dynamika i życie na obrotach. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.11.2021 18:09

    Pracownik

    No przecież firma się kręci, to po co wywalać taką kadrę? A jak się przestanie kręcić, to dowali się ósmy dzień roboczy, wyśrubuje normy, a kierowcy będą wracali do domu na jeden weekend. Czy oni muszą coś ogarniać?
    ReviewUserIcon
    Nic

    23.11.2021 05:39

    Były pracownik

    Ale wy wiecie ze to było ustawione od początku? Nie "przeszedl" tam na marne, w dzisiejszym świecie informacja i dane maja najwieksza wartosc. Baza klientów dostawców, piekny research ,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jakub

    18.11.2021 13:02

    Pracownik

    Ciągłe nadgodziny niby nie obowiązkowe ale z listą na sobotę będą Cię męczyć tak długo że w końcu się zapiszesz a jeśli nie to utratą premi i straszenie utratą podwyżki
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    18.11.2021 19:42

    Pracownik

    Tak jest jak piszesz niby nie obowiazkowe a w grafiku jak nie przyjdziesz do roboty to brygadzista straszy zabraniem premii
    ReviewUserIcon
    Mikeules

    19.11.2021 16:53

    Pracownik

    Ponieważ nie mają innych argumentów by Cię zachęcić do pracy więc tylko CIĄGLE STRASZA PIENIEDZMI ludzie na stanowisku heh..
    ReviewUserIcon
    Haladwa

    19.11.2021 16:46

    Pracownik

    Czy ktos się może wkoncu weźmie za to że zastraszaja pracowników premiami bo w jedną na 3 lub 4 soboty chce odpoczac i spędzić z rodzina cały pełny weekend????? Czy ktos czyta to wogole ? (usunięte przez administratora) niech się wezmą za tych co nie chodzą wcale,nowi pracownicy jak o tym słyszą to się poprostu zniechęcają niestety, co to ma być (usunięte przez administratora) lista do dyrektora kto nie idzie w sobotę masakra ludzie...
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.11.2021 02:34

    Pracownik

    Czy to się kiedyś zmieni dlaczego ja pracuje cały miesiąc nie pujde jednej soboty bo też mam rodzinę i inne plany zostaje bez premi
    ReviewUserIcon
    Masaqra

    15.11.2021 19:22

    Były pracownik

    Poszedłem do biura popracowałem miesiąc za 2700 śmiech zawinalem się i pracuje gdzie indziej za 3,5 w biurze także nie myślcie że w tych biurach tak kolorowo... Jestem po studiach a jak widać w eko ludzi po studiach się nie docenia .... Jeszcze jakie zdziwko że odchodzę xD jak powiedziałem gdzie i za ile to się nagle cisza i zazdrość zrobiła xD
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    16.11.2021 17:11

    Pracownik

    I co się śmiejesz? Te 3,5 w Eko zarobiłby na bank dopiero po roku, a tak to znalazł pracodawcę, co patrzy się na wykształcenie, a nie na załatanie wolnego etatu. Może w jego nowym miejscu pracy potrzebują po administracji, a nie tak jak w Eko po fryzjerstwie?
    ReviewUserIcon
    Qwer

    17.11.2021 19:22

    Były pracownik

    Po roku to przy dobrych wiatrach xD
    ReviewUserIcon
    Karol

    08.11.2021 21:21

    Inne

    Eko super a w kns kazali pracownikom przychodzić w sobotę i do koperty dawali marne 280zl , hale dobudowali i chcą poobracac maszyny teraz jak będzie święto i wolne 4 dni to będą pracować po 12 godz. Stawkę liczą razy cztery swojej stawki i oczywiście do koperty wszystko fajnie super ale z pracowników robią białych murzynow wszystko poto że żałują zatrudnić profesjonalnej firmy która maszyny poobraca wogole kns od roku pracuje po 10h 6-02;30 2 zmiany
    ReviewUserIcon
    Chlopek

    16.11.2021 15:03

    Pracownik

    Hmm widocznie w kns jest jakiś jeb...ny kręt który wszystkie wiadomości przekazuje do konkurencji. Zenada
    ReviewUserIcon
    Zwykły pracownik

    10.11.2021 23:57

    Pracownik

    Czy kogoś poniosło w biurach z zamówieniami. Jak to jest możliwe nie skończony 03-11 a nawet końcówka października a na produkcji zjeżdża 19 listopad i to w ilościach dużych brak miejsca na placu. Ktoś wogole ma nad tym kontrolę. Przykład zakładu 6tego brak miejsca na gotowe okna jedna wielka porażka niech ktoś z tym zrobi porządek bo się zakopiemy. Tyle w temacie jeden wielki (usunięte przez administratora) się zrobił
    ReviewUserIcon
    Borok

    14.11.2021 21:11

    Pracownik

    Jak oni nie pracują to co mają pomagać
    ReviewUserIcon
    !!!???

    15.11.2021 09:37

    Pracownik

    Myślenie prostych ludzi! A jakbyś Ty był właścicielem firmy też byś takie niemądre rzeczy pisał?
    ReviewUserIcon
    hjs

    14.11.2021 17:41

    Były pracownik

    Niby firma fajna a raczej ma fajna reklama Jak sie dostaniesz to zostajesz z automatu ich (usunięte przez administratora) Nic nie mozesz, do nadgodzin zmuszanie. Chcesz wolne, urlop to nie tak łatwo. Musisz harować jak ci kaza Nadgodziny niby nieobowiazkowe ale tylko niby Smieszne kary za głupoty. Premia sobie kierownik rzadzi jak mu sie podoba Odpowiedzialnosc zbiorowa. Do tego brak organizacji pracy. i (usunięte przez administratora) brygadzistów
    ReviewUserIcon
    Robol

    09.11.2021 21:43

    Pracownik

    Powinni zrobić tak jak to robi sporo firm na rynku zachodnim. Zamykamy na dwa tygodnie, lub miesiąc i idźcie wtedy wszyscy na urlopy. Wszyscy będą zadowemni.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.11.2021 18:14

    Pracownik

    Mniemanie zachodnie, a mentalność wschodnia. Firma pro-rodzinna, a wychodzi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.11.2021 08:28

    Pracownik

    Kochani radzę poważnie przemyśleć zanim zdecydujecie się podjąć prace w firmie Eko Okna,Firma promuje wartości rodzinne i chrześcijańskie które nijak się mają do obecnego zarządzenia.Od przyszłego roku będzie zakaz wybierania urlopu 2 tyg w okresie od 26.06 do 31.08.Urlop 2 tyg można wybrać tylko poza sezonem wakacyjnym. Zarządzenie już wprowadził jakiś kierowniczyna w dziale MWG i dla kierowców. Wśród kierowców nastroje są fatalne chodzą słuchy o strajku. Firma ciągle rekrutuje i poszukuje nowych pracowników ale takie zarządzenia raczej nie działają jako promocja.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.11.2021 18:28

    Pracownik

    Gość. Co Ty bredzisz? Nie ma nic o 2 tygodniach urlopu w okresie wakacyjnym. Musisz wybrać owszem 2 tygodnie urlopu ale nie ma w kodeksie czegoś takiego jak okres wakacyjny. Może to być kwiecień marzec albo listopad albo każdy inny miesiąc ale nie koniecznie czerwiec lipiec czy sierpień.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    07.11.2021 15:22

    Pracownik

    Polityka pro rodzinna, motto tej firmy. Ale się uśmiałem. To jak mam z dziećmi wyjechać na urlop jak chodzą do szkoły? Panie Prezesie szanujmy się nawzajem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.11.2021 01:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czesiek W.

    06.11.2021 17:14

    Pracownik

    Oj ktoś tu powinien udać się do okulisty.Chyba Ci się zmiany lub parki pomyliły bo przy numerze 1 dajesz znak zapytania.Nie oczerniaj ludzi człowieku.Zadna z osób nie siedzi na przerwie 40 min ani pół zmiany na jadalni.Wpis ten zostanie sprawdzony.A skoro jest tam taki luz to zawsze się możesz zamienić....
    ReviewUserIcon
    Jeremi

    07.11.2021 09:47

    Były pracownik

    Specjalnie postawiłem przy 1 to ! lub ? a nie trzeba się domyślać że chodzi o park 10 Tam powinny być kamery aby se ktoś zobaczył jak się tam robi tym panią na maszynach Często przechodzę z nitki i widzę jak one ciężko robią a maszyny się aż palą do pracy Nie ma tych pań więcej niż są na swych stanowiskach po tem mówią że nitki stoją Lub jak panie z nitek przychodzą to plany nie są zrobione jeszcze bo jedna papierdziela na maszynie
    ReviewUserIcon
    Wiola 22

    23.08.2021 20:35

    Były pracownik

    Jak mają nowi przychodzić na halę nr 6 do parku 10 jak taka pani jedna po paru dniach ci powie że ci jebn.. i że ona nie ma cierpliwości aby uczyć dalej nową osobę Coś trzeba z tą taką jedną panią Ma.... zrobić co z tego że ma w Eko Oknach wujka na dobrym stanowisku Jak ktoś tu ma zamiar przyjść robić na 6 niech ucieka lub niech prosi o przeniesienie na inną halę
    ReviewUserIcon
    Nemo

    05.11.2021 06:18

    Pracownik

    Ale chodzi o zmianę C czy B ??
    ReviewUserIcon
    Wiola 22

    06.11.2021 09:18

    Pracownik

    C
    ReviewUserIcon
    Ajsza

    25.10.2021 09:17

    Kandydat

    No to Ja zapytam. Dlaczego na bilbordach ofert pracy dla pracownika na produkcje oferujecie na poczatek 3950netto..a w rzeczywistosci na rozmowie rekrutacyjnej jest 2600netto?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    04.11.2021 15:44

    Pracownik

    Na start na produkcji jest teraz 3000 netto.Ale i tak po kilku dniach uciekają...
    ReviewUserIcon
    Nowa

    05.11.2021 19:35

    Pracownik

    Na start jest 2600 netto, 3000 po okresie próbnym
    ReviewUserIcon
    Donat

    05.11.2021 16:47

    Pracownik

    Co sie na hali 6 dzieje ( Aluminium) to jest poezja. To jak w dramacie brazylijski wszysty sie kochaja brygdzisci grożą pracownikom ze beda premie urywać jak czegoś nie skoncza. A sami nic nie robią faja kawa i komórka 8H przeciez oni nie sa od pracowania tylko kontrolowania tak ogólnie to do pracy nie musza przychodzić więc gdzie tu jest jakas sprawiedliwość . I myślicie ze ludzie będą pracować no przeciez przykład idzie z góry a juz nie wspomne o podejściu do pracownika . Może Pani Ł.... sie tym zainteresuje bo kierownicy i dyrektorzy moja chyba sojusz z brygadzistami. Jakby każdy pracownik wypowiedział się na temat twojego przełożonego..... SMUTNE I ŻAŁOSNE
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    05.11.2021 15:21

    Pracownik

    Wisi nowy grafik na grudzień. Praca do 23.12 i od 27.12 powrót do pracy no to super w tym roku sie zapowiada
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    lysyBastian

    05.11.2021 01:15

    Były pracownik

    niby robota ok, ale pewien brygadzista z aluminium na c zmianie olewa totalnie wszystko, częściej na fajce jest niż na hali, wiecznie z prywatnym telefonem w ręku, a czepia się każdego kto wyciągnie swój. porażka, hipokryzja i brak konsekwętności
    ReviewUserIcon
    Nowa pracownica

    04.11.2021 08:11

    Pracownik

    Czy osoby na okresie próbnym które mają dzieci, dostaną dla nich paczki na Mikołaja? Czy to tylko dla pracowników po okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    Nik

    04.11.2021 10:08

    Pracownik

    Powinni dostac
    ReviewUserIcon
    Anthem

    03.11.2021 20:54

    Pracownik

    Sąsiad który ostatnio pytał mnie czy nie dołączyłbym do firmy EkoOkna uzasadnił swoje pytanie tym że ciągle rekrutuje się tyle ludzi i widzi w tym zakładzie potencjał. To ja się pytam dlaczego jak np. Przyjmują 500 osób To 450 odchodzi . Tak czytając te wszystkie opinie To widać same skrajności To daje trochę do myślenia.
    ReviewUserIcon
    Nowicjusz

    01.11.2021 12:33

    Kandydat

    Za kilka dni zaczynam pracę. Jak wygląda pierwszy dzień? Jest jakieś BHP czy od razu praca?
    ReviewUserIcon
    Owo

    02.11.2021 13:55

    Pracownik

    Za co wy płacicie tym brygadzistą?! Nawet w święto są tak perfidni że nie pracują, chodzą cały dzień z prywatnym telefonem w ręce i udają że pracują. To już zaczyna być denerwujące, najwięcej wszystkiego za najmniejszy wkład. (aluminium)
    ReviewUserIcon
    Wiola 22

    03.11.2021 10:56

    Inne

    I tu się z tym zgodzę że Brygadziści w (usunięte przez administratora)lecą nie wiem po co oni przychodzą do pracy nadgodziny Jak albo siedzą pół na pół na jadalni lub na papierosie I taką osoba nazywa się brygadzistą
    ReviewUserIcon
    Omega

    27.10.2021 12:25

    Kandydat

    Witam. Może ktoś się wypowiedzieć jak jest na utrzymaniu ruchu, jak wygląda praca?
    ReviewUserIcon
    Robert

    02.11.2021 13:58

    Były pracownik

    To znaczy że będziesz bujać w obłokach, błąkał się , czasami śnił o galaktyce podczas drzemki. Ogólnie w 90 procentach będziesz kasę brał za nic...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.11.2021 09:07

    Kandydat

    Jak jest z zarobkami na utrzymaniu? Do maszyn CNC przyjeżdża serwis czy wy naprawiacie? Co wogule należy do waszych obowiązków?
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    14.10.2021 22:35

    Pracownik

    Osobiście zgadzam się z wszystkimi pracownikami z każdego działu , każdy ma w swojej wypowiedzi trochę racji. Ale nasuwa się tylko jedno pytanie , dlaczego tak wielce prorodzinna firma gdzie w każdym praktycznie pomieszczeniu jest zawieszony krzyżyk , organizowane są nabożeństwa , czuwania w kapliczce itp. na dzień dzisiejszy dzieli ludzi na lepszych lub gorszych , przecież to jest wbrew Ich przekonaniom oraz przykazaniom , które reprezentują. Moim zdaniem każdy pracownik coś wnosi dla firmy swoją pracą czy handlówka , produkcyjny czy nawet ten traktorzysta , bo to się składa w całość i wzajemnie się uzupełnia i tak to moim zdaniem ma działać a jednak nastąpił podział na lepszych i nie potrzebnych. A wystarczy potraktować wszystkich tak samo , jak do tej pory to miało miejsce. Szanuj bliźniego jak siebie samego na to wychodzi ,że tutaj to nie działa.
    ReviewUserIcon
    Ciasny Wiesiek

    18.10.2021 18:15

    Pracownik

    Szybko nauczyłeś się pisać poprawnie(jeden wyedukowany więcej-gratulacje). Wystarczy, że będziesz udzielał prawdziwych informacji. Ludzie czytają ten portal z myślą, że czegoś się dowiedzą o Tej firmie. Krzyż w miejscu pracy(gdzie nie masz wpływu czy wisi czy nie)a krzyż w domu to dwie różne rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.11.2021 09:41

    Pracownik

    Weź się doucz.Jechowi nie uznają różańca ani Mari jako osoby do której należy się modlić.Zresztą słusznie Biblia o tym nic nie mówi.To dogmaty kościoła katolickiego.
    ReviewUserIcon
    Jedna z pracownic

    22.10.2021 11:44

    Pracownik

    Jaka szansę mają zostać,przez okres (grudzień),nowi pracownicy? Chodzi o ten okres,w którym,stali pracownicy,są wysyłani na swoje urlopy,bądź wolne.Czy też będą wysyłani na postojowe,skoro nie mają np, urlopu?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    24.10.2021 22:34

    Pracownik

    Zaczynam niebawem pracę. Co w przypadku, gdy nie mam zbyt wiele urlopu? Czy zaczynając pracę w listopadzie będę mogła w ogóle robić nadgodziny? Co gdy nie będę miała na tyle urlopu, będę musiała iść na bezpłatny urlop czy jak? I mam jeszcze pytanie, nie mam jeszcze umowy, mam ją podpisać pierwszego dnia pracy. Mam w obecnej pracy na produkcji przepracowane ponad dwa lata. Czy mogę się spodziewać umowy na stałe? W kadrach nic nie mówili, tylko podali datę kiedy mam przyjść na szkolenie, nawet nie wiem co i gdzie będę robić, co trochę mnie przeraża.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    01.11.2021 08:45

    Pracownik

    Ledwo Pani zaczyna już się o urlop martwi.Najpierw niech Pani utrzyma stanowisko i pokaże co potrafi.Na urlop trzeba zasłużyć.
    ReviewUserIcon
    Lampa

    30.10.2021 07:38

    Pracownik

    Dla mnie lipa straszna śmieszne podwyżki ... Cała administracja wrzucona do jednego worka. Czy ktoś po studiach i faktycznie pracuje w tym temacie czy jakaś osoba która tylko przewraca papierki po zawodówce mają te same stawki dla.mnie dramat firma jak i dla większości trzeba się zawijać bo inne firmy już lepiej płacą w biurach niż tutaj MEGA NEGATYW za to !!!! Faktycznie w tej firmie najlepiej być robolem po zawodówce nie umniejszając nikomu
    ReviewUserIcon
    Ok

    31.10.2021 07:00

    Były pracownik

    Ok nie pisze o wykształceniu za polonistę ale ktoś kto skończył studia typowo techniczne a zarabia jak gość po zawodówce albo nawet i nie ... Po prostu ta firma nie jest dla wykształconych ludzi może tylko dla jednostek ...
    ReviewUserIcon
    Hahahah

    31.10.2021 07:06

    Pracownik

    "Wykształcenie nie świadczy o niczym" ? Serio ktoś Ci w gimnazjum takich bzdur naciskał rzuciłeś szkole a teraz próbujesz się pocieszać ?jakąś automotywacja ? Hahaha Nie chłopie tak to nie działa ... Wejdź na pracuj.pl i popatrz oczekiwania do kandydatów ... W większości jest wyższe ... Tak w innych zakładać ludzie za wykształcenie mają profity bo nie zrobi tego ktoś po zawodówce a skąd wiem ? Bo mieliśmy takich i wrócili na produkcję ...
    ReviewUserIcon
    Premia

    29.10.2021 16:08

    Pracownik

    Czy nowi pracownicy też dostają premię świąteczną? Taka samą jak wszyscy czy mniejszą? Ile jest tej premii? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Rafi

    30.10.2021 13:11

    Pracownik

    Tak za każdy miesiąc premia świąteczna jest liczona nie wiem w jakiej wysokości w tym roku. Było jakoś około 80 zł za miesiąc przepracowany...
    ReviewUserIcon
    Karolina

    30.10.2021 12:39

    Kandydat

    Witam, czy pracuje ktoś bądź pracował na magazynie z6, jak tam wygląda atmosfera? Dużo zlecen do zbierania? Chciałabym pójść tam do pracy. Wiem że tam praca jest także że skanerem itp, czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na ten temat? I jak z wypłatami? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.10.2021 19:08

    Kandydat

    Czy są przyjęcia dla kobiet i jakie są wymagania?
    ReviewUserIcon
    Ts

    30.10.2021 03:08

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    Czesia

    26.10.2021 19:57

    Pracownik

    Co ja dziś zobaczyłam w pracy jaśnie książę Roman i jego giermek Sanczo Michaś zeszli na produkcję do poddanych chyba się arystokracji grunt pod nogami pali Panowie wiecie że was pracownicy mają gdzieś. Nawet technolog Pici dziś latał wreszcie znalazł czas między pazeniem kawy .Brawo chłopcy Ale straconego czasu i cyfry nie nadrobicie.
    ReviewUserIcon
    Róża

    29.10.2021 14:35

    Inne

    Który to dokladnie jest ten Pici ?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    25.10.2021 18:20

    Pracownik

    Panie właścicielu ma Pan trutni na z 6 pora coś z nimi zrobić jest tyle innych ludzi co się sprawdzą w tym ulu tylko nie oni tylko przez nich z6 tak stoi z robotą mają czas na wszystko tylko nie to żeby zainteresować się pracą .Kierowniczka Iwona ma większe jaja niż tych pseudo kierowników.
    ReviewUserIcon
    Ulala...

    28.10.2021 19:47

    Pracownik

    Może i tak jest! Ale gdyby wszyscy poślady zacisli i złapali się za robotę porządnie A nie pisali tylko bzdury jeden na drugiego to była by robota zrobiona! Nikt z nas nie jest ideałem i święty! A jeśli macie pretensje do kierowników to proszę iść i powiedzieć im to w twarz A nie pisać na na jakimś portalu i oczerniać ludzi beż powodu i trobic im przykrość! Sory ale normalnie ludzie tak się nie zachowują! Jeśli nie umiesz pidejsc i powiedzieć co myślisz to siedź cicho, pracuj i ciesz się że nasz prace!
    ReviewUserIcon
    Gosc

    29.10.2021 11:25

    Pracownik

    A jak na roletach ? Bo chce sie tam przeniesc ?
    ReviewUserIcon
    Może kedyś

    25.10.2021 21:57

    Kandydat

    Witam czy może ktoś sie wypowiedziec na temat działu Okleiniarni. Głownie pytam o atmosfere w pracy i czy zmiana jest w miare zgrana ze sobą tzn. czy dogadują sie np. do wspólnie pracujących sobot itp?
    ReviewUserIcon
    Roksuś

    29.10.2021 08:22

    Były pracownik

    Przepraszam, mały błąd, miało być rządzi okleiną a nie lakiernią
    ReviewUserIcon
    Darusia

    29.10.2021 10:36

    Pracownik

    Nie jesteś za mądry, wyglądu też nie masz. Komu dała twoja w biurze że jesteś gdzie jesteś Areczku?
    ReviewUserIcon
    Okularnik

    28.10.2021 05:37

    Kandydat

    Jak wygląda praca na stolarni ktoś się orientuje ?
    ReviewUserIcon
    Lala

    27.10.2021 10:43

    Pracownik

    Możecie powiedzieć kim jest Pani asystentka kierownika produkcji bo odnoszę wrażenie że to hrabia nawet nie potrafi wydrukować listy obecność i brygadzisci robią za nią robotę nigdy nie ma czasu wtrąca się do premii do zwalniania ludzi ważniejsza niż magi w rosole .Moze by tak na produkcję z nią .
    ReviewUserIcon
    henk

    17.10.2021 17:32

    Były pracownik

    uff jak dobrze ze sie zwolnilem i nie musze pracowac na nocki i zaczynac cyrku o 22 w niedziele w tym kołchozie. Powiem tak praca nie najgorsza ale trzeba miec znajomosci zeby zalapac fajne stanowisko, i te ciagle zmuszania do nadgodzin masakra! ludzie rozni w wiekszosci to sami "fachowcy" Ale ogolnoe to balagan organizacyjny. A to szyb nie ma a to okuc a to rensonow a to teraz nie pojedzie wiec po co te szyby itd. Mogloby byc tam normalnie mogloby byc gdyby ktos organizowal praca a tak to pomieszanie z poplatabiem i tylko glupie zastraszajace teksty.
    ReviewUserIcon
    zbierz wszystkie koszulki

    26.10.2021 15:59

    Pracownik

    znajomości ? a może brak chęci do zdobywania umiejętności i wiedzy ? Większość z was przychodzi tam się przechować na osiem godzin nerwowo patrząc na zegarek od fajki do przerwy itd
    ReviewUserIcon
    Mała Mi

    26.10.2021 22:42

    Pracownik

    Masz rację chaos i bezradność dwuch kierowników już naraziła firmę na ogromne straty finansowe bez nich było by lepiej dla firmy. Ale chłopcy dobrze się bawią myślą że tego nikt nie widzi
    ReviewUserIcon
    Ten Jeden

    26.10.2021 21:23

    Kandydat

    Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy w ogóle warto do was przyjść??? Dobra zapytam jeszcze gdzie nie iść (hala czy dział) żeby się na minę nie (usunięte przez administratora) sensie atmosfera toksyczna o zarobku nie wspomnę.
    ReviewUserIcon
    zbierz wszystkie koszulki

    26.10.2021 16:03

    Pracownik

    Ukraińcy również ciągną tą firmę na (usunięte przez administratora) , stoją z rękami w kieszeniach (usunięte przez administratora) pod nogami nie przeszkadza
    ReviewUserIcon
    Zbych

    26.10.2021 00:36

    Pracownik

    Kalinka na logistyka na przygotowke
    ReviewUserIcon
    Tytus

    26.10.2021 00:50

    Pracownik

    Tam musisz znać kolory asortyment A on niepanimaju.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.