Opinie o ESKOM IT Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESKOM IT Sp. z o.o.

Patrycja

@Solo czy ty znalazłeś się w podobnej sytuacji - pracodawca zwolnił Cie, w sytuacji której się nie spodziewałeś? Często to właśnie styl, w jaki kończy z nami współpracę firma wpływa na naszą opinie o pracodawcy. A jak ocenisz same warunki zatrudnienia?

kazik

widziliscie teraz ich nowe oferty pracy, moze ktos z was aplikował do nich? Mnie zciekawiło ogłsozenie na Inżyniera Sieciowego do Warszawy, Oferują umowe o pracę oraz pakiety socjalne a nawet medyczne i ubezpieczenie, premie również a napiszcie jaka ta podstawa chociąż.

anonim

(usunięte przez administratora)

opat

to jest dosyć standardowa praktyka, która raczej na lepsze dla pracownika nie będzie się zmieniała. W Eskomie w tej chwili lepszego stanowiska nie znajdziesz

taaa

Z tymi wysokimi zarobkami w tej firmie to bym akurat polemizował

anonim

(usunięte przez administratora)

opat

to nie jest wymuszanie zakładania własnej działalności. Jeśli nie chcesz pracować na takiej zasadzie to po prostu odchodzisz

Zostaw opinię o ESKOM IT Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESKOM IT Sp. z o.o.