Opinie o ESKOM IT Sp. z o.o.

Patrycja

@Solo czy ty znalazłeś się w podobnej sytuacji - pracodawca zwolnił Cie, w sytuacji której się nie spodziewałeś? Często to właśnie styl, w jaki kończy z nami współpracę firma wpływa na naszą opinie o pracodawcy. A jak ocenisz same warunki zatrudnienia?

kazik

widziliscie teraz ich nowe oferty pracy, moze ktos z was aplikował do nich? Mnie zciekawiło ogłsozenie na Inżyniera Sieciowego do Warszawy, Oferują umowe o pracę oraz pakiety socjalne a nawet medyczne i ubezpieczenie, premie również a napiszcie jaka ta podstawa chociąż.

opat

to jest dosyć standardowa praktyka, która raczej na lepsze dla pracownika nie będzie się zmieniała. W Eskomie w tej chwili lepszego stanowiska nie znajdziesz

taaa

Z tymi wysokimi zarobkami w tej firmie to bym akurat polemizował

opat

to nie jest wymuszanie zakładania własnej działalności. Jeśli nie chcesz pracować na takiej zasadzie to po prostu odchodzisz

Zostaw opinię o ESKOM IT Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESKOM IT Sp. z o.o.