opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9777 ocen
Opinie(19287)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19287)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 107
    • 108
    • 109
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Itak jest

    09.12.2021 16:06

    Były pracownik

    W eko jakby prezes siedział na firmie i codziennie doglądał firmy to połowa tych nierobuw zwanych brygadzistami i liderami idzie krowy doić do PGRu inuewyem czy by się nadawali.zrobila się samowola kierowniczki porobili swoje firmy prywatne.balagan i samowola .
    ReviewUserIcon
    gjj

    11.12.2021 22:51

    Były pracownik

    nierobow pisze sie przez ó a poza tym yen prezes to na takich.... jak ty zbija swoj majatek
    ReviewUserIcon
    Olaf

    02.12.2021 17:25

    Były pracownik

    Idąc do biura nastawcie się że za najmniejsza kasę będziecie robić najgorsze rzeczy zarobicie mniej niż ochroniarz po 2 latach czy ktoś kto po zawodówce albo nawet bez zawodówki pójdzie na produkcję robić 3 rzeczy z automatu ... Dla mnie firma nie ma szacunku dla ludzi po wykształceniu...
    ReviewUserIcon
    Olaf

    04.12.2021 08:26

    Były pracownik

    Ja się też z Wami zgadzam ...
    ReviewUserIcon
    ck

    11.12.2021 15:20

    Były pracownik

    ale ma a ty nie masz Wiec swoja edukacje mogles zakonczyc na podstawówce !
    ReviewUserIcon
    Starywqurwiony

    04.12.2021 20:52

    Pracownik

    3500 PLN na dzień dobry z 2 letnim doświadczeniem zbieraniu ogórków w Holandii i po 9 latach w firmie eko tyle samo ale mnie to mobilizuje do dalszej pracy i uczenia nowych komurkowców ,lebrów Ukraińców ,baranów co do mietły się nie nadają.pięknie(usunięte przez administratora) pięknie
    ReviewUserIcon
    Stefan

    08.12.2021 18:42

    Pracownik

    Ale dlaczego mam ich uczyć? Jak przychodzą nowi i mają jeszcze 100 zł więcej stawki niż ja . Niech się sami uczą
    ReviewUserIcon
    ck

    11.12.2021 15:17

    Pracownik

    Ty taki mądry to czemu na produkcji robisz? Chyba bez studiów albo socjologia skończona!
    ReviewUserIcon
    Maniek

    05.12.2021 22:28

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku operatora wózka widłowego, tzn zakres obowiązków, normy czy praca jest ciężka itd. no i oczywiście zarobki.
    ReviewUserIcon
    !!!???

    08.12.2021 22:18

    Pracownik

    A operator wózka wyprówa flaki? Ja bardzo lubię i szanuje swoja prace ale zauważ kto pyta o opinię pracy człowiek który ma jeździć wózkiem widłowym napracuje się? Nadzwiga się bardzo się fizycznie napracuje? To co swieżynką jest z uprawnieniami bez doświadczenia bo nie rozumiem? Z tego co wnioskuje pracował za granicą i jeśli uważa że w Polsce się nic nie zmieniło to po co będzie tu zwracał gitarę a może jest taką mizerota że za granicą go nie chcą i teraz zimować idzie do nas?
    ReviewUserIcon
    ck

    11.12.2021 15:15

    Były pracownik

    Jedz za granice a tam nikt cie dwa dni nie bedzie trzymał i płacil jak nic nie umiesz A w eko wystarczy obslugiwac wkrętarke i szyby dzwigac i po kilku miesiacach powstaje ekoknowy krol fachowców ktorych tam na pęczki
    ReviewUserIcon
    Technolog

    10.12.2021 09:43

    Kandydat

    Czy to prawda że jako technolog / konstruktor lub inżynier można na starcie dostać 7000 na rękę a po 3 miesiąca negocjować do 10 tys.? Ponoć od nowego roku mają być ogromne podwyżki w zakładzie słyszałem od pracowników.
    ReviewUserIcon
    Tom

    07.12.2021 20:28

    Pracownik

    Najlepsza firma regionie i bez dwóch zdań . Kasa się zgadza jedzenie smaczne swojskie od Pań co gotują .polecam ludziom tą firmę bo warto być jej częścią .
    ReviewUserIcon
    Ten

    08.12.2021 08:24

    Kandydat

    W piątek mam rozmowę kwalifikacyjną mam nadzieję że mnie zatrudnia ????
    ReviewUserIcon
    Pomyślmy....

    10.12.2021 07:05

    Pracownik

    Z tym jedzeniem to Cię trochę poniosło... Na płace w sumie nie mamy co narzekać szału może nie ma ale tragedii też nie...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.12.2021 12:50

    Pracownik

    Czy jest możliwość zmiany hali ktoś cos wie?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.12.2021 15:28

    Pracownik

    Też chętnie się dowiem jak to zrobić bo z tego co wiem to nie takie łatwe jeśli chodzi o pracownika z dłuższym stażem pracy. Dla nowego niepowinno to robić problemu. Jak ktoś może pomóc to chętnie skorzystam
    ReviewUserIcon
    Madzik 513

    07.12.2021 11:20

    Pracownik

    Witam czy bedzie dzis wyplata?
    ReviewUserIcon
    Qwert

    09.12.2021 00:55

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    Nowa

    03.12.2021 12:49

    Pracownik

    Napiszcie coś o dziale aluminium jak tam jest czy kobiety dają radę czy nie mam podobno iść na ten dział z góry Dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    AluPiotr

    06.12.2021 18:40

    Pracownik

    Moim zdaniem w dużej mierze zależy od nastawienia do pracy. Kobiety z zasady dostają stanowisko na frezarkach (cnc) lub na przygotowce( szykujesz materiał pod zlecenie do dalszej obróbki). U mnie aktualnie na zmianie robi około 12 kobiet i wyglądają na zadowolone.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    07.12.2021 18:03

    Pracownik

    Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    30.11.2021 01:12

    Pracownik

    Czy wiadomo już czy Wodzisław ruszy od września? Na ile jest to pewne?
    ReviewUserIcon
    Maksymilian

    30.11.2021 07:24

    Pracownik

    A co tam ma ruszyć od września jak jeszt hali nie ma XD
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.12.2021 14:51

    Pracownik

    2023
    ReviewUserIcon
    nick

    03.12.2021 08:49

    Pracownik

    czy ktos wie o co chodzi z tym skladowaniem okien na parkigach? czy one sa robione z takim duzym wyprzedzeniem? jak tak to dlaczego? a jak nie to dlaczego nie wyjezdzaja na biezaco? moze ktos wie kiedy to "zniknie" z parkingow? bo juz nie ma gdzie auta postawic...
    ReviewUserIcon
    Li

    03.12.2021 21:04

    Pracownik

    Bo jest tak dużo ich że kierowcy nie mogą znaleźć swoich okien. Dlatego pracownicy wynoszą dane okna dla kierowców
    ReviewUserIcon
    VIKTOR

    03.12.2021 13:37

    Były pracownik

    NIE POLECAM.DRUGI AMAZON..............
    ReviewUserIcon
    hania

    14.11.2021 17:50

    Były pracownik

    Dlaczego jest taka rotacja ludzi i dlaczego w firmie z nowej rekrutacji zostaje tylko pare procent ? Czy firma umie utrzymac i odpowiednio zadbac o nowego pracownika? Czy moze jest problem ze wdrozeniem nowego pracownika i firma nie zna zasad :''on bordingu'' lub sie do niej nie stosuje ? Czy moze to kwestia atmosfery na firmie czy w brygadach ?
    ReviewUserIcon
    Jest

    30.11.2021 14:39

    Pracownik

    Piszesz to tak jak by to brygadziści zatrudniali.
    ReviewUserIcon
    Szary

    02.12.2021 18:03

    Były pracownik

    Pracowałem. Sie wie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.11.2021 19:16

    Pracownik

    Róbcie soboty mówili, zbierajcie wolne na okres międzyświąteczny mówili...
    ReviewUserIcon
    Święta coraz bliżej święta

    02.12.2021 09:14

    Pracownik

    Co z premierą świąteczna wiadomo coś?
    ReviewUserIcon
    Erotoman

    02.12.2021 17:45

    Pracownik

    Dostałeś podwyżkę,darmowy autobus więc starczy tego dobrego na ten rok :0
    ReviewUserIcon
    Lolo

    02.12.2021 10:20

    Pracownik

    Dlaczego przywracają po raz kolejny brygadzistę który jest wulgarny , nie wywiązuje się ze swoich obowiązków , czy to jest wyraz dramatycznego braku ludzi do zarządzania ? Czy też jakaś forma kolesiostwa ?
    ReviewUserIcon
    Mareq

    02.12.2021 17:22

    Pracownik

    Bo nikt normalny tam nie siedzi ja też się zawinąłem z biura za 2,5 siedzieć i robić najgorsza robotę bez sensu ...
    ReviewUserIcon
    Max

    28.11.2021 20:03

    Pracownik

    Poszedłem do biura po studiach robię techniczne rzeczy które studiowałem zaznaczam że nie jest to moja pierwsza pracy u poprzedniego pracodawcy pracowałem 10 lat a tutaj jak szczał w pysk 2500na rękę masakra nawet ochroniarza po 2 latach zarabia więcej dramat tylko patrzę kiedy się zawinąć TO NIE FIRMA DLA LUDZI Z WYKSZTALCENIEM !!!
    ReviewUserIcon
    Stefan

    02.12.2021 12:17

    Pracownik

    W lidlu mają więcej :)
    ReviewUserIcon
    Mareq

    02.12.2021 17:19

    Były pracownik

    Miałem to samo zawinąłem się jak najszybciej xD nie warto... Rozumiem jakby było z 3000k podstawy to spoko ale 2,5 śmiech ....
    ReviewUserIcon
    Szymek

    02.12.2021 13:45

    Kandydat

    Witam i dostaniecie premie świąteczne w ogóle chciałem zapytać jakie macie dodatki, premie karnetu na siłownie itp jak to u was wyglada? Dziękuje za odpowiedz????
    ReviewUserIcon
    Ona

    30.11.2021 18:37

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie zwrotów za paliwo dla osób które dojeżdżają z daleka ile tego jest może ktoś mi odpowiedzieć Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Seven

    30.11.2021 15:16

    Kandydat

    Witam serdecznie jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na początek jeśli chodzi o produkcję?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.11.2021 10:42

    Pracownik

    Już wiadomo co z premia świąteczna? Czy wgl będzie?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Racuch

    29.11.2021 21:03

    Kandydat

    Cześć. Chciałbym się zatrudnić w Eko na produkcji od grudnia. Na jakie zarobki mogę liczyć na okresie próbnym? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    !!!???

    30.11.2021 08:45

    Pracownik

    A nie lepiej zadzwonić do kadr i zapytać?
    ReviewUserIcon
    kandydat

    25.11.2021 21:14

    Kandydat

    Od czego zależą premie w dziale handlowym? Jest jakiś procent od sprzedaży? Jeżeli tak to ile? Mógłby ktoś się podzielić informacjami?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.11.2021 20:44

    Były pracownik

    Dział handlowy zarabia tyle samo co początkujący pracownik produkcyjny. Premia marna odpowiedzialność duża. Premia uznaniowa. Aby wyrobić normę często trzeba pracować po godzinach za które nie ma się płacone.
    ReviewUserIcon
    Hossse

    28.11.2021 15:00

    Pracownik

    Absolutnie zgadzam się z kolegą... Pracuje na HALI 2 jako pakowacz na linii prawie 2 lata.. Żadnego L4, żadnych UZ. w soboty jak trzeba przychodzę zawsze. .. Na linii dzienny wynik minimum 150 - 200 szt... Znajomek z tej linii zabija listwy 1800 premii ...na pasku, Kolega z którym jestem w parze 900 zł a ja 450 zł .. i gdzie tu jest uczciwość nie mówiąc już o motywacji itp...; a do Kierownika nawet nie idę w tym temacie bo usłyszę "Jak się nie podoba to się zwolni" I tak właśnie po świętach zrobię .... po co mam garba dostać skoro mogę za tyle samo wkładać kolorowe podkładeczki ... a w niedzielę w domu z rodziną siedzieć a nie (usunięte przez administratora) jak poganin bo jak nie przyjdę to i tych 450 zł nie zobaczę .... Po co ?
    ReviewUserIcon
    Max

    28.11.2021 20:02

    Pracownik

    Ja poszedłem do biura po studiach robię techniczne rzeczy które studiowałem zaznaczam że nie jest to moja pierwsza pracy u poprzedniego pracodawcy pracowałem 10 lat a tutaj jak szczał w pysk 2500na rękę masakra nawet ochroniarza po 2 latach zarabia więcej dramat tylko patrzę kiedy się zawinąć
    ReviewUserIcon
    Hoseee

    28.11.2021 14:40

    Pracownik

    Absolutnie zgadzam się z kolegą... Pracuje na HALI 2 jako pakowacz na linii prawie 2 lata.. Żadnego L4, żadnych UZ. w soboty jak trzeba przychodzę zawsze. .. Na linii dzienny wynik minimum 150 - 200 szt... Znajomek z tej linii zabija listwy 1800 premii ...na pasku, Kolega z którym jestem w parze 900 zł a ja 450 zł .. i gdzie tu jest uczciwość nie mówiąc już o motywacji itp...; a do Kierownika nawet nie idę w tym temacie bo usłyszę "Jak się nie podoba to się zwolni" I tak właśnie po świętach zrobię .... po co mam garba dostać skoro mogę za tyle samo wkładać kolorowe podkładeczki ... a w niedzielę w domu z rodziną siedzieć a nie (usunięte przez administratora) jak poganin bo jak nie przyjdę to i tych 450 zł nie zobaczę .... Po co ?
    ReviewUserIcon
    Alex

    20.11.2021 21:21

    Kandydat

    Hej Mam pytanko serio o podwyżkę można się starać dopiero po roku bez L4 ? Przecież to prawie misja niemożliwa... Rozumiem jak ktoś nagminnie korzysta z L4 ale jak raz się zdarzy parę dni... I to nie sciemnianego ale faktycznie z potrzeby ... Słyszałem że to tylko po to żeby podwyżek nie dawać...
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    28.11.2021 10:37

    Pracownik

    17 lat w Eko to ładny wynik. Z brzuszkiem na recepcji da się długo wytrzymać.
    ReviewUserIcon
    Max

    28.11.2021 12:10

    Pracownik

    Ola jak ktoś ma 37 st. Mając wirusa zaraza innych ... Pozatym są inne sytuacje niż twoje przeziębienia operacja jakiś zabieg Pomyśl użyj mózgu
    ReviewUserIcon
    hello

    28.11.2021 11:21

    Kandydat

    Witam! Chciałbym złożyć CV na dział produkcji. Jaką stawkę godzinową brutto/netto otrzymuje się na początek? Zauważyłem, że firma oferuje przewozy pracownicze autobusami: czy z centrum Raciborza również wyrusza taki autobus? Czy jest to praca trzy zmianowa z wolnymi weekendami ale zaczynająca nocne zmiany od niedzieli? Czy po okresie próbnym jest możliwość pracy w godzinach nadliczbowych? (soboty dla chętnych bądź z "przymusu"...) Nadgodziny - 100% - płatne? Czy w okresie zimowym jest możliwość zatrudnienia się? Czy na produkcję są wymagane badania wysokościowe (czy wystarczy do 3m)? Jakich narzędzi używa się na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.11.2021 00:34

    Kandydat

    Witam wszystkich mianowicie mam bardziej pytanie niż opinie o zakładzie, czy przyjmują na ten moment na administracje z językiem niemieckim ?
    ReviewUserIcon
    Eryk

    27.11.2021 12:43

    Pracownik

    Ja wam ten k-dołek zlikwiduję !!!
    ReviewUserIcon
    Działy U

    25.11.2021 19:02

    Pracownik

    Które to są te działy "U" Bo tak widzę że wybiórczo ....
    ReviewUserIcon
    Jack55

    27.11.2021 01:45

    Pracownik

    Również chciałbym się dowiedzieć które to sa działy z grupą "U" ??
    ReviewUserIcon
    Brak słów

    26.11.2021 01:08

    Pracownik

    Dobre zapytanie na grupie ekoludki.Czyli po tych podwyżkach najlepiej się zwolnić i zatrudnić jako nowy pracownik???? przynajmniej te pseudo kierownicy nic wymagać nie będą bo ja nowy ????Na start 3500 ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce,pracownik z 7 letnim stażem na stawce 3500 i pracownik z 2 letnim stażem obojętnie jakim. Kto chętny do uczenia łapka w górę bo ja nie.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    26.11.2021 09:21

    Pracownik

    Plus 30zł netto za jeden rok stażowego, czyli aż 210zł więcej stary robolu xD
    ReviewUserIcon
    Zgadzam sie

    26.11.2021 09:55

    Pracownik

    Zgadzam się, pracuje na utrzymaniu ruchu i nie mam zamiaru nikogo nowego uczyć, jak się nie sprawdzi taki nowy to teraz będzie miał kopa i spadowa, zawsze byłem chętny do nauczenia i pomocy nowym ale jak mają taką stawkę co ja po paru latach pracy to po co. To jest tylko żeby ludzi ściągnąć do pracy nowych a starych pracowników ma się głęboko w poważaniu... Nie robię nikomu na złość poprostu jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ???? w myśl zasady miej (usunięte przez administratora) A będzie Ci dane tak też zrobię i będę zachęcać wszystkich do tego samego. Podkreślam nie mam pretensji do nowych. Poprostu nie będę ich uczyć bo skoro mają tą samo stawkę muszą umieć przynajmniej to samo... A na UR ogarnięcie wszystkich maszyn dla dobrego mechanika automatyka to około rok czasu jak nie więcej,
    ReviewUserIcon
    Sleeper GT

    26.11.2021 08:47

    Pracownik

    Jestem nowym pracownikiem. Pracuje kilka miesięcy. Pierwsze dni mega podejście do mnie ze strony współpracownika. Przekazał mi wiedzę jak najlepiej potrafił. Za każdym razem gdy mam pytanie odnośnie pracy odpowiedź dostaje w momencie od kolegów. Brygadzista zalatany bo stara się jak każdy z nas. Łapie za wkrętarke i działa. Nóż w rękę i przygotowanie ram. Składać okna też składa Może na innych liniach jest do bani. Ja o lini na której pracuje nie powiem złego słowa. Praca ciężka trochę psychicznie ale wytrwałość prowadzi do sukcesu.
    ReviewUserIcon
    Iiii

    17.11.2021 22:47

    Pracownik

    Napiszcie barany o jakich brygadzistach mowa a nie oczerniac kazdego
    ReviewUserIcon
    js

    23.11.2021 18:48

    Pracownik

    te automaty na przewie nim kawe naleja to juz 1/4 przerwy mija
    ReviewUserIcon
    Tadaaaa

    25.11.2021 09:55

    Pracownik

    Pewnie dlatego że normę wyrabiacie, gdyby jej nie było. To już taki miły by nie był. Mało, ciagle Mało. Motto pracy na produkcji, chodzi o nitki.
    ReviewUserIcon
    O co chodzi...

    24.11.2021 20:17

    Pracownik

    Witam. Chciałbym zwrócić uwagę na pewne dziwne zachowania "firmy", odpowiednio to jakoś punktując. (usunięte przez administratora) 3) PRACA i URLOPY Wymyśliliście by praca zaczynała się w niedzielę by pracownicy robili po 6 dni, ale ale... niby brygadzista nie zmusza, a jednocześnie jest się zmuszanym, po przez krzywe patrzenie brygadiera i w inny sposób zadręczanie pracownika, co gorsze, na ranki tez chcecie i nie raz na drugą zmianę. Na weekendy tak, ale jak ktoś chce wybrać swoje wypracowane dni to już tak kolorowo nie ma. i nie ważne że masz w sumie 20dni jeszcze do wybrania, jak z nich nie możesz w tedy kiedy chcesz czy potrzebujesz bez podawania przyczyny (bo nie ma takiego prawnego wymogu by się z tego tłumaczyć). Dla czego brygadziści nie chcą udzielać urlopów między świętami a sylwestrem ? Rozumiałbym gdyby ktoś urlopu nie miał, ale nie gdy ktoś ma co najmniej 6-7dni. Wiele innych firm produkcyjnych ma przestoje a ci co nie mają, dają możliwość wybrania urlopów, oprócz tej firmy. Pierwszy raz w swojej długiej karierze w wielu zakładach z takim czymś się spotykam, nawet podpytuję innych w innych firmach i nie ma czegoś takiego że człowiek musi się prosić z wybraniem wolnego (już nawet pomijam okres między świąteczny), a w dodatku jakieś głupkowate "dogadywanie się z brygadzistą", "tydzień nie dostaniesz to zapomnij, ale 2 dni ok, przy czym następne weekendy cię widzę, ok?" Co to za przy głupawe zabawy? Potrzebuje tydzień, mam tyle na koncie to mam prawo je wybrać i koniec . 4) STROJE Rozumiem, że rotacja tak duża że szkoda wam kasy na lepsze ciuchy, ale w takim razie jakim prawem są wystawiane komunikaty i niejedni muszą się tłumaczyć z kupna za własne pieniądze ciuchów roboczych? Te najtańsze buty które dajecie są najgorszego sortu więc czego wy oczekujecie? Stopy ciągle odparzane narażają zdrowie ludzi. Dobre, wygodne buty to najważniejsze odzienie pracownika, który/e odpowiada również za komfort pracy. Nieprawidłowe buty i tu nie piszę o źle dobranym numerze, mogą nie tylko doprowadzić do odparzeń, ale narażać nogi czy kręgosłup. Podobnie jest z tymi cienkimi niczym z lumpeksu spodniami (chociaż w lumpeksach są lepsze), oraz brak możliwości pobrania polara przez niektóre działy i nie ważne że jak nie raz musisz chodzić w wymrożone pomieszczenia to i tak nie należy ci się. Ciekawe co BHP w uzasadnieniu dla Inspekcji by odpowiedziało, gdy pracownik w swoim obowiązku ma chodzić w takie miejsca, ale prawa do polaru nie może mieć i też ciekawe co by odpowiedzieli na tego typu dowody na spotkanie się z karą za noszenie własnych (mimo że jak w przypadku butów miały by stal kapy). Takie moje podsumowanie... Namawianie na kościół, zmuszanie do maseczek, brak możliwości noszenia odpowiedniego odzienia, brak możliwości wybrania własnych urlopów heh to takie wasze dobro dla pracownika? żeby za długo nie siedział w domu, nie zagrzał się w cieplejszych i wygodniejszych ciuchach, oraz nie wydychał za dużo szkodliwych "substancji". Chyba motto nie jest tu na pewno dobro pracownika, tylko dobry zarobek tych wyżej, którzy nie muszą się schylać i nosić ciężary po 80+kg. Jesteście nie poważni więc dla tego wielu ludzi ucieka. A zarobek w cale nie jest tu tak dobry jak na to co się tu wykonuje, w dodatku premie raz są raz ich nie ma, a pamiętam jak pisano, za nim się przyszło do tej firmy, że dostanie się dodatek do maszyn wendingowych, tylko że nikt nie napisał ze minimum premia to 400zł musi być, bo przy 100zł to chyba nie bardzo. Wiem o tym, że za odpowiednią sumę GoWork usuwa wpisy, więc w razie czego treść skopiuję i wrzucę ponownie gdy zajdzie potrzeba, a tym czasem zastanówcie się i ty drogi Prezesie, czy rzeczywiście się tak "nawróciłeś" w dobrym kierunku. POZDRO.
    ReviewUserIcon
    Plandemiczny sceptyk

    25.11.2021 05:11

    Pracownik

    W punkt.
    ReviewUserIcon
    Max

    25.11.2021 06:40

    Pracownik

    2) długo pracuje do religii nikt mnie nie zmusza
    ReviewUserIcon
    Niedoceniony...

    24.11.2021 17:38

    Pracownik

    @liii "Napiszcie barany o jakich brygadzistach mowa a nie oczerniac kazdego" Jedna mocna wadą takiego brygadzisty z eko, jest fakt że są bardzo złośliwi i mściwi. Ciężko nawiązać do sytuacji związanych z nimi a co dopiero określić o kogo dokładnie chodzi. Konsekwencje mogą być nie mile, gdy się zorientuje o kogo chodzi (to im wychodzi najlepiej, chodzenie za kimś takim i gnębienie go i robić tak żeby źle wykanywal swoją pracę). Wiadomo że nie każdy brygadzista taki jest, głupota jest tak myśleć, są dobrzy i źli ludzie myślałem że takich rzeczy nie trzeba pisać... Na mojej hali jest 6 brygadzistow po dwóch na zmianę, pięciu z nich jest takich jak określiłem wczesniej z jednym można jakoś normalnie porozmawiać ogarnąć coś związanego z pracą, nie słysząc że go to nie obchodzi i że ma (usunięte przez administratora)Nie jest aż tak zadufany w sobie. Na tej podstawie wyrabiam sobie zdanie na ich temat, widzę rowniez inne osoby decyzyjne które przychodzą z innych hal i jak się zachowują. Na temat kierownika ciężko się wypowiedzieć słyszałem wcześniej że był bardzo toksyczny, widać że nad sobą pracuje i nie wygląda to jakoś źle.
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.11.2021 17:17

    Pracownik

    Czy moze mi ktoś napisać do jakiego rodzaju pracowników zalicza sie dział sprzedaży? Administracja?
    ReviewUserIcon
    Niedoceniony

    24.11.2021 16:56

    Pracownik

    Jesli chodzi o nowych pracowników, często jest taka sytuacja. Młody chłopak się zatrudnia jest to jego pierwsza praca.. Około 19 lat, zostaje wysłany na dane stanowisko i w tym momencie brygadzista ma już wyjeb... Zero wyjaśnień, zero jakich kolwiek narzędzi do pracy. Brygadzista w tym samym momencie idzie na swoje miejsce telefon do ręki i tutaj się kończa jego obowiązki. Po kilku dniach stwierdzają ze jednak nie nadaje się do tej pracy bo nie umie się odnaleźć, widziałem takie coś niejednokrotnie, wystarczy czasami takiemu chłopakowi poświęcić dzień dwa i nagle inne nastawienie jest z jego strony. Biorę tutaj tylko pod uwagę kogoś dla kogo ta praca jest pierwszą praca.
    ReviewUserIcon
    jskjb

    23.11.2021 18:55

    Pracownik

    Dziwi mnie fakt ze pracownikom na 6 stej hali pozwala sie niszczyc i rzucac ramami okiennymi. Bo co chce pokazac jeden z drugim? Bo ma prawo jak cos go wkurzy to rzucac i niszczyc material? I dziwi mnie brak reakcji ze strony przelozonych na takie zachowanie. Po za tym to cyrk tam panuje !
    ReviewUserIcon
    Jacek

    24.11.2021 15:19

    Pracownik

    Dobrymi raczej nie rzócają. Poprostu sa zniszcone (jakieś rysy uszkodzenia powstałe w procesie produkcji) zastanów się co piszesz. Bo nie wierzę że ktoś niszczy dobre okna ....
    ReviewUserIcon
    Amazończyk

    24.11.2021 13:22

    Pracownik

    Amazon a eko - niebo a ziemia
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    17.10.2021 14:09

    Pracownik

    Powiedzcie mi, będę zatrudniony jako nowy, i Pani powiedziała że jeżeli w mojej poprzedniej pracy pracowałem 4lata dostanę tutaj, umowę na czas nieokreślony na start i 3.5 na rękę czy to prawda
    ReviewUserIcon
    Jurek

    22.11.2021 04:02

    Pracownik

    3 x bumela i masz papiery do 7 dni w domu
    ReviewUserIcon
    js

    23.11.2021 19:03

    Pracownik

    moze i prawda ale wez to przemysl czy chcesz tachac szyby wazace po 50 lub wiecej kg bo nie licz ze cie dadza na wkrecanie bo najwiecej nowych trafia na noszenie chocbys mial szkole
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    23.11.2021 15:04

    Kandydat

    Hej, czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada praca kobiet na ramkach?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.